Jump to content

Huawei P9


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα θα πας Διαχιρηση κίνησης δεδομένων και πάνω δεξιά έχει ένα γραναζακι , και από εκεί έχει ρυθμίσεις .
εχω παει εκει αλλα δεν βρηκα κατι.. εσυ το εχεις βρει;;

Android Phone Model:

Sony xperia X8 Google Nexus S GT-i9023 Galaxy S3 GT-i9300 Note 3 SM-N9005

Huawei P9 EVA-L09

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κοιτα εκει που λεει ενφανιση ταχυτητσας διχτυού

 

Ούτε εγώ το έχω βρει. Μήπως η έκδοση που έχεουμε δεν το έχει σαν feature? Προσωπικά έχω την B133

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ το έχω βρει. Μήπως η έκδοση που έχεουμε δεν το έχει σαν feature? Προσωπικά έχω την B133
την b140 εχω εγω.. της cosmote αλλα με καρτα wind. Δεν ξέρω αν παίζει ρολο..

Android Phone Model:

Sony xperia X8 Google Nexus S GT-i9023 Galaxy S3 GT-i9300 Note 3 SM-N9005

Huawei P9 EVA-L09

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι εκεί.

 

Ρυθμίσεις, πίνακας ειδοποιησεων και μπάρα καταστασης, εμφάνιση ταχυτητας δικτύου.

 

PS: Δεν ξέρω αν υπηρχε και σε παλιότερες εκδόσεις λειτουργικού. Την Β180 έχω και το έχει εκεί που έγραψα.

 

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

την b140 εχω εγω.. της cosmote αλλα με καρτα wind. Δεν ξέρω αν παίζει ρολο..

 

Χμμμ. Εγώ μόλις έλαβα ανανέωση σε B137.

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα το είχε σε παλιές εκδόσεις του Android 5 (δλδ p8/p8 lite κλπ) από το Android 6 και μετά αρκετά πράγματα τα έβγαλαν καθος θεωρούσαν ότι είναι πολύπλοκα και μπερδεύουν τον κόσμο (βλ ταχύτητα δυκτιου) κάποια τα εξαφάνισαν και τα έκαναν αυτόματα (βλ συγχώνευση δικτύου κλπ)
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ. Εγώ μόλις έλαβα ανανέωση σε B137.

 

Σε Vodafone branded Κ εμένα Μόλις μου ήρθε η 137 κ μην χειρότερα στην 7 Ν δούμε πότε θα πάμε.....ειδικά Εμείς με τα branded

Link to comment
Share on other sites

Σε Vodafone branded Κ εμένα Μόλις μου ήρθε η 137 κ μην χειρότερα στην 7 Ν δούμε πότε θα πάμε.....ειδικά Εμείς με τα branded

 

καλα branded παντα ηταν κολαση.... με το p8 καναμε debrand και ολα μελι γαλα οτι θελαμε καναμε με το p9 χιλιες φορες ενα 150 ευρω παραπανω παρα branded

Link to comment
Share on other sites

καλα branded παντα ηταν κολαση.... με το p8 καναμε debrand και ολα μελι γαλα οτι θελαμε καναμε με το p9 χιλιες φορες ενα 150 ευρω παραπανω παρα branded

 

Έχεις απόλυτο δίκιο έκανα την παραγγελία βιαστικά κ ενώ Αλλά σάιτ αναφερόταν ότι είναι κάποιας εταιρίας αυτό δεν έγραφε Αλλά δεν ρώτησα κιόλας κ την πάτησα ελπίζω κάποια στιγμή να βγει Αλλιώς στο 10 θα προσέξω περισσότερο

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο έκανα την παραγγελία βιαστικά κ ενώ Αλλά σάιτ αναφερόταν ότι είναι κάποιας εταιρίας αυτό δεν έγραφε Αλλά δεν ρώτησα κιόλας κ την πάτησα ελπίζω κάποια στιγμή να βγει Αλλιώς στο 10 θα προσέξω περισσότερο

 

ειχα το p9 plus εφαγε day one root + debrand (το κλέψανε δυστυχώς)

Link to comment
Share on other sites

Α, το plus είχες? Δεν το είχα καταλάβει. Νόμιζα είχες το σκέτο p9.

 

Να ρωτησω όμως κατι!

Αν βάλεις ενα firmware απο άσχετο region και σου γυρίσει σε c900, αν στην συνέχεια του βάλεις ενα δικό του επιστρέφει κανονικά ή οχι?

Το έχει κάνει κανεις?

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Α, το plus είχες? Δεν το είχα καταλάβει. Νόμιζα είχες το σκέτο p9.

 

Να ρωτησω όμως κατι!

Αν βάλεις ενα firmware απο άσχετο region και σου γυρίσει σε c900, αν στην συνέχεια του βάλεις ενα δικό του επιστρέφει κανονικά ή οχι?

Το έχει κάνει κανεις?

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk.

 

Εγώ σκέφτηκα για λίγα λεπτά να το κάνω αλλά μετά φοβήθηκα μην γίνει καμία παπατιά και πάει στράφη το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Α, το plus είχες? Δεν το είχα καταλάβει. Νόμιζα είχες το σκέτο p9.

 

Να ρωτησω όμως κατι!

Αν βάλεις ενα firmware απο άσχετο region και σου γυρίσει σε c900, αν στην συνέχεια του βάλεις ενα δικό του επιστρέφει κανονικά ή οχι?

Το έχει κάνει κανεις?

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk.

 

δεν γυρναει ποτε πισω καθος χανει για παντα το cust file και ο μοναδικός τρόπος να το βαλεις πίσω ειναι ......root (για την ωρα μεχρι να γινει αν γινει leak ποτε το μικρο αρχειακη για flashing (οπος με το p8)

 

btw ναι plus ειναι και κατα περιεργο τροπο αν και amoled δεν ειχα θεμα με δοτογραφιες

Link to comment
Share on other sites

OK, με έπεισες! Κάθομαι στ' αυγά μου! :)

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

OK, με έπεισες! Κάθομαι στ' αυγά μου! :)

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk.

 

εμενα ετσι και αλλιος δεν με εκαιγε (θελει δεν θελει arvato θα έπαιρνε την συσκευη αν παθεναι κατι... .. απο την αλλη lg δεν ειναι δεν παθαινουν τοσο απλα κατι)

εσι κάτσε ήσυχα

Link to comment
Share on other sites

ειχα το p9 plus εφαγε day one root + debrand (το κλέψανε δυστυχώς)

Υπάρχουν και χειρότερα εγώ που δεν του έκανα ρουτ να το χαρώ στο full πρόσεχα μην χάσω την εγγύηση και στο τέλος μου το κλέψανε

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

 

Μόλις το πήρα από wind. Εχει ενσωματωμενη ζελατινα ή εγώ δεν βλέπω καλά; :P

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είχε ζελατίνα αλλά ήταν χύμα μέσα στο κουτί. Δεν ηταν τοποθετημένη δηλαδή.

Μ' αρέσει που υπάρχουν διάφορες version! Σε άλλους δεν υπήρχε καθόλου, σε άλλους ήταν μέσα στο κουτί (όπως εμένα) και σε άλλους ήταν ήδη τοποθετημένη!

Ο,τι να 'ναι!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Όντως τελικά τοποθετημένη ζελατίνα έχει. Έβγαζες το πρώτο πλαστικό που κάλυπτε όλο το κινητό και μετά είχε ένα ακόμα να βγάλεις κι έμενε η ζελατίνα πάνω. Ωραία κίνηση από Huawei.

 

Καμία θήκη έχετε να προτείνετε; Θέλω να καλύπτει πίσω και περιμετρικά το κινητό και να προεξέχει λίγο ώστε να υπάρχει μια κάποια προστασία για την οθόνη σε πτώσεις.

 

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/152364625840

 

Εξαιρετική. Και ο πωλητής είναι απο εδώ!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...λεω να παρω το Ρ9 το Ζ2 που ειχα τα εφτυσε.ακουω ομως πως δεν εχει καλη ενταση στο ακουστικο κατα την διαρκεια της κλησης.επισης η καμερα ειναι υπερεκτιμημενη ειδικα στο βιντεο και γενικα στο θεμα μουσικη ειναι πισω και σαν ενταση.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...λεω να παρω το Ρ9 το Ζ2 που ειχα τα εφτυσε.ακουω ομως πως δεν εχει καλη ενταση στο ακουστικο κατα την διαρκεια της κλησης.επισης η καμερα ειναι υπερεκτιμημενη ειδικα στο βιντεο και γενικα στο θεμα μουσικη ειναι πισω και σαν ενταση.

 

Εκτός από τη κάμερα στο θέμα βίντεο σε όλα τα άλλα που έιπες θα διαφωνήσω!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...