Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

+1

Μέτριος προς το κακός.....

Όταν το αποθηκεύεις τρέχει σε κλάσματα, ,μετά από μία μέρα πιάνουν τα μισά...

Ξεκλειδώνει για πλάκα. Σε εμένα τουλάχιστον και στιγμιαία να ακουμπισω το πληκτρο ξεκλειδωνει

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στην εφαρμογή του Facebook όταν την ανοίγω από τον ασφαλή φάκελο είναι αλλιώς το interface της εφαρμογής και αλλιώς όταν την ανοίγω κανονικά !

Ξέρει κανένας τι παίζει?

Την έκανα απενεργοποίηση και απεγκατάσταση ενημερώσεων αλλά τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Δες στις ρυθμίσεις - software update

 

Οπως ειπα και στο προηγουμενο σχολιο μου δεν μου βγαζει κατι εκει.

Link to comment
Share on other sites

εφόσον από τις ρυθμίσεις το βάζεις για search for updates και δε σου βγάζει τίποτε, και με την επανεκκίνηση επίσης τίποτε, το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να περιμένεις να το εμφανίσει πάλι.

στο s4 mini της γυναίκας μου εμφάνιζε update για 2-3 εβδομάδες συγκεκριμένη ημέρα. Κάθε φορά το έβαζα στο "later" και μετά δεν το έβρισκα. Την 3η ή 4η φορά ήταν και στις ρυθμίσεις. οπότε υπομονή......

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα μου εμφανιζει πολλες φορες το εικονιδιο ότι υπαρχει ενημερωση και κατεβαζω την κουρτινα, πατω πανω στη ειδοποιηση αλλα δεν γινετε τιποτα. Παω και στο μενου μεσα και πατω να δω αν υπαρχει τιποτα νέο αλλα δεν υπαρχει. English btu android 7
Link to comment
Share on other sites

παιδια γινεται με καποιο gesture app να μην παταμαι ολη την ωρα το home button για να παμε στην αρχικη οθονη? να ειναι απλο touch δηλαδη....
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα τώρα τελευταία ότι ανεβάζει πολύ θερμοκρασία το κινητό σε σημείο που γίνεται ενοχλητικό όταν είναι χωρίς θήκη.Έχει κανείς παρόμοια συμπεριφορά? Στο κινητό δεν τρέχουν βαριές εφαρμογές και δεν έχει γίνει καμία εγκατάσταση τώρα τελευταία.Γενικά το κινητό είναι σχεδόν άδειο από εφαρμογές.

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

παιδια γινεται με καποιο gesture app να μην παταμαι ολη την ωρα το home button για να παμε στην αρχικη οθονη? να ειναι απλο touch δηλαδη....

 

Με την εφαρμογη double tap μπορεις να το κανεις, οπως και μερικα ακομη πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.

Πετυχαινω καποιες αγγελιες που το δινουν σφραγισμενο απο επιδοτηση στα 300 περιπου με αποδειξη (μούφα λετε?), οσο δηλ και ενα μεταχειρισμενο.

Ή να σκασω 420 να το παρω απο ιντερνετικο καταστημα? (Τα οποια ειναι πολλα για κινητο προσωπικα αλλα εχεις το κεφαλι σου ησυχο)

Ευχαριστω.

"You can't wake up a person who is pretending to be asleep"
Link to comment
Share on other sites

παιδια γινεται με καποιο gesture app να μην παταμαι ολη την ωρα το home button για να παμε στην αρχικη οθονη? να ειναι απλο touch δηλαδη....

Βάλε την εφαρμογή button remapper. Έχει πολλές επιλογές για όλα τα πληκτρα

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα τώρα τελευταία ότι ανεβάζει πολύ θερμοκρασία το κινητό σε σημείο που γίνεται ενοχλητικό όταν είναι χωρίς θήκη.Έχει κανείς παρόμοια συμπεριφορά? Στο κινητό δεν τρέχουν βαριές εφαρμογές και δεν έχει γίνει καμία εγκατάσταση τώρα τελευταία.Γενικά το κινητό είναι σχεδόν άδειο από εφαρμογές.

 

Same Sh1t...Different Day

 

Φίλε μου μην ανησυχείς είναι λόγω καλοκαιριού όλα τα κινητά το κάνουν βράζει ο τόπος

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μην ανησυχείς είναι λόγω καλοκαιριού όλα τα κινητά το κάνουν βράζει ο τόπος

 

Συμφωνώ . Με όλα τα κινητά που είχα μου συνέβαινε. Κάθε καλοκαιρι. Επίσης παρατηρούσα και μείωση στη διάρκεια της μπαταρίας με την πολύ ζέστη

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ . Με όλα τα κινητά που είχα μου συνέβαινε. Κάθε καλοκαιρι. Επίσης παρατηρούσα και μείωση στη διάρκεια της μπαταρίας με την πολύ ζέστη

 

Παιδιά το ίδιο παρατηρώ κι εγώ στο δικό μου. Αύξηση της θερμοκρασίας και μείωση της διάρκειας μπαταρίας.

Νόμιζα πως οφείλονταν στο τελευταίο update...

Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εχω ένα samsung s7 μοντελο sm-g930fd το οποίο μετά από μια απόπειρα τοποθετησης custom rom εμφανίζει προβλήματα σύνδεσης με την cosmote.Μέσω odin επανεγκατέστησα την stock rom με android 6 αλλα το κινητό δεν μπορεί να συνδεθεί με cosmote και μου εμφανιζει το μηνυμα "not registered to network".

Επίσης πρέπει να έχει γίνει μπερδεμα με το imei της συσκευής, γιατί αυτό που αναγράφεται στην πλατη της συσκευής δεν συμφωνεί μ'αυτό στις ρυθμίσεις.

Το εχω κάνει root στην stock rom με android 6 και εκανα restore το γνησιο imei, το τηλεφωνο εξακολουθεί να βγαζει το "Μη εγγεγραμμένο στο δίκτυο " μηνυμα.

Έψαξα στο διαδίκτυο και κάποιοι αναφέρουν οτι επαναφορά του τηλεφώνου μπορεί να γίνει ΜΟΝΟ με το z3x samsung tool pro και ΜΟΝΟ σε συσκευή με android 6 ROOTED. Μπορούμε να κάνουμε κάτι, τι προτείνετε ;;;

Γνωρίζετε κάποιον που θα μπορουσε να κάνει την εν λόγω επισκευή ;;;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει μετά την εγκατάσταση της έκδοσης 7 μεγάλη καθυστέρηση

στη ειδοποίηση για εισερχόμενο email,πολλές φορές μπαίνω μέσα στο gmail για να

δω αν έχω κάτι.

To έχει αντιμετωπίσει και κάποιος άλλος ή κάποια συμβουλή γιατί μπορεί να συμβαίνει

ξαφνικά αυτό??

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει μετά την εγκατάσταση της έκδοσης 7 μεγάλη καθυστέρηση

στη ειδοποίηση για εισερχόμενο email,πολλές φορές μπαίνω μέσα στο gmail για να

δω αν έχω κάτι.

To έχει αντιμετωπίσει και κάποιος άλλος ή κάποια συμβουλή γιατί μπορεί να συμβαίνει

ξαφνικά αυτό??

 

Μια από τα ίδια. Δεν της καλύτερες εντυπώσεις από την 7. Άποψη μου βέβαια

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει μετά την εγκατάσταση της έκδοσης 7 μεγάλη καθυστέρηση

στη ειδοποίηση για εισερχόμενο email,πολλές φορές μπαίνω μέσα στο gmail για να

δω αν έχω κάτι.

To έχει αντιμετωπίσει και κάποιος άλλος ή κάποια συμβουλή γιατί μπορεί να συμβαίνει

ξαφνικά αυτό??

Κι εγώ το ίδιο θέμα αλλά μόνο σε ειδοποιήσεις του gmail.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ίδιο παρατηρώ κι εγώ στο δικό μου. Αύξηση της θερμοκρασίας και μείωση της διάρκειας μπαταρίας.

Νόμιζα πως οφείλονταν στο τελευταίο update...

κι εγώ πίστευα ότι είναι άλλο ένα επιτυχημένο update Samsung..Μας έχει συνηθίσει σε αυτά άλλωστε..

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...