Jump to content

Doogee Homtom HT3 pro


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Doogee Homtom HT3 pro

 

http://des.gearbest.com/uploads/pdm-desc-pic/Electronic/image/2016/03/01/1456797376783105.jpg

 

 

  • 5.0" HD 1280*720 IPS, Capacitive touch screen
  • MT6735 quad core CPU,1.0GHz
  • Android 5.1 OS, 2GB RAM 16GB ROM
  • Dual Cameras, front camera 2.0MP(SW5.0MP), back camera 8.0MP(SW13.0MP)
  • Dual SIM Card Dual Standby
  • Support 3G/WIFI/Bluetooth/Multi-language
  • 2G:GSM850/900/1800/1900MHz; 3G:WCDMA900/2100MHz; 4G:FDD-LTE800/1800/2100/2600

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 172
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου κάνει εντύπωση που σε κάποια καταστήματα γράφουν ότι έχει οπτικό σταθεροποιητή. Μου φαίνεται περίεργο, αλλά αν ισχύει θα είναι μεγάλο +.
Link to comment
Share on other sites

ειδα οτι το δινουν μετα την 10 Απρλιου. που στην πραξη σημαινει οτι στα χερια μας θα το εχουμε μετα το Πασχα. Μεχρι τοτε ... θα εχουν ξεκαθαρισει και τα πραγματικα χαρακτηριστικα του.
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

http://www.mobilescoupons.com/coupons-deals/homtom-ht3-pro-presell-flash-deal-gifts-from-everbuying

 

Θεωρω οτι ειναι πολυ καλη ευκαιρια δεδομενου οτι το μικρο μοντελο τα παει περιφημα.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τσίμπησα ένα στα $ 68,50 από Everbuying.

Δώρο flip case και tempered glass.

Άντε να δούμε...

Edited by cirith
Link to comment
Share on other sites

Θα με ενδιεφερε παρα πολυ η συσκευη αν ξεραμε αν εχει αποσπομενη μπαταρια ,ποσο κραταει με συνεχες σκαλισμα παιχνιδια κτλ,αν ειναι otg, το touch αν ειναι ακριβες

Και εν τελει τα 2gb ram ο επεξεργαστης και η καρτα γραφικων βοηθαει στο psp emulation, o 720 συγρινετε με την andreno 305?σ αυτα τα λεφτα μια χαρα ειναι ,να δουμε τι θα βγει ,

Περιμενουμε εντυπωσεις μολις παραλαβεις μιας και το σκεφτομαι για κυρια συσκευη ,οπωςεχω το Zte blade vec 4g τωρα

Edited by popc3
Link to comment
Share on other sites

Θα με ενδιεφερε παρα πολυ η συσκευη αν ξεραμε αν εχει αποσπομενη μπαταρια ,ποσο κραταει με συνεχες σκαλισμα παιχνιδια κτλ,αν ειναι otg, το touch αν ειναι ακριβες

Και εν τελει τα 2gb ram ο επεξεργαστης και η καρτα γραφικων βοηθαει στο psp emulation, o 720 συγρινετε με την andreno 305?σ αυτα τα λεφτα μια χαρα ειναι ,να δουμε τι θα βγει ,

Περιμενουμε εντυπωσεις μολις παραλαβεις μιας και το σκεφτομαι για κυρια συσκευη ,οπωςεχω το Zte blade vec 4g τωρα

 

Μπορεις να βρεις απαντησεις σε πολλα απο αυτα που ρωτας και απο το doogee x5 pro. εχει ιδια χαρακτηριστικα μονο που το homtom εχει καλυτερη μπαταρια και αγνωστο αν αλλαξαν οθονη αν και δεν νομιζω εκτος το οτι εχει γυαλι 2.5D.

Επισης κοιτα και το θεμα με το ht7 pro που θα ερθει πιο γρηγορα.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να βρεις απαντησεις σε πολλα απο αυτα που ρωτας και απο το doogee x5 pro. εχει ιδια χαρακτηριστικα μονο που το homtom εχει καλυτερη μπαταρια και αγνωστο αν αλλαξαν οθονη αν και δεν νομιζω εκτος το οτι εχει γυαλι 2.5D.

Επισης κοιτα και το θεμα με το ht7 pro που θα ερθει πιο γρηγορα.

 

Μαλλον σ αυτο θα παω, μετα απο λιγο ψαξιμο,doogee x5 pro οχι ,εχω το απλο οποτε δεν λεει για μενα κατι ,οντως ειναι παραπανω κατηγορια αλλα δεν,

Σ ευχαριστω για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον σ αυτο θα παω, μετα απο λιγο ψαξιμο,doogee x5 pro οχι ,εχω το απλο οποτε δεν λεει για μενα κατι ,οντως ειναι παραπανω κατηγορια αλλα δεν,

Σ ευχαριστω για την απαντηση

 

Δεν ειπα να παρεις το doogee, που επεσε και στα δικα μου χερια και εφυγε σε χρονο dt. θεωρω οτι το ht3 pro θα ειναι αισθητα καλυτερο αφου αναβαθμισαν αρκετα πραγματα. Μπαταρια το σημαντικοτερο και καμερα. Επεξεργαστικά ειναι υπεραρκετο για την τιμη του. σε σχεση με το ht7 θα εχει σιγουρα λιγο μπαταρια λογο οθονης και εχει και την 2,5D που δεν εχει το 5,5'' αν δεν κανω λαθος

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Άντε με το καλό να παραλάβετε και να μας πείτε εντυπώσεις !!! Το βρίσκω πολύ όμορφο και σαν χαρακτηριστικά με καλύπτει.
Xiaomi Redmi 3s - Redmi 4x - Redmi 4 Prime - Note 4x - Redmi Note 8
Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλε email το Everbuying ότι έφυγε η παραγγελία μου με το βέλγικο ταχυδρομείο.

Κοντεύουμε...

 

Και το δικο μου με βελγικο το στελνουνε!

Παρακαλα μην πεσει παλι καμια μπομπα στο Ζαβεντεμ...:cry:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλε email το Everbuying ότι έφυγε η παραγγελία μου με το βέλγικο ταχυδρομείο.

Κοντεύουμε...

 

Μην είσαι και τόσο σίγουρος ότι κοντεύεις... :lol: Το Βελγικό ταχυδρομείο είναι καθαρά θέμα τύχης, από τη στιγμή που πατήσει Ελλάδα το δέμα, αν είσαι τυχερός θα έρθει γρήγορα σπίτι η ειδοποίηση, αλλιώς μπορεί να σου πάρει και μήνες... :p

 

Μακάρι να σας έρθει γρήγορα, να μη σας φύγει ο ενθουσιασμός και να μας κάνετε ένα Mini Review του κινητού. :)

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα!Θα γράψω παρακάτω τι έχω δεί εως τώρα στο κινητό.Έχουμε και λέμε:

1.Το κινητο έχει διαθέσιμο αποθηκευτικό χώρο 12,7gb.

2.Σήμα κινητής παρα πολύ καλό 2g,καλό 3g,4g καλό αλλά Λάρισα που μένω ΟΧΙ παντού!

3.Σήμα wifi πάρα πολυ κάλο και σταθερό!Απο την στιγμή που θα συνδεθεί πρώτη φορά κάθε φορά που ανοίγει σε 3 sec είναι έτοιμο.

4.Ακουστικότητα χωρίς να είναι στο τέρμα καλό χωρίς παραμορφώσεις κατα την διάρκεια της κλήσης.

5.Ηχείο καλό αν και στο πολύ δυνατό παραμορφώνει λίγο την ποιότητα του ήχου.

6.Η οθόνη φωτεινή και χωρίς να είναι στο τέρμα.Η αυτόματη προσαρμογή φωτεινότητας λειτουργεί καλά.

7.Έχει τελικά led notification για αναπάντητες-μηνύματα-ακόμα και στο viber.

8.Η κάμερες του μέτριες!Με καλό φωτισμό κάτι κάνει!(80Ε έχει μην τρελαθούμε κιόλας!!)Σε βίντεοκλήση πάντως με έβλεπαν καλά.

9.Μνήμη ram μετά απο εγκατάσταση εφαρμογών και ανοιχτές όλες ειναι διαθέσiμη Πάνω απο 1g!

10.Mπαταρία δεν έχω να πω κατι ακόμα.Αν κρινω απο το ht3 που έχω καλά θα παει μάλλον.

11.Όταν βλέπουμε την εικόνες πού έχουμε κανει αυτόματα προεπησκόπηση τα βίντεο που έχουμε και ας είναι μέσα σε φάκελο.

12.Κάνει ζοομ ακόμα και στην αναπαραγωγή βίντεο.

13.Μεταφορά εφαρμογών στην sd κάρτα δεν κάνει.

14.Για ήχο κλήσης σε επαφή θα πρέπει να αντιγράφει το mp3 αρχείο στον εσωτερικό αποθηκευτικό χώρο γιατι εάν είναι στην sd κάρτα δεν το βλέπει.

15.Εάν θέλετε να βάλετε φωτογραφία σε μία επαφή όταν σας καλούνε θα πρέπει να εγκαταστήσετε εφαρμογή(Εγω έβαλα το HD caller id και δουλέυει καλά).

16.Η απόκριση των δαχτύλων πάνω στην οθόνη πολύ καλή.

17.Μετά απο πλοήγηση 1 ώρας μέσω wifi ουτε ζεστάθηκε αλλά ουτε κόλλησε.

 

Πιστέυω να μήν σας κούρασα!!

Υ.Γ Να πώ ένα ευχαριστώ το φίλο μου Παναγιώτη που έκανε την παραγγελία του κινητού για λογαριασμό μου.

Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου με βελγικο το στελνουνε!

Παρακαλα μην πεσει παλι καμια μπομπα στο Ζαβεντεμ...:cry:

 

Δεν επεσε τελικα μπομπα, και ετσι παρελαβα το κινητακι σημερα! Μου αρεσει σαν πρωτη επαφη. Εχει πολυ ωραια αισθηση στο χερι!

Αλλα μια επιπλεον ζελατινα τσιγκουνευτηκανε να βαλουνε οπως στο ΗΤ7 προ?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Φακό έχει.GPS με την εφαρμογή GPS locker δουλεύει κανονικά. Φόρτιση απο το 15% έως το 100% έγινε σε 4 ώρες.για ιούς έγινε σάρωση με Dr.web δεν βρέθηκε κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Βγαίνουν κι άλλα χρώματα, όπως φαίνεται... Και στην Pro και στην απλή έκδοση (λέει Out of Stock).

 

http://www.gearbest.com/HT3-_gear/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...