Jump to content

HTC 10 (M10)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βατονετα με λίγο οινόπνευμα.

Και με κάτι μυτερό ξυσε μέσα στην σίτα.

Με κλειστή την συσκευή.

Άφησε το να στεγνώσει και μετά από 10' δούλεψε το

Αν περάσει από μέσα η βρωμια δεν φεύγει μετά. Θέλει να ανοίξει η συσκευή και να καθαρίσει η σίτα από μέσα πράγμα πολύ δύσκολο, ασύμφορο και λοιπά και λοιπά

Τώρα έχει περάσει για τα καλά. Με οινόπνευμα κάπου διάβασα ότι αποχρωματιστηκε το ακουστικό (από μαύρο έγινε γκρι) και φοβάμαι να το κάνω.

 

Κάποιος μου πρότεινε στο xda να βάλω blue tac, αλλά φοβάμαι ότι θα μείνει μέσα. Γενικά φοβάμαι τα πάντα :P

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ δοκίμασα και το καθάρισα με uhu patafix που είναι σαν πλαστελίνη.

Κάνανε πολύ καλή δουλειά.

 

HTC 10 Matte Black Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω blue tac είναι στην ουσία και αυτό. Δεν σου κόλλησε δηλαδή μέσα έτσι; Βγήκε εύκολα;

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν κόλλησε καθόλου. Πήρε το σχήμα του ακουστικού και όλα καλά.

Το πέρασα 3-4 φορές.

 

HTC 10 Matte Black Power

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορει να ειναι υπερβολικό αλλα φοβάμαι μην κλείσει λόγο πωλήσεων η htc κ γενικα φετος που δεν εχει παρουσιάσει ναυαρχίδα..Το λεω γιατι τον αλλο μήνα θελω να παρω το htc 10..Όσα εχω δει S7 κ ολα τα αλλα μονο με αυτο εχω πάθει πλακα..Τρομερη κατασκευή ηχος Αντε γεια οθοναρα!!!Ειναι Κριμα γιατι εχει αδικηθεί αυτη η συσκευη πολυ σε αντίθεση με το πολυ διαφημισμένο(οχι οτι δεν ειναι απο τα τοπ) s7 για παράδειγμα..Που ο περισσότερος κόσμος δεν ξερει την φοβερη ποιότητα του htc 10..Το αλλο ειναι οτι το s7 ετσι κ σου φυγει απο τα χέρια το κλαις λόγο γυαλιού..Κ οι view cover του s7 μετα απο καιρο διαβάζω οτι εχουν προβληματα κ δεν δουλεύουν τα led..Σε αντίθεση με την κορυφαία ice view του 10 που ειναι απίστευτη..Θελω να το παρω παιδια!!!!Καλη ανάσταση σε όλους!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορει να ειναι υπερβολικό αλλα φοβάμαι μην κλείσει λόγο πωλήσεων η htc κ γενικα φετος που δεν εχει παρουσιάσει ναυαρχίδα..Το λεω γιατι τον αλλο μήνα θελω να παρω το htc 10..Όσα εχω δει S7 κ ολα τα αλλα μονο με αυτο εχω πάθει πλακα..Τρομερη κατασκευή ηχος Αντε γεια οθοναρα!!!Ειναι Κριμα γιατι εχει αδικηθεί αυτη η συσκευη πολυ σε αντίθεση με το πολυ διαφημισμένο(οχι οτι δεν ειναι απο τα τοπ) s7 για παράδειγμα..Που ο περισσότερος κόσμος δεν ξερει την φοβερη ποιότητα του htc 10..Το αλλο ειναι οτι το s7 ετσι κ σου φυγει απο τα χέρια το κλαις λόγο γυαλιού..Κ οι view cover του s7 μετα απο καιρο διαβάζω οτι εχουν προβληματα κ δεν δουλεύουν τα led..Σε αντίθεση με την κορυφαία ice view του 10 που ειναι απίστευτη..Θελω να το παρω παιδια!!!!Καλη ανάσταση σε όλους!!!

 

μόλις με ενημέρωσαν ότι στις 00:00 κατεβάζει ρολλά η HTC. Προλαβαίνεις :p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Την δόνηση πως την χαμηλώνουμε; βρήκα στις ρυθμίσεις για πληκτρολόγιο κάτι,την χαμηλωσα αλλά και πάλι αν γράψω κάτι η πατήσω Back είναι πάλι δυνατή η δόνηση.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως Αθήνα έχω κοιτάξει σε διάφορα καταστήματα αλλά δεν το έχει κανείς ανοιχτό. Το πολύ πολύ να το έχουν σφραγισμένο, αλλά τι να το κάνω, θέλω να το δω στο χέρι μου. Είναι και βασικός λόγος που δεν το έχω αγοράσει - άμα δεν το πιάσω να το επεξεργαστώ για λίγο έστω δε μου πάει να δώσω τόσα λεφτά.

Το μονο μαγαζι που το χω δει ανοιχτο κανονικα ειναι ο Γερμανος Κηφισιας! (Κασσαβετη).

 

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το Κάιζερ είναι καλή αγορά; Σκέφτομαι να το αγοράσω για τη γυναίκα.

 

Τι θα περιλαμβάνει η συσκευασία;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα αλλά επί εποχής M7, Μ8 η HTC δεχόταν να στείλεις το κινητό για καθαρισμό δωρεάν.. Ψάξτε το λίγο..

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Άμα σου αρέσει τοσο πολυ να το πάρεις ή να περιμένεις το καινούργιο;

https://venturebeat.com/2017/03/28/htc-u-codenamed-ocean-will-feature-sense-9-and-touch-sensitive-frame/

Χρόνια πολλά σε όλους!!!

Edited by Evagelos_

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Άμα σου αρέσει τοσο πολυ να το πάρεις ή να περιμένεις το καινούργιο;

https://venturebeat.com/2017/03/28/htc-u-codenamed-ocean-will-feature-sense-9-and-touch-sensitive-frame/

Χρόνια πολλά σε όλους!!!

Μπα;Το καινούργιο θα ειναι ακριβό κ Ασε που το 10 μου ´αρεσει τρελα!!!Εχει πεσει κ η τιμη του..Θα το παρω απο kaizershop.gr πρεπει να ειναι το Ευρωπαϊκό..Αν εχει πάρει κανεις απο εκει μήπως ξερει αν εχει μέσα τα hi-res ακουστικά;Στο κουτι απ´εξω το γράφει απο πίσω αν τα εχει;Αν ξερει κανεις να μου πει;Ευχαριστω κ καλη ανασταση!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπα;Το καινούργιο θα ειναι ακριβό κ Ασε που το 10 μου ´αρεσει τρελα!!!Εχει πεσει κ η τιμη του..Θα το παρω απο kaizershop.gr πρεπει να ειναι το Ευρωπαϊκό..Αν εχει πάρει κανεις απο εκει μήπως ξερει αν εχει μέσα τα hi-res ακουστικά;Στο κουτι απ´εξω το γράφει απο πίσω αν τα εχει;Αν ξερει κανεις να μου πει;Ευχαριστω κ καλη ανασταση!!!

 

από kaisershop το δικό μου και ελληνικό, κανονικά τα ακουστικά μέσα

Link to comment
Share on other sites

από kaisershop το δικό μου και ελληνικό, κανονικά τα ακουστικά μέσα

Τα hi-res ε;Με πορωσες Τωρα..Το εχεις πάρει καιρο;Εγω περιμένω να φέρει το carbon gray κ το τσιμπαω..Απο amazon θα παρω κ την ice view..Εδω δεν την εχει κανένας ****το!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χριστός ανέστη. Ερώτηση. Στο video το hi res audio να το έχουμε ανοιχτό η όχι; τράβηξα τα βεγγαλικά και με χάλασε λίγο ο ήχος και το είχα ανοιχτό... Δεν ξέρω πως θα ήταν κλειστό. Απλά ρωτάω αν γνωρίζει κάποιος
Link to comment
Share on other sites

Τα hi-res ε;Με πορωσες Τωρα..Το εχεις πάρει καιρο;Εγω περιμένω να φέρει το carbon gray κ το τσιμπαω..Απο amazon θα παρω κ την ice view..Εδω δεν την εχει κανένας ****το!!!

 

τέλη Δεκεμβρίου του 2016 αγορασμένο. αν την βρήκες amazon χτύπα την. γιατί στο ελλαδιστάν μπορεί να μην έρθει και ποτέ :p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χρόνια Πολλά και καλά σε όλους...

 

Η θήκη ice view υπάρχει κανονικά στην Ελλάδα..Εγώ έχω πάρει μια από extreme mobile Αιγάλεω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χρόνια Πολλά και καλά σε όλους...

 

Η θήκη ice view υπάρχει κανονικά στην Ελλάδα..Εγώ έχω πάρει μια από extreme mobile Αιγάλεω

Αληθως Ανέστη!!!

Αντε ρε συ θα παρω τηλ να δω αν την εχει ακομα..Ακομα κ η θηκη ειναι πολυ μπροστα απο τον ανταγωνισμό..

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα, απογοητευση το καινουργιο leak. Μακαρι να ναι διαφορετικο

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα, απογοητευση το καινουργιο leak. Μακαρι να ναι διαφορετικο

 

Αναφέρεσαι στο Leak που εμφανίστηκε προ 10ημερου η έχουμε κάτι πρόσφατο?????

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση να το αγορασω απο καποιο μαγαζι στο skroutz και να μην περιλαμβανει τα αυθεντικα ακουστικα;
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρεσαι στο Leak που εμφανίστηκε προ 10ημερου η έχουμε κάτι πρόσφατο?????

 

σ αυτο που εβαλε ο Evagelos_ λιγο πιο πανω.

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση να το αγορασω απο καποιο μαγαζι στο skroutz και να μην περιλαμβανει τα αυθεντικα ακουστικα;

Νομιζω αν ειναι ευρωπαϊκό δεν θα εχεις προβλημα..Παρτο απο kaizershop.gr να εισαι μέσα..Κ γω απο εκει θα το παρω..Carbon gray που για μενα ειναι το καλυτερο..Κ στα καπάκια ice view..Τρελα το htc 10!!!

ΥΓ:Το μονο παιδια αν μπορει να μου πει κανεις ειναι το menu του..Αν εχει πολλές τροποποιήσεις οπως το s7 για να μην το βαρεθείς οπως wallpaper για παράδειγμα κ.α.Κ γενικα ρυθμισεις που ανακαλύπτεις με τον καιρο..

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά παιδιά! Μετά από αρκετό καιρό που το έχετε πολλοί τι SOT βγάζει με ανοιχτό 4G και τέρμα φωτεινότητα; Δε λέω να παίζεις παιχνίδια όλη μέρα, κανονική χρήση. Έχει χάσει η μπαταρία σημαντικά σε σχέση με την αρχή;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC 10 (M10)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...