Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αλάνια μια μεγάλη βοήθεια . Δεν μου βγάζει το πληκτρολόγιο . Βγάζει "πατήστε για να μιλήσετε " . Δεν πείραξα τίποτα στις ρυθμίσεις. Θέλω να στήσω το κινητό και δεν μπορώ . Ψάχνω αλλά δεν βγάζω ακρη
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τα βγάζει έτσι;fb41f47d3465c31a95da0b7ea7265ac8.jpg1dc70d6aef87331fa7b9bc97b80f6a80.jpg

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Το touchpal δεν το έβρισκα πουθενά. Δεν ξέρω γιατί ομως. Τελικά κατέβασα το gboard και βρήκα μετά και το touchpal όπως και το apk για την Μουσική και έκανα την δουλειά μου. Ευχαριστώ για το κόπο σου
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα, απογοητευση το καινουργιο leak. Μακαρι να ναι διαφορετικο

Χρόνια πολλά, καταρχάς έχει κουμπιά στο πλαίσιο..

 

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα και απο μενα.

 

Μετα απο σχεδον 1 χρονο με το κινητο να αναφερω καποιες εμπειριες.

 

Το χρησιμοποιω χωρις screenprotector,χωρις θηκη και χωρις τιποτα αλλα σε ενα δερματινο pouch αγορασμενο απo το etsy.com

δεν εχει πεσει ποτε,δεν εχει κανενα σημαδι.

Η οθονη ειναι ολεοφοβικη οπως η πρωτη μερα.

Η μπαταρια του εχει χειροτερη αποδοση αλλα αυτο το καταλογιζω στο 7.0 που εχει κανει το κινητο ελαχιστα χειροτερο.

Ποιοτικα δεν εχω κανενα προβλημα εκτος απο το wifi που δεν ειναι το καλυτερο,αλλα εχω την τυχη να ειμαι παντα κοντα σε router.

εντυπωσιακο το οτι με πολυ χρηση δεν χανει τιποτα το κεντρικο πληκτρο αν και απο το δαχτυλο μου εχει σχεδον γυαλισει και εχει γινει πιο γυαλιστερο ,απο το δερμα.Ομως και αυτο δεν εχει γρατζουνια.

Η καμερα ειναι καλη ,οπως ηταν κανενα προβλημα.

Ομοιως και το σημα .

η συσκευη μου αγορασμενη σχεδον day1 εχει tianma οθονη και δεν ειχε κανενα προβλημα,ναι ειναι ελαχιστα λιγοτερο φωτεινη αλλα εχει ομοιομορφια στο ασπρο ενω οι sharp ειναι πολυ φωτεινες με πολυ φως στο ανω μερος της οθονης.

 

γενικα ειμαι ευχαριστημενος,2 χρονια πλεον με HTC και συνεχιζω.

Δεν θα αγορασω το νεο Ultra αν και το δοκιμασα.Τεραστιο και μπαταρια αστεια.

ενδεχεται να συνεχισω και 2ο χρονο με αυτην την συσκευη εκτος αν μπορεσω να αλλαξω χρωμα και να παρω ασπρο.ετσι για αλλαγη.

 

γενικα ειναι μια πολυ καλη συσκευη που ομως θελει προσοχη απο την ΗΤC γιατι 2 μηνες τωρα την αφησε στην τυχη της.

θα μου αρεσε το G6 μονο και μονο σε μαυρο γιατι με ενδιαφερει ο ευρυγωνιος φακος...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα δεν με βλέπω με HTC πλέον μιας και το δίνω αύριο για αγορά άλλης συσκευής (ς7 edge)

Οι λόγοι ότι θέλω να δω Και εκεί το android 7 και η οθόνη για καλοκαίρι που είναι φωτεινή καθώς και το ότι είναι αδιάβροχο...

Επίσης το HTC10 μοιάζει και σε εμένα να αργεί στις αναβαθμίσεις και στα security patch

 

Δεν έχω κανένα παράπονο από την συσκευή απλώς βλέπω πλέον την HTC να μην έχει να δώσει κάτι νέο...

 

Θα μου λείψει το νήμα εδώ μιας μαζί όλα τα παιδιά τα λέγαμε με ηρεμία χωρίς κόντρες και υπερβολές...

Edited by redcom7
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε συσκευή φίλου, μόλις βγάλαμε την μεμβράνη σπιγκεν που φορούσε και εξακολουθεί να έχει πρόβλημα ο αισθητήρας εγγύτητας.

Θέλει να το κολλήσεις τέρμα στο μάγουλο για να σβήσει η οθόνη εν ώρα κλήσης.

Πάμε service η κάτι άλλο φταίει?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα και απο μενα.

 

Μετα απο σχεδον 1 χρονο με το κινητο να αναφερω καποιες εμπειριες.

 

Το χρησιμοποιω χωρις screenprotector,χωρις θηκη και χωρις τιποτα αλλα σε ενα δερματινο pouch αγορασμενο απo το etsy.com

δεν εχει πεσει ποτε,δεν εχει κανενα σημαδι.

Η οθονη ειναι ολεοφοβικη οπως η πρωτη μερα.

Η μπαταρια του εχει χειροτερη αποδοση αλλα αυτο το καταλογιζω στο 7.0 που εχει κανει το κινητο ελαχιστα χειροτερο.

Ποιοτικα δεν εχω κανενα προβλημα εκτος απο το wifi που δεν ειναι το καλυτερο,αλλα εχω την τυχη να ειμαι παντα κοντα σε router.

εντυπωσιακο το οτι με πολυ χρηση δεν χανει τιποτα το κεντρικο πληκτρο αν και απο το δαχτυλο μου εχει σχεδον γυαλισει και εχει γινει πιο γυαλιστερο ,απο το δερμα.Ομως και αυτο δεν εχει γρατζουνια.

Η καμερα ειναι καλη ,οπως ηταν κανενα προβλημα.

Ομοιως και το σημα .

η συσκευη μου αγορασμενη σχεδον day1 εχει tianma οθονη και δεν ειχε κανενα προβλημα,ναι ειναι ελαχιστα λιγοτερο φωτεινη αλλα εχει ομοιομορφια στο ασπρο ενω οι sharp ειναι πολυ φωτεινες με πολυ φως στο ανω μερος της οθονης.

 

γενικα ειμαι ευχαριστημενος,2 χρονια πλεον με HTC και συνεχιζω.

Δεν θα αγορασω το νεο Ultra αν και το δοκιμασα.Τεραστιο και μπαταρια αστεια.

ενδεχεται να συνεχισω και 2ο χρονο με αυτην την συσκευη εκτος αν μπορεσω να αλλαξω χρωμα και να παρω ασπρο.ετσι για αλλαγη.

 

γενικα ειναι μια πολυ καλη συσκευη που ομως θελει προσοχη απο την ΗΤC γιατι 2 μηνες τωρα την αφησε στην τυχη της.

θα μου αρεσε το G6 μονο και μονο σε μαυρο γιατι με ενδιαφερει ο ευρυγωνιος φακος...

Pik @ χρονια πολλα..Το home button εννοείς οτι εχει γίνει πιο γυαλιστερό;Δεν εχει φυγει καθολου χρωμα απο το πολυ πάτημα;Θα το παρω κ ειναι οτι καλυτερο για αυτα που θελω..Μαζι με ice view!!!

Link to comment
Share on other sites

Pik @ χρονια πολλα..Το home button εννοείς οτι εχει γίνει πιο γυαλιστερό;Δεν εχει φυγει καθολου χρωμα απο το πολυ πάτημα;Θα το παρω κ ειναι οτι καλυτερο για αυτα που θελω..Μαζι με ice view!!!

 

εννοειται δεν εχει φυγει χρωμα,απλα εχει γινει γυαλιστερο απο την πολυ χρηση γιατι πληρωνω πολλες φορες με το κινητο μου ωπου παω.

εκει που το κινητο εινια αξεπεραστο ειναι η καμερα αν ξερεις να την ρυθμισεις ,πιστευω στα ιδια επιπεδα με το S7edge, στην ποιοτητα κατασκευης και στον ηχο στα ακουστικα...

αν ακους μουσικη ειναι σημαντικος λογος να μην το δωσεις ποτέ...γι αυτο και θα αργησω να το δωσω μαλλον.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

εννοειται δεν εχει φυγει χρωμα,απλα εχει γινει γυαλιστερο απο την πολυ χρηση γιατι πληρωνω πολλες φορες με το κινητο μου ωπου παω.

εκει που το κινητο εινια αξεπεραστο ειναι η καμερα αν ξερεις να την ρυθμισεις ,πιστευω στα ιδια επιπεδα με το S7edge, στην ποιοτητα κατασκευης και στον ηχο στα ακουστικα...

αν ακους μουσικη ειναι σημαντικος λογος να μην το δωσεις ποτέ...γι αυτο και θα αργησω να το δωσω μαλλον.

 

για τον ηχο συμφωνω με 1000. δεν υπαρχει το κινητο.

για την καμερα ξερεις καμια καλη ρυθμιση να μας πεις?

Link to comment
Share on other sites

Και γω τα ιδια δεν με βλεπω να το δινω μιας και το καινουργιο φαινεται να μην μου πολυαρεσει. Αν δεν παει καλα ομως θα σκουρινουν επικινδυνα τα πραγματα φετος, με τα U που δειχνουν να ειναι μεγαλο fail.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δε δείχνει να βάζει μυαλο με αυτά που έχω δει μέχρι τώρα.στημενο το έργο να χάσει την αξία της και να πουληθεί για ένα κομμάτι ψωμί.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δε δείχνει να βάζει μυαλο με αυτά που έχω δει μέχρι τώρα.στημενο το έργο να χάσει την αξία της και να πουληθεί για ένα κομμάτι ψωμί.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λολ μη το παίζουμε Βασιλάκης Καιλας ρε παιδιά, ένα κομμάτι ψωμί.. :p..

 

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα και χρόνια πολλά

Έχω την συσκευή στα χέρια μου εδώ και μερικές ώρες

Παρατηρώ ότι το σήμα από το wifi παίζει ενώ σε άλλες συσκευές εδώ στο δωμάτιο είναι πιο σταθερό.

Πέφτει μέχρι και μία γραμμή ενώ νομίζω δεν θα έπρεπε

Μήπως αν κλείσω την βελτιστοποίηση του wifi;

Edited by Tasos19s
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Λολ μη το παίζουμε Βασιλάκης Καιλας ρε παιδιά, ένα κομμάτι ψωμί.. :p..

 

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk

Τρόπος του λεγει φίλε μου .Το θέμα δεν είναι να κερδίσει εμένα και σένα που ξέρουμε το θέμα αλλά τον υπόλοιπο κόσμο και με αυτά που κάνει σε λίγο δε θα υπάρχει.Υπάρχουν πελάτες που με ρωτάνε αν η htc υπαρχει;Τι τους λες εκεί;..Ξεφύγαμε οπότε το σταματάω εδώ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα και χρόνια πολλά

Έχω την συσκευή στα χέρια μου εδώ και μερικές ώρες

Παρατηρώ ότι το σήμα από το wifi παίζει ενώ σε άλλες συσκευές εδώ στο δωμάτιο είναι πιο σταθερό.

Πέφτει μέχρι και μία γραμμή ενώ νομίζω δεν θα έπρεπε

Μήπως αν κλείσω την βελτιστοποίηση του wifi;

 

Με την nougat κάνει κόλπα σ εμένα πχ στο σπίτι κάνει όλο αποσυνδέσεις. Δεν έχω βγάλει άκρη τι μπορεί να φταίει

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Με την nougat κάνει κόλπα σ εμένα πχ στο σπίτι κάνει όλο αποσυνδέσεις. Δεν έχω βγάλει άκρη τι μπορεί να φταίει

 

Δοκιμασε να κανεις επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου.

Θα χασεις μονο τους κωδικούς ολων των αποθηκευμενων Wi-Fi οπότε μικρο το κακο.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κανεις επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου.

Θα χασεις μονο τους κωδικούς ολων των αποθηκευμενων Wi-Fi οπότε μικρο το κακο.

 

Εγώ εχθές το άνοιξα πρώτη φορά.

Είχε γίνει πριν επαναφορά.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ εχθές το άνοιξα πρώτη φορά.

Είχε γίνει πριν επαναφορά.

 

Αναφερεις οτι παιζει το σημα του Wi-Fi αλλα εχεις ομως ίντερνετ?

Αν ναι παιζει να ειναι ευαίσθητη η κεραια του.

Πηρες τελευταία καμια αναβαθμιση?

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Όσον αφορά την εγγύηση της συσκευής είχε ποτέ κάποιος πρόβλημα που χρειάστηκε να το στείλει?

Εντυπώσεις, εμπειρίες?

 

HTC 10 Matte Black Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αναφερεις οτι παιζει το σημα του Wi-Fi αλλα εχεις ομως ίντερνετ?

Αν ναι παιζει να ειναι ευαίσθητη η κεραια του.

Πηρες τελευταία καμια αναβαθμιση?

 

Ναι αυτό εννοώ. Παίζει το σήμα αλλά ιντερνέτ έχω κανονικά

Το είχε ένας φίλος το τηλέφωνο είχε κάνει όλες τις ενημερώσεις

Το πήρα εγώ και πριν το στήσω έκανα κανονικά επαναφορά εργοστασιακών

Μετά μου εμφανίστηκε μία μικρή αναβάθμιση 5mb

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό εννοώ. Παίζει το σήμα αλλά ιντερνέτ έχω κανονικά

Το είχε ένας φίλος το τηλέφωνο είχε κάνει όλες τις ενημερώσεις

Το πήρα εγώ και πριν το στήσω έκανα κανονικά επαναφορά εργοστασιακών

Μετά μου εμφανίστηκε μία μικρή αναβάθμιση 5mb

 

Δοκιμασε αν θες μονο επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου.

Δεν χανεις δεδομένα , μονο τα αποθηκευμενα δίκτυα Wi-Fi που εχεις μπει.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε αν θες μονο επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου.

Δεν χανεις δεδομένα , μονο τα αποθηκευμενα δίκτυα Wi-Fi που εχεις μπει.

 

Εχθές έκανα επαναφορά πριν το στήσω. Δεν υπάρχει λόγος

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...