Jump to content

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ό,τι μας άρεσε και θέλουμε να το προτείνουμε


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ουσιαστικα δεν με ενθουσιασε το εβγαλα και εβαλα το spb plus πολυ καλο με κουμπι στην οθονη για να κλεινει ... οχι μονο απο το πλαι...με τρεις επιφανειες για εναλλαγη...main...connect...system και αλλα...δειτε το!

 

Το spb pocket plus ειναι απο τις καλυτερες εφαρμογες εδω και χρονια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά μήπως μπορείτε να μου πείτε κάποια εφαρμογή (για PC) για να κάνω backup επαφες sms κλπ απο το PC?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Kalispera, tha ithela na rotiso kati. Egkatestisa to destinator 6.1.1 mazi me tous xartes tou stin kuria mnimi tou pda afinontas kapou 34M eleuthera. Apo tin stigmi omos pou to ekana paratiro tin apokrisi genika tou pda eite os tilefono eite genika sto refresh ton othonon tou (start screen klp) kapos pio argi.....

Yparxei pithanotita na ftaiei o ligoteros xoros stin kuria apothikeutiki mnimi?

Euxaristo ek ton proteron

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Kalispera, tha ithela na rotiso kati. Egkatestisa to destinator 6.1.1 mazi me tous xartes tou stin kuria mnimi tou pda afinontas kapou 34M eleuthera. Apo tin stigmi omos pou to ekana paratiro tin apokrisi genika tou pda eite os tilefono eite genika sto refresh ton othonon tou (start screen klp) kapos pio argi.....

Yparxei pithanotita na ftaiei o ligoteros xoros stin kuria apothikeutiki mnimi?

Euxaristo ek ton proteron

nai kalytero einai tetoiou eidus efarmoges na tis vazeis se karta.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά την βοήθεια σας λίγο... Έχω το Spb mobile shell και έχω συνδέσει το p3600 με τον Η/Υ μέσο wifi το πρόβλημα μου είναι οτι θέλω να κάνω update τον καιρό αλλά δεν ξέρω πώς????? Αν ξέρει κάποις ας μου πεί PM ή αν έχει κάποιο εναλλακτικό πρόγραμμα για καιρό????

Ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά την βοήθεια σας λίγο... Έχω το Spb mobile shell και έχω συνδέσει το p3600 με τον Η/Υ μέσο wifi το πρόβλημα μου είναι οτι θέλω να κάνω update τον καιρό αλλά δεν ξέρω πώς????? Αν ξέρει κάποις ας μου πεί PM ή αν έχει κάποιο εναλλακτικό πρόγραμμα για καιρό????

Ευχαριστώ

 

Λογικα update κανει μονο του...και εγω αυτο εχω ..το οποιο ειναι πολυ καλο.Οπα... τωρα το καταλαβα....update κανει μονο του οταν το συνδεεις με το activsync για αυτο που μου λες παιζει το εκσεις...οπως βλεπεις τη μπαρα με το καιρο επανω αριστερα εχει ενα tab αυτο πατας και το κανει update.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λογικα update κανει μονο του...και εγω αυτο εχω ..το οποιο ειναι πολυ καλο.Οπα... τωρα το καταλαβα....update κανει μονο του οταν το συνδεεις με το activsync για αυτο που μου λες παιζει το εκσεις...οπως βλεπεις τη μπαρα με το καιρο επανω αριστερα εχει ενα tab αυτο πατας και το κανει update.

 

ok φίλε μου θα το κοιτάξω... thanks

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως μπορείτε να μου πείτε κάποια εφαρμογή (για PC) για να κάνω backup επαφες sms κλπ απο το PC?

Ευχαριστώ!

 

Για δες αυτό http://www.jeyo.com/extender.asp για τα sms. Για επαφές κάνε synchronize από το activesynch...

 

Πάντως ένα ωραία προγραμματάκι για PIM backup (τρέχει από ppc όμως) είναι κι αυτό: http://www.freewareppc.com/database/pimbackup.shtml

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια

Μπορει καποιος να μου στειλει καποιο προγραμμα ωστε να γραφω με ελληνικα στο pda Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Είχα κάνει μία ερώτηση στο φόρουμ αλλα δεν...

 

Μήπως κανένας έχει καταφέρει να παίξει τα mame στο ppc του?Αν ναί μήπως θα μπορούσε να προσφέρει κάποιες πληροφορείες ?Ευχαριστώ για την όποια απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες υπάρχει κανεις που να εχει δουλέψει MS Access σε Pocket PC? υπάρχει κάποιο προγραμματακι που να δουλευει απροσκοπτα με τα μηχανακια μας?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Είχα κάνει μία ερώτηση στο φόρουμ αλλα δεν...

 

Μήπως κανένας έχει καταφέρει να παίξει τα mame στο ppc του?Αν ναί μήπως θα μπορούσε να προσφέρει κάποιες πληροφορείες ?Ευχαριστώ για την όποια απάντηση!

 

Egw exw mame, itan omws mazi me to destinator mesa se mia SD ;) twra an thes kane ena search se gnwsta places, isws na vreis kati

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά την βοήθεια σας λίγο... Έχω το Spb mobile shell και έχω συνδέσει το p3600 με τον Η/Υ μέσο wifi το πρόβλημα μου είναι οτι θέλω να κάνω update τον καιρό αλλά δεν ξέρω πώς????? Αν ξέρει κάποις ας μου πεί PM ή αν έχει κάποιο εναλλακτικό πρόγραμμα για καιρό????

Ευχαριστώ

 

 

SPB Menu => settings => SPB Shell => weather => τσέκαρε το αυτόματο update

 

εναλλακτικά, για χειροκίνητο update

αφού συνδεθείς στο ίντερνετ με κάποιο τρόπο, πηγαίνεις στη today screen, ανοίγεις το weather tab, πατάς παρατεταμένα πάνω στην πόλη κι επιλέγεις update.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαζετε το αρχειο,το κανετε extract στο pc,και μετα το αντιγραφεται στο PPC σας,στον φακελο των Windows στην κυρια μνημη(οχι δεν το κανουμε εγκατασταση.ειναι αρχειο CPL(control panel applet).Μετα καντε Soft Reset,και θα εμφανιστει στο ρυθμισεις->συστημα->ClearType Tuner. Τωρα μπορειτε να ρυθμιστε την ενταση του Cleartype στο PPC σας.:)
Link to comment
Share on other sites

Κατεβαζετε το αρχειο,το κανετε extract στο pc,και μετα το αντιγραφεται στο PPC σας,στον φακελο των Windows στην κυρια μνημη(οχι δεν το κανουμε εγκατασταση.ειναι αρχειο CPL(control panel applet).Μετα καντε Soft Reset,και θα εμφανιστει στο ρυθμισεις->συστημα->ClearType Tuner. Τωρα μπορειτε να ρυθμιστε την ενταση του Cleartyper στο PPC σας.:)

 

na se rwthsw kati alla mhn gelaseis......ti einai to cleartyper?

http://i248.photobucket.com/albums/gg174/nithin91/The_Joker_Signature.jpg

 

If you’re good at something, never do it for free...

Link to comment
Share on other sites

na se rwthsw kati alla mhn gelaseis......ti einai to cleartyper?

 

Βασικα αντι να γραψω Cleartype,εγραψα Cleartyper....:lol: Το Cleartype,ειναι αυτο που κανει τα γραμματα να φαινονται πιο ωραια&λεια....Εφαρμοζει ενα ειδος antialliasing,οπως στα παιχνιδια,για να μην φαινονται pixel..

Link to comment
Share on other sites

Παίδες υπάρχει κανεις που να εχει δουλέψει MS Access σε Pocket PC? υπάρχει κάποιο προγραμματακι που να δουλευει απροσκοπτα με τα μηχανακια μας?

 

Kανένας δεν εχει ασχοληθεί ? :(

Link to comment
Share on other sites

Για σερφαρισμα στο ιντερνετ εχουμε καμια καλη εφαρμογη?

Αυτο που με ενδιαφερει ειναι να μου τα δειχνει οπως στο pc (ή σαν ppc με vga οθονη) γιατι εχω τρελαθει στο οριζοντιο σκρολαρισμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...