Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις μου ήρθε η ultimate shield σε μια εβδομάδα απο την παραγγελία, γενικά μπηκε εύκολα αλλα δεν είναι οτι καλύτερο δεν μου άρεσε ετσι οπως κολησε εχει σαν κενα και δακτυλιες..την έβαλα δυο φορές αλλα τα ιδια οπότε δεν προσπαθησα αλλο ισως εκανα εγω λαθος, Αλλα θα την κρατησω απο Amazon μου ηρθε η spigen neo hybrid crystal σε χρυσό πολυ όμορφη και σε συνδυασμό με την ζελατινα δεν είδα να την σήκωνει ακόμη ελπίζω και στο μέλλον! Τις γωνίες της εκαννα με πιστολάκι οπως έγραψε ενα παιδί εδω. Καλύτερα να έβρισκα τζαμακι υπάρχει κανένα που να μην το σήκωνει η spigen?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε μια δυο μερες που θα κατσει σωστα και θα φυγουν τυχον φουσκαλιτσες νομιζω οτι θα αλλαξεις εντυπωση....:)

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Και εκεί που παρέλαβα την προηγούμενη Τετάρτη την maximum protection της Ultimate shield..

Μου έρχεται μήνυμα μετά από 2 μέρες στο facebook πως κέρδισα στον εβδομαδιαίο διαγωνισμό τους ένα screen protector της αρεσκείας μου!

Καβατζωθήκαμε που λένε!

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα χθες από κατάστημα στη Νέα Σμύρνη την spigen crystal hd.

Πολύ ποιοτική συσκευασία και μεμβράνη. Αναλυτικότατες οδηγίες εφαρμογής.

Δεν ξερω τι φταίει αλλά στη μία πλευρά δεν μου κολλάει με τίποτα στην edge οθόνη. Και πηγαίνοντας να βάλω την rugged armor παραλίγο να μου τη σηκώσει. Αλλά με μια πιο προσεκτική προσπάθεια μπήκε και πλέον αγκάλιασε τη μεμβράνη και δείχνει τέλειο.

Ναι μεν ξέρω ότι δεν έχει κολλήσει, αλλά δεν με ενοχλεί γιατί συνεργάζεται μια χαρά με τη θήκη.

Απόκριση, χρώματα, ευκρίνεια όλα τέλεια!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161123/bc49d85fa74a93357f33e1bf42f61346.jpg

Καλημερα. Αυτή ξέρετε αν προστατεύει καθόλου. Ειμαι έτοιμη να την παραγγείλω αλλα ειπα να ρωτήσω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάποια ομορφη θήκη για το χρυσό που να προστατεύει πολυ καλα εχει να προτείνει κανεις;; Απο Ελλάδα για να την εχω Δευτέρα μαζι με το κινητό.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[/img]

Καλημερα. Αυτή ξέρετε αν προστατεύει καθόλου. Ειμαι έτοιμη να την παραγγείλω αλλα ειπα να ρωτήσω.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Σήμερα έφτασε η δική μου caseology συγκεκριμένα αυτή.

Δεν την έχω στα χέρια μου ακόμη αλλά διαβάζω μόνο καλές κριτικές.

Θα επανέλθω με φώτο και ολοκληρωμένη κριτική.

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχω(έχουμε) πει πολλές φορές: για προστασία UAG ή Spiegen

. και -

;-)

Link to comment
Share on other sites

ΓΙα προσπασια πηρα μια supcase απο την Unicorn bettle pro , εχω ηδη και tempered glass απο την gpel θα το περασω το βραδυ μολις παρω το κινητο απο την αλλαγη οθονης

 

Την θηκη την περιμενω λογικα μεχρι τελος της βδομαδας

 

Link to comment
Share on other sites

ΓΙα προσπασια πηρα μια supcase απο την Unicorn bettle pro , εχω ηδη και tempered glass απο την gpel θα το περασω το βραδυ μολις παρω το κινητο απο την αλλαγη οθονης

 

Την θηκη την περιμενω λογικα μεχρι τελος της βδομαδας

 

 

Εξαιρετικά ψαγμένος (και ακριβός) συνδυασμός

 

Το κάνει θωρηκτό από ασφάλεια, αλλά θεωρώ πως είναι λιιιιιιιιιιιγο too much

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικά ψαγμένος (και ακριβός) συνδυασμός

 

Το κάνει θωρηκτό από ασφάλεια, αλλά θεωρώ πως είναι λιιιιιιιιιιιγο too much

 

To tempered to κερδισα απο διαγωνισμο στο youtube

 

Λογο δουλειας δυστηχως θελω κατι να αντεχει κανα ψιλο πεσιμο κριμα ειναι να δωσω για 2η φορα 320 για οθονη

Link to comment
Share on other sites

Κανα μια ασφαλεια με 19€/χρονο ...να τελειωνεις

 

Sent from my tab s2

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Κανα μια ασφαλεια με 19€/χρονο ...να τελειωνεις

 

Sent from my tab s2

 

Μπορεις να κανεις μονο το 1ο μηνα δυστηχως αλλιως θα το εκανα

 

Ακομα και της mondial που στη σελιδα τους λεει για 6 μηνες μετα δεν ισχυει ειναι λαθος (που εδω και 2 μηνες δεν το εχουν διωρθωσει ) μπορεις μεχρι 45 μερες μετα την αγορα

Link to comment
Share on other sites

Με τον Original ασύρματο φορτιστή της Samsung για το S7 (τον Σταντ, όχι τον οριζόντιο), παρατηρώ ότι το κινητό ζεστένεται το ίδιο και στην γρήγορη ασύρματη φόρτιση, και στην νορμάλ. Συμβαίνει σε όλους αυτό ?
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την ασφαλιση του κινητου ρε παιδια το χει κανει κανεις; Αξιζει; Κι αν ναι που αν επιτρεπεται;

μόλις έστειλα τα στοιχεία μου εγω κ τους πλήρωσα. Generali-Xyrogiannopoulos ειναι η ασφαλιστική κ ζήτα να μιλήσεις με την κ. Ρουσσου.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

μόλις έστειλα τα στοιχεία μου εγω κ τους πλήρωσα. Generali-Xyrogiannopoulos ειναι η ασφαλιστική κ ζήτα να μιλήσεις με την κ. Ρουσσου.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν είναι εύκολο γράψε μας φίλε μου με δύο λογια τη διαδικασία που χρειάζεται. Μπορεί η "δουλειά" και γίνει εξ ολοκλήρου από απόσταση για μας που δεν είμαστε Αθήνα;

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι εύκολο γράψε μας φίλε μου με δύο λογια τη διαδικασία που χρειάζεται. Μπορεί η "δουλειά" και γίνει εξ ολοκλήρου από απόσταση για μας που δεν είμαστε Αθήνα;

 

Ναι η φτηνη που αναφερει με 19/χρονο ειναι παρακατω

 

http://www.xirogiannopoulos.gr/language/el/%CE%B1%CF%83%CF%86%CE%B1%CE%BB%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CF%8C-%CF%83%CE%B1%CF%82-%CE%AE-%CF%84%CE%BF-tablet-%CF%83%CE%B1%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%AD/

 

Πρεπει να εισαι μεσα στο πρωτο μηνα απο την αγορα ομως

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι εύκολο γράψε μας φίλε μου με δύο λογια τη διαδικασία που χρειάζεται. Μπορεί η "δουλειά" και γίνει εξ ολοκλήρου από απόσταση για μας που δεν είμαστε Αθήνα;

θα μιλήσεις με την κυρια Ρουσσου θα σου στείλει τα απαραίτητα αρχεία σε μορφή excel για να τα συμπληρώσεις κ να τα στειλεις ηλεκτρονικα παλι πισω μαζι με μια φωτογραφία της αποδειξης αγοράς... τελος θα κανεις κ την καταθεση με τον λογαριασμό που θα σου στείλουν κ εισαι οκ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΓΙα προσπασια πηρα μια supcase απο την Unicorn bettle pro , εχω ηδη και tempered glass απο την gpel θα το περασω το βραδυ μολις παρω το κινητο απο την αλλαγη οθονης

 

Την θηκη την περιμενω λογικα μεχρι τελος της βδομαδας

 

 

Βάλτο σε κανα τέτοιο

http://www.ebay.com/itm/Armor-Luxury-Metal-Hybrid-Shockproof-Aluminum-Case-Cover-For-Samsung-Galaxy-/112003185291?var=&hash=item1a13e8fa8b:m:mzmke_W5ysExiagQJWMuHlw

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν ξέρω αν το λες σοβαρά η ειρωνικά, πάντως πιστεύω ότι το συγκεκριμένο είναι ότι χειρότερο υπάρχει σε θήκη, πρώτον 100 θα δημιουργεί γρατζουνιες στο τηλέφωνο, η θήκη ανοίγει από επάνω και γλιστρας μέσα το τηλέφωνο, μετά είναι όλο μεταλο δεν έχει κάτι να απορροφά κραδασμους οπότε παίζει μεγάλη πιθανότητα σε πέσιμο να κάνει μεγαλύτερη ζημιά

Link to comment
Share on other sites

Ναι η φτηνη που αναφερει με 19/χρονο ειναι παρακατω

 

http://www.xirogiannopoulos.gr/language/el/%CE%B1%CF%83%CF%86%CE%B1%CE%BB%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CF%8C-%CF%83%CE%B1%CF%82-%CE%AE-%CF%84%CE%BF-tablet-%CF%83%CE%B1%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%AD/

 

Πρεπει να εισαι μεσα στο πρωτο μηνα απο την αγορα ομως

 

θα μιλήσεις με την κυρια Ρουσσου θα σου στείλει τα απαραίτητα αρχεία σε μορφή excel για να τα συμπληρώσεις κ να τα στειλεις ηλεκτρονικα παλι πισω μαζι με μια φωτογραφία της αποδειξης αγοράς... τελος θα κανεις κ την καταθεση με τον λογαριασμό που θα σου στείλουν κ εισαι οκ

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ παιδιά για τις πληροφορίες!

Link to comment
Share on other sites

Καποια φαινομενα με γρατζουνιες που εχουν εμφανιστει με το clear view cover για το edge εμφανιζονται και με το led view? γνωριζουμε?
Link to comment
Share on other sites

μόλις έστειλα τα στοιχεία μου εγω κ τους πλήρωσα. Generali-Xyrogiannopoulos ειναι η ασφαλιστική κ ζήτα να μιλήσεις με την κ. Ρουσσου.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

πριν απο λιγο τους εκανα και την καταθεση.

και με ασφαλεια πλεον το διαμαντι μας.

με προστασια οθονης ακομα δεν εχω βγαλει ακρη,και ειμαι με την led samsung.:worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα την Nillkin Defender 2 σε μαύρο χρώμα --->> http://nillkin.org/smartphones-accessories/samsung-phones-accessories/samsung-galaxy-s7-accessories/nillkin-samsung-galaxy-s7-defender-2

(στο ebay παίζει φτηνότερα εννοείτε, απλά έβαλα το λινκ από την εταιρεία)

Πολύ "tranformers" στυλ θήκη και σίγουρα προορίζεται για αντρικά χέρια μιας και του δίνει λίγο όγκο παραπάνω, αλλά τουλάχιστον σου δίνει μια ηρεμία/τάξη/ασφάλεια! :p Τα κουμπιά συνεργάζονται άψογα με την θήκη και επίσης το καλό είναι πως όπως και να την κρατήσεις, ακόμα και να φράξεις το ακουστικό, πάλι ακούγετε ήχος! Με μια slim που είχα πριν έφραζα τον ήχο σε μερικές περιπτώσεις!

Την συνιστώ, φαίνεται πως δεν αφήνει κανένα κενό ώστε να μπαίνει σκόνη στην πλάτη ή στα πλάγια και οι ενισχυμένες άκρες σίγουρα θ΄απορροφήσουν κάθε κραδασμό σε πιθανή πτώση! Επίσης δεν γλιστράει καθόλου, δεν πιάνει πάνω της την λιπαρότητα του χεριού και είναι από υλικό που δεν γρατσουνίζεται εύκολα (ως τώρα τουλάχιστον). Θα δείξει η συνέχεια....

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...