Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7.4.2016.παιζει ρολο?

Να ξερουμε πανω κατω ποιες παρτιδες ειχαν προβλημα....

 

Παντως σε ενημερωνω οτι το επισημο για Αθηνα Σμαρτεκ ειναι απο τις καλυτερες... Για Θεσσαλονικη δεν γνωριζω ποιο ειναι το καλυτερο. Πολλοι εδω ισως να ξερουν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μεμβράνη στην καμερα του s7 Edge?

Δύο έχω πάρει καινούργια κανένα δεν είχε.

Νομίζω ότι το s7 edge δεν έχει μεμβράνη στην καμερα όπως είχε το s6..

 

Εμένα είχαν και τα δύο!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σκιες που αν βαλεις τερμα την φωτεινοτητα στο αυτοματο χανοντε.Μετα απο λιγο που κοιταξα στο νετ λενε οτι ειναι Bug της καρτας γραφικων και ολοι πηγαν για αντικατασταση συσκευης και με αλλαγη οθονης δεν φτιαχνει.Οταν σου αλλαξαν οθονη μετα ηταν κομπλε?Ειχες ακομα την αδιαβροχοποιηση?Πως βλεπω τι ημερομηνια παραγωγης ειναι?Πηρα τηλ στην samsung hellas εκεινοι μου ειπαν 2-3 λυσεις και επελεξα να παρω τηλ την smartec να το κανονισω να το στειλω κτλ.Για πιο αμμεσα κυριως.Πηρα 4:15 στην smartec εφαγα 6-7 ακυρα θα παρω αυριο το πρωι τηλ.Ειναι απο Γερμανο το δικο μου αγορασμενο ελληνικο.Ελπιζω να μην εχω κανενα θεμα και να εξελιχθουν ολα ομαλα

Ναι εννοείται ότι έχω κανονικά αδιαβροχοποίηση..

Η αλλαγή έγινε μέσα σε 2 μέρες.

Το ίδιο έκανε και σε εμένα. Όταν το έβαζα τέρμα στη φωτεινότητα λειτουργούσε κανονικά και όσο την μείωνα μεγάλωναν οι γκρι γραμμές.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μιά ερώτηση.Προσπαθούσα να ανεβάσω κάποια βίντεο τραβηγμένα με τη κάμερα στο Onedrive και ενώ είχα 17gb μνήμη ελεύθερη μου πέταξε μήνυμα ότι τελειώνει η μνήμη του τηλεφώνου.Μπάινω στις ρυθμίσεις και ενώ λεει 31,6gb σε χρήση στα επιμέρους αθροίσματα απο κάτω δεν βγαίνουν τα αθροίσματα.Π.χ μου γράφει βίντεο 3,13gb εικόνες 2γβ εφαρμογές 2,5gb.Πού μου την έχει δεσμεύσει δε μπορώ να καταλάβω;)

 

edit.Τελικά μετά από restart ξεσκάλωσε.Έχει τύχει σε κανέναν?

Edited by margianniss
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

κατοχος s7 edge απο σημερα

με μια μικρη στεναχωρια ... μου ηρθε με σχισμένο το security tape ..

σε τηλεφωνική επικοινωνία με το μαγαζι που το πηρα μου ειπε πως αυτο συμβενει στο τελωνειο και οτι δεν τρεχει τιποτα

τι λετε?

tool
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

κατοχος s7 edge απο σημερα

με μια μικρη στεναχωρια ... μου ηρθε με σχισμένο το security tape ..

σε τηλεφωνική επικοινωνία με το μαγαζι που το πηρα μου ειπε πως αυτο συμβενει στο τελωνειο και οτι δεν τρεχει τιποτα

τι λετε?

 

Προσωπικα δεν θα το επαιρνα...να στειλουν αλλο...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

κατοχος s7 edge απο σημερα

με μια μικρη στεναχωρια ... μου ηρθε με σχισμένο το security tape ..

σε τηλεφωνική επικοινωνία με το μαγαζι που το πηρα μου ειπε πως αυτο συμβενει στο τελωνειο και οτι δεν τρεχει τιποτα

τι λετε?

Το έχω αναφέρει ξανά κάποιες σελίδες πιο πίσω.

Τα αυτοκόλλητα στις συσκευασία στις περισσότερες συσκευές, των περισσότερων κατασκευαστών, δε μπαίνουν στο εργοστάσιο παραγωγής. Άλλα μπαίνουν στη διανομή, αλλά από τους χονδρεμπορους και άλλα από τα καταστήματα. Υπάρχουν, καλώς ή κακώς, ακόμα και καταστήματα που εκτυπωνουν μόνα τους αυτά τα αυτοκόλλητα και τα κολλάνε στα κουτιά.

Γνώμη μου λοιπόν, μη στεκόμαστε και πολύ σε αυτά μιας και άκρη δε πρόκειται να βρούμε, ακόμα κι αν η συσκευασία έχει ανοιχτεί και κλειστεί πάλι. Και να στο αλλάξουν δηλαδή δε σου εγγυάται κανείς ότι δεν έχει ανοιχτεί πριν.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το samsung mail δεν μου έχει κάνει ποτε ενημέρωση γιατί μπορώ να κάνω κάτι για να μου βγάλει την ενημέρωση?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση λογισμικού σήμερα το πρωί σε nougat btu 98mb μάλλον bug fixes καλημέρα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήθελε να μου κάνει ενημέρωση το φβ που έχω απενεργοποιήσει... Φυσικά το ξανά απενεργοποίησα

 

SM-G935F

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν θα το επαιρνα...να στειλουν αλλο...

το φυσιολογικο ειναι η ταινια να ειναι κλειστη αλλα αν οταν το ανοιξες ειδες το τηλεφωνο με τις ζελατινες του και φαινεται οτι δεν μπηκε χερι δεν εχεις θεμα αν τωρα δεις κατι περιεργο στειλτο πισω αμεσα το δικο μου πχ ειχε 2 ταινιες ασφαλειας αντε βγαλε ακρη εδω πηγα στον γερμανο και πουλουσαν καινουργιο τηλ. με κομμενη ταινια ασφαλειας αλλα μεσα η συσκευη ηταν αθικτη με τις ζελατινες της μην ανχωνεσαι

Edited by highland1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

κατοχος s7 edge απο σημερα

με μια μικρη στεναχωρια ... μου ηρθε με σχισμένο το security tape ..

σε τηλεφωνική επικοινωνία με το μαγαζι που το πηρα μου ειπε πως αυτο συμβενει στο τελωνειο και οτι δεν τρεχει τιποτα

τι λετε?

 

Το έχω αναφέρει ξανά κάποιες σελίδες πιο πίσω.

Τα αυτοκόλλητα στις συσκευασία στις περισσότερες συσκευές, των περισσότερων κατασκευαστών, δε μπαίνουν στο εργοστάσιο παραγωγής. Άλλα μπαίνουν στη διανομή, αλλά από τους χονδρεμπορους και άλλα από τα καταστήματα. Υπάρχουν, καλώς ή κακώς, ακόμα και καταστήματα που εκτυπωνουν μόνα τους αυτά τα αυτοκόλλητα και τα κολλάνε στα κουτιά.

Γνώμη μου λοιπόν, μη στεκόμαστε και πολύ σε αυτά μιας και άκρη δε πρόκειται να βρούμε, ακόμα κι αν η συσκευασία έχει ανοιχτεί και κλειστεί πάλι. Και να στο αλλάξουν δηλαδή δε σου εγγυάται κανείς ότι δεν έχει ανοιχτεί πριν.

 

εκτος αν ηταν επιστροφη στο καταστημα απο καποιον που δεν το κρατησε και το ξανα δωσανε..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση λογισμικού σήμερα το πρωί σε nougat btu 98mb μάλλον bug fixes καλημέρα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και μενα ηρθε πρωι πρωι. Όλο ενημερώσεις είμαστε . Βαρεθήκαμε :p

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Και μενα ηρθε πρωι πρωι. Όλο ενημερώσεις είμαστε . Βαρεθήκαμε :p

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

οντως, τραγικη η υποστηρικη στη samsung ρε παιδι μου. :lol::p

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

οντως, τραγικη η υποστηρικη στη samsung ρε παιδι μου. :lol::p

 

Αυτα να τα βλεπουν καποιες ψυχες, Νικο, που μιλανε για Βιλαριμπα κτλ!

Μπραβο στη Sammy!

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτα να τα βλεπουν καποιες ψυχες, Νικο, που μιλανε για Βιλαριμπα κτλ!

Μπραβο στη Sammy!

 

Χα χα, Σωτήρη μπορεί κάποτε να ήταν έτσι. Τώρα έχει αλλάξει όμως η κατάσταση αρκετά

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση λογισμικού σήμερα το πρωί σε nougat btu 98mb μάλλον bug fixes καλημέρα

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

fe1d938391026595b20be12467044290.jpg

Ήρθε και σε μένα!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώστε αν δείτε κάποια διαφορά προς τα πάνω σε αυτονομία γιατί αυτά που διάβασα στο πρόσφατο battery test του GSMARENA με αποθάρρυναν και παρέμεινα σε MM. To περίεργο είναι επίσης ότι στην Nougat ο Exynos με τον S820 φαίνεται να είναι παρα πολύ κοντά σε αυτονομία, κάτι που δεν συνέβαινε στην ΜΜ όπου ο Exynos είχα κατα πολυ υπεροχή.
Link to comment
Share on other sites

Και μένα μου την έβγαλε, αλλά δεν την έκανα ακόμη.

Όσοι την κάνατε είδατε κάπου διαφορές;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ....κάτοχος τηλεφωνου άπο Κωτσόβολο...τον Δεκεμβρη ...δεν μου εχει έρθει καμια ενημέρωση μεχρι τωρα για αναβαθμιση σε Nugat.....ειμαι στην 6,01 ακομα ...μηπως ξερει κανεις γιατι ..? ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ....κάτοχος τηλεφωνου άπο Κωτσόβολο...τον Δεκεμβρη ...δεν μου εχει έρθει καμια ενημέρωση μεχρι τωρα για αναβαθμιση σε Nugat.....ειμαι στην 6,01 ακομα ...μηπως ξερει κανεις γιατι ..? ευχαριστω :)

Καλησπέρα.

Οι περισσότερες χώρες/firmware δεν έχουν πάρει ακόμα την αναβάθμιση.

Υπομονή γιατί δεν υπάρχει κάποιο χρονοδιάγραμμα...:)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Οι περισσότερες χώρες/firmware δεν έχουν πάρει ακόμα την αναβάθμιση.

Υπομονή γιατί δεν υπάρχει κάποιο χρονοδιάγραμμα...:)

 

Ευχαριστώ elthis

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...