Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω παιδια, θα παραγγειλω εναν να βιωσω κι εγω τη μαγεια της ασυρματης φορτισης :D

 

Μαγεια θα θεωρουσα αν μπορουσε να φορτισει το κινητο μακρια απο βαση ενω το δουλευεις..

Αλλα εχουμε καιρο μπροστα μας ακομα για αυτο..

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καταλαβα, τωρα, μια που ειναι καλοκαιρι, εχετε ψαξει καμια θηκη αδιαβροχη για θαλασσα, οπως αυτη? Απλα δεν μπορω να την βρω Ελλαδα

 

http://www.lifeproof.com/en-us/galaxy-s7/fre-for-galaxy-s7/lpfr-sam-gs7.html

 

Δες στο eBay και Amazon. Εγώ απο εκεί πήρα. Εχω βάλει το Λίνκ στο νήμα με τα αξεσουάρ . Περιμένω να έρθει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί οι φτηνοί ασύρματοι φορτιστές στο eBay κτλ κάνουν δουλειά ή να τους αποφύγω?

 

Μια χαρά φορτίζουν , είχα πάρει για το G4 και τον χρησιμοποιώ και τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Δες στο eBay και Amazon. Εγώ απο εκεί πήρα. Εχω βάλει το Λίνκ στο νήμα με τα αξεσουάρ . Περιμένω να έρθει.

 

Φίλε μου μπορείς να γράψεις το link γιατί έχω ψάξει μέχρι ένα μήνα πίσω και δεν το βρίσκω?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μπορείς να γράψεις το link γιατί έχω ψάξει μέχρι ένα μήνα πίσω και δεν το βρίσκω?

 

https://www.amazon.co.uk/Galaxy-Waterproof-Case-Fone-Stuff%C2%AE-Protective/dp/B01ERMOG5G/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1466402259&sr=8-4&keywords=waterproof+case+for+galaxy+s7

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ρε γaμwτο σήμερα έγινε το πρώτο χτύπημα.. δεν μου έπεσε.. δεν καταλαβαίνω πως έγινε.. στο Samsung ακριβώς πάνω απ το "M" έχει κάνει σαν χτύπημα στο γυαλί. Σαν να το έχω χτυπήσει με κάτι αιχμηρο... είμαι σίγουρος ότι δεν το χτύπησα, και ότι δεν μου έπεσε κάτω η κάτι σχετικό.. ξενέρωσα απίστευτα..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε γaμwτο σήμερα έγινε το πρώτο χτύπημα.. δεν μου έπεσε.. δεν καταλαβαίνω πως έγινε.. στο Samsung ακριβώς πάνω απ το "M" έχει κάνει σαν χτύπημα στο γυαλί. Σαν να το έχω χτυπήσει με κάτι αιχμηρο... είμαι σίγουρος ότι δεν το χτύπησα, και ότι δεν μου έπεσε κάτω η κάτι σχετικό.. ξενέρωσα απίστευτα..

δεν είχες κάποια προστασία??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

δεν είχες κάποια προστασία??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι..

Αλλωστε εκει που εγιβε δεν θα το προστατευε.. ειναι ακριβως κατω απο το ακουστικο.. αλλά ούτως ή άλλως, είμαι σίγουρος ότι δεν μου έπεσε η κάτι τέτοιο..

αλλά δεν καταλαβαίνω διαφορά πράγματα και κάνεις δεν παραδέχεται τίποτα.. funboys παντού.. στο g3 μου 1.5 χρόνο χωρίς καμία προστασία η οθόνη δεν είχε κάνει τίποτα ούτε γρατζουνια ούτε αράχνη ούτε τίποτα.. αναρωτιέμαι αν χρησιμοποιεί αλλού είδους gorilla..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι..

Αλλωστε εκει που εγιβε δεν θα το προστατευε.. ειναι ακριβως κατω απο το ακουστικο.. αλλά ούτως ή άλλως, είμαι σίγουρος ότι δεν μου έπεσε η κάτι τέτοιο..

αλλά δεν καταλαβαίνω διαφορά πράγματα και κάνεις δεν παραδέχεται τίποτα.. funboys παντού.. στο g3 μου 1.5 χρόνο χωρίς καμία προστασία η οθόνη δεν είχε κάνει τίποτα ούτε γρατζουνια ούτε αράχνη ούτε τίποτα.. αναρωτιέμαι αν χρησιμοποιεί αλλού είδους gorilla..

 

Ακριβώς κάτω από το ακουστικό ποιανει η μεμβράνη της spigen τώρα που το παρατηρώ.

Τι εννοείς κανείς δεν παραδέχεται τίποτα?

Σου είπε κανένας εδώ μέσα ότι παρόλο που το προσέχεις δεν θα σου κάνει αραχνιες?

Δεν χρειάζεται να σου πέσει για να σημαδευτει.

Μπορεί να γίνει αραχνια όσο και αν προσέξεις.

Όσο για το g3 που είχες και δεν έπαθε τίποτα ενάμιση χρόνο ,

Πολλά g3 από μόνα τους ραγιζαν κάτω στο μικρόφωνο στο μπεζελ.

Edited by kountoura
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάνα καλό tempered glass για το s7 το απλό υπάρχει;

Οχι κι απ'οτι φαινεται ουτε θα υπαρξει. Κανενα σχεδον δεν καθεται οπως πρεπει, μην πετας τα χρηματα σου.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Οχι κι απ'οτι φαινεται ουτε θα υπαρξει. Κανενα σχεδον δεν καθεται οπως πρεπει, μην πετας τα χρηματα σου.

Το έκανα ποστ πριν κάποιες ημέρες αλλά πέρασε απαρατήρητο. Το συγκεκριμένο tempered που πήρα από Λονδίνο καλύπτει όλη την οθόνη εκτός της κάμερας μπροστά και του αισθητήρα και δεν κάνει σημάδια. Η ανταπόκριση επίσης της οθόνης είναι άψογη. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160626/dec8db8c78a91676d51c40b34ea3b2f3.jpg

Όχι..

Αλλωστε εκει που εγιβε δεν θα το προστατευε.. ειναι ακριβως κατω απο το ακουστικο.. αλλά ούτως ή άλλως, είμαι σίγουρος ότι δεν μου έπεσε η κάτι τέτοιο..

αλλά δεν καταλαβαίνω διαφορά πράγματα και κάνεις δεν παραδέχεται τίποτα.. funboys παντού.. στο g3 μου 1.5 χρόνο χωρίς καμία προστασία η οθόνη δεν είχε κάνει τίποτα ούτε γρατζουνια ούτε αράχνη ούτε τίποτα.. αναρωτιέμαι αν χρησιμοποιεί αλλού είδους gorilla..

 

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς κάτω από το ακουστικό ποιανει η μεμβράνη της spigen τώρα που το παρατηρώ.

Τι εννοείς κανείς δεν παραδέχεται τίποτα?

Σου είπε κανένας εδώ μέσα ότι παρόλο που το προσέχεις δεν θα σου κάνει αραχνιες?

Δεν χρειάζεται να σου πέσει για να σημαδευτει.

Μπορεί να γίνει αραχνια όσο και αν προσέξεις.

Όσο για το g3 που είχες και δεν έπαθε τίποτα ενάμιση χρόνο ,

Πολλά g3 από μόνα τους ραγιζαν κάτω στο μικρόφωνο στο μπεζελ.

Και το δικο μου ειχε ραγισει.. αλλα εδω μιλαω για την οθονη οχι για αστοχια υλικου.

τεσπα, σημασια εχει οτι εγινε.. θα κοιταξω για κανα Tempered..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι κι απ'οτι φαινεται ουτε θα υπαρξει. Κανενα σχεδον δεν καθεται οπως πρεπει, μην πετας τα χρηματα σου.

αυτη εδω την δοκιμασε καποιος..????

http://www.agorashop.gr/store/memvranes-prostasias/samsung/spigen-s7-screen-protector-8941.html

Link to comment
Share on other sites

20 φορές εχει αναφερθεί πιο πίσω.ναι.

Κι από ότι βλέπω είναι κι ο καινούριος κωδικός.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Όχι..

Αλλωστε εκει που εγιβε δεν θα το προστατευε.. ειναι ακριβως κατω απο το ακουστικο.. αλλά ούτως ή άλλως, είμαι σίγουρος ότι δεν μου έπεσε η κάτι τέτοιο..

αλλά δεν καταλαβαίνω διαφορά πράγματα και κάνεις δεν παραδέχεται τίποτα.. funboys παντού.. στο g3 μου 1.5 χρόνο χωρίς καμία προστασία η οθόνη δεν είχε κάνει τίποτα ούτε γρατζουνια ούτε αράχνη ούτε τίποτα.. αναρωτιέμαι αν χρησιμοποιεί αλλού είδους gorilla..

δεν υπάρχει τίποτα να παραδεχτεί κανείς.Το οτι δεν φορας προστασία ηταν ενας σοβαρός λογος να το πάθεις αν κ μπορούσες να το πάθεις κ με ζελατίνα.... αυτο ειναι θεμα τύχης κ έγινε.Πολλες πιθανοτητες ετσι που το ειχες σκέτο κ αυτο δεν αλλάζει έγινε...θα μπορουσε να το παθει ο καθενας εδω με μια απερισκεψια κ με μια κίνηση που δεν θυμάσαι... πάντα ζελατίνα λοιπόν κ πάντα θήκη το τονιζουμε συνέχεια

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Οχι κι απ'οτι φαινεται ουτε θα υπαρξει. Κανενα σχεδον δεν καθεται οπως πρεπει, μην πετας τα χρηματα σου.

Να στε καλά και οι 2. Θα κοιτάξω να το βρω μέσω e bay γιατί μέχρι τώρα ότι έχω δει είναι απογοήτευση

Το έκανα ποστ πριν κάποιες ημέρες αλλά πέρασε απαρατήρητο. Το συγκεκριμένο tempered που πήρα από Λονδίνο καλύπτει όλη την οθόνη εκτός της κάμερας μπροστά και του αισθητήρα και δεν κάνει σημάδια. Η ανταπόκριση επίσης της οθόνης είναι άψογη. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160626/dec8db8c78a91676d51c40b34ea3b2f3.jpg

 

 

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να στε καλά και οι 2. Θα κοιτάξω να το βρω μέσω e bay γιατί μέχρι τώρα ότι έχω δει είναι απογοήτευση

 

φίλε μου μακριά, έχω πάρει 4 tempered glass και τα έχω πετάξει. zagg, case mate, ultimateshield, gpel.

αν διαβάσεις κριτικές για το γυαλί της zagg στο XDA για το s7 edge, δεν θα το πάρεις. σκουπίδι το ανεβάζουν σκουπίδι το κατεβάζουν.

αυτή την στιγμή δεν υπάρχει τίποτα προκοπής για το s7 edge μιλάω πάντα και μάλλον κανονικό γυαλί δεν παίζει να βγάλει καμία εταιρία. η spigen δεν ασχολήθηκε καθόλου γιατί δεν θέλει να χαλάσει το ονομά της.

για τον φίλο που έχει το απλό το s7 με zagg γυαλί δεν μπορώ να πω, μπορεί να είναι τέλειο.

τώρα είμαι με προστασία ζελατίνα της ultimateshield. καλή αλλά δεν είναι γυαλί. προστασία μόνο από γρατσουνιές.

θα την βγάλω και αυτή και θα μείνω μόνο με θήκη spigen thin fit.:mad:

δεν έχει smooth scroll όπως το γυαλί.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες σε ΑΠΛΌ S7 είναι τέλειο. Για edge ναι....δεν ξέρω είναι η αλήθεια.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

 

Έχει 2 μεμβράνες μέσα και είμαι έτοιμος να πετάξω και την 2η μετά από 2 βδομάδες... είναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να την κολλήσεις τέλεια και από τις 2 πλαϊνές πλευρές και να κρατήσει, η μια μεριά μου είναι άψογη, η άλλη ανεβαίνει και φουσκώνει και κάνει καμπύλη λόγω της πίεσης από την θήκη :chair:

Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου ειχε ραγισει.. αλλα εδω μιλαω για την οθονη οχι για αστοχια υλικου.

τεσπα, σημασια εχει οτι εγινε.. θα κοιταξω για κανα Tempered..

 

Μήπως ακούμπησε κανένα σκουλαρίκι? Μήπως το έδωσες σε κάποια/ κάποιον να μιλήσει? Το έχω πάθει από σκουλαρίκι σε άλλο τηλέφωνο γι'αυτο στο λέω

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ακούμπησε κανένα σκουλαρίκι? Μήπως το έδωσες σε κάποια/ κάποιον να μιλήσει? Το έχω πάθει από σκουλαρίκι σε άλλο τηλέφωνο γι'αυτο στο λέω

Ωχ αυτό δεν το ξέρω.. μιλάει κάποιες φορές η κοπέλα μου! Τι να πω, ότι έγινε εγινε.. τουλάχιστον δεν είναι στην οθόνη..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στο edge έχω βάλει την μεμβράνη της screen knight. Υπάρχει και πακετάκι με εμπρός-πίσω μεμβράνη. υγρής τοποθέτησης. Είναι η μόνη που μου έχει κάτσει με την spigen rugged armor, εκτός από 1 σημείο, που μάλλον φταίω εγώ.

Έχει ελαφρώς όψη πορτοκαλιού υπό γωνία, αλλά γλιστράει καλά.

eBay παίζει γύρω στα 4-7€. δείχνει αντοχή σε ψιλογρατζουνιές κτλ. Θεωρώ πολύ καλή λύση μέχρι (αν) βγει κάποιο αξιόπιστο glass

Δεν είμαι εδώ για κανέναν.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...