Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περίεργο...ενώ μου είχε βγάλει το update για την FRD-L09C432B404...μόλις πήγα να το κάνω update μου έβγαλε ενα failure και δεν το

δίνει πλέον :worry::shifty:

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Περίεργο...ενώ μου είχε βγάλει το update για την FRD-L09C432B404...μόλις πήγα να το κάνω update μου έβγαλε ενα failure και δεν το

δίνει πλέον :worry::shifty:

Έχει αναφερθεί το ίδιο πρόβλημα στα ποστ #2520, #2521 και η λύση είναι ότι τους την ξαναέστειλαν την αναβάθμιση με νέα ειδοποίηση στα ποστ #2524, #2535.

Link to comment
Share on other sites

τωρα τελευταια μου κανει επανεκινησεις το κινητο απο μονο του.το εχω στη τσεπη παω να το βγαλω και βλεπω πως μου ζηταει κωδικο sim.τα κουμπια δε πατιουνται να πεις πως σβηνει.

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμενα εδω και δυο τρεις ο καιρος τρωει κατι ζορια στην ανανεωση. Μενει κολλημενος τοσο στην ωρα ανανεωσης οσο και στην περιοχη ενω εχω αυτοματη ανανεωση.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα έκανε κανα δυο φορές επανεκκίνηση ενω το είχα αφήσει κάπου και μετά μου ζητούσε τον κωδικό, αλλά δεν του έδωσα σημασία μέχρι τώρα που είδα οτι το πάθανε και άλλοι. Είμαι στην 404.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για 55Ε μεταχειρισμένο με γρατζουνιά στην οθόνη (μικροσπασίματα πανω γωνία και κάτω γωνία, που με full face tempered glass δεν θα φαίνονται) φαντάζομαι ότι αξίζει έτσι; (το απλό 32Gb)

At the edge of infinity a true man stands alone

Huawei Honor 8 64/4 - Xiaomi Note 3 Special Edition - Sony xperia Z3

Asus Nexus 7 3G 32GB - Cube iWork8 Ultimate

Link to comment
Share on other sites

Οτι και να χει φάει το μεγαλύτερο κακό η οθόνη το παθαίνει...

 

Η πλακέτα και η κάμερες αντέχουν 10G σε πτώσεις.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στην 8.0.0.362 και έχει γίνει approved η .363 που αν κατάλαβα καλά είναι μόνο security patch. Μιας και την 362 την πέρασα me fullota και έστησα το κινητό απ την αρχή, τώρα μπορώ να περάσω αυτήν μόνο με το μικρό otamf αρχείο των περίπου 100MB?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ξερετε ποσο κοστιζει αλλαγη μπαταριας στην αντιπροσωπεια?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δοκίμασα και άλλα προγράμματα για την κάμερα αλλά πάλι θολές της βγάζει.Μαλλον θα το στείλω να το δούνε
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία κάνει 20€. Η οθόνη περίπου 110. Χωρίς παρεξήγηση αν κάποιος θέλει δίνω την μπλε οθόνη μου που έβγαλα για αισθητικούς λόγους, ψιλά πράγματα και μια μπαταρία περίπου εβδομάδας από το τηλέφωνο και περί τον ενάμιση από την αγορά.
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στην 8.0.0.362 και έχει γίνει approved η .363 που αν κατάλαβα καλά είναι μόνο security patch. Μιας και την 362 την πέρασα me fullota και έστησα το κινητό απ την αρχή, τώρα μπορώ να περάσω αυτήν μόνο με το μικρό otamf αρχείο των περίπου 100MB?

 

Άφοβα, do it!

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει ρύθμιση στο κινητό μας όταν δέχεσαι κλήσεις να ακούς το όνομα αυτού που σε καλεί..

 

Μόνο εφαρμογή απο play ή διαφορετικό ήχο για την Κάθε επαφή.

 

Εγώ που ήθελα να το κάνω αυτό με την μαμά εφαρμογή, έβαλα τη google να κάνει εκφώνηση Κάθε επαφή, τα ηχογραφουσα και έπαιζαν σαν ήχο κλήσης στη Κάθε επαφή.

 

Καλησπερα παιδια ξερετε ποσο κοστιζει αλλαγη μπαταριας στην αντιπροσωπεια?

 

15€ με δωρεάν εγκατάσταση.

Πήγαινε στην Μιχαλακοπούλου.

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που ήθελα να το κάνω αυτό με την μαμά εφαρμογή, έβαλα τη google να κάνει εκφώνηση Κάθε επαφή, τα ηχογραφουσα και έπαιζαν σαν ήχο κλήσης στη Κάθε επαφή.

 

 

 

Πως ακριβως το εκανες αυτο; Θα μπορουσες να περιγραψεις τη διαδικασια βημα βημα; Πως κανει εκφωνηση την επαφη; Ευχαριστω.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Πως ακριβως το εκανες αυτο; Θα μπορουσες να περιγραψεις τη διαδικασια βημα βημα; Πως κανει εκφωνηση την επαφη; Ευχαριστω.

 

Για να μη σε μπλέξω με διαδικασίες, μπες play store κατέβασε το "caller name talker" κάνε τις 2-3 ρυθμίσεις που έχει και κάθε φορά που σε καλεί κάποιος αυτό αντί για ήχο θα φωνάζει το όνομα της επαφής.

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Για να μη σε μπλέξω με διαδικασίες, μπες play store κατέβασε το "caller name talker" κάνε τις 2-3 ρυθμίσεις που έχει και κάθε φορά που σε καλεί κάποιος αυτό αντί για ήχο θα φωνάζει το όνομα τις επαφής.

 

Αναγνωριζει και ελληνικα ή πρεπει να ειναι με λατινικους χαρακτηρες;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Αναγνωρίζει πλήρως.

 

Καλό, κάνει αυτό ακριβώς που πρέπει. Το μόνο κακό είναι που όταν εκφωνεί το όνομα του καλούντος πετάει και ένα calling στο τέλος με εντελώς ελληνική προφορά

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλό, κάνει αυτό ακριβώς που πρέπει. Το μόνο κακό είναι που όταν εκφωνεί το όνομα του καλούντος πετάει και ένα calling στο τέλος με εντελώς ελληνική προφορά

 

Φτιάξε δικά σου TTS και πρόσθεσε οτι γουστάρεις με οτι προφορά θέλεις, η βλάχικη προφορά έχει πέραση!

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Φτιάξε δικά σου TTS και πρόσθεσε οτι γουστάρεις με οτι προφορά θέλεις, η βλάχικη προφορά έχει πέραση!

 

:lol::lol:::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους να ρωτήσω κατι και αν δεν επιτρέπεται το σβήνουν οι διαχειριστές....υπάρχει ενότητα που βάζουμε για πώληση κινητών??? μου αντικατεστησαν ενα honor 8 που είχα πρόβλημα και το είχα γραψει εδώ αλλά δεν το χρειαζομαι γιατι μεχρι να μου δωσουν άλλο τηλέφωνο πήρα αλλο..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...