Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στη Πρώτη ερώτηση, οχι δεν σβήνει μένει πράσινο μέχρι να τραβήξεις το καλώδιο. Στο δεύτερο μέρος δε κατάλαβα τι εννοείς;

 

ναι είπα ότι έβαλα και δεύτερη κάρτα σίμ απο ίδια εταιρία τηλεφωνίας και μου παρουσιάζει συχνά να μην εχει δίκτυο στιγμιαία και να έρχεται μετα απο δευτερόλεπτα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν το έχω παρατηρήσει και γενικά δεν έπρεπε να στο κάνει γτ το κινητό είναι dual active οπότε δεν γίνεται να έρχονται σε κόντρα, κάτι άλλο φταίει ή η κάλυψη δεν είναι καλή στο σημείο που είσαι.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Μάλλον κατι παίζει με το τηλέφωνο γιατι παρατήρησα ότι όταν ανοίγω τα δεδομένα πάλι στιγμιαία χανεται το σήμα και επανέρχεται...
Link to comment
Share on other sites

Όχι αυτό είναι πρόβλημα παρόχου λογικά, να φανταστώ καμιά wind;

 

οχι η μια κάρτα είναι σύνδεση Cosmote και αυτη που παρουσιαζει τα προβλήματα whats up την οποία την είχα σε άλλο τηλέφωνο μόνη της και δεν είχε πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ μήπως είναι παλιά η κάρτα;

 

δεν νομίζω θα δω πώς θα πάει και αν είναι θα το πάω στην Αντιπροσωπεία.

Link to comment
Share on other sites

4 στα 5 αστέρια πήρε το android Oreo 8 για τη συσκευή μας στο γερμανικό Honor.

Συγκεκριμένα αναφέρουν πως είναι πολλοί χαρούμενοι που κατάφερε η συσκευή να λειτουργήσει τόσο καλά και ψάχνουν το τελευταίο αστέρι για να γίνει διαθέσιμη η αναβάθμισή στο κοινό.

Πλέον οι tester την έχουν στα χέρια τους και βρίσκουν τα λάθη της.

Υπολογίζουν μέχρι τέλος του 5ου μήνα να ξεκινήσει η διανομή της.

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι φαινεται λοιπον παραλαμβανουμε και τη δευτερη μεγαλη αναβαθμιση. Αν τελικα δεν γινει κατι και αναβληθει τοτε θα εχω να λεω για το απολυτο vfm και την καλυτερη συσκευη που εχει περασει απο τα χερια μου τοσο απο πλευρας υποστηριξης οσο και δυνατοτητων (καλα για ομορφια δεν το συζηταμε).
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι φαινεται λοιπον παραλαμβανουμε και τη δευτερη μεγαλη αναβαθμιση. Αν τελικα δεν γινει κατι και αναβληθει τοτε θα εχω να λεω για το απολυτο vfm και την καλυτερη συσκευη που εχει περασει απο τα χερια μου τοσο απο πλευρας υποστηριξης οσο και δυνατοτητων (καλα για ομορφια δεν το συζηταμε).

Συμφωνώ, και η επόμενη συσκευή που θα πάρω θα είναι της ίδιας εταιρείας, αφού δεν τα παρατάει τα μοντέλα της όπως άλλες εταιρείες.

Link to comment
Share on other sites

4 στα 5 αστέρια πήρε το android Oreo 8 για τη συσκευή μας στο γερμανικό Honor.

Συγκεκριμένα αναφέρουν πως είναι πολλοί χαρούμενοι που κατάφερε η συσκευή να λειτουργήσει τόσο καλά και ψάχνουν το τελευταίο αστέρι για να γίνει διαθέσιμη η αναβάθμισή στο κοινό.

Πλέον οι tester την έχουν στα χέρια τους και βρίσκουν τα λάθη της.

Υπολογίζουν μέχρι τέλος του 5ου μήνα να ξεκινήσει η διανομή της.

 

Ευχαριστουμε για την ενημερωση και γενικα που απαντας σε οτι απορια υπαρχει

Εγω θελω να ρωτησω..κλειδωσα 2 εφαρμογες πριν καιρο και τώρα δε βρισκω τη διαδρομη για το ξανα κανω

!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε για την ενημερωση και γενικα που απαντας σε οτι απορια υπαρχει

Εγω θελω να ρωτησω..κλειδωσα 2 εφαρμογες πριν καιρο και τώρα δε βρισκω τη διαδρομη για το ξανα κανω

 

Απο τη διαχείριση συσκευής θα πας στη δεύτερη οθόνη αν τραβήξεις αριστερά έχει την επιλογή

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε αναβάθμιση σε b402

 

Βλεπεις να γραφει τιποτα νεο ή ειναι μονο ασφαλειας;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

οχι η μια κάρτα είναι σύνδεση Cosmote και αυτη που παρουσιαζει τα προβλήματα whats up την οποία την είχα σε άλλο τηλέφωνο μόνη της και δεν είχε πρόβλημα.

Καλησπέρα και επανέρχομαι στο πρόβλημα που μου παρουσιάζει.... δεν είναι απο την κάρτα είναι απο το τηλέφωνο, πήρα καινούργια κάρτα την έβαλα και διαπίστωσα ότι όποια κάρτα κάνω να είναι 2g3g4g παρουσιάζει τα προβλήματα του δικτύου...την γνώμη σας να το πάω στην αντιπροσωπεία?? να περιμένω καποια αναβάθμιση?? γιατι πριν την τελευταία δούλευε κανονικά χωρίς προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο αυτό είναι full active?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...