Jump to content

Blogging @ myphone.gr: Φτυάρι επ' ώμου, εμπρός, μαρς!


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίζει να είναι και το πρώτο νήμα στην ιστορία του site που έχουνε γράψει τόσοι πολλοί admin, mods κλπ!!!

Ο κόσμος άφαντος! Πάει το bullying σύννεφο!!!

 

Ποιο bullying; Αφού είπαμε ότι μπορούν να γράψουν χωρίς να φοβούνται για ban.:X:whip::p

 

Μα για την πάρτη μας το φτιάξαμε από ότι καταλαβαίνω :p :lol:

 

Ε ναι, ας έχουμε και εμείς ένα θέμα για την πάρτη μας.:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 67
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίζει να είναι και το πρώτο νήμα στην ιστορία του site που έχουνε γράψει τόσοι πολλοί admin, mods κλπ!!!

Ο κόσμος άφαντος! Πάει το bullying σύννεφο!!!

 

Δεν είχα σκοπό να γράψω ...ακόμα:cool:, αλλά αφού σ'αρέσει να μας διαβάζεις όλους μαζί - χαλάλι σου!:lol::lol:

 

Πολύ ωραίο άρθρο παιδία... και του χρόνου όλοι να προσπαθήσουμε να μοιάσουμε στον Nikos_s3 μιάς και αν του φάμε γυναίκα θα μας bannarει :p

Link to comment
Share on other sites

Και αύριο θα γίνει edit/update το topic με την φράση

Όπως καταλάβατε, το κομμάτι χωρίς ban μιλήστε άφοβα, ήταν το πρωταπριλιάτικο αστείο μας οπότε από σήμερα το forum αριθμεί -50 members
Link to comment
Share on other sites

Ναι πω πω γελασαμε τι να σας πω και "**** το χιουμορ" και του χρονου με περισσοτερο κλαμα admins λες και συμαζευετε το Forum απο την καλη σας την καρδια.. Η δουλεια σας ειναι γι αυτο παιρνετε λεφτα!
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει εδώ είναι όμορφα δοσμένο αλλά απουσιάζουν άτομα που δικαιολογούν παράπονα.

Μιλώ για κάποιους moderators οι οποίοι χρησιμοποιούν το φόρουμ σαν ιδιοκτησία τους και κατα περίεργο τροπο έχουν την μικρότερη προσφορά.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ναι πω πω γελασαμε τι να σας πω και "**** το χιουμορ" και του χρονου με περισσοτερο κλαμα admins λες και συμαζευετε το Forum απο την καλη σας την καρδια.. Η δουλεια σας ειναι γι αυτο παιρνετε λεφτα!

 

Οι κακοπροαίρετοι ποτέ δεν γελάνε ούτε έχουν αίσθηση του χιούμορ, μην αγχώνεσαι.;)

Επίσης καλύτερα να μην λες δημόσια πράγματα για τα οποία δεν έχεις γνώση διότι εκτίθεσαι και αυτό στο λέω λόγω της καλής μου της καρδιάς.:)

 

Εντάξει εδώ είναι όμορφα δοσμένο αλλά απουσιάζουν άτομα που δικαιολογούν παράπονα.

Μιλώ για κάποιους moderators οι οποίοι χρησιμοποιούν το φόρουμ σαν ιδιοκτησία τους και κατα περίεργο τροπο έχουν την μικρότερη προσφορά.

 

Μην ανησυχείς, θα υπάρχουν άλλοι οκτώ την επόμενη εβδομάδα.;)

Γράψτε ό,τι παράπονο θέλετε, οτιδήποτε θέλετε να πείτε. Αυτό το άρθρο φτιάχτηκε για να γίνει χαλαρή κουβέντα με χιούμορ και χωρίς διαμάχες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα.......Καλημέρα παιδιά και καλό μήνα !!!Με κάνατε και γέλασα..!!Προς Θεού δεν έχω τίποτα με κανέναν οπότε δεν θα πω τίποτα.Την καλημέρα μου και πάλι παιδιά και να εχουμε ενα ομορφο Σαββατοκύριακο.!!!
Link to comment
Share on other sites

Η δουλεια σας ειναι γι αυτο παιρνετε λεφτα!

 

Ναι ναι... Φτάνει πια με τα golden boys του myphone.gr #ελεος

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Το φορουμ ειναι γιγαντιαιο και μου κανει πολυ καλη εντυπωση που καταφερνετε να το εχετε συμμαζεμενο. Χωρις μερακι και προσωπικο χρονο δε γινεται αυτο. Οι περισσοτερες αποριες απαντωνται ,σε αντιθεση με αλλα sites,οπου μενουν να χασκουν και υπαρχει αρκετη αγενεια (xda π.χ.). Αναφορικα με την υποκειμενικοτητα των mods,δεν εχω δωσει ιδιαιτερη προσοχη ,αλλα σιγουρα εχω δει αρκετα χειροτερα σε πολυ μικροτερα forums.
Link to comment
Share on other sites

Η δουλεια σας ειναι γι αυτο παιρνετε λεφτα!

 

Έτσι νόμιζα φίλε μου όταν ήθελα να μπω, αλλά ο άτιμος ο Mythozz δεν με έχει πληρωσει ακόμα. Μου χρωστάει δλδ καμιά... 200αρια μισθούς, δώρα, αυξήσεις κλπκλπ...

 

Mythozz τα λεφτά ΤΩΡΑΑΑ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά εμένα δεν με νοιάζει αν έχει και 50 και 1000 διαφήμισης και όσες περισσότερες ακόμα καλύτερα ώστε να υποστηρίζεται το φόρουμ μιας και από μας δεν υπάρχει κάποιου είδους συνδρομή. Και τα βασικά αν ξέρει κανείς θα καταλάβει πως για να υποστηριχτεί όλο αυτό επιχείρημα μόνο ανέξοδο δεν είναι.

Αυτό που με χαλάει όμως παρά πολύ είναι όταν Πάμε να πούμε μια γνώμη για κάποια εταιρία που διαφημίζεται γενικά εδώ κάποια mod θα πέσουν να σε φάνε .

Εδώ έμαθα παρά πολλά πιο πολύ από τα μελοι του φόρουμ παρά από τους mod κλπ.

Αυτή την γνώμη θα την έγραφα ανά πάσα στιγμή που θα μπορούσα να ερωτηθώ. Πολλοί από εμάς δεν φοβόμαστε το ban λες και είμαστε παιδάκια που θα μας τιμωρήσουν.

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Με το να λέει κάποιος τη γνώμη του ευγενικά και ειδικά όταν υποστηρίζεται με επιχειρήματα, δεν νομίζω πως τιμωρήθηκε ποτέ κανείς.

Αντιθέτως, όταν θέλει κάποιος να επιβάλει τη γνώμη του με αγενείς τρόπους προς τα υπόλοιπα μέλη, τότε σίγουρα θα υπάρξει πρόβλημα.

 

Είμαι αρκετά χρόνια στο myphone (αν και οχι ιδιαίτερα ενεργος απο θέμα γραψίματος) και πραγματικά τον χρηστή superuser τον έχω πετυχει σε ουκ ολίγα θέματα να βοηθάει αρκετό κόσμο όποτε μόνο καλά λόγια!!! Keep going!

 

:thanks::bow:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω όμως πως κλίνω περισσότερο προς τον Καρρά.:lol: (Τι λέω ο άνθρωπος.:wacko:)

 

Το εν λόγω σχόλιο εκτυπώθηκε και κλειδώθηκε σε μια σκοτεινή και κρύα ταχυδρομική θυρίδα, θα χρησιμοποιηθεί σωστά όταν πρέπει!

 

Τέλειο το άρθρο!

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως είναι καιρός να συνταξιοδοτηθείς!:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως είναι καιρός να συνταξιοδοτηθείς!:lol:

 

Περίμενε λίγες μέρες Νίκο. :!: Τον χρειάζομαι. :ninja: Θα σε ενημερώσω μόλις δεν έχει κάτι άλλο να προσφέρει. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα Έκλαψα στην κυριολεξία!! :rotfl: :lol: Πολύ καλό! Νομίζω ο vlachaquito πρέπει να γράφει περισσότερα άρθρα. :)

 

Καλό μήνα!

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Nah.. Δεν σε προδιαθέτει για χώσιμο το άρθρο. Είναι ωραία γραμμένο και ευχάριστο δυστυχώς :p

Anyway, έγραψα που έγραψα, ας ποστάρω και κάτι που σε διαφορετικό θέμα θα διέγραφε ο impreza σαν "βαρύ υβριστικό σχόλιο"

 

ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΑΘΕΙΣ. ΧΑΖΕ.

 

λολ

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά και σωστά.

Μια μικρή διευκρίνιση μόνο, προς αποφυγή εκπλήξεων.

Ο Nikos S3 αυτό που περιγράφεται στο προφίλ του δεν το κάνει μόνο στις σερβιτόρες.

Το κάνει και στους θαμώνες.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με το να λέει κάποιος τη γνώμη του ευγενικά και ειδικά όταν υποστηρίζεται με επιχειρήματα, δεν νομίζω πως τιμωρήθηκε ποτέ κανείς.

Αντιθέτως, όταν θέλει κάποιος να επιβάλει τη γνώμη του με αγενείς τρόπους προς τα υπόλοιπα μέλη, τότε σίγουρα θα υπάρξει πρόβλημα.

 

 

Μην παίρνεις και όρκο.....

Link to comment
Share on other sites

Μην παίρνεις και όρκο.....

 

Έλα κακίες λες και είσαι 1η δημοτικού. :down:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα να έχουμε παίδες.. Πολύ καλό άρθρο, έχει τσαχπινιά και χαβαλέ..

Επειδή βλέπω ότι είστε εδώ μαζεμένα τα μεγάλα κεφάλια :p ευκαιρία να σας κάνω μια παρατήρηση.. Γιατί κάποιος που έχει φτιάξει έναν οδηγό στο φόρουμ και έχει γίνει sticky ,να μην μπορεί να τον τροποποίηση μετά από κάποιο χρονικό σημείο..? Παράδειγμα εγώ πρέπει να πρήζω τον muck Smith τακτικά για τις οδηγίες του Kodi να αλλάζει τα repo να προσθέτει η να ανανεώνει addons κτλ... Εε δεν το κάνω όμως, γιατί θα τον είχα τρελάνει σε καθημερινή βάση , με τέτοιο ρυθμό που αλλάζουν τα πρόσθετα και οι πηγές του Kodi..

 

ΥΓ. Τα HTC δεν φτουρανε πλέον :p

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

Έχεις μια μικρή ευθύνη και εσύ σε αυτό.:p

Όσοι φτιάχνουν οδηγούς μπορούν να ζητήσουν να μπουν στην ομάδα των Guides Editors ώστε να έχουν για πάντα δικαίωμα τροποποίησης του πρώτου μηνύματος (και μόνο του πρώτου) για να κάνουν ό,τι αλλαγές θέλουν μόνοι τους.

Αφού έκανες παράπονο υποθέτω πως θες να μπεις στην ομάδα οπότε θα σε προσθέσουμε.:)

Edited by Superuser

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Η δουλεια σας ειναι γι αυτο παιρνετε λεφτα!

Οι κακοπροαίρετοι ποτέ δεν γελάνε ούτε έχουν αίσθηση του χιούμορ, μην αγχώνεσαι.;)

Πολύ πρόσφατα ανάρτησα ένα χιουμοριστικό-καυστικό σχόλιο σε θέμα με επικείμενη κυκλοφορία συσκευής, η οποία αν και με mid to low range χαρακτηριστικά, κοστολογείται στο Θεό. Έκανα αντιπαραβολή των αντιδράσεων των χρηστών, χρησιμοποιώντας τυχαία ένα μοντέλο της MLS ως την άλλη συσκευή. Πολύ καλύτερο το MLS σε χαρακτηριστικά, τιμή κλπ. αλλά στη σχετικά πρόσφατη παρουσίασή του εδώ έφαγε θάψιμο. Ενώ η άλλη συσκευή έχει ως επί το πλείστον διθυραμβικά σχόλια.

Ο impreza όμως θίχτηκε, και έσβησε το κύριο σώμα του μηνύματός μου, την ουσία του σαρκασμού δηλαδή. Στο προσωπικό μήνυμα που του έστειλα, εξηγώντας του τί ακριβώς έγραφα στο μήνυμά μου και πως δυστυχώς πάσχει από έλλειψη πνεύματος και χιούμορ, ούτε μπήκε στον κόπο να απαντήσει, να πει κάτι.

Αργότερα είδα πως η συσκευή στο προφίλ του ταιριάζει γάντι με το σβησμένο μήνυμά μου.

 

Αγαπητέ κ. διαχειριστά Superuser, ποιός ακριβώς είναι κακοπροαίρετος, έχει έλλειψη βασικής αίσθησης αστεϊσμού και έχει λάβει ως δωράκι τη συσκευή που χρησιμοποιεί;

Η εμπειρία μου στο συγκεκριμένο χώρο μου λέει το εξής: Χρησιμοποιώντας εφαρμογές του τύπου Greenify, Clean Master ως επίσης και αντί-ιικές στη φορητή συσκευή σου, είναι σα να προσλαμβάνεις έναν παιδόφιλο babysitter να προσέχει τα παιδιά σου...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...