Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είμαι κ μεγάλος χάκερ το έχεις δοκιμάσει; Αν κατάλαβα καλά ζητάει λεφτά για να μου στείλει κάποιον κωδικό να το ξεκλειδώσω

 

Οχι φίλε τι λεφτά?στο download πατάς

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την led view cover case την αναγνωρίζει μόνο του το τηλέφωνο η θέλει ενεργοποίηση από το μενού?

Είμαι με android 7.0 και δεν βρίσκω κάτι στο μενού… Ούτε τα accessories που είχε πριν την 7.0

Έχεις απάντηση στο σχετικό νήμα.

Link to comment
Share on other sites

Odin τι ακριβώς είναι;

 

Είναι το πρόγραμμα που χρησιμοποιούμε για να φλασαρουμε ρομ

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Είναι το πρόγραμμα που χρησιμοποιούμε για να φλασαρουμε ρομ

 

Το οποίο που το βρίσκω; και το κατεβάζω στο κινητό η στον υπολογιστή;

Edited by xaroumpas
Link to comment
Share on other sites

Από εκεί που θα κάνεις το download της rom έχει ότι χρειάζεσαι. Και τις πληροφορίες και τον τρόπο και τα αρχεία

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

7195c756d4cd04660bebee4c63923fc5.jpg

Edited by agriniopk
Link to comment
Share on other sites

Από εκεί που θα κάνεις το download της rom έχει ότι χρειάζεσαι. Και τις πληροφορίες και τον τρόπο και τα αρχεία

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

7195c756d4cd04660bebee4c63923fc5.jpg

 

Σε ευχαριστώ πολύ μια τελευταία ερώτηση...αυτο δεν κάνει root το τηλέφωνο έτσι δεν είναι;ούτε χάνω κάποια εγγύηση;

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν μπορεί να στο εγγυηθεί αλλά έως τώρα κάνεις δεν είχε πρόβλημα και προσωπικά το έχω κάνει πολλές φορές στο δικό μου και το έχω πάει και για κάτι που ήθελα εντός εγγύησης και δεν είχα πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν μπορεί να στο εγγυηθεί αλλά έως τώρα κάνεις δεν είχε πρόβλημα και προσωπικά το έχω κάνει πολλές φορές στο δικό μου και το έχω πάει και για κάτι που ήθελα εντός εγγύησης και δεν είχα πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλώς φίλε σε ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Ok το βρήκα Ευχαριστώ

 

Αν και λέει ότι είναι ελληνική της κοσμοτε την πέρασα κ είναι γερμανική εκτός κ αν έκανα κάτι λάθος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

Είχα στο κινητό μου DPL CSC και φλάσαρα με ODIN 3.12.7 την τελευταία επίσημη ελληνική ROM της VODAFONE(VGR-G930FXXU1DQJ3-20171115172140). Φλάσαρα επιλέγοντας το CSC αντί του HOME_CSC. Το κινητό λειτουργεί κανονικά αλλά σαν CSC παίρνει το VD2 που είναι VODAFONE Γερμανίας.

Πως μπορω να το αλλαξω απο VD2 σε VGR; Υπάρχει κάποιος τρόπος; Μήπως δεν κάνω κάτι σωστά;

Αν στην τελική το αφήσω έτσι, δημιουργείται κάποια δυσλειτουργία; Τα ΟΤΑ updates θα τα παίρνω κανονικά;

Ευχαριστώ!

Edited by Papalos_
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

Είχα στο κινητό μου DPL CSC και φλάσαρα με ODIN 3.12.7 την τελευταία επίσημη ελληνική ROM της VODAFONE(VGR-G930FXXU1DQJ3-20171115172140). Φλάσαρα επιλέγοντας το CSC αντί του HOME_CSC. Το κινητό λειτουργεί κανονικά αλλά σαν CSC παίρνει το VD2 που είναι VODAFONE Γερμανίας.

Πως μπορω να το αλλαξω απο VD2 σε VGR; Υπάρχει κάποιος τρόπος; Μήπως δεν κάνω κάτι σωστά;

Αν στην τελική το αφήσω έτσι, δημιουργείται κάποια δυσλειτουργία; Τα ΟΤΑ updates θα τα παίρνω κανονικά;

Ευχαριστώ!

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα και να το αφήσεις έτσι.δε ξέρω ακριβώς να σου πω τι γίνεται μιας και εγώ παίζω με custom rom. Ξαναφλασαρε πάλι τη ρομ ή το csc που θες να περάσεις και κάνε hard reset μετα

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να προγραμματισω το always on display σε δυο διαφορετικά χρονικά διαστήματα π.χ. 08.00 έως 12.00 και 16.00 έως 20.00;
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αν μπεις μέσα στις ρυθμίσεις του always on display και αφού το ενεργοποιήσεις, σου δίνει επιλογή πιο κάτω για να ορίσεις ποιες ώρες θέλεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι, αν μπεις μέσα στις ρυθμίσεις του always on display και αφού το ενεργοποιήσεις, σου δίνει επιλογή πιο κάτω για να ορίσεις ποιες ώρες θέλεις.

 

Λάθος μου... μπορείς να ορίσεις μόνο ένα χρονικό όριο. Όχι 2 διαφορετικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μου εμφανίζει αυτό το μήνυμα συχνά τελευταία και δεν βρίσκω να διαγράφω την εφαρμογή έχει τύχει σε κανέναν?

https://www.dropbox.com/s/aoi6q9yb48ch4g2/Screenshot_20171117-140452.png?dl=0

Edited by nikos154
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μου εμφανίζει αυτό το μήνυμα συχνά τελευταία και δεν βρίσκω να διαγράφω την εφαρμογή έχει τύχει σε κανέναν?

https://www.dropbox.com/s/aoi6q9yb48ch4g2/Screenshot_20171117-140452.png?dl=0

 

Sorry δεν ξέρω να σου πω για το θέμα που ρωτάς, αλλά ήθελα να σε ρωτήσω ποιο είναι το theme που χρησιμοποιείς!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μου εμφανίζει αυτό το μήνυμα συχνά τελευταία και δεν βρίσκω να διαγράφω την εφαρμογή έχει τύχει σε κανέναν?

https://www.dropbox.com/s/aoi6q9yb48ch4g2/Screenshot_20171117-140452.png?dl=0

Μου έτυχε το google photos.Δεν βρήκα λύση

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα μετα απο καιρο. Απο χτες οταν παταω να μπω σε καποιες εφαρμογες οπως Facebook και Clash of Clan μενει στην εικονα που παει να ανοιξει η εφαρμογη π.χ για το facebook μενει σε ενα ασπρο φοντο και για το παιχνιδι μενει σε ενα μαυρο φοντο. Τι στο καλο ειναι αυτο; Εκανα delete και install ξανα το παιχνιδι αλλα τιποτα..Μετα απο ωρα θα μπει μετα παλι δεν ξανα μπαινει...
Link to comment
Share on other sites

Sorry δεν ξέρω να σου πω για το θέμα που ρωτάς, αλλά ήθελα να σε ρωτήσω ποιο είναι το theme που χρησιμοποιείς!

 

Είναι το theme του s8 όπως και το ρολόι έχει πληροφορίες λίγες σελίδες πιο πίσω.. αν δεν το βρεις στείλε μου να σου πω ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...