Jump to content

[S7 Edge] Η εμπειρία σας από τη μπαταρία


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάνο το Facebook είναι η εφαρμογή που δουλεύω περισσότερο γιατί το χρησιμοποιώ και επαγγελματικά.

Συνεπώς το έβλεπα πάντα ψηλά.

Επίσης το να διαβάζεις απλές αναρτήσεις δεν καμία σχέση με το να ανοίγεις συνέχεια Link και να παραμένεις για ώρα διαβάζοντας ειδήσεις και βλέποντας βίντεο μέσω του browser του fb.

 

Μην επιμένεις λοιπόν.

Πιθανώς να έχουν μείνει τίποτα screen shots αποθηκευμένα στο Macbook μου.

 

Το το συνέβη σήμερα το βρήκα.

Η Google επιτρέπει σε κάθε εφαρμογή να κάνει ότι θέλει.

Το TuneIn όντως μου έφαγε 17% της συνολικής χρήσης που έχει μέχρι αυτή την στιγμή η συσκευή μου.

Αν δεν κάνεις exit από τις ρυθμίσεις του δεν κλείνει ακόμα και την κλείσεις από το recent apps.

Επίσης χρησιμοποιεί την τοποθεσία κάτι που δεν φαίνεται πουθενά στις ρυθμίσεις της εφαρμογής πάρα μόνο στις άδειες της. Ποιος χρήστης ψάχνει τις άδειες?

 

Μετά η εφαρμογή G της Google η οποία είναι απαραίτητη για να δουλέψει το Android smartwatch ακόμα και αν επιλέξεις η θέση να εντοπίζεται μέσω δικτύου και wifi, αναγράφει χρήση μπαταρίας υψηλή.

Κάτι τέτοια λοιπόν ξεσχιζουν την μπαταρία όταν κινείσαι και φυσικά δουλεύεις 3g..

Πιθανώς να φταίει και η Samsung που επιτρέπει τέτοιες καταστάσεις από εφαρμογές όπως το TuneIn.

Θα τσεκάρω μια μια τις εφαρμογές και όποια ζητά θέση χωρίς λόγο και όχι μέσω των ρυθμίσεων της θα πάρει πόδι.

Αφού κατάφερε σήμερα με τέτοια χρήση να μου δώσει 4.5 ώρες οθόνη, είναι οκ.

 

Η αυτονομία με ενδιαφέρει πολύ.

Το Samsung το έκανα ανταλλαγή με φίλο από τον οποίο συνηθιζουμε να ανταλλάσσουμε συσκευές.

 

Το δοκίμαζα μια βδομάδα πριν αποφασίσω να το κρατήσω.

Αν δεν έκανα καλύτερα κάποια πράγματα που μου ενδιαφέρουν πολύ, δεν θα το κρατούσα.

Και στα έχω αναφέρει νομίζω.

 

Με αρέσει το ios αλλά αν η Apple δεν αλλάξει 2-3 πραγματάκια, δεν θα μπορέσω να μείνω ποτέ μόνιμα.

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ απενεργοποίησα τις λειτουργίες προγραμματιστή κ έχω την εντύπωση ότι η μπαταρία έστρωσε.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απενεργοποίησα τις λειτουργίες προγραμματιστή κ έχω την εντύπωση ότι η μπαταρία έστρωσε.

Δεν παίζει ρόλο αυτό...

 

Nikos from s7 edge

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως. Έχω τόσες μέρες που ταλαιπωρήθηκα..το android system μου έφτασε μέχρι κ 62%. Χάθηκα στα φόρουμ και κάπου το διάβασα. Μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το έχω στα χέρια μου μερικές μέρες με 4g και 80 με 85% φωτισμού κάπου στης 3.5 ώρες και κάτι ψιλά οθόνη βγάζω

Στο wifi και 30 35 φωτισμού πάει και 7 ώρες είναι οκ η κάτι στραβά πάει

Σ

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως. Έχω τόσες μέρες που ταλαιπωρήθηκα..το android system μου έφτασε μέχρι κ 62%. Χάθηκα στα φόρουμ και κάπου το διάβασα. Μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα.

Το επιλογές προγραμματιστη εννοείς?

 

Nikos from s7 edge

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Το επιλογές προγραμματιστη εννοείς?

 

Nikos from s7 edge

Ναι!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το έχω στα χέρια μου μερικές μέρες με 4g και 80 με 85% φωτισμού κάπου στης 3.5 ώρες και κάτι ψιλά οθόνη βγάζω

Στο wifi και 30 35 φωτισμού πάει και 7 ώρες είναι οκ η κάτι στραβά πάει

Σ

Η φωτεινότητα και στο αυτόματο να την αφήσεις, όταν είσαι έξω θα πάει κάπου εκεί μόνη της.

Δεν χρειάζεται να την πειράζεις.

 

Επίσης το 4g στην Ελλάδα σε απλή χρήση browsing είναι τσάμπα σπατάλη ενέργειας αφού δεν προσφέρει τίποτα παραπάνω απ ότι ένα καλό Η+.

 

Καμία συσκευή από τους γνωστές ναυαρχίδες δεν βγάζει παραπάνω με συνεχή χρήση 4g και μετακινήσεις.

 

 

 

Κι όμως. Έχω τόσες μέρες που ταλαιπωρήθηκα..το android system μου έφτασε μέχρι κ 62%. Χάθηκα στα φόρουμ και κάπου το διάβασα. Μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα.

 

Αν κοιτάζεις την κατανάλωση όταν είσαι στο 90% και με ελάχιστη χρήση, είναι φυσιολογικό να βλέπεις τόσο ψηλα τα Google services διότι η όποια ναυαρχίδες προήλθε από αυτά σου σχεδόν δεν έκανες τίποτα άλλο.

Έχουμε πει ότι μέσα στο system και τα Google services περικλείεται η κατανάλωση πολλών εφαρμογών που εκτελούν διεργασίες στο παρασκήνιο.

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πάνο το Facebook είναι η εφαρμογή που δουλεύω περισσότερο γιατί το χρησιμοποιώ και επαγγελματικά.

Συνεπώς το έβλεπα πάντα ψηλά.

Επίσης το να διαβάζεις απλές αναρτήσεις δεν καμία σχέση με το να ανοίγεις συνέχεια Link και να παραμένεις για ώρα διαβάζοντας ειδήσεις και βλέποντας βίντεο μέσω του browser του fb.

 

Μην επιμένεις λοιπόν.

Πιθανώς να έχουν μείνει τίποτα screen shots αποθηκευμένα στο Macbook μου.

 

Το το συνέβη σήμερα το βρήκα.

Η Google επιτρέπει σε κάθε εφαρμογή να κάνει ότι θέλει.

Το TuneIn όντως μου έφαγε 17% της συνολικής χρήσης που έχει μέχρι αυτή την στιγμή η συσκευή μου.

Αν δεν κάνεις exit από τις ρυθμίσεις του δεν κλείνει ακόμα και την κλείσεις από το recent apps.

Επίσης χρησιμοποιεί την τοποθεσία κάτι που δεν φαίνεται πουθενά στις ρυθμίσεις της εφαρμογής πάρα μόνο στις άδειες της. Ποιος χρήστης ψάχνει τις άδειες?

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Επιμένω γιατι γράφεις ότι στο ios είχες χρήση 40-50% στο Facebook app , ενω με το s7 edge (με ίδια προφανώς χρήση αφου ασχολεισια επαγγελματικα) έχεις μονοψηφιο ποσοστό. Αυτό σου έγραψα ότι δεν ισχύει και μάλιστα με αποδείξεις. Αν λοιπόν στο iphone ειχες 40% χρηση στο Facebook app , τότε αντίστοιχο ποσοστό θα έχεις στο s7 edge. Για την ακριβεια και λιγο μεγαλυτερο καθώς η συγκεκριμενη εφαρμογή στο Android είναι πιο ενεργοβορα .

 

Στο θέμα τοποθεσίας, επέλεξε την λειτουργία εξοικονόμησης που επιτρέπει στις εφαρμογές που έχουν location permissions να λαμβανουν την θέση σου από 3G/4G και WiFi, χωρίς να ενεργοποιείται το GPS. Τo tunein radio λειτουργεί εδώ και χρόνια κατά αυτό τον τρόπο σε Android. Μόνο από το menu της εφαρμογης κλείνει εντελώς.

 

Τέλος δεν σου είπε κανείς ότι το s7 edge δεν είναι καλό τηλέφωνο. Καθε αλλο...ίσως η καλυτερη επιλογη που υπαρχει σε Android . Το λέω αυτό γιατί κατά κάποιο τρόπο βλέπω να προσπαθείς να μου αιτιολογησεις την αγορά του , έναντι του προηγούμενου iPhone που είχες. Νομίζω μόνος σου έγραψες ότι δεν εισαι ευχαριστημένος από τα προβλήματα που αντιμετωπιζες και ότι δεν θα καλοκαιριασει μαζί σου, όπως επίσης και ότι δεν είσαι ενθουσιασμενος με την αυτονομία του μερικά post παραπάνω. Εμένα δεν με χάλασε ούτε η μπαταρία, ούτε τα διάφορα μικροθεματακια . Αυτά αντιμετωπίζονται, ειδικά από χρήστες που ασχολούνται τόσο πολύ με το θέμα αυτό. Αν το s7 είχε flat 5.5" οθόνη , αντί για edge , θα ήταν ακόμη το τηλέφωνο μου. Με το θέμα edge , το πάλεψα, αλλά δεν κατάφερα να προσαρμοστω.

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το έχω στα χέρια μου μερικές μέρες με 4g και 80 με 85% φωτισμού κάπου στης 3.5 ώρες και κάτι ψιλά οθόνη βγάζω

Στο wifi και 30 35 φωτισμού πάει και 7 ώρες είναι οκ η κάτι στραβά πάει

Σ

 

Καλά είσαι ρε εσύ.

Με 4g και σχεδόν full φωτεινότητα εκεί μεταξύ 3.5 και κάτι παραπάνω ώρες πάει.

Με 30-35% φωτεινότητα θα πάει στο 7ωρο και wifi(πχ σε εσωτερικό χώρο γραφείο η σπίτι ειναι μια χαρά ικανοποιητική η φωτεινότητα)

 

Αλλιώς μια πιο μικτή χρήση με 50-50 wifi/data και 50% φωτεινότητα θα εχεις ενα 5-5.5 ώρες.

 

Βέβαια άμα θες δοκίμασε με σκέτο 3G μήπως κερδίσεις κανά μισάωρο παραπάνω οθόνη.

Για browsing-κατανάλωση-YouTube 720p εχει άψογες ταχύτητες.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μέχρι τώρα δεν έχω ξεπεράσει τις 4,30 ώρες οθόνη, μάλλον φταίει το κακό σήμα που έχω σπίτι, συν το ότι μόλις βγω από το σπίτι είμαι 95% με 4G+...

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160517/412e9f20503bf189875b6c02bdad4e97.jpg

 

SM-G935F

Link to comment
Share on other sites

Καλά είσαι ρε εσύ.

Με 4g και σχεδόν full φωτεινότητα εκεί μεταξύ 3.5 και κάτι παραπάνω ώρες πάει.

Με 30-35% φωτεινότητα θα πάει στο 7ωρο και wifi(πχ σε εσωτερικό χώρο γραφείο η σπίτι ειναι μια χαρά ικανοποιητική η φωτεινότητα)

 

Αλλιώς μια πιο μικτή χρήση με 50-50 wifi/data και 50% φωτεινότητα θα εχεις ενα 5-5.5 ώρες.

 

Βέβαια άμα θες δοκίμασε με σκέτο 3G μήπως κερδίσεις κανά μισάωρο παραπάνω οθόνη.

Για browsing-κατανάλωση-YouTube 720p εχει άψογες ταχύτητες.

Νόμιζα έχει θέμα (χαχα κλασσικός φόβος) τότε με βλέπω να πάω για το άλλο που λέγαμε (έλεγα να τα βγάλω φτηνά με αυτό αλλά δεν με θέλει η μοίρα)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τον περισσότερο χρόνο WiFi ανοιχτό και με πολύ Facebook Internet παιχνίδια και YouTube κάμερα tapatalk και άλλες εφαρμογές και έχοντας ανοιχτή την τοποθεσία με δεδομένα και WiFi και κλειστό μόνο το Bluetooth βγάζω περίπου 7-7:30 ώρες sot που συγκρίνοντας με το note 4 που είχα που δεν ξεπερνάγα τις 4:30 είναι μεγάλη διαφορά!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αντιμετώπιση όσων επηρεάζουν αρνητικά την αυτονομία, ήλθε στα ίσια του.

Μόνο με 3g η χρήση αυτή.

Βλέπετε ότι το wifi είναι στο 0.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160517/918872013648392b5634f504889a3680.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα εκτός από μισή ώρα σχεδόν που ήμουν με wifi πριν βγω από το σπίτι, στην συνέχεια δεδομένα μόνο.

Το έχω ρυθμιζμενο στο αυτόματο 4g/3g/2g.

Ταξίδεψα από Πτολεμαΐδα Θεσσαλονίκη και επιστροφή.

Τις περισσότερες ώρες που ήμουν Θεσσαλονίκη δούλευε με 4g.

(δείτε ταχύτητα)

Και η μπαταρία σκυλί.

Έλιωσα το κινητό και κοιτάξτε λίγο.

https://www.dropbox.com/sh/0kfz2h88387w4sp/AADSKweWhabnUqQo9ZjyZOGza?dl=0

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αντιμετώπιση όσων επηρεάζουν αρνητικά την αυτονομία, ήλθε στα ίσια του.

Μόνο με 3g η χρήση αυτή.

Βλέπετε ότι το wifi είναι στο 0.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160517/918872013648392b5634f504889a3680.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Παιδιά σήμερα εκτός από μισή ώρα σχεδόν που ήμουν με wifi πριν βγω από το σπίτι, στην συνέχεια δεδομένα μόνο.

Το έχω ρυθμιζμενο στο αυτόματο 4g/3g/2g.

Ταξίδεψα από Πτολεμαΐδα Θεσσαλονίκη και επιστροφή.

Τις περισσότερες ώρες που ήμουν Θεσσαλονίκη δούλευε με 4g.

(δείτε ταχύτητα)

Και η μπαταρία σκυλί.

Έλιωσα το κινητό και κοιτάξτε λίγο.

https://www.dropbox.com/sh/0kfz2h88387w4sp/AADSKweWhabnUqQo9ZjyZOGza?dl=0

 

Εξαιρετικά στατιστικά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα εκτός από μισή ώρα σχεδόν που ήμουν με wifi πριν βγω από το σπίτι, στην συνέχεια δεδομένα μόνο.

Το έχω ρυθμιζμενο στο αυτόματο 4g/3g/2g.

Ταξίδεψα από Πτολεμαΐδα Θεσσαλονίκη και επιστροφή.

Τις περισσότερες ώρες που ήμουν Θεσσαλονίκη δούλευε με 4g.

(δείτε ταχύτητα)

Και η μπαταρία σκυλί.

Έλιωσα το κινητό και κοιτάξτε λίγο.

https://www.dropbox.com/sh/0kfz2h88387w4sp/AADSKweWhabnUqQo9ZjyZOGza?dl=0

Τα βλέπεις που στην αρχή που δεν σου είχε κάτσει καλά το update ήσουν ανήσυχος? Το κινητό είναι πραγματικό τέρας και σε μπαταρία κυρίως, αλλά και σε όλες τις άλλες κατηγορίες. Παντού πρωτιά φέτος η σαμμυ. Χαχαχα

 

Nikos from s7 edge

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικά στατιστικά.

Έκατσα εχτές και τσέκαρα τις άδειες κάθε εφαρμογής. Όσες ζητούσαν περίεργα πράγματα τα ξετικαρα. Τοποθεσία άφησα μόνο στις εφαρμογές που χρειάζεται. Πέταξα το TuneIn και έβαλα το Greek Radio.

Από την εφαρμογή Google G, αφαίρεσα την καρτέλα του καιρού και αυτή που σου δείχνει που έχεις παρκάρει.

Κράτησα μόνο τις ειδήσεις.

Μέχρι και το Tapatalk χρησιμοποιούσε την τοποθεσία.

Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσες εφαρμογές την ζητούν.

Γι αυτό και η μεγάλη κατανάλωση όταν ήμουν σε κίνηση.

Αν ψάχνουν την τοποθεσία τόσες εφαρμογές και αλλάζεις συνεχώς θέση καταλαβαίνετε.

Επίσης αρχίζω να πιστεύω ότι καταναλώνουν περισσότερο όταν το έχεις να ψάχνει μέσω δικτύου πάρα με GPS on.

Ο λόγος ότι το GPS βρίσκει αμέσως την θέση ενώ μέσω κεραιών κινητής ψάχνει συνεχώς.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τα βλέπεις που στην αρχή που δεν σου είχε κάτσει καλά το update ήσουν ανήσυχος? Το κινητό είναι πραγματικό τέρας και σε μπαταρία κυρίως, αλλά και σε όλες τις άλλες κατηγορίες. Παντού πρωτιά φέτος η σαμμυ. Χαχαχα

 

Nikos from s7 edge

 

Ναι Νικόλα έτσι είναι!

Ήθελα πολύ καιρό να το λιώσω με δεδομένα και καθόλου wifi.

Πάλι όμως ένα σχεδόν μισάωρο το συνδεσα στο wifi.

Με την επόμενη ευκαιρία δεν θα συνδεθεί καθόλου.

Πραγματικά τέρας παντού.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Έκατσα εχτές και τσέκαρα τις άδειες κάθε εφαρμογής. Όσες ζητούσαν περίεργα πράγματα τα ξετικαρα. Τοποθεσία άφησα μόνο στις εφαρμογές που χρειάζεται. Πέταξα το TuneIn και έβαλα το Greek Radio.

Από την εφαρμογή Google G, αφαίρεσα την καρτέλα του καιρού και αυτή που σου δείχνει που έχεις παρκάρει.

Κράτησα μόνο τις ειδήσεις.

Μέχρι και το Tapatalk χρησιμοποιούσε την τοποθεσία.

Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσες εφαρμογές την ζητούν.

Γι αυτό και η μεγάλη κατανάλωση όταν ήμουν σε κίνηση.

Αν ψάχνουν την τοποθεσία τόσες εφαρμογές και αλλάζεις συνεχώς θέση καταλαβαίνετε.

Επίσης αρχίζω να πιστεύω ότι καταναλώνουν περισσότερο όταν το έχεις να ψάχνει μέσω δικτύου πάρα με GPS on.

Ο λόγος ότι το GPS βρίσκει αμέσως την θέση ενώ μέσω κεραιών κινητής ψάχνει συνεχώς.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κωστή πως ξετικαρουμε τις τοποθεσιες απο τις εφαρμογές???

edit Το βρηκα φιλε

Edited by galanakop

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Κωστή πως ξετικαρουμε τις τοποθεσιες απο τις εφαρμογές???

edit Το βρηκα φιλε

 

Ρυθμίσεις, απόρρητο και ασφάλεια, δικαιώματα εφαρμογής.

 

send from my Samsung s7 edge

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

:!: :!:

Να υπενθυμίσω ότι προσωπικές αντιπαραθέσεις, εριστικές και μη κόσμιες συμπεριφορές, δεν είναι αποδεκτές στο φόρουμ και απαγορεύονται από τους κανονισμούς με ότι αυτό συνεπάγεται. Διαγράφηκαν μυνήματα και ελπίζω να μην υπάρξει συνέχεια!!

Link to comment
Share on other sites

90-10 3g-wifi.

Παιχνίδια καθόλου.

Φωτεινότητα στο 50% και auto.

GPS ελάχιστο χρονο ανοιχτό.

3 email αυτόματος συγχρονισμός.

Όχι μαύρο θέμα.

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160517/9e4ae4f251ff83c2602efeaf089f057d.jpg

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160517/800334bdb58aef82b3e060e131346ce5.jpg

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Ενώ είχα 6-7 ώρες οθόνη έχω πέσει περίπου στα μισά Επόμενη δοκιμή αφαίρεση της κάρτας micro sd. Προσπαθώ να θυμηθώ αν τα προβλήματα ξεκίνησαν όταν πέρασα παλιά αρχεία από το note 3, όταν το έδωσα. Οπότε μετά την φόρτιση και επανεκκίνηση έκανα αφαίρεση της micro sd και περιμένω να δω πώς θα πάει. Να συμπληρώσω ότι το κινητό το ένιωθα ζεστό στο χέρι μου κατά το σερφάρισμα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενώ είχα 6-7 ώρες οθόνη έχω πέσει περίπου στα μισά Επόμενη δοκιμή αφαίρεση της κάρτας micro sd. Προσπαθώ να θυμηθώ αν τα προβλήματα ξεκίνησαν όταν πέρασα παλιά αρχεία από το note 3, όταν το έδωσα. Οπότε μετά την φόρτιση και επανεκκίνηση έκανα αφαίρεση της micro sd και περιμένω να δω πώς θα πάει. Να συμπληρώσω ότι το κινητό το ένιωθα ζεστό στο χέρι μου κατά το σερφάρισμα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Επανέρχομαι. Η μπαταρία βράχος. Επιτέλους πάλι το σύστημα Android 8%.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 Edge] Η εμπειρία σας από τη μπαταρία

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...