Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πολυ ακριβη τζάμπα λεφτα για μια τύπου gel... χιλιες φορές nillkin

 

Από εξωτερικό η τιμη ειναι πολυ χαμηλη. Επίσης, καλή, χρυσή η nilkin nature, αλλά με τη συγκεκριμένη spigen έχεις πιθανότητες να γλυτώσει σκαψιμο από μικρή πτώση, με τη nilkin οποιαδήποτε πτώση θα προκαλέσει ζημιά...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από που έγινε η αγορά? 35 ευρώ μόνο?

Για δώσε και εδώ ένα λινγκ...

 

Nikos from s7 edge

Ήταν μία προσφορά την είχα ανεβάσει πριν 3 εβδομάδες περίπου αλλά ήταν για πολύ λίγο.

 

Στάλθηκε από το Mi-4c μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Παιδιά μόλις το έβγαλα έχει φτάσει στο 48% χωρίς να ζεσταθει καθόλου.δεν θυμάμαι τι ώρα το έβαλα

Edited by bikiapo
Link to comment
Share on other sites

Για το s7 κανένα γυαλί της προκοπής έχει βρει κανείς? Πήρα ένα αλλά δεν έχει κολλήσει στις άκρες.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το s7 κανένα γυαλί της προκοπής έχει βρει κανείς? Πήρα ένα αλλά δεν έχει κολλήσει στις άκρες.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για πες μας ποιο πήρες να ξέρουμε να το αποφύγουμε?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Για πες μας ποιο πήρες να ξέρουμε να το αποφύγουμε?

http://tokinito.gr/mobile-phones-tablets-accessories/mobiles-tablets-accessories/screen-protection/tempered-glass-9h-samsung-galaxy-s7-sm-g930f.html

 

Σαν αυτό

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήταν μία προσφορά την είχα ανεβάσει πριν 3 εβδομάδες περίπου αλλά ήταν για πολύ λίγο.

 

Στάλθηκε από το Mi-4c μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Παιδιά μόλις το έβγαλα έχει φτάσει στο 48% χωρίς να ζεσταθει καθόλου.δεν θυμάμαι τι ώρα το έβαλα

 

Μπορείς να μου πεις με πόσα mA φορτίζει κανονικά και fast? Και αν σου βγάζει την ένδειξη σταθερή ή αυξομειώνεται?

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://tokinito.gr/mobile-phones-tablets-accessories/mobiles-tablets-accessories/screen-protection/tempered-glass-9h-samsung-galaxy-s7-sm-g930f.html

 

Σαν αυτό

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτό αν δεν κάνω λάθος, το είχα δει σε ένα κατάστημα cosmote και μου είπαν ότι δεν είναι curved.

Δηλαδή καλύπτει μόνο την φλατ οθόνη όχι την edge.

Έτσι είναι?

Έχω παραγγείλει ένα tempered curved από ebay και θα το έχω την επόμενη εβδομάδα μάλλον.

Θα γράψω εντυπώσεις.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Αυτό αν δεν κάνω λάθος, το είχα δει σε ένα κατάστημα cosmote και μου είπαν ότι δεν είναι curved.

Δηλαδή καλύπτει μόνο την φλατ οθόνη όχι την edge.

Έτσι είναι?

Έχω παραγγείλει ένα tempered curved από ebay και θα το έχω την επόμενη εβδομάδα μάλλον.

Θα γράψω εντυπώσεις.

Μα για το s7 μιλάω. Όχι το edge

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα για το s7 μιλάω. Όχι το edge

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οκ δεν πρόσεξα καλά το αρχικό σου μήνυμα.

Αυτό έχω στο s6 της συζύγου και είναι πολύ καλό.

http://m.ebay.com/itm/Nillkin-9H-PRO-0-2-mm-2-5D-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Samsung-Galaxy-S7-/152000277267?nav=SEARCH

Δεν καλύπτει το 100% της οθόνης αφήνει μερικά χιλιοστά γύρω γύρω, (νομίζω δεν υπάρχει tempered που να καλύπτει το 100%) εμφανισιακά σε άσπρη συσκευή κυρίως δεν φαίνεται άσχημα.

Αν έχει την ίδια εφαρμογή και στο s7 θα μείνεις ευχαριστημένος.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πεις με πόσα mA φορτίζει κανονικά και fast? Και αν σου βγάζει την ένδειξη σταθερή ή αυξομειώνεται?

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πως να το δω αυτό φίλε μου?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα ανταπτοράκι της Samsung και συνέδεα ένα Tab S με την τηλεόραση. Από τη μια είναι mhl, από την άλλη hdmi και έχει και μια υποδοχή για το φορτιστή. Υπάρχει περίπτωση να μην είναι συμβατό με το S7; Δεν κουμπώνει στην υποδοχή του usb και φοβάμαι να το πιέσω μην κάνω καμμιά ζημιά.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ακούγεται σαν καλή προσφορά και όχι σαν διαφήμιση (με ίδιο όφελος), φυσικά και μπορείς να το πεις.

http://www.vodafone.gr/portal/eShop/Samsung-accessory-set-for-Galaxy-S7

ALFA ROMEO rulezzzzz
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος κάτοχος της, η clear view ψιλό ''γρατσουνάει'' καθόλου το κινητό στις άκρες;
Link to comment
Share on other sites

http://tokinito.gr/mobile-phones-tablets-accessories/mobiles-tablets-accessories/screen-protection/tempered-glass-9h-samsung-galaxy-s7-sm-g930f.html

 

Σαν αυτό

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κι εγώ αυτό πήρα από eclick. Λίγο μικρό μου φαίνεται...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

 

Το wireless stand γνωρίζουμε αν ειναι το καινούργιο μοντέλο για το s7 η το παλιό για s6;;

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η nillkin nature smoke είναι η θήκη σε γκρι χρώμα παιδια; γιατί ψάχνω για smoke και δεν βρίσκω κατι

 

Ναι η γκρι είναι.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Το wireless stand γνωρίζουμε αν ειναι το καινούργιο μοντέλο για το s7 η το παλιό για s6;;

Το παλιό

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου είχαν βάλει μια προστασία της πλάκας σε ένα μαγαζί, την πλήρωσα και 12€, η οποία από την αρχή στις άκρες δεν είχε κάτσει καλά. Έβαλα και την spigen πάνω και απόγινε. Η ultimate έχει θέμα με τις θήκες; Ξεκολλάει καθόλου;

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω παραγγείλει τη ultimate shield από 4 του μηνός και τίποτα ακόμη . τους έστειλα μήνυμα και θα μου στείλουν άλλη.

Κάτι γίνεται τώρα τελευταία με τα ΕΛΤΑ.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πάντως για θήκη η διάφανη σιλικονούχα από το PUBLIC ''αγκαλιάζει΄΄ καλά [ 10€]

έχω όμως ήδη παραγγείλη κ αυτήν

http://www.ebay.com/itm/231887256600?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=531116728240&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Edited by dk65gr
Link to comment
Share on other sites

Για οποιον ενδιαφερεται εχω σφραγισμενα μια θηκη Spigen Liquid Crystal (απο amazon.de) και ενα tempered glass Nillkin 9H+PRO 0.2 mm 2.5D (απο ebay) για το απλο galaxy s7.

Αυτα τα παραγγειλα για το s7 που ειχα παρει αλλα μεχρι να τα παραλαβω το ειχα ήδη δωσει για να παρω το s7 edge.

 

Αν τα θελει καποιος ας μου στειλει pm . Tα δινω λιγοτερο απο οσο τα πηρα.

Edited by ivamvako
Link to comment
Share on other sites

Χθες άλλαξα το Screen protector ScreenKnight και έβαλα της ultimate.

Ποιο καλή υφή αν και δυσκολευτηκα να την περάσω σε σχέση με την ScreenKnight.

Και οι δύο είναι υγρής τοποθέτησης.

Χθες ήταν γεμάτο φουσκαλες αλλά όπως μου είπε ο φίλος #scorpio3 θα φύγουν μέσα σε 3 μέρες.

Και το νέο χρώμα Black carbon από την slickwraps.

https://www.dropbox.com/sh/0cka8ypqczka7pq/AAAqfwHXrZk7-NmGO7xrTnrfa?dl=0

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Χθες άλλαξα το Screen protector ScreenKnight και έβαλα της ultimate.

Ποιο καλή υφή αν και δυσκολευτηκα να την περάσω σε σχέση με την ScreenKnight.

Και οι δύο είναι υγρής τοποθέτησης.

Χθες ήταν γεμάτο φουσκαλες αλλά όπως μου είπε ο φίλος #scorpio3 θα φύγουν μέσα σε 3 μέρες.

Και το νέο χρώμα Black carbon από την slickwraps.

https://www.dropbox.com/sh/0cka8ypqczka7pq/AAAqfwHXrZk7-NmGO7xrTnrfa?dl=0

 

Μπράβο φίλε μου έκανες φοβερή δουλειά!!!Το carbon είναι τέλειο αν ήταν μαύρο το κινητό μου θα το έβαζα και εγώ!:):):)

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...