Jump to content

Vernee Thor


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μου ζητησανε απο το GEARBEST που αγορασα το κινητο να τους κανω μια αξιολογηση υπηρεσιων.Ευκαιρια λεω λοιπον να τους αναφερω οτι λαθος αναφερουν το gorilla glass γιατι οριστε τι επαθα απο μια απλη πτωση του κινητου. (σελιδα 17

#254)Η απαντηση με ξαφνιασε.Επικοινωνησαν με τον προμηθευτη(εταιρια) και δυστηχως η οθονη δεν αντικατασταται οχι φυσικα δωρεαν αλλα ουτε επι πληρωμη.(λιγο κουφο μου ακουστηκε κινητο χωρις ανταλλακτικα; ).Επειδη νιωθουν λιγο σεβασμο ας το πουμε και ετσι μου δινουν δωρο 200 ποντους.Αρα κραταω το κινητο και οπου αντεξει, αν αλλαξω θα παρω παλι το ιδιο αλλα θα το αρματωσω οσο μπορω απο θεμα προστασιας.Δειτε αυτο:

https://www.fastcardtech.com/Drop-Resistant-Phone-Case-For-iPhone.html

υπαρχει και για το κινητο μας στην σελιδα αγορας:

https://www.fastcardtech.com/Vernee-Thor.html

Φίλε μου δεν έχει σχέση το gorilla glass με αυτό που έπαθες. Και το gorilla glass 4 να έχεις αν πέσει από τέτοιο ύψος και γωνία πάλι θα σπάσει.( τα link που έβαλες δεν μου βγάζει κάτι σε θήκη).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 739
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια μου ζητησανε απο το GEARBEST που αγορασα το κινητο να τους κανω μια αξιολογηση υπηρεσιων.Ευκαιρια λεω λοιπον να τους αναφερω οτι λαθος αναφερουν το gorilla glass γιατι οριστε τι επαθα απο μια απλη πτωση του κινητου. (σελιδα 17

#254)Η απαντηση με ξαφνιασε.Επικοινωνησαν με τον προμηθευτη(εταιρια) και δυστηχως η οθονη δεν αντικατασταται οχι φυσικα δωρεαν αλλα ουτε επι πληρωμη.(λιγο κουφο μου ακουστηκε κινητο χωρις ανταλλακτικα; ).Επειδη νιωθουν λιγο σεβασμο ας το πουμε και ετσι μου δινουν δωρο 200 ποντους.Αρα κραταω το κινητο και οπου αντεξει, αν αλλαξω θα παρω παλι το ιδιο αλλα θα το αρματωσω οσο μπορω απο θεμα προστασιας.Δειτε αυτο:

https://www.fastcardtech.com/Drop-Resistant-Phone-Case-For-iPhone.html

υπαρχει και για το κινητο μας στην σελιδα αγορας:

https://www.fastcardtech.com/Vernee-Thor.html

 

κοιτα λιγο εδω http://www.ebay.com/itm/Original-LCD-and-Touch-Screen-Assembly-for-Vernee-Thor-Pantalla-With-Frame-/252444070296?var=&hash=item3ac6d6d198:m:mshhcvFW2-am5lIJwySaCmQ

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να μου απαντήσει κάποιος που έκανε την τελευταία αναβάθμιση αν μετά από αυτήν δεν αλλάζει κάτι ή χάνονται όλα και πρέπει να ξανά βάλω τις εφαρμογές από την αρχή.

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν έχει σχέση το gorilla glass με αυτό που έπαθες. Και το gorilla glass 4 να έχεις αν πέσει από τέτοιο ύψος και γωνία πάλι θα σπάσει.( τα link που έβαλες δεν μου βγάζει κάτι σε θήκη).

https://www.fastcardtech.com/Drop-Resistant-Phone-Case-For-iPhone.html

Aυτο το λινκ σου δειχνει πως ειναι αυτη η θηκη,απλα την εχουν προσαρμοση για το THOR αλλα μονο αμα το αγορασεις απο αυτους.Δες ενα βιντεακι με καποια τεστ που του εκαναν και πες μου αν πιστευεις οτι ειναι αληθινα,εγω παλι αμφιβαλλω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν ειναι να δωσω τα μισα λεφτα και με κινδυνο να μην το κανω και σωστα καλυτερα να παρω ενα καινουργιο.Αναφερουν οτι παρτε το αλλα μονο αν τα καταφερετε να το αλλαξετε μονοι σας.

Edited by mixaliskam
Link to comment
Share on other sites

μπορεί να μου απαντήσει κάποιος που έκανε την τελευταία αναβάθμιση αν μετά από αυτήν δεν αλλάζει κάτι ή χάνονται όλα και πρέπει να ξανά βάλω τις εφαρμογές από την αρχή.

ευχαριστώ!

 

Οχι φιλε μου δε χανεις τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Επειδή τα αγγλικά δεν... Τι κάνουνε για να το πάρουμε;

 

 

via tapatalk...

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Επειδή τα αγγλικά δεν... Τι κάνουνε για να το πάρουμε;

 

 

via tapatalk...

 

Εχει 50 κομματια σκετα στα 99,99$ και 50 κομματια μαζι με θηκη & tempered glass στα 109,99$ . Αν οταν ξεκινησει η προσφορα να ισχυει σε 15 ωρες απο τωρα περιπου προλαβεις ενα απο τα 50 & 50 θα το παρεις στην αντιστοιχη τιμη!

Link to comment
Share on other sites

Νεός κάτοχος & εγώ απο σήμερα...

Αγορά απο Gearbest , αποστολή σε 15 μέρες περίπου...Αψογοι για μένα,εχω ξανακάνει αγορές απο το συγκεκριμένο e-shop

Οσο αναφορά το κντ , θετίκότατες οι εντυπώσεις τις λίγες ώρες που το έχω...

Εχω 2 sim φορτωμένες μια της Wind ως πρωτεύουσα & δευτερεύουσα της Vodafone..

Μεχρι στιγμής δεν έχω να εμφανίζεται το σήμα του 4G της Wind (εντός Αθηνων) παρα μόνο 3G..

Παίζει και σε άλλους που έχουν Wind το ίδιο θεμα ??

G_KOR
Link to comment
Share on other sites

Νεός κάτοχος & εγώ απο σήμερα...

Αγορά απο Gearbest , αποστολή σε 15 μέρες περίπου...Αψογοι για μένα,εχω ξανακάνει αγορές απο το συγκεκριμένο e-shop

Οσο αναφορά το κντ , θετίκότατες οι εντυπώσεις τις λίγες ώρες που το έχω...

Εχω 2 sim φορτωμένες μια της Wind ως πρωτεύουσα & δευτερεύουσα της Vodafone..

Μεχρι στιγμής δεν έχω να εμφανίζεται το σήμα του 4G της Wind (εντός Αθηνων) παρα μόνο 3G..

Παίζει και σε άλλους που έχουν Wind το ίδιο θεμα ??

 

Μήπως έχεις Q και χρειάζεται να ενεργοποιήσεις το Roaming, μέσα από το μενού της συσκευής; Είσαι σίγουρος ότι η WIND έχει 4G στην περιοχή σου; Έχεις αλλάξει τη SIM με μία 4G;

Link to comment
Share on other sites

Wind έχω Free to Go συγκεκριμένα...

Οσο για την περιοχή μένω Μαρούσι οποτε δεν τίθεται θέμα κάλυψης 4G...

G_KOR
Link to comment
Share on other sites

Wind έχω Free to Go συγκεκριμένα...

Οσο για την περιοχή μένω Μαρούσι οποτε δεν τίθεται θέμα κάλυψης 4G...

 

Έχεις δοκιμάσει άλλη συσκευή με την ίδια SIM και έπιασε 4G; Η SIM που έχεις είναι καινούργια; Έχει 3 κομμάτια; Αλλιώς θα πρέπει να την αλλάξεις με μία 4G.

Link to comment
Share on other sites

Τι καλααααααα... Εφτασε η θηκη. Κινητο δεν εχω ακομα να βαλω μεσα (κι εχει ακομα μεχρι να φτασει) αλλα η θηκη εφτασε :-p .

Τελικα εχει βρει κανεις καμια θηκη για το Thor με παραθυρο στο πορτακι μπροστα για να βλεπεις χωρις να ανοιγεις?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μετά από δύο μέρες, έχω να πω, όντως λίγο προβληματικό το αποτύπωμα αλλά βρήκα το κόλπο Τώρα να πιάνει πάντα,αν και πήρα το γνήσιο tempered glass δεν μου άρεσε καθόλου και όχι τίποτα άλλο έβγαλα και την μεμβράνη την εργοστασιακή.θετικά: ελαφρύ, πολύ καλή ποιότητα κατασκευής, γρήγορο, μπαταρία καλή, ήχος πολύ καλός και δυνατός, καλή διαχείριση των SIM,.αρνητικά κάμερα εντάξει αλλά θα μπορούσε και καλύτερα, δεν έχω απαιτήσεις από αυτήν, θα ήθελα λίγο πιο δυνατή δόνηση, δεν θυμάμαι κάτι άλλο.συμπέρασμα , για τα λεφτά του και ακόμα παραπάνω ΣΟΥΠΕΡ .

 

Στάλθηκε από το thor μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εμένα το αποτύπωμα δεν πολυ ενδιαφέρει. Κλασικό ξεκλείδωμα έχει το κινητο;

 

 

via tapatalk...

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Επειδή εμένα το αποτύπωμα δεν πολυ ενδιαφέρει. Κλασικό ξεκλείδωμα έχει το κινητο;

 

 

via tapatalk...

Ε φυσικά έχει όλα τα άλλα είδη ξεκλειδώματος.να δεις όμως Όταν το δουλέψεις θα το λατρέψεις.ήδη εμένα δουλεύει Τώρα άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, φαίνεται φαντεζί, αλλά έχει μεγάλη χρησιμότητα.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Το χτύπησα και γω πρόλαβα την προσφορά του geek.

Έπρεπε να γράψω τίποτα για αλλαγη ρομ και τα γνωστά;

Ξέρει κανείς αν αργεί σαν μαγαζί να τα στείλει γιατί πρώτη φορά αγοράζω από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Το χτύπησα και γω πρόλαβα την προσφορά του geek.

 

Έπρεπε να γράψω τίποτα για αλλαγη ρομ και τα γνωστά;

 

Ξέρει κανείς αν αργεί σαν μαγαζί να τα στείλει γιατί πρώτη φορά αγοράζω από εκεί.

 

 

 

Εγω δεν πρόλαβα αλλα έστειλα το email για να μου στείλουν κουπόνι 20$.Με μια τιμή κατω απο 100$ θα το χτυπήσω. Παραπάνω δεν δινω γιατι μετα σκέφτομαι το Redmi 3.

Η μόνη διαφορά μεταξύ αγίων και αμαρτωλών είναι ότι, κάθε άγιος έχει παρελθόν και κάθε αμαρτωλός μέλλον... (Oscar Wilde)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Γνωρίζει κάποιος τι ρυθμίσεις πρέπει να κάνουμε για να στέλνουμε SMS με 160 χαρακτήρες ???

Κατέβασα το GoSms όπως δοκίμασα παρόμοιες εφαρμογές αλλά δεν τα κατάφερα...

G_KOR
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, παίζει κάνα κουπονάκι για το συγκεκριμένο κινητό;

εγω το πηρα απο εδω 100ευρω χθες αλλα σημερα το βλεπω στα 107 παλι

 

http://www.everbuying.net/product1158509.html

Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα απο εδω 100ευρω χθες αλλα σημερα το βλεπω στα 107 παλι

 

http://www.everbuying.net/product1158509.html

 

Πραγματι, οσο βλεπουν οτι πουλιεται, δεν ριχνουν την τιμη του.

Και για να πουλιεται, αξιζει. :)

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...