Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[/color]

Ευχαριστώ πολύ. Δεν κάνω καμία σύγκριση φυσικά... άλλο sammy, άλλο LG. Αυτό που βλέπω άμεσα είναι ένα πολύ πιο ελαφρύ και smooth os, χωρίς τα "περιττά" της sammy. Κατασκευή άριστη, οθόνη φοβερή (όχι S7 edge/S8 στα χρώματα φυσικά), και αν και είμαι στην πρώτη φόρτιση, η μπαταρία δείχνει πολύ καλύτερη από ότι περίμενα! Με έτοιμο screen protector περασμένο επάνω από την εταιρεία (ξέρετε όλοι εδώ την πικρή ιστορία με τα edge... ). Το UI δεν με τρελαίνει, αλλά μπήκε άμεσα Nova launcher...αυτά προς το παρόν. Άντε να δούμε πόσο θα αντέξω, πριν πάω για S8. Ενώ όμως πήγα για S8, ειλικρινά μου περάσανε από το μυαλό όλα αυτά που έχω περάσει με το S7 edge (μην πέσει ούτε σε χαλί, μην ακουμπήσει πουθενά, μην το ένα μην το άλλο...) Και είδα το LG και μου άρεσε! Η απλότητα και η λιτή flat κατασκευή!

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

φίλε μου να το χαρείς...πέρασες σε άλλη εποχή εργονομίας.

Εγώ από lg v10 πήρα το edge και σε μερικά απλά πραματάκια είναι λες και μπήκα στην λίθινη εποχή.

...double tap....extra button να κατεβαίνει η κουρτίνα ειδοποιήσεων....αμεσότητα σε dialer η άλλες κυρίες εφαρμογές...no lag....no κολλήματα....πιο αέρινο....Τέλος τα κατά λάθος αγγίγματα...

ναι,τα παραπάνω με 808 snapdragon....

τα κατάφερα....αισθάνομαι ιθαγενής και πήρα το όμορφο καθρεφτάκι μου s7 edge.ωραία οθόνη,ωραία οθόνη,ωραία οθόνη....ουπς...δεν έχει και άλλο...α...και μπαταρία,μην το αδικήσω!!!

κι επειδή διάβασα παραπάνω ένα παλληκάρι που λέει θα γυρίσεις γρήγορα σε samsung,εγώ προσωπικά αμφιβάλλω!!!

 

Αναφορά Τροποποίηση Μηνύματος απάντηση με παράθεση... γρήγορη απάντηση...

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Το Gear Vr πιστεύετε πως αξίζει να το πάρει κάποιος σήμερα? Έχει καλο δωρεαν υλικό να ασχοληθείς στο oculus store ή θα το βαρεθείς γρήγορα? Εγώ που έχω θήκη σιλικόνη τη πιο λεπτή και απλη που υπάρχει βεβαια και 3D τζαμακι θα μπορώ να το χρησιμοποιήσω η θα θα έχω πρόβλημα τοποθέτησης της συσκευής στο vr headset?
Link to comment
Share on other sites

S7 Edge G935FD Dual

Mπορώ να περάσω μόνος σε αυτό το μοντέλο της samsung .. Firmware (SAMMOBILE) με region Cosmote, για να δω αν ενεργοποιείτε το VoWiFi .

Μήπως δεν έχει καμία διαφορά με το single sim?

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

φίλε μου να το χαρείς...πέρασες σε άλλη εποχή εργονομίας.

Εγώ από lg v10 πήρα το edge και σε μερικά απλά πραματάκια είναι λες και μπήκα στην λίθινη εποχή.

...double tap....extra button να κατεβαίνει η κουρτίνα ειδοποιήσεων....αμεσότητα σε dialer η άλλες κυρίες εφαρμογές...no lag....no κολλήματα....πιο αέρινο....Τέλος τα κατά λάθος αγγίγματα...

ναι,τα παραπάνω με 808 snapdragon....

τα κατάφερα....αισθάνομαι ιθαγενής και πήρα το όμορφο καθρεφτάκι μου s7 edge.ωραία οθόνη,ωραία οθόνη,ωραία οθόνη....ουπς...δεν έχει και άλλο...α...και μπαταρία,μην το αδικήσω!!!

κι επειδή διάβασα παραπάνω ένα παλληκάρι που λέει θα γυρίσεις γρήγορα σε samsung,εγώ προσωπικά αμφιβάλλω!!!

 

Αναφορά Τροποποίηση Μηνύματος απάντηση με παράθεση... γρήγορη απάντηση...

Θα συμφωνήσω μαζί σου...όσο για το αν θα γυρίσω στη sammy, δεν θα πω όχι. Απλά όχι με συσκευή edge πάλι. Είμαι γενικά ουδέτερος στην μάρκα κινητού, και θέλω να περνώ το καλύτερο, άσχετα με το πώς λέγεται...samsung, lg, htc, apple, OnePlus, Xiaomi, κλπ.

 

Φανατικά δεν ακολουθώ κανέναν τους, γιατί επιλέγει η τσέπη μου! Όχι η διαφήμιση, ούτε η μόδα του τραπεζιού της καφετέριας. Σέβομαι επίσης την επιλογή του καθενός, κι ας είναι και φανατικός ακόλουθος κάποιας εταιρίας. Αρκεί να είναι επιλογή του, και να γουστάρει αυτό που έχει. Εγώ με την οθόνη egde κουράστηκα όσο τίποτε άλλο σε συσκευή. Και με στεναχωρεί που δεν μπορώ να πάρω το S8 που δεν βγήκε με επιλογή χωρίς edge οθόνη...κρίμα. Αλλά πιστεύω ότι θα επανέλθει η sammy, σε ναυαρχίδα χωρίς edge οθόνη πάλι.

 

Προς το παρόν (για να μην με κραξουνε για το off topic) χαίρομαι απίστευτα το G6, που από μπαταρία, είναι κλάσης ανώτερο του S7 Edge.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα κινητα σε edge οθονες θα βγαινουν σιγα σιγα!

Ε, ρε πίκρα που μας περιμένει....πολύ δύσκολη στην καθημερινότητα, στα θέματα προστασίας (screen protector, tempered glass, θήκη) .

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα κινητα σε edge οθονες θα βγαινουν σιγα σιγα!

 

Δυστυχώς..

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς..

 

Καλά μην το δενετε κόμπο. Αν και προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ θεωρώ ότι αν μελλοντικά ο κόσμος δεν τα συμπαθησει θα γυρίσουν σε κανονικά. Αλλά θα κάνουν έναν κύκλο. Όπως με τις πολλές ίντσες. Αν ο κόσμος δεν τις παλέψει θα γυρίσουν και σε πιο μικρά κινητά αλλά θα πάρει χρόνο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πάλι χθες έχασε 12% σε flight mode. Κι όταν ξύπνησα δεν ξεκλείδωνε με δακτυλικό. Όταν έβγαλα την λειτουργία πτήσης ξεκλείδωσε κανονικά.

Είναι φυσιολογικό αυτό;

 

Εντωμεταξύ έχω βγάλει την κάρτα μνήμης και έχω αλλάξει και sim.. και πάλι μου κάνει κόλπα. Σηκώνω τα χέρια ψηλά. Δεν ξέρω τι άλλο να ψάξω.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φιλε καλημερα τωρα που σηκωθηκα δεν ανοιγε με δαχτυλικο καθολου και το ειχα σε flight mode.μολις απενεργοποιησα τη λειτουργια πτησης ανοιξε.και απο 78% μου πηγε 70%.εσυ εκανες τιποτα για να φτιαξει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φιλε καλημερα τωρα που σηκωθηκα δεν ανοιγε με δαχτυλικο καθολου και το ειχα σε flight mode.μολις απενεργοποιησα τη λειτουργια πτησης ανοιξε.και απο 78% μου πηγε 70%.εσυ εκανες τιποτα για να φτιαξει.

Αυτη ειναι η 3 φορα που το κανει οχι συνεχομενη.παιδια καμια βοηθεια.

Λετε να ειναι ανησυχητικο.σας το εχει κανει σε κανενου εδω μεσα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Α ενοειτε ολα κλειστα ουτε always on ουτε συγχρονισμο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Εμένα σήμερα μου ξεκλείδωσε κανονικά. Αλλά πάλι έχασε 16%.

Είχα μηδενίσει τα στατιστικά στο Gsam battery monitor χθες πριν το βαλω σε flight. Και είδα ότι είχε 75% app usage. Θέλω να κάνω αυτό που λέει στις επιλογές με το ADB γιατί δεν εχω root και να μου δείξει αναλυτικά τις εφαρμογές.

 

Η πλάκα είναι ότι παλαιότερα έχανα μπαταρία και με 3 εφαρμογές περασμένες μετά από service.

Τώρα στη νέα συσκευή για να δούμε.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω φιλε με αυτη τη σαμσουνγκ μου ρχεται να το σπασω για κθνητο.ολο και κατι θα βγαλει στη πορεια.δεν ξερω εχω απογοητευτει.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σας ρωτήσω την γνώμη σας σχετικά με το αν αξίζει η αλλαγή από LG V10 σε S7 Edge. Σκέφτομαι την παρακάτω αλλαγή ως αναβάθμιση. Τι θα λέγατε;
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σας ρωτήσω την γνώμη σας σχετικά με το αν αξίζει η αλλαγή από LG V10 σε S7 Edge. Σκέφτομαι την παρακάτω αλλαγή ως αναβάθμιση. Τι θα λέγατε;

 

 

 

Το s7 edge είναι η πιο "value for money" επιλογή αυτή τη στιγμή στην αγορά.Στα 460 ευρώ πραγματικά δεν το σκέφτεσαι.Αν το budget σου είναι σε αυτά τα χρήματα τότε κάνε την αναβάθμιση με κλειστά μάτια.Δεν είχα ποτε LG αλλά εγώ που έκανα την μετάβαση από iPhone 6s νιώθω καθημερινά ότι έκανα σωστή επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Το s7 edge είναι η πιο "value for money" επιλογή αυτή τη στιγμή στην αγορά.Στα 460 ευρώ πραγματικά δεν το σκέφτεσαι.Αν το budget σου είναι σε αυτά τα χρήματα τότε κάνε την αναβάθμιση με κλειστά μάτια.Δεν είχα ποτε LG αλλά εγώ που έκανα την μετάβαση από iPhone 6s νιώθω καθημερινά ότι έκανα σωστή επιλογή.

 

Για αυτό ακριβώς σκέφτομαι τη μετάβαση απο την πολύπαθη LG σε Samsung. Εκεί κινούμαι. Με ενδιαφέρει η εξαιρετική κάμερα όμως διαβάζω διάφορα προβλήματα. Όπως και να έχει το σκέφτομαι...

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Για αυτό ακριβώς σκέφτομαι τη μετάβαση απο την πολύπαθη LG σε Samsung. Εκεί κινούμαι. Με ενδιαφέρει η εξαιρετική κάμερα όμως διαβάζω διάφορα προβλήματα. Όπως και να έχει το σκέφτομαι...

 

 

 

Η επιλογή είναι δίκη σου.Εγω έχει 4 μήνες που έκανα τη μετάβαση και η συσκευή είναι αψεγάδιαστη σε όλα της.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σας ρωτήσω την γνώμη σας σχετικά με το αν αξίζει η αλλαγή από LG V10 σε S7 Edge. Σκέφτομαι την παρακάτω αλλαγή ως αναβάθμιση. Τι θα λέγατε;

 

Εδώ που ρωτάς τι περιμένεις να σου πούμε? Μακριά από s7e??? :lol: :lol:

Εγώ άλλαξα πλακέτα. Μετά όλα οκ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σας ρωτήσω την γνώμη σας σχετικά με το αν αξίζει η αλλαγή από LG V10 σε S7 Edge. Σκέφτομαι την παρακάτω αλλαγή ως αναβάθμιση. Τι θα λέγατε;

 

Θα κάνω Copy/Paste το post μου που είχα γράψει στο γκρούπ του v10 στο facebook.

Πιστεύω θα σε καλύψω απόλυτα!

Εδώ και 15 μέρες σχεδόν έχω το S7 Edge. Σαν πρώην κάτοχος του v10 θα προσπαθήσω όσο ποιο απλά γίνεται να σας πω τη γνώμη μου και τις Hardware διαφορές των 2 κινητών.

 

Μπαταρία: Βασικότερο για μένα η μπαταρία. Βγάζω 6-7 ώρες SOT με Wi-Fi & 5~ με 3G/4G. Μπορεί να είναι μόλις 600mAh παραπάνω από το v10 αλλά η διαφορά είναι τεράστια και τολμώ να πω πως μπορώ να την συγκρίνω με το Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

Camera: Τη μέρα καμμία διαφορά. Το βράδυ όμως του S7 Edge είναι πιο φωτεινές οι φωτογραφίες .

Ηχείο: Κάτι που δεν περίμενα. Ελάχιστα ποιο χαμηλό από του V10 αλλά ποιο ποιοτικό και με αρκετά καλό μπάσο που το V10 ΔΕΝ είχε. Το ίδιο ισχυεί και με τα ακουστικά. Μπορεί το v10 να έχει DAC αλλά το S7 Edge έχει πιο δυνατό ήχο ! Διαφορές στην ποιότητα ήχου δεν παρατήρησα.

Ποιότητα κατασκευής: Εδώ το v10 κερδίζει για μένα. Το γυαλί του S7 Edge θα σπάσει κατά 99% ακόμα και με ελαφριά πτώση. Επίσης γρατζουνιέται εύκολα, γλυστράει εύκολα και δεν υπάρχει tempered glass. Στο v10 δεν είχα τέτοια θέματα μιας και πολλές φορές το είχα εκτός θήκης.

CPU/GPU: Ντάξει διαφορές στα παιχνίδια υπάρχουν και είναι μεγάλες. Δεν υπάρχει το τεράστιο throttling του 808 και δεν υπάρχει θέμα υψηλών θερμοκρασιών στη συσκευή. Σε καθημερινή χρήση όμως, υπάρχει μια σπιρτάδα υπέρ του Samsung .

Οθόνη: Σίγουρα η AMOLED του S7 Edge είναι καλύτερη και δεν έχει την κατανάλωση που έχει μια LCD.

 

Τι μου λείπει από το V10:

 

Ραδιόφωνο FM. Πραγματικά φόλα και απαράδεκτο που το Samsung δεν έχει ραδιόφωνο. Αναγκαστικά χρησιμοποιώ V-Radio και HTTP Injector (όπου δεν έχει Wi-Fi) για να μην χρεώνομαι τουλάχιστον.

Υπέρυθρες. Δεν μου ήταν τόσο απαραίτητες αλλά σίγουρα είναι μια έλλειψη και η Samsung για άλλη μια φορά απαράδεκτη που δεν τις έβαλε και το S7 Edge (μετά το S6).

2η οθόνη. Μικρό το κακό όμως αφού το Samsung έχει λειτουργία Always On Display & Led notification και μπορώ να βλέπω από εκεί την ώρα, αναπάντητες κτλ.

Παρ'όλα αυτά μου ήταν χρήσιμη στο v10 λόγω ευκολίας στο multitasking των εφαρμογών.

ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΙΑΖΕΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΤΑ 0.2 ΙΝΤΣΕΣ.

 

Αξίζε η αλλαγή;

 

Ναι άξιζε για μένα. Οι λόγοι πολλοί και οι ποιο σημαντικοί :

 

*Μπαταρία

*Συχνές αναβαθμίσεις

*Μεγάλη υποστήριξη από kernels κτλ στο xda που μπορεί να φανεί χρήσιμη όταν η samsung σταματήσει να υποστιρίζει το κινητό.

*Δεν υπάρχει φόβος του bootloop πλέον.

*Και φυσικά τέλος το ghosting.

 

Ελπίζω να είναι χρήσιμο το post μου.

 

EXTRA: Σκεφτόμουν να πάρω το S8 που έχει μεγαλύτερη οθόνη, λίγο καλύτερη GPU & σαρωτή ίριδας. Στα 465ε όμως, θεωρώ VFM το S7 Edge και δεν νομίζω να αξίζουν τα 300~ε παραπάνω για αυτές τις διαφορές.

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω Copy/Paste το post μου που είχα γράψει στο γκρούπ του v10 στο facebook...

[\QUOTE]

 

Πολύ σωστό συγκριτικό, μιλώντας ουδέτερα και αντικειμενικά, και χωρίς να κατηγορείς εταιρίες και συσκευές! Μπράβο φίλε μου.

 

Όλα καταλήγουν στο τί ανάγκες έχει ο καθένας, και στο θέμα γούστου. Εγώ δυστυχώς δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος με το S7 Edge στο θέμα μπαταρία, ειδικά με Nougat. Με την 6αρα ήτανε εργαλείο!

 

Κατά τ'άλλα όμως, είναι συσκευάρα, όμορφο, κάμερα από τις καλύτερες στην αγορά, οθόνη απίστευτη, κατασκευή ποιοτική, και σήμερα πια σε φανταστική τιμή για αυτό που είναι! Αλλά, είπαμε...φόβος με το γυαλί στο πλάι της οθόνης (όπου και ο λόγος που δεν πήγα σε S8, ενώ είναι κόσμημα), και μπαταρία ενώ είναι "μεγάλη" δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα και στην καθημερινότητα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν θα πάρει την android O αναβάθμιση του χρόνου?

Αν κρίνω απο τις προηγούμενες ναυαρχίδες της κατα 99% ναι.

Το ποτε είναι άγνωστο.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σας ρωτήσω την γνώμη σας σχετικά με το αν αξίζει η αλλαγή από LG V10 σε S7 Edge. Σκέφτομαι την παρακάτω αλλαγή ως αναβάθμιση. Τι θα λέγατε;

από v10 σε s7 edge κι εγώ....

σίγουρα από specs πας σε αναβάθμιση....προετοιμάσου όμως....σαφέστατα πιο αργό σε άνοιγμα dialer,gallery,ρυθμίσεις...η gallery δε είναι για γέλια,εκτός και υποβαθμίσεις την ρομ και βάλεις gallery s8,που δουλεύει πιο smooth αλλά κάνει κρασαρίσματα.(άσε που το loading του υλικού μέσα στην gallery είναι αργό,ενώ έχω την ίδια κάρτα μνήμης:wacko:)...πιο αργό και σε κλείσιμο εφαρμογών με δείγματα κομπιάσματος.

dialer κι επαφές εργονομικά πίσω...πολλά touch για να κάνεις μια κλήση.

γενικότερη εργονομία που αφορά double tap η κατέβασμα ειδοποιήσεων,αναγκαστικά θα πας σε third part εφαρμογές μπας και δεν ξηλώσεις κανένα δάχτυλο...με ότι αυτό σημαίνει στην απόδοση της συσκευής.εγώ έβαλα button mapper,double tap kai fingertouch να το φέρω στα μέτρα που είχα συνηθίσει.

οθόνη καλύτερη με απρόβλεπτα touch όμως,τα κατά λάθος πατήματα...

σχεδόν σε όλα η συσκευή δείχνει να μην είναι αέρινη όπως το β10....θα τα δεις μόνος σου.

...θα σου λείψει σίγουρα το ταχύτατο multitasking που σου δίνει η δεύτερη οθόνη....και στο browsing σπάνια να βρω σελίδα κρατημένη,που να μην κάνει reloading...???...εδώ σίγουρα έμεινα παγωτό:lol:.και δεν έχω τίποτε battery saving ανοιχτό!!!

μπαταρία πολύ καλύτερη σίγουρα.στο μέγεθος πολύ καλύτερο.σε μεταπώληση σαφώς καλύτερο.αρκεί που πολύ κόσμος γουστάρει samsung.

τα παραπάνω είναι αυστηρώς προσωπική εμπειρία και όχι θεωρίες συνωμοσίας...δεν είμαι φαν κανενός.είχα lg,πήρα samsung...παρακάτω σίγουρα όχι samsung...κι έχω και το tab s 10.5 και το note 10.1 2014 για τυχόν αντιρρησίες επί της άποψής μου. παρακινήθηκα από την εντυπωσιακή εμφάνιση που δίνει η edge υλοποίηση,αλλά.....:X

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους σας για τις γνώμες σας.. Είναι πολύ σημαντικές στην τελική επιλογή.
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, τις τελευταιες μερες στο ξεκλειδωμα της συσκευής με βγάζει κατευθείαν στη home screen και όχι στη lock screen. Κανω ενα restart και στρωνει αλλα δεν ξερω πως ενεργοποιειται αυτό και ποια ρύθμιση πρέπει να αλλάξω για να μη ξαναγίνει. Με nova ειναι αν παίζει κάποιο ρόλο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...