Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βάλτε ρε παιδιά Μια ασφάλεια στο κινητό να ξενοιαστε..20€ έχει..πόσα € έχετε δώσει για ζελατίνες,αυτοκόλλητα και γυαλάκια;

 

Στάλθηκε απο το Samsung galaxy s7 edge μου

Μακαρι να μπορουσαμε να κανουμε ασφαλεια , ολες οι ασφαλιστικες εταιριες σου λενε το πολυ 1 μηνα μετα την αγορα οποιος δεν το ξερει την παταει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και αποζημιώνουν μέρος της αξίας που βαίνει μειούμενη με το χρονο. Μου έδωσαν και εμένα στο Γερμανό που το πήρα και αφού έσκασα 10 ευρώ να πάρω κάτι γελοία αυτοκόλλητα από το πλαίσιο τσίμπησα ένα τζαμί με πλήρη κάλυψη από vstore και κάθεται άψογα. Σε θήκη δεν έχω βρει καμία που να κάθεται άψογα.

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Kountoura δωσε τη λυση φιλαρακι μου

 

Η λύση είναι είδη στο θέμα με τις αγγελίες, ή στο επίσημο site της iq shield.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

[/color]

Και αποζημιώνουν μέρος της αξίας που βαίνει μειούμενη με το χρονο. Μου έδωσαν και εμένα στο Γερμανό που το πήρα και αφού έσκασα 10 ευρώ να πάρω κάτι γελοία αυτοκόλλητα από το πλαίσιο τσίμπησα ένα τζαμί με πλήρη κάλυψη από vstore και κάθεται άψογα. Σε θήκη δεν έχω βρει καμία που να κάθεται άψογα.

Δλδ; Γιατί εμένα η κάλυψη λέει 1500€(φυσικα δε περιμενω 1500 Αλλά τα χρήματα που κόστιζε το κινητό ττουλάχιστον),αν μου το κλέψουν σε κάνα τρίμηνο-4μηνο,τι θα μου πουν; πάρε 300€;

 

Στάλθηκε απο το Samsung galaxy s7 edge μου

Edited by aplostra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!!

Ερώτηση, αυτό εδώ το έχει δοκιμάσει κανείς?

 

http://m.gearbest.com/samsung-screen-protectors/pp_427137.html

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να πω κ γω την άποψή μου για tempered glass στο απλό S7.

Εχω περάσει tempered glass της electronix από Αγγλία στα 7€

Καλύπτει ολόκληρη την οθόνη κάνοντας κ την αναγκαία κουρμπα.

Στην ουσία κολλάει γύρο γύρο κ όχι στην οθόνη.

Στην αρχη ειχα μεγαλο θεμα με την απόκριση επειδη στην ουσία υπάρχει κενό αναμεσα στην οθόνη κ το γυαλί αλλά πλεον εχει βελτιωθεί πάρα πολύ.

Εννοείται δν ειναι οπως χωρις τζαμπακι αλλά δν το ρισκάρω ν το αφήσω χωρίς.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ; Γιατί εμένα η κάλυψη λέει 1500€(φυσικα δε περιμενω 1500 Αλλά τα χρήματα που κόστιζε το κινητό ττουλάχιστον),αν μου το κλέψουν σε κάνα τρίμηνο-4μηνο,τι θα μου πουν; πάρε 300€;

 

Στάλθηκε απο το Samsung galaxy s7 edge μου

 

Αν αγόραζες αυτοκίνητο και σου το κλέβανε μετά από κάποιους μήνες θα σου έδιναν όλο το ποσό της αγοράς? Όχι βέβαια. Έτσι κι εδώ. Θα σου έλεγαν πως σήμερα μεταχειρισμένο πωλείται τόσο οπότε αυτά δικαιούσαι (πχ 400€). Δεν σου φτάνουν? Πλήρωσε έναν δικηγόρο και κάνε μας αγωγή.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν αγόραζες αυτοκίνητο και σου το κλέβανε μετά από κάποιους μήνες θα σου έδιναν όλο το ποσό της αγοράς? Όχι βέβαια. Έτσι κι εδώ. Θα σου έλεγαν πως σήμερα μεταχειρισμένο πωλείται τόσο οπότε αυτά δικαιούσαι (πχ 400€). Δεν σου φτάνουν? Πλήρωσε έναν δικηγόρο και κάνε μας αγωγή.....

Σωστός, έτσι είναι, δεν είναι χαζοί κι αυτοί στις ασφαλιστικές

 

Sent from my Galaxy s7 gold

Link to comment
Share on other sites

[/color]

Δλδ; Γιατί εμένα η κάλυψη λέει 1500€(φυσικα δε περιμενω 1500 Αλλά τα χρήματα που κόστιζε το κινητό ττουλάχιστον),αν μου το κλέψουν σε κάνα τρίμηνο-4μηνο,τι θα μου πουν; πάρε 300€;

 

Στάλθηκε απο το Samsung galaxy s7 edge μου

Καμια σχεση με αυτο που λεω εγω

 

αν περασει 1 μηνας απο την αγορα δεν σου επιτρεπουν να κανεις ασφαλεια , δεν μιλησα καν για το ποσο που θα παρεις αν κατι παθει το κινητο

αν αγορασω 1 ιανουαριου το κινητο πχ στις 3 φεβρουαριου δεν θα δεχτουν να το ασφαλισουν

Link to comment
Share on other sites

Αν αγόραζες αυτοκίνητο και σου το κλέβανε μετά από κάποιους μήνες θα σου έδιναν όλο το ποσό της αγοράς? Όχι βέβαια. Έτσι κι εδώ. Θα σου έλεγαν πως σήμερα μεταχειρισμένο πωλείται τόσο οπότε αυτά δικαιούσαι (πχ 400€). Δεν σου φτάνουν? Πλήρωσε έναν δικηγόρο και κάνε μας αγωγή.....

Στα ασφαλιστήρια αυτοκινήτων υπάρχει σαφής πρόβλεψη για το ποσό στο οποίο αποτιμάται η αξία του αυτοκινήτου σε περίπτωση ολικής κλοπής. Αυτή η αξία απομειώνεται μόνο κατά την ανανέωση του συμβολαίου, συνήθως κάθε 6 μήνες. Κάτι αντίστοιχο θα πρέπει να ισχύει και εδώ.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Στα ασφαλιστήρια αυτοκινήτων υπάρχει σαφής πρόβλεψη για το ποσό στο οποίο αποτιμάται η αξία του αυτοκινήτου σε περίπτωση ολικής κλοπής. Αυτή η αξία απομειώνεται μόνο κατά την ανανέωση του συμβολαίου, συνήθως κάθε 6 μήνες. Κάτι αντίστοιχο θα πρέπει να ισχύει και εδώ.

 

Λάθος, δεν λειτουργεί έτσι (ίσως σε ελάχιστες ασφαλιστικές). Ασφαλίζεις το αυτοκίνητό σου για ένα ποσό και αν δεν ζητήσεις ο ίδιος αλλαγή, το ποσό δεν αλλάζει. Όταν βέβαια έρχεται η ώρα αποζημίωσης δεν ισχύει το ποσό του ασφαλιστηριου αλλά η τρέχουσα τιμή. Επαναλαμβάνω στις περισσότερες ασφαλιστικές

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά μετά από μια εβδομάδα χρήσης της iq shield μπορώ να πω ότι ως εφαρμογή είναι ότι καλύτερο ως τώρα.. Ωραία αφή, σαφώς καλύτερη από ultimate shield και καλύτερη εφαρμογή από την άθλια Spιgen HD Crystal.. Με θήκη Spιgen σαν να φουσκώνει λόγο στις γωνίες αλλά ακόμα δεν έχω θέμα. Τη θεωρώ καλή επιλογή..

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Πήρκα τηλ στην ασφαλιστική που έκανα την ασφάλεια του κινητού κ μου είπαν ότι σε περίπτωση σπασιματος οθόνης πας σέρβις το φτιάχνεις κ παίρνεις τα λεφτά που λέει η απόδειξη σε περίπτωση που το κινητό καταστραφεί εντελώς τότε σου δίνουν τα χρήματα που λέει η απόδειξη αγοράς του κινητού αφού το πας πρώτα αντιπροσωπια κ πει ότι δεν επισκευαζετε.
Link to comment
Share on other sites

Πήρκα τηλ στην ασφαλιστική που έκανα την ασφάλεια του κινητού κ μου είπαν ότι σε περίπτωση σπασιματος οθόνης πας σέρβις το φτιάχνεις κ παίρνεις τα λεφτά που λέει η απόδειξη σε περίπτωση που το κινητό καταστραφεί εντελώς τότε σου δίνουν τα χρήματα που λέει η απόδειξη αγοράς του κινητού αφού το πας πρώτα αντιπροσωπια κ πει ότι δεν επισκευαζετε.

Οπότε λίγο πριν λήξει η ασφάλεια το πατάς με το αυτοκίνητό σου και με τα χρήματα παίρνεις το s8 edge...:)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ιδια με την Spigen rugged armor ειναι αυτη...

Ναι παλι καλα που δεν την είχαν σε στοκ όταν την παραγγείλα γιατί την εχω την Rugged armor.

 

Αυτη απο banggood δεν είναι scorpio?

Link to comment
Share on other sites

Ναι παλι καλα που δεν την είχαν σε στοκ όταν την παραγγείλα γιατί την εχω την Rugged armor.

 

Αυτη απο banggood δεν είναι scorpio?

 

ναι φίλε αυτήν είναι σε πολύ καλή τιμή για την ποιότητα που προσφερει

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυριο παραλαμβανω την κινηταρα και θελω προστασια γιατι ειμαι απροσεχτος πολυ.

Απο θηκες βρηκε της uag https://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn/f/665582/Galaxy-S7-Edge.html?keyphrase=uag

και αυτη της spigen https://www.skroutz.gr/s/9507984/Spigen-Neo-Hybrid-Gunmetal-Galaxy-S7-Edge.html

Πια να παρω απο της 2?Υπαρχει κατι αλλο καλυτερο?

Θελω προστασια μονο δε με νοιαζει ουτε η εμφανιση ουτε αν ειναι χοντροκομμενη,απλα θελω να ειναι διαθεσιμη απο Ελλαδα.

 

Επισης σκεφτομαι για την οθονη καποια μεμβρανη γιατι λενε τα t glass δε καθονται καλα.

Αν μπορειτε να μου πειτε και περι αυτου τι να κανω.

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυριο παραλαμβανω την κινηταρα και θελω προστασια γιατι ειμαι απροσεχτος πολυ.

Απο θηκες βρηκε της uag https://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn/f/665582/Galaxy-S7-Edge.html?keyphrase=uag

και αυτη της spigen https://www.skroutz.gr/s/9507984/Spigen-Neo-Hybrid-Gunmetal-Galaxy-S7-Edge.html

Πια να παρω απο της 2?Υπαρχει κατι αλλο καλυτερο?

Θελω προστασια μονο δε με νοιαζει ουτε η εμφανιση ουτε αν ειναι χοντροκομμενη,απλα θελω να ειναι διαθεσιμη απο Ελλαδα.

 

Επισης σκεφτομαι για την οθονη καποια μεμβρανη γιατι λενε τα t glass δε καθονται καλα.

Αν μπορειτε να μου πειτε και περι αυτου τι να κανω.

 

Ευχαριστω.

 

Aν σε ενδιαφερει καθαρα προστασια κοιτα την supcase της unicorn beetle

 

Aν εγινα η αγορα απο καταστημα κανε μια ασφαλεια με 19 ευρω στο ξυρογιανοπουλο για 1 χρονο (καλυπτει 1 σπασιμο οθονης)

Link to comment
Share on other sites

νεα θηκαρα απο banggood μονο 6€ και με γρήγορα μεταφορικά.Αψογη αίσθηση κ πολυ καλα υλικά.

 

0d0ee8c727716a51138a15a4bd1fe8f1.jpgad3654ba9fae34cbd1de65a7a71922a3.jpgc6ef6f2cd5b7b17fb9b859db97c1f952.jpg1afaac91ebbd7876c91b17770de3fd27.jpg

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Πήρκα τηλ στην ασφαλιστική που έκανα την ασφάλεια του κινητού κ μου είπαν ότι σε περίπτωση σπασιματος οθόνης πας σέρβις το φτιάχνεις κ παίρνεις τα λεφτά που λέει η απόδειξη σε περίπτωση που το κινητό καταστραφεί εντελώς τότε σου δίνουν τα χρήματα που λέει η απόδειξη αγοράς του κινητού αφού το πας πρώτα αντιπροσωπια κ πει ότι δεν επισκευαζετε.

 

Τζαμαλ εσυ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...