Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ φοράω Spigen Neo Hybrid Crystal και φορτίζει κανονικά με έναν ΝΟΚΙΑ που έχω από το 930.

Άρα κάνουν όλοι όσοι έχουν Qi πιστοποίηση; Δεν με ενδιαφέρει να φορτίζει γρήγορα. Όσο πιο αργά τοσο το καλύτερο.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα στην παρεα τοποθετισα στο τηλεφωνο την γνησια μεμβρανη samsung αψογη εφαρμογη.

το temper glass της otterbox ειναι λιγο τσιμπημενο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα τοποθετισα στο τηλεφωνο την γνησια μεμβρανη samsung αψογη εφαρμογη.

το temper glass της otterbox ειναι λιγο τσιμπημενο

 

s7 flat ή edge ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα τοποθετισα στο τηλεφωνο την γνησια μεμβρανη samsung αψογη εφαρμογη.

το temper glass της otterbox ειναι λιγο τσιμπημενο

 

Καλησπερα .Μηπως μπορες να μου πεις απο που την πηρες γιατι δεν την βρισκω;?Ευχαριστω.Εχω το flat

Link to comment
Share on other sites

Otterbox alpha glass μετά από τρεις μέρες χρήση.

Φοβερή αίσθηση σε σύγκριση με τις απλές ζελατίνες. Κανονικό τζάμι και το καταλαβαίνεις.

Αρκετά διάφανη, νομίζω ότι έχει ένα ελάχιστο ξεβαμα στα χρώματα, αλλά είναι τόσο ελάχιστο που δεν ειμαι και σίγουρος.

Έκατσε σχετικά καλά, με μια μικρή επιφύλαξη όμως γιατί δύο φορές χρειάστηκε λίγο περισσότερη δύναμη για να κατέβει η μπάρα ειδοποιήσεων. Η χρήση θα δείξει.

Στο curved κομμάτι της οθόνης παίζει τέλεια. 100% επιτυχία στα πατήματα προς το παρόν.

Δουλεύει. Την έσπασα ήδη. Προς το παρόν την έχω πάνω έτσι μέχρι να έρθει η επόμενη.

Σε συνδυασμό με Spiegen Rugged Armor κάθεται τέλεια στα πλάγια αλλά αφήνει δύο χιλιοστά κενό πάνω /κάτω.

Σε συνδυασμό με UAG αφήνει ένα χιλιοστό απόσταση από την θήκη από όλες τις μεριές.

 

Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος αλλά για 30 ευρώ θα μπορούσε και καλύτερα.

Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορά βαζω ενα αξιόλογο γυαλί... μοιάζει με otterbox... έρχεται κ βίντεο..

https://drive.google.com/folderview?id=0BxTtYH3MCAhaUVR3SmYwWFpwOVU

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορά βαζω ενα αξιόλογο γυαλί... μοιάζει με otterbox... έρχεται κ βίντεο..

https://drive.google.com/folderview?id=0BxTtYH3MCAhaUVR3SmYwWFpwOVU

 

edge or flat?

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορά βαζω ενα αξιόλογο γυαλί... μοιάζει με otterbox... έρχεται κ βίντεο..

https://drive.google.com/folderview?id=0BxTtYH3MCAhaUVR3SmYwWFpwOVU

 

Ποιας εταιρειας ειναι και σε τι τιμη? Ενδιαφερομαι κ γω για κατι αναλογο για το s7 το flat ομως κ δε θελω να δωσω μια περιουσια για το της otterbox..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα!, μόλις παρέλαβα 3 προστατευτικές ζελατίνες IQ Shield, (παραγγελία στις 17/2/17, αποστολή 20/2/17 και παραλαβή σήμερα). Τώρα να βρώ κάποιον να τις βάλει στα τηλέφωνα και θα σας πώ εντυπώσεις, θήκες έχω αυτές, Spigen Rugged Armor.
Link to comment
Share on other sites

Εδω και ενα βίντεο που έφτιαξα για να δειτο το γυαλι..δεν ειναι τελειο αλλα κανενα σαν τα αλλα που ειχα τοποθετησει...

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Εδω και ενα βίντεο που έφτιαξα για να δειτο το γυαλι..δεν ειναι τελειο αλλα κανενα σαν τα αλλα που ειχα τοποθετησει...

Μήπως να μας έλεγες το λινκ και αν έχει για το απλό s7...

Link to comment
Share on other sites

Εδω και ενα βίντεο που έφτιαξα για να δειτο το γυαλι..δεν ειναι τελειο αλλα κανενα σαν τα αλλα που ειχα τοποθετησει...

Φίλε μου έχει κόλλα και στις 4 πλευρές όπως λέει στην περιγραφή στο ebay? Κανένα πρόβλημα με την αφή;

Link to comment
Share on other sites

Εδω και ενα βίντεο που έφτιαξα για να δειτο το γυαλι..δεν ειναι τελειο αλλα κανενα σαν τα αλλα που ειχα τοποθετησει...

 

Καλο φαινεται . Link ??

Link to comment
Share on other sites

εδώ και μια εβδομάδα κάτοχος του edge και το απολαμβάνω απίστευτα, το χω με την θήκη Samsung Clear View Cover Black και νομίζω ότι είναι το ίδιο όμορφο είτε χωρίς αυτήν είτε με αυτήν, δε μου δίνει την αίσθηση της απόλυτης προστασίας βέβαια και είναι λίγο δύσκολη η προσαρμογή της στο βγάλσιμο φωτογραφιών αλλά δε μπορούμε να τα έχουμε και όλα. Τώρα μένει να πάρω την Samsung PRO Plus 64GB Micro SDXC Memory Card Class 10 U3 που μετά από έρευνα που έκανα θεωρώ ότι είναι από τις καλύτερες και για το αυτοκίνητο την βάση Spigen Magnetic Air Vent Mount και νομίζω έχω καλυφθεί. α και ένα Power Bank μάλλον το Samsung Batteria Esterna Galaxy S7 S7 Edge Originale 5200 mAh Argento και φτάνει...:)
Link to comment
Share on other sites

Εχω διαβάσει από πολλούς ότι ΚΑΙ φέτος η clear view cover αφήνει γρατσουνιές στην οθόνη. Να είσαι προσεκτικός αν δεν έχεις γυαλάκι ή ζελατίνα.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε s7 edge το μόνο τζάμι που μπαίνει χωρίς να το ξεκολλάει θήκη είναι της otter box

Αλλά λίγο ακριβό 30 € scroutz και 40€ στο πλαισιο

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα .Μηπως μπορες να μου πεις απο που την πηρες γιατι δεν την βρισκω;?Ευχαριστω.Εχω το flat
για το s7edge αγόρασα την γνήσια μεμβράνη (Όχι τζάμι)Από το extreme mobile όπου βρίσκεται στο Αιγάλεω στην έξοδο του μετρό ( Παπαναστασίου)
Link to comment
Share on other sites

Για πες φίλε πως την βλέπεις την γνήσια μεμβράνη την έχω παραγγείλει και εγώ για το edge,ελπίζω να κάτσει καλά με την nillkin nature

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να μας έλεγες το λινκ και αν έχει για το απλό s7...

έχω λινκ φίλε μου στο βίντεο

Φίλε μου έχει κόλλα και στις 4 πλευρές όπως λέει στην περιγραφή στο ebay? Κανένα πρόβλημα με την αφή;

 

Ναι φίλε έχει κόλλα κ στις 4 πλευρές.....μπορεί να μπουν μικρά σκουπιδακια στις άκρες που δεν φαίνονται...αφή πολύ καλή μερικές φορές λίγο στην μπάρα ειδοποιήσεων να ακούει με την δεύτερη

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

έχω λινκ φίλε μου στο βίντεο

 

 

Ναι φίλε έχει κόλλα κ στις 4 πλευρές.....μπορεί να μπουν μικρά σκουπιδακια στις άκρες που δεν φαίνονται...αφή πολύ καλή μερικές φορές λίγο στην μπάρα ειδοποιήσεων να ακούει με την δεύτερη

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Εχω διαβάσει από πολλούς ότι ΚΑΙ φέτος η clear view cover αφήνει γρατσουνιές στην οθόνη. Να είσαι προσεκτικός αν δεν έχεις γυαλάκι ή ζελατίνα.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου

 

Κανει οντως το λεω εκ πειρας!!!

Link to comment
Share on other sites

Είχε ένα θέμα η screen knight που είχα με κάποιες κάθετες γραμμές που είχε όταν το έβλεπες υπο γωνία. Έστειλα στην εταιρεία και χωρίς να μου ζητήσουν ούτε καν φωτογραφία μου έστειλαν αμέσως καινούργια. Μπράβο τους για την εξυπηρέτηση.
Link to comment
Share on other sites

Εχω διαβάσει από πολλούς ότι ΚΑΙ φέτος η clear view cover αφήνει γρατσουνιές στην οθόνη. Να είσαι προσεκτικός αν δεν έχεις γυαλάκι ή ζελατίνα.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου

 

δεν έχω προστασία στην οθόνη, μέχρι στιγμής αν και νωρίς βέβαια δεν έχω κάποιο θέμα -είναι δυνατόν όμως τέτοιο μέγεθος εταιρείας μετά και από τα προβλήματα στο προηγούμενο μοντέλο να μην έχει προβλέψει και κάνει τις απαραίτητες αλλαγές ώστε να αποφεύγεται αυτό-

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω προστασία στην οθόνη, μέχρι στιγμής αν και νωρίς βέβαια δεν έχω κάποιο θέμα -είναι δυνατόν όμως τέτοιο μέγεθος εταιρείας μετά και από τα προβλήματα στο προηγούμενο μοντέλο να μην έχει προβλέψει και κάνει τις απαραίτητες αλλαγές ώστε να αποφεύγεται αυτό-

 

Φιλε μου καλε σε λιγους μηνες η αριστερη σου πλευρα θα γεμισει μια γραμμη (αραχνιων) απο πανω εως κατω.Η βαλε ζελατινα και κρατα αυτη τη θηκη,η βγαλτην αν δεν θελεις να σου κανει αραχνιες!Το εχω δει με τα ματια μου σε κινητο φιλου.Μολις εβαλα παιδια και γω screen knight ζελατινα και ειμαι υπερ ευχαριστημενος οσον αφορα το οτι κολλησε παντου λες και την εβαλε το εργοστασιο.Κανενα κενο και καμια φουσκαλα!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου καλε σε λιγους μηνες η αριστερη σου πλευρα θα γεμισει μια γραμμη (αραχνιων) απο πανω εως κατω.Η βαλε ζελατινα και κρατα αυτη τη θηκη,η βγαλτην αν δεν θελεις να σου κανει αραχνιες!Το εχω δει με τα ματια μου σε κινητο φιλου.Μολις εβαλα παιδια και γω screen knight ζελατινα και ειμαι υπερ ευχαριστημενος οσον αφορα το οτι κολλησε παντου λες και την εβαλε το εργοστασιο.Κανενα κενο και καμια φουσκαλα!

 

ωραία, γιατί παρήγγειλα 2 για το s7 flat...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...