Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αμα κολλήσει δεν ξανά βγαίνει μετά για επανατοποθετηση.

 

Οποίος θέλει κάρτα μνήμης... Έβαλε το eshop 64άρα Samsung με 25 ευρώ.

Edited by lefteris112
Link to comment
Share on other sites

Χθες πέρασα μια μεμβράνη που είχα πάρει από ebay πριν καιρό. Στην αρχή φαίνονταν όλο σημάδια και σαν φουσκάλες. Είπα να το αφήσω μέχρι να πάρω άλλο. Το πρωί που σηκώθηκα είχαν εξαφανιστεί τα πάντα λες και το τηλέφωνο είναι γυμνό. Εφαρμογή με την θήκη της spigen απλά Καταπληκτική. Έχω πάθει πλάκα. Και η τιμή κάτω από 0,70 λεπτά. http://m.ebay.com/itm/351709378231?_mwBanner=1

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 116 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

0,76 λεπτά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τωρα τι μπορω να κανω; υπαρχει λυση; ποσο καλα να τα διωξω; το εκανα αυτο με την σπατουλα

Εμένα 20 ώρες μετά και είναι ακόμα σαν κυτταρίτιδα...Ασε που και η αίσθηση της χωλαίνει στο δάκτυλό μου...Μήπως,την έβαλα τελείως χάλια? Να ξέρω, αν έκανα βλακεία, να ξαναπαραγγείλω και να ειμαι πιο προσεκτικός..

Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και απο μένα...θήκη σιλικόνης έχει δοκιμάσει κάποιος?Αν ναι,εντυπώσεις?

Μακρια!! Η χειροτερη θηκη που εχω!! Σκέψου ότι εχει σιλικονη ολη η οθονη μπροστα που χαλαει και υφη και αποκριση.. Αν δεν θες τοσο μεγαλη προστασια λογω δουλειας, δεν υπαρχει λογος να την παρεις.. :worry:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

S7 flat. Μετά από αρκετό ψάξιμο και με τη βοήθεια των φίλων εδώ κατέληξα στο συνδυασμό Iqshield case friendly screen protector και spigen rough armor θήκη. Όλα μια χαρά . Ευχαριστώ το forum .
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα εχθες τελικα και το τζαμακι της otterbox και οντως ειναι πολυ καλο,μεχρι στιγμης.Μου ειχε ληψει η αισθηση του τζαμιου.

Τωρα ο καιρος θα δειξει αν οντως ειναι καλο και κατα ποσο αξιζαν τα 30 ευρω.

Ισως σε μερικα σημεια να θελει μεγαλύτερη πιεση οπως και η μπαρα ειδοποιησεων κατεβαίνει με λιγη περισσοτερη δυσκολια.Αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Χθες πέρασα μια μεμβράνη που είχα πάρει από ebay πριν καιρό. Στην αρχή φαίνονταν όλο σημάδια και σαν φουσκάλες. Είπα να το αφήσω μέχρι να πάρω άλλο. Το πρωί που σηκώθηκα είχαν εξαφανιστεί τα πάντα λες και το τηλέφωνο είναι γυμνό. Εφαρμογή με την θήκη της spigen απλά Καταπληκτική. Έχω πάθει πλάκα. Και η τιμή κάτω από 0,70 λεπτά. http://m.ebay.com/itm/351709378231?_mwBanner=1

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 116 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

0,76 λεπτά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μιας και μιλαμε για τετοια τιμη παρηγγειλα δυο, ελπιζω να ειναι οκ ,για την screenknight τσαμπα 7 ευρω δωσαμε

Link to comment
Share on other sites

Μακρια!! Η χειροτερη θηκη που εχω!! Σκέψου ότι εχει σιλικονη ολη η οθονη μπροστα που χαλαει και υφη και αποκριση.. Αν δεν θες τοσο μεγαλη προστασια λογω δουλειας, δεν υπαρχει λογος να την παρεις.. :worry:

Ναι αλλά για μετακίνηση σε τσέπη ή τσαντάκι και λοιπά, φαίνεται αξιόλογη. Όχι για χρήση με το καπάκι πάνω της.

 

Tapatalk & Galaxy S7 edge

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλαμε για τετοια τιμη παρηγγειλα δυο, ελπιζω να ειναι οκ ,για την screenknight τσαμπα 7 ευρω δωσαμε

 

Μηπως δεν εδιωξες καλα τα νερα..Ειναι αψογη η συγκεκριμενη (screenknight)!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ χρησιμοποιώ αυτή τη θήκη στο flat

360-degree protection shock-proof TPU silicon Scrub Back Cover Case for Samsung Galaxy S7 edge Galaxy S7

http://s.aliexpress.com/maU7FZBf

(from AliExpress Android)

 

Δεν γλιστράει στο χέρι δεν δίνει όγκο στο τηλέφωνο και με τζαμακια που είχα πριν και την screen knight που έχω τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μια γνώμη για την spigen Thin Fit για το s7 flat;;

Την πήρε ο αδελφός μου στο edge και γλιστράει σαν χελι, χειρότερα από όταν είναι γυμνο

Link to comment
Share on other sites

S7 flat. Μετά από αρκετό ψάξιμο και με τη βοήθεια των φίλων εδώ κατέληξα στο συνδυασμό Iqshield case friendly screen protector και spigen rough armor θήκη. Όλα μια χαρά . Ευχαριστώ το forum .

 

Μπορεις να μας πεις αν η Iqshield case friendly screen protector ειναι μεμβράνη η τζαμακι ??

Link to comment
Share on other sites

Εγώ του φόρεσα μόνο στην πλάτη τη screen knight για προστασία από γρατσουνιές.Αντι να δοκιμάζω θήκες και προστασίες οθόνης και να σκάω ένα κάρο λεφτά του κάνα μια ασφάλεια 30€ για ένα έτος και το άφησα τελείως γυμνό.Δυο μήνες το έχω το κινητό και δεν έχει κάνει ούτε μια αραχνια .Εννοειται ότι γενικώς είμαι προσεκτικός αρκετά.S7 edge εχω.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά για μετακίνηση σε τσέπη ή τσαντάκι και λοιπά, φαίνεται αξιόλογη. Όχι για χρήση με το καπάκι πάνω της.

 

Tapatalk & Galaxy S7 edge

Όπως είπα και πριν, αν βολεύει κάποιον τότε πάσο! Εγω την πέταξα σε 2 δευτερόλεπτα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Μηπως δεν εδιωξες καλα τα νερα..Ειναι αψογη η συγκεκριμενη (screenknight)!

Και σε εμένα άφησε μετά μετά και τις δύο φορές που έχω βάλει screenknight, ενώ είχα διώξει όσα γινόταν κατά την εγκατάσταση. Και στην πλάτη που την έχω χρησιμοποιήσει το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα άφησε μετά μετά και τις δύο φορές που έχω βάλει screenknight, ενώ είχα διώξει όσα γινόταν κατά την εγκατάσταση. Και στην πλάτη που την έχω χρησιμοποιήσει το ίδιο.

 

παρομοίως....

Link to comment
Share on other sites

Χθες πέρασα μια μεμβράνη που είχα πάρει από ebay πριν καιρό. Στην αρχή φαίνονταν όλο σημάδια και σαν φουσκάλες. Είπα να το αφήσω μέχρι να πάρω άλλο. Το πρωί που σηκώθηκα είχαν εξαφανιστεί τα πάντα λες και το τηλέφωνο είναι γυμνό. Εφαρμογή με την θήκη της spigen απλά Καταπληκτική. Έχω πάθει πλάκα. Και η τιμή κάτω από 0,70 λεπτά. http://m.ebay.com/itm/351709378231?_mwBanner=1

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 116 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

0,76 λεπτά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Και εγβ μολις την πηρα.Μπορεις να ανεβασεις καμια φωτο?

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μπορείς κάποιος να μου προτείνει, απο Ελλάδα, μια smart θήκη? (S7 κανονικό όχι edge)

Λέγοντας smart εννοώ, να απαντάει αυτόματα με το άνοιγμα του καπακιού, και να κλείνει αντίστοιχα αυτόματα.

 

Επίσης θα ήθελα να χωράει/βολέυει και ένα tempered glass.

 

Σας ευχαριστώ

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...