Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να ρωτήσω ρε παιδιά. Το sar που είναι 1,49 δεν σας απασχολεί καθόλου; εμένα είναι ο λόγος που με φρενάρει

 

αυτό είναι το μέγιστο, όταν δεν θα έχεις καλό σήμα και θα δουλεύουν και οι δυο κεραίες, σε άλλα τηλέφωνα δεν θα μπορείς να μιλήσεις ενώ με αυτό θα κάνεις την δουλειά σου, αν δεν σου αρέσει σε τέτοιες συνθήκες μπορείς να το βάλεις σε λειτουργία πτήσης

Link to comment
Share on other sites

Σου ήρθε μέσο OTA?

 

όχι, μέσω firmware finder αλλά δεν την έχω περάσει ακόμη, περιμένω να την περάσουν στο xda μήπως έχει προβλήματα και μετά βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά.. έτσι κάνω πάντα όταν πρόκειται για μεγάλη αναβάθμιση, για προληπτικούς κυρίως λόγους

 

Ευχαριστώ για τις συμβουλές παιδιά, τελικά είχε δίκιο ο vastegial_74.. για να εμφανίζονται ειδοποιήσεις και ταμπέλες πρέπει να έχεις επιλεγμένο το ξεκλείδωμα περιοδικού, αν έχεις αλλάξει θέμα στη lockscreen τότε δεν δείχνει τίποτα, απλά ανάβει η οθόνη. Άβυσσος η ψυχή των κινεζων, τι να πεις

 

την επαναφορά την κάνεις πριν την εγκατάσταση ή μετά;;

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

την επαναφορά την κάνεις πριν την εγκατάσταση ή μετά;;

 

κάνε επαναφορά μετά αν έχεις προβλήματα, αν δεν έχεις δεν υπάρχει λόγος να κάνεις

Link to comment
Share on other sites

Στο γερμανικό φόρουμ του HONOR 8 είπαν ότι ξεκίνησε και η ΟΤΑ σήμερα για να δούμε.

https://community.hihonor.com/community/de/honor-8/blog/2017/03/02/honor-8-b380-update

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.. Κάτοχος από σήμερα και εγώ!! Που ακριβώς βλέπω ποτέ κατασκευστηκε το κινητό;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.. Κάτοχος από σήμερα και εγώ!! Που ακριβώς βλέπω ποτέ κατασκευστηκε το κινητό;

Αυτην την πληροφορία έχω την εντύπωση οτι την βρίσκεις από το ΙΜΕΙ της συσκευής. Για το ΠΟΥ κατασκευάστηκε σίγουρα, για το ΠΟΤΕ δεν είμαι σίγουρος.

 

Έχει βρεί κανείς την παρακάτω θήκη? Είναι πολύ λεπτή, σχεδόν αόρατη! Την είχαν 2 πωλητές στο ali, αλλά πλέον είναι out of stock.

BENKS-for-Huawei-Honor-8-Case-Magic-font-b-Lollipop-b-font-font-b-Super-b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την πρώτη φόρτιση στο κινητό. Μου έκανε εντύπωση πως το led εγινε πράσινο στο 92%. Πάντα έτσι γίνεται;
Link to comment
Share on other sites

Ναι ετσι ειναι. Αν παρατηρησεις, απο κοκκινο γινεται κιτρινο και μολις πιασει 90 γινεται πρασινο.
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρω και εγώ μια μικρή αύξηση στην κατανάλωση της μπαταρίας. Ελπίζω με το νέο update να διορθωθεί.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω ότι το UmiDigi Z Pro δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα, αλλά με αυτά τα χαρακτηριστικά που λέει ότι θα έχει πιστεύετε ότι θα είναι καλύτερο ακόμη και από Honor 8? (Αν εξαιρέσουμε το ότι η Umi είναι άγνωστη μάρκα με κακό παρελθόν)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερωτηση

Έδωσα το Ολλανδεζικο Honor 8 που είχα και είχε ακουστικά στο κουτί

Τώρα πήρα Ελληνικό και μέσα δεν είχε ακουστικά

Μήπως ξέρει κανείς εάν τελικά έχει ακουστικά στο κουτί ανάλογα την χώρα προέλευσης??

Εσείς έχετε όλοι ακουστικά η όχι??

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αυτο δεν έχει

Σε άλλο είχε...

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

http://m.ebay.com/itm/162188166640 Αυτή την θήκη έχω πάρει εγώ και είμαι πολύ ευχαριστημένος λεπτή πολύ και διαφανές!

Ακριβώς την ίδια έχω πάρει κι εγώ :lol:

Πολύ καλή και φθηνή !!!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερωτηση

Έδωσα το Ολλανδεζικο Honor 8 που είχα και είχε ακουστικά στο κουτί

Τώρα πήρα Ελληνικό και μέσα δεν είχε ακουστικά

Μήπως ξέρει κανείς εάν τελικά έχει ακουστικά στο κουτί ανάλογα την χώρα προέλευσης??

Εσείς έχετε όλοι ακουστικά η όχι??

.

 

Ισχύει αυτό που λες, πάει ανάλογα με τη χώρα. Το δικό μου αγορασμένο απο Πλαισιο δεν είχε μέσα ακουστικά.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αυτό που λες, πάει ανάλογα με τη χώρα. Το δικό μου αγορασμένο απο Πλαισιο δεν είχε μέσα ακουστικά.

 

Υποτίθεται πήραμε ελληνικό για καλύτερο και καλα

:(

Τεσπα μικρό το κακό. Έτσι και αλλιώς δεν είναι και πολύ ποιοτικα

Ευχαριστώ για την απάντηση

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς την ίδια έχω πάρει κι εγώ :lol:

Πολύ καλή και φθηνή !!!

Τετοια έχω πάρει και εγώ, αλλά υπάρχει και πιο λεπτή.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και γω μέσω οτα την β360 μέχρι στιγμής όλα καλά αλλά ολοκληρωμένη άποψη θα έχω τις επόμενες μέρες
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μου ήρθε και εμένα από χτες ειδοποίηση για νουγκατ. Είναι απαραίτητη η επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων πριν και μετά την αναβάθμιση;

Σε επικοινωνία πάντως που είχα με την Honor για άσχετο θέμα ,ρώτησα σχετικά με την αναβάθμιση και μου είπαν ότι δεν συνιστούν επαναφορά ,απλά πέρασμα από πάνω. Ξέρεις κάποιος να μου απαντήσει τι να κάνω ακριβώς;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μου ήρθε και εμένα από χτες ειδοποίηση για νουγκατ. Είναι απαραίτητη η επαναφορά των εργοστασιακών ρυθμίσεων πριν και μετά την αναβάθμιση;

Σε επικοινωνία πάντως που είχα με την Honor για άσχετο θέμα ,ρώτησα σχετικά με την αναβάθμιση και μου είπαν ότι δεν συνιστούν επαναφορά ,απλά πέρασμα από πάνω. Ξέρεις κάποιος να μου απαντήσει τι να κάνω ακριβώς;

 

κάνεις αναβάθμιση και αν μετά δεν έχεις κάποιο πρόβλημα το αφήνεις έτσι, αν έχεις προβλήματα κάνεις επαναφορά

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το τσιμπισα και γω το Hodor

Πρωτες εντυπωσεις, λειτουργει σφαιρα, fingerprint scanner λειτουργει αψογα και πολυ χρησιμο για φωτο εκτος αλλων, καμερα πολυ καλη, emui 4.1 θελει σκαψιμο στα μενου, πολυ ομορφο, πολυ bloatware (πφφφφ)

 

πρωτη φωτο (με HDR)

33085585492_c7442b3d5a.jpgIMG_20170304_134844 by GEORGE GEORGIOU, on Flickr

 

EDIT: Αναβαθμιση δεν μου εχει ερθει ακομα, ουτε μεσω hicare τι μπορει να παιζει?

 

EDIT 2: Για να πετυχουν nightmode φωτος, light trails κτλ σαν αυτες που βλεπουμε στα 2 topic περι φωτογραφιας, θελει σταθεροτητα χεριου ρομποκοπ (τριποδο must) :-( ... τελικα ηθελε OIS...

Edited by stxio

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...