Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε μήπως είδες καπου live photos?

Με ψηνει αλλα λεω να δω πως είναι live.

οχι Μαριε δεν ειδα πουθενά

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οχι Μαριε δεν ειδα πουθενά

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λεω να την παρω στο ασημί. νομίζω θα είναι στο στυλ neo hybrid.

Link to comment
Share on other sites

Λεω να την παρω στο ασημί. νομίζω θα είναι στο στυλ neo hybrid.

ναι φαίνεται πολυ καλή!!!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω ότι αγγελίες μέσα από τις σελίδες του forum δεν επιτρέπονται. Το ίδιο ισχύει αν πρόκειται για αντικείμενα που χαρίζονται. Μόνο στην ενότητα του buy&sell επιτρέπονται ανάλογες δημοσιεύσεις. Για όσους δεν έχουν πρόσβαση εκεί εδώ βρίσκονται οι προυποθέσεις και οι κανόνες που ισχύουν στις αγγελίες: Συχνές απορίες για το Buy and Sell

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Υπενθυμίζω ότι αγγελίες μέσα από τις σελίδες του forum δεν επιτρέπονται. Το ίδιο ισχύει αν πρόκειται για αντικείμενα που χαρίζονται. Μόνο στην ενότητα του buy&sell επιτρέπονται ανάλογες δημοσιεύσεις. Για όσους δεν έχουν πρόσβαση εκεί εδώ βρίσκονται οι προυποθέσεις και οι κανόνες που ισχύουν στις αγγελίες: Συχνές απορίες για το Buy and Sell

 

Θεωρώ ότι είναι λίγο υπερβολικό ώστε αν χαρίζετε πραγματικά κάτι να διαγράφετε γιατί στο ανάλογο χώρο μπορεί κάποιος που ενδιαφέρεται να μην το δει. Παρόλα αυτά κλείνω το of topic σεβόμενος τα του φόρουμ και να πω ότι είναι κρίμα να μην βλέπουν όλοι ανάλογες ευγενικές προσφορές κάποιων μελών.

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

ναι φαίνεται πολυ καλή!!!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Την παραγγειλα τελικά δεν άντεξα.

Σου εδωσαν τρακινγκ μήπως, έστειλαν γρήγορα?

Link to comment
Share on other sites

Την παραγγειλα τελικά δεν άντεξα.

Σου εδωσαν τρακινγκ μήπως, έστειλαν γρήγορα?

 

Κατοχος και εγω του s7 μπορείτε να μου πειτε αν αυτες οι θηκες αξιζουν(προστασια κινητου).

Spigen Rugged Armor .spigen clear.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Κατοχος και εγω του s7 μπορείτε να μου πειτε αν αυτες οι θηκες αξιζουν(προστασια κινητου).

Spigen Rugged Armor .spigen clear.ευχαριστω

Φιλε η 1 είναι απο τις αγαπημένες μου.

Την φορουσα κανα 3 μηνο σίγουρα συνεχόμενα. Απλα επειδή την βαρέθηκα λιγο κοιταω και αλλου.

Ποια clear λες υπάρχει η neo hybrid που είναι λίγο χοντρή και η Crystal clear πιο λεπτή. Προσωπικά προτιμώ την 2 αλλα είναι γούστα.

Είναι πολύ καλες θηκες και οι 2 πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε η 1 είναι απο τις αγαπημένες μου.

Την φορουσα κανα 3 μηνο σίγουρα συνεχόμενα. Απλα επειδή την βαρέθηκα λιγο κοιταω και αλλου.

Ποια clear λες υπάρχει η neo hybrid που είναι λίγο χοντρή και η Crystal clear πιο λεπτή. Προσωπικά προτιμώ την 2 αλλα είναι γούστα.

Είναι πολύ καλες θηκες και οι 2 πάντως.

 

Crystal clear φιλε.ποια νομιζεις παρεχει περισσοτερη προστασια?επισης glass protector καλο αν ξερετε?

Link to comment
Share on other sites

Crystal clear φιλε.ποια νομιζεις παρεχει περισσοτερη προστασια?επισης glass protector καλο αν ξερετε?

Περισσότερη προστασία εννοείται η Rugged armor.

Για τζαμι δεν ξέρω δεν ασχολήθηκα ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Την παραγγειλα τελικά δεν άντεξα.

Σου εδωσαν τρακινγκ μήπως, έστειλαν γρήγορα?

την αγόρασα με το απλο χωρίς tracking number και την εστειλαν την επόμενη μέρα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

την αγόρασα με το απλο χωρίς tracking number και την εστειλαν την επόμενη μέρα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θενκς για την απάντηση.

Ελπίζω να στέλνουν γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Crystal clear φιλε.ποια νομιζεις παρεχει περισσοτερη προστασια?επισης glass protector καλο αν ξερετε?

 

Θα σας ξανά γράψω λίγο, περισσότερο για τους νέους κατόχους, περί screen protector.

Ξεχνάμε τα τύπου tempered glass που κοικλοφορουν.

Όλα μα όλα!

Ξεκολλανε με τις θήκες,και αν όχι, κάνουν την οθόνη να χάνει σε απόκριση.

Πάμε στα screen protector (μεμβρανες).

Και εκεί 100% σωστό δεν υπάρχει.

Υπάρχουν συν πλιν σ αυτά, δεν έχουν καλή υφή κάποια, αλλα μειώνουν τα χρώματα της οθόνης,άλλα ξεκκολανε επίσης με θήκες.

Έχω καταλήξει μετά από υπερβολικά έξοδα μέχρι να βρω κάτι σωστό (αλλά όπως είπαμε 100% σωστό δεν υπάρχει) στην iq shield case frienly.

Με spigen neo hybrid δεν ξεκολλαει.

Δεν ξεκολλουσε και με άλλες θήκες που είχα αλλά δεν θυμάμαι με ποιες.

Πλέον έχω μόνο την spigen neo hybrid.

Η υφή δεν είναι τέλεια αλλά καλή.

Χάνει πολύ πολύ λίγο στα χρώματα οθόνης.

Δεν κάνει αραχνιες με το παραμικρό και προστατεύει καλύτερα (είναι ποιο χοντρή) από την spigen curved crystal HD.

Η δεύτερη πρόταση που "κάνει δουλειά" είναι η spigen curved crystal HD.

Δεν χάνει καθόλου στα χρώματα οθόνης, είναι πολύ λεπτή, δεν ξεκολλαει με κάποιες θήκες τις οποίες εξίσου δεν θυμάμαι ποιες ήταν για να σας γράψω.

Κάνει όμως αραχνιες από την πρώτη μέρα τοποθέτησης.

Ναι, όσο και να την προσέχεις τις αραχνιες θα τις κάνει αν όχι την πρώτη, την δεύτερη μέρα.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

http://www.mythiki.gr/thikes/samsung/samsung-galaxy-s7-edge/s7-edge-caseology-envoy-carbon-detail.html

 

Παιδες την συγκεκριμενη την εχει κανεις; ΑΠο πτωσεις προστατευει καθολου; Γιατι απο ποιοτητα φαινεται πολυ καλη.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα ψάξει και εγώ με την Μοντιαλ αλλά δεν...

Η υπεύθυνη για αυτού του είδους ασφαλισεις λέγεται Ρουσου. Μολις πάρεις στο τηλ κέντρο και ακούσεις το ηχογραφημένο πληκτρολόγησε 112 το εσωτερικό της. Αν θέλεις έχω και το μειλ της βα στο στείλω με πμ.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αγορινα αν μπορεις να μου στειλεις το mail της κα.Ρουσου.. ευχαριστω

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας,θα πας εκεί που κοιτάς..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.

Σημερα παρελαβα την Spigen Neo Hybrid Gunmetal,αλλα μεσα δεν εχει το καρτελακι της εταιριας με τον κωδικο γνησιοτητας.Ειναι μαιμου η θηκη?

Αν παρω και της spigen την προστασια θα εχω προβλημα με ξεκολληματα στις ακρες ή θα ειμαι οκ λετε?

Αν και εχω παραγγειλει αυτη BodyGuardz UltraTough Screen Protector full body απο ebay σκεφτομαι να παρω και την spigen μηπως ταιριαζει καλυτερα και επειδη θα αργησει να ερθει κιολας η αλλη.

τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν μου αρέσουν οι θήκες και ειδικά σε ένα τόσο όμορφο κινητό όπως το s7. Όμως, επειδή όσο προσεκτικός και να είμαι, κάποια στιγμή σίγουρα θα μου πέσει το κινητό, αποφάσισα να πάρω μια θήκη spigen. Την πρώτη μέρα μόλις μου ήρθε, την βάζω και βγαίνω να πάω για καφέ, το έχω στην τσέπη της ζακέτας το κινητό, μου πέφτει το κλειδί του αυτοκινήτου το οποίο είχα στην άλλη τσέπη και όπως σκυβω να το πιάσω, πέφτει το κινητό. Ειδικά όλη την πτώση, έπεσε με την κάτω αριστερή γωνία, στο σημείο που βρίσκεται η θύρα των ακουστικών, αμέσως βγάζω την θήκη και το κινητό δεν είχε πάθει απολύτως τίποτα.

Οπότε το δίδαγμα είναι, να μην βάζετε το κινητό στην τσέπη της ζακέτας.

Link to comment
Share on other sites

Το ηθικο διδαγμα ειναι να μην σου δανειζουμε τα κινητα μας γιατι σου πεφτουν κατω :p

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

http://www.mythiki.gr/thikes/samsung/samsung-galaxy-s7-edge/s7-edge-caseology-envoy-carbon-detail.html

 

Παιδες την συγκεκριμενη την εχει κανεις; ΑΠο πτωσεις προστατευει καθολου; Γιατι απο ποιοτητα φαινεται πολυ καλη.

Αυτήν ήθελα να πάρω και εγώ. Αλλά είδα ένα βίντεο στο YouTube tube οπου έλεγε ότι δεν παρέχει σχεδόν καθόλου προστασία οπότε πήρα μια την Spigen. Βάζω φώτο. Και απλά με το χρυσό μου s7 edge που πήρα χθες πάει τέλεια και μου φαίνεται ότι παρέχει καλή προστασία. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161129/66bde3c0d0ded001b11023e96d15ecc2.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν ήθελα να πάρω και εγώ. Αλλά είδα ένα βίντεο στο YouTube tube οπου έλεγε ότι δεν παρέχει σχεδόν καθόλου προστασία οπότε πήρα μια την Spigen. Βάζω φώτο. Και απλά με το χρυσό μου s7 edge που πήρα χθες πάει τέλεια και μου φαίνεται ότι παρέχει καλή προστασία. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161129/66bde3c0d0ded001b11023e96d15ecc2.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλε (η φίλη) δεν είμαι σίγουρος, μπορείς να βαλεις live φωτο γιατί συνήθως απο αυτές του μάρκετινγκ δεν βγαζεις ακρη ακριβώς πως καθεται στο κινητό. Λεω να την παρω στο ασημί.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας... η πρότασή μου για screen protector..είναι το γνήσιο της samsung .. αγορά απο ebay.. βρήκα την ησυχία μου.. εφαρμογή τέλεια και αντοχή μέχρι τώρα 3 εβδομαδες απροβλημάτιστα... Edited by ser2909
Λαθος γραφη
Note 9
Link to comment
Share on other sites

Μου την εβγαλε και την x one screen protector.τελικα πηγα στο x treme mobile και πηρα την μεμβρανη samsung...οντως πολυ καλυτερη απο την x one ποιο καλο ρολαρισμα τοποθετηση απο τον Κ.Νικο αψογη.η τιμη ειναι 16 ευρω και εχει δυο μεσα.απλα ειναι περιορισμενη ποσοτητα και τα φερνει μονο το συγκεκριμενο μαγαζι.ειχε δικιο το παληκαρι εδω μεσα που ειχε πει για την μεμβρανη samsung!

http://s21.postimg.org/8s35jlref/20161129_170410.jpg

screen capture

http://s18.postimg.org/55uin5sc5/20161129_171653.jpg

http://s18.postimg.org/4sp5w1oph/20161129_171702.jpg

Edited by ernesto1983
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Εσείς που βάλατε την γνήσια προστασία μήπως έχετε και την rugged armor να τη συνδυάσεται να μας πείτε αν συνεργάζονται;

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Φιλε (η φίλη) δεν είμαι σίγουρος, μπορείς να βαλεις live φωτο γιατί συνήθως απο αυτές του μάρκετινγκ δεν βγαζεις ακρη ακριβώς πως καθεται στο κινητό. Λεω να την παρω στο ασημί.

Είναι ακριβώς όπως την βλέπεις στην φωτογραφία.

Φίλη...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...