Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα κάποιες εφαρμογές εγκαταστάθηκαν χωρίς πρόβλημα μετά το update. Δεν ξέρω, ίσως γιατί είχα περάσει ήδη τις αμέσως προηγούμενες. Πάντως εφαρμογές όπως ο καιρός, Bixby, email τα πέρασα χωρίς πρόβλημα. Ακομα και την gallery αλλά την έβγαλα γιατί η νέα έκδοση με το νέο εικονίδιο κρασάρει, μην την βάλετε. Τώρα προφανώς θα υπάρχουν άλλες εφαρμογές που δεν μπορούν να περαστουν και βγάζει το γνωστό μήνυμα για package conflict.

Στο προηγούμενο update υπήρχε ένα κολπάκι αλλά είναι λίγο ζόρι και δεν πιάνει πάντα.

Βάζουμε shortcut του app που θέλουμε να περάσουμε στην home screen μεσω της stock εφαρμογης "τα αρχεια μου"και στη συνέχεια σβήνουμε το κινητό.

Όταν κάνει επανεκκίνηση όσο πιο γρήγορα γίνεται μπαίνουμε στην homescreen και παταμε το shortcut. Οποτε καλο ειναι να εχετε βγαλει αποτυπώματα, passwords ή και το pin της sim ακομα για να μπει οσο πιο γρηγορα. Αν προλαβεις γινεται install, εγω εχω περασει καμποσες εφαρμογες ετσι οπως το νεο touchwiz. Αν οχι ξαναπροσπαθουμε. Ξαναλεω αυτο ισχυε στο προηγουμενο update, δεν ξέρω αν μπορεί να πετύχει με το τελευταίο, δεν το έχω δοκιμάσει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μάριε με το τελευταίο update στην BTU τα περισσότερα apk δεν τα περνάει πχ συλλογή και AOD s8 , υπάρχουν και στο xda αναφορές...εμεινα στην παλιά -απενεργοποιησα και την ειδοποίηση για update με το package disabler και έχω την άνεση της εγκατάστασης νεωτέρων apk ...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είμαστε σίγουροι γι'αυτό? Εγώ μετά το update πέρασα τις καινούργιες εκδόσεις για email, internet κτλ από sammobile

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία του Απριλίου περασμένη μέσω Odin που την ξαναπεράσα ούτε με το παραπάνω κολπο δεν μου πέρναγε πχ την συλλογή.. ..με τπτ όμως.. .

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι φίλε αυτο το ξέρω το θέμα είναι οτι δεν είμαι για φόρματ τώρα.

Αψογα παει και βαριέμαι παλι στήσιμο απτην αρχή.

 

Δεν μπορούσα να βλεπω φίλε συνέχεια την ειδοποίηση στις ρυθμίσεις....

Στις επαναφορές παίζω πολύ με smartswich παντως...και επιτάχυνω την διαδικασια...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία του Απριλίου περασμένη μέσω Odin που την ξαναπεράσα ούτε με το παραπάνω κολπο δεν μου πέρναγε πχ την συλλογή.. ..με τπτ όμως.. .

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν μπορούσα να βλεπω φίλε συνέχεια την ειδοποίηση στις ρυθμίσεις....

Στις επαναφορές παίζω πολύ με smartswich παντως...και επιτάχυνω την διαδικασια...

Καταλαβα, ε και εγω κάποια στιγμή θα την κάνω και υγεία αν θελω κάτι τοσο πολυ γυρνάω σε παλια έκδοση

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι μετά το τελευταίο update δεν μου δίνει (εμφανίζει) πλέον το 4G+ (πάροχος wind) τουλάχιστον στα 2-3 σημεία που πριν είχα και είμαι σίγουρος 100%

Πλέον δεν έχω και είμαι σταθερα κολλημένος στο 4G.

Θα το παρατηρώ συνέχεια να δω αν μου ξαναεμφανιστεί καθόλου γιατί προς το παρόν εδώ και δύο ημερες το 4G+ είναι στα silver allert :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω να βρω το aod του s8 από sammobile αλλά δεν το βρίσκω

Υπάρχει κάποιο λινκ?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω να βρω το aod του s8 από sammobile αλλά δεν το βρίσκω

Υπάρχει κάποιο λινκ?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://www.sammobile.com/apk/aodservice/always-on-display-2-6-73/

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά μόλις πηρα ενα s7 edge και φοράει την ελληνική ρομ της cosmote πως μπορώ να περάσω την unbranded ελληνική χωρίς να χαθεί η εγγύηση? ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Bρε παιδια πως θα ενεργοποιησω τα mb στη συσκευη; Ειμαι παροχος της Qcard εαν καποιος ειναι με συνδεση εκει να μου πει.Ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κι εμένα, μετά το πρόσφατο μικρό update, δεν μου κάνει ανανέωση του aod, κλπ με νεότερες εκδόσεις...αν το ήξερα θα πέρναγα τις πιο πρόσφατες εκδόσεις πρώτα και θα έκανα μετά το update!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κι εμένα, μετά το πρόσφατο μικρό update, δεν μου κάνει ανανέωση του aod, κλπ με νεότερες εκδόσεις...αν το ήξερα θα πέρναγα τις πιο πρόσφατες εκδόσεις πρώτα και θα έκανα μετά το update!

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η Samsung δεν θα έπρεπε κανονικά να αναβαθμίζει τις εφαρμογές της απο μόνη της μέσω του store? Απαράδεκτο λιγο

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το S7 edge είναι από τις πιο πλήρεις συσκευές ακόμα και φέτος. Μπαταρία πολύ καλύτερη από το μικρό. Οσο για το ανδροιδ 7 το προτείνω μιας και σε καμία συσκευή δεν είχα θέμα. Έχω αλλάξει αρκετά s7 edge. Τώρα αν έχεις κάποιο θέμα γυρνάς στην 6, 5 λεπτά δουλειά είναι. Πιο πολύ το στήσιμο είναι.

Συνήθως εγώ στα καινούρια τα δουλεύω μέχρι το βράδυ να αδειασουν και μετά φόρτιση όλη νύχτα. Αν και λένε ότι 4 ωρες αρκούν, δε νομίζω ότι είναι κακό να το βάλεις όλη νύχτα.

 

Μπορεις να μου απαντησεις σε αυτες τις δυο ερωτησεις,

 

1)Είναι καλό να κάνω hard reset (ή επαναφορα) πριν και μετά την αναβάθμιση οπως λενε πολλοι ή αυτο ειναι μυθος?

2)Πως μπορώ να γυρίσω πάλι πίσω στην 6 αν δε μου αρεσει κατι στη nougat?

Edited by giorgosmc
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μου έβγαλε σήμερα να κάνω αναβάθμιση και από τότε το τηλέφωνο έχει πέσει σε bootloop. Το έπαθε κανείς άλλος;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μου έβγαλε σήμερα να κάνω αναβάθμιση και από τότε το τηλέφωνο έχει πέσει σε bootloop. Το έπαθε κανείς άλλος;

 

 

Τσεκαρε https://techingreek.com/the-bootloop-effect-osa-prepi-na-xeris-odigos/

Ελπιζω να μην ειναι παραεισαγωγης ή αγορασμενη απο σκρουτζομαγαζο η συσκευη σου γιατι αν ειναι ''κλαφτα χαραλαμπε'' δεν ειναι τυχαιο που τις παιρνεις 50-200 ευρω κατω απο ''σκρουτζομαγαζα'' λογω επαγγελματος γνωριζω καλα τι παιζει με αυτα και στο λεω.

Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρε https://techingreek.com/the-bootloop-effect-osa-prepi-na-xeris-odigos/

Ελπιζω να μην ειναι παραεισαγωγης ή αγορασμενη απο σκρουτζομαγαζο η συσκευη σου γιατι αν ειναι ''κλαφτα χαραλαμπε'' δεν ειναι τυχαιο που τις παιρνεις 50-200 ευρω κατω απο ''σκρουτζομαγαζα'' λογω επαγγελματος γνωριζω καλα τι παιζει με αυτα και στο λεω.

Άκυρο post.

 

Μην γράφετε αν είστε αγνώμονες παιδιά. Ακόμα κ το nickname που διαλέξατε να σας αντιπροσωπεύει, καθίσταται αναξιόπιστο.

 

Βρίσκεστε σε ένα χώρο με ανθρώπους που ασχολούνται με την τεχνολογία. Όχι με μπαμπουίνους.

 

Κάντε μας τη χάρη.

me > you
Link to comment
Share on other sites

4g+ wind? Τι ανέκδοτο είναι αυτό...Εγώ ποτέ και πουθενά..

 

Καθόλου ανέκδοτο φίλε μου.

Είχα κάνει και speed test 2-3 φορές και έβλεπα σκορ γύρω στα 107000 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρε https://techingreek.com/the-bootloop-effect-osa-prepi-na-xeris-odigos/

Ελπιζω να μην ειναι παραεισαγωγης ή αγορασμενη απο σκρουτζομαγαζο η συσκευη σου γιατι αν ειναι ''κλαφτα χαραλαμπε'' δεν ειναι τυχαιο που τις παιρνεις 50-200 ευρω κατω απο ''σκρουτζομαγαζα'' λογω επαγγελματος γνωριζω καλα τι παιζει με αυτα και στο λεω.

 

Από οπουδήποτε και να το πήρε ο φίλος,

αν έχει απόδειξη με μηχανογραφημενο το imei πάνω, έχει κανονικότατα 2 έτη εγγύηση για την συσκευή και ένα έτος για την μπαταρία.

Χιλιοτσεξαρισμενο από την Samsung hellas.

Με απαντήσεις γραπτές.

Όσο για τις σκρουτζοσυσκευες, υπάρχει το κλαφτα χαραλαμπε που γράφεις, αλλά όχι παντού!

Επίσης οι κλαφτα χαραλαμπε συσκευές υπάρχουν και σε καταστήματα που πουλάνε 200€ πάνω του σκρουτζ.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρε https://techingreek.com/the-bootloop-effect-osa-prepi-na-xeris-odigos/

Ελπιζω να μην ειναι παραεισαγωγης ή αγορασμενη απο σκρουτζομαγαζο η συσκευη σου γιατι αν ειναι ''κλαφτα χαραλαμπε'' δεν ειναι τυχαιο που τις παιρνεις 50-200 ευρω κατω απο ''σκρουτζομαγαζα'' λογω επαγγελματος γνωριζω καλα τι παιζει με αυτα και στο λεω.

Φίλε μου τρολλάρεις; Ελπίζω πως ναι... Αν όχι πάλι...τι να πω. Υπάρχει μεγάλο πρόβλημα σχεδόν με όλους μας εδώ μέσα. Δηλαδή εγώ που το έχω πάρει από Σκρουτζ αν πάθει κάτι δεν με καλύπτει η εγγύηση; Θέλω υπεύθυνη απάντηση σε παρακαλώ. Όλο το myphone.gr κρέμεται απ τα χείλη σου.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο post.

 

Μην γράφετε αν είστε αγνώμονες παιδιά. Ακόμα κ το nickname που διαλέξατε να σας αντιπροσωπεύει, καθίσταται αναξιόπιστο.

 

Βρίσκεστε σε ένα χώρο με ανθρώπους που ασχολούνται με την τεχνολογία. Όχι με μπαμπουίνους.

 

Κάντε μας τη χάρη.

 

Μαθε πρωτα ποιος ειμαι, τι γνωσεις εχω, τι αντιπροσωπευω, τη κυρος εχω στη κοινωνια και τη εχω προσφερει μεσα σε αυτη και μετα ελα να μιλησεις, να ειρωνευτεις και να κρινεις καποιον ή κατι (το username μου στη προκειμενη περιπτωση) που δε γνωριζεις. Στο λεω απολυτος φιλικα.

 

Και αυτο ισχυει για ολους οσους εχουν την ιδια αποψη με το φιλο πιο πανω, οχι δεν τρολαρω, ειπα απλα μια αποψη-ιδεα, ειπα απλα τη γνωμη μου συμφωνα με αυτα που εχω δει εγω σαν ανθρωπος, δε καταλαβαινω τι ρατσισμος ειναι αυτος και πεσατε να με φατε, αν πει καποιος τη γνωμη του και δεν αρεσει σε καποιον πρεπει να αντιδρασει κατα αυτον τον τροπο? Δεν επεβαλα κατι σε καποιον, μια γνωμη ειπα παιδια συγνωμη κιολας.

 

Σχετικα με αυτο που ρωτησε ο φιλος πιο πανω, δεν ειπα ποτε πως οποιος εχει αγορασει απο σκρουτζ δεν θα εχει εγγυηση. Ειμουν ξεκαθαρος και το κλεινω εδω.

Edited by giorgosmc
Link to comment
Share on other sites

Μαθε πρωτα ποιος ειμαι, τι γνωσεις εχω, τι αντιπροσωπευω, τη κυρος εχω στη κοινωνια και τη εχω προσφερει μεσα σε αυτη και μετα ελα να μιλησεις, να ειρωνευτεις και να κρινεις καποιον ή κατι (το username μου στη προκειμενη περιπτωση) που δε γνωριζεις. Στο λεω απολυτος φιλικα.

 

Και αυτο ισχυει για ολους οσους εχουν την ιδια αποψη με το φιλο πιο πανω, οχι δεν τρολαρω, ειπα απλα μια αποψη-ιδεα, ειπα απλα τη γνωμη μου συμφωνα με αυτα που εχω δει εγω σαν ανθρωπος, δε καταλαβαινω τι ρατσισμος ειναι αυτος και πεσατε να με φατε, αν πει καποιος τη γνωμη του και δεν αρεσει σε καποιον πρεπει να αντιδρασει κατα αυτον τον τροπο? Δεν επεβαλα κατι σε καποιον, μια γνωμη ειπα παιδια συγνωμη κιολας.

 

Σχετικα με αυτο που ρωτησε ο φιλος πιο πανω, δεν ειπα ποτε πως οποιος εχει αγορασει απο σκρουτζ δεν θα εχει εγγυηση. Ειμουν ξεκαθαρος και το κλεινω εδω.

Δεν με ενδιαφέρει ούτε ποιος είσαι, ούτε τι γνώσεις νομίζεις ότι έχεις, ούτε το κύρος σου έξω από εδώ, ούτε τι έχεις προσφέρει στην κοινωνία, ούτε αν είσαι πρόσκοπος, ούτε αν κάνεις εθελοντική εργασία κ γενικά δεν με ενδιαφέρει (όπως κ κανένα) τίποτα από όλα αυτά.

 

Σε ένα forum δεν βρισκόμαστε για να αποδείξουμε ποιοι είμαστε.

 

Ούτε κάνουμε κατάθεση περγαμηνών.

 

Σου ξαναλέω ότι αυτό που έγραψες ήταν εντελώς άκυρο. Επιπλέον αποτελεί παραπληροφόρηση. Υπάρχει κόσμος που δεν γνωρίζει ακριβώς πως έχουν τα πράγματα και διαβάζοντας ένα post σαν το δικό σου, σχηματίζει την άποψη ότι τα σκρουτζομάγαζα είναι απατεώνες.

 

Δεν θα αναλύσω γιατί αυτή η άποψη που κατέθεσες είναι εντελώς αστοιχείωτη κ αβάσιμη. Εγώ προσωπικά την θεωρώ επικίνδυνη και μάλλον προερχόμενη από κάποιον που έχει οικονομικό συμφέρον από την απώθηση του αγοραστικού κοινού από τα μικρά μαγαζιά που διαφημίζονται στο skroutz.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Μαθε πρωτα ποιος ειμαι, τι γνωσεις εχω, τι αντιπροσωπευω, τη κυρος εχω στη κοινωνια και τη εχω προσφερει μεσα σε αυτη και μετα ελα να μιλησεις, να ειρωνευτεις και να κρινεις καποιον ή κατι (το username μου στη προκειμενη περιπτωση) που δε γνωριζεις. Στο λεω απολυτος φιλικα.

 

Και αυτο ισχυει για ολους οσους εχουν την ιδια αποψη με το φιλο πιο πανω, οχι δεν τρολαρω, ειπα απλα μια αποψη-ιδεα, ειπα απλα τη γνωμη μου συμφωνα με αυτα που εχω δει εγω σαν ανθρωπος, δε καταλαβαινω τι ρατσισμος ειναι αυτος και πεσατε να με φατε, αν πει καποιος τη γνωμη του και δεν αρεσει σε καποιον πρεπει να αντιδρασει κατα αυτον τον τροπο? Δεν επεβαλα κατι σε καποιον, μια γνωμη ειπα παιδια συγνωμη κιολας.

 

Σχετικα με αυτο που ρωτησε ο φιλος πιο πανω, δεν ειπα ποτε πως οποιος εχει αγορασει απο σκρουτζ δεν θα εχει εγγυηση. Ειμουν ξεκαθαρος και το κλεινω εδω.

 

Με συγχωρείς που το συνεχίζω, αλλά έδωσες σαφή εντύπωση ότι αν είναι αγορασμένο από το skroutz δεν θα του το φτιάξουν.

Γι αυτό και πουλάνε φθηνότερα.

Καμία μα καμία σχέση αυτό με την πραγματικότητα έχει.

Έχω δει συσκευή αγορασμένη από τα καταστήματα που πουλάνε 200€ πάνω, s7 edge συγκεκριμένα, που είχε περασμένη ρομ από εμιράτα.

Ναι καλά διαβάσατε.

Και ο άνθρωπος, που ιδέα δεν έχει από αλλαγές ρομ, το αγόρασε καινούργιο πριν ένα χρόνο, και το κατάλαβε μόλις μου το έφερε να το δω, γιατί λέει ακόμα δεν μου έχει έρθει το Android 7 τι συμβαίνει?

Αυτή την περίπτωση την έχω συναντήσει και εγώ προσωπικά σε συσκευή που αγόρασα για μένα, καινούρια, από κατάστημα που πουλάει 200€ φθηνότερα.

Να είναι Αυστριακό και να έχει μαμά περασμένο μέσα firmware ρωσικό.

Έχω δει επίσης ταινία ασφαλείας ανεξαρτήτου καταστήματος αγοράς, φωτοτυπία ασπρόμαυρη samsung European sim only κομμενη σε μέγεθος γνήσιας ταινίας ασφαλείας, και κολλημένη εκεί που ανοίγει το κουτί.

Ότι και αν συμβεί από τα παραπάνω, από την στιγμή που υπάρχει απόδειξη με imei πάνω μηχανογραφημενο, καλύπτεται από εγγύηση κανονικά.

Το θέμα είναι ότι εγώ τέτοια συσκευή δεν την κρατάω, ένας φίλος που σημασία δεν δίνει και απλά θέλει να έχει καλή συσκευή, την πληρώνει και την παίρνει από οπουδήποτε θέλει.

Και σου λέει αφού έχει εγγύηση τι με ζαλίζεις.

Αυτά.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Μαθε πρωτα ποιος ειμαι, τι γνωσεις εχω, τι αντιπροσωπευω, τη κυρος εχω στη κοινωνια και τη εχω προσφερει μεσα σε αυτη και μετα ελα να μιλησεις, να ειρωνευτεις και να κρινεις καποιον ή κατι (το username μου στη προκειμενη περιπτωση) που δε γνωριζεις. Στο λεω απολυτος φιλικα.

 

Και αυτο ισχυει για ολους οσους εχουν την ιδια αποψη με το φιλο πιο πανω, οχι δεν τρολαρω, ειπα απλα μια αποψη-ιδεα, ειπα απλα τη γνωμη μου συμφωνα με αυτα που εχω δει εγω σαν ανθρωπος, δε καταλαβαινω τι ρατσισμος ειναι αυτος και πεσατε να με φατε, αν πει καποιος τη γνωμη του και δεν αρεσει σε καποιον πρεπει να αντιδρασει κατα αυτον τον τροπο? Δεν επεβαλα κατι σε καποιον, μια γνωμη ειπα παιδια συγνωμη κιολας.

 

Σχετικα με αυτο που ρωτησε ο φιλος πιο πανω, δεν ειπα ποτε πως οποιος εχει αγορασει απο σκρουτζ δεν θα εχει εγγυηση. Ειμουν ξεκαθαρος και το κλεινω εδω.

Φιλε μοθ το ποστ σου ελεγε οτι δεν ισχυει η εγγυηση σε κινητα απο σκτουτζομαγαζα που τα παιρνεις 200 ευρω απο κατω.

 

Επειδη ετσι το εγραψες .... εγω και ολοι οι αλλοι εδω μεσα εχουμε τετοια κινητα. Προσωπικα εχω παει κινητα τετοια στην σαμσουνγκ 3 φορες και απο την στιγμη που η αποδειξη γραφει το imei η εγγυηση ισχυσε κανονικα. Αν δεν υπαρχει αποδειξη η εγγυηση ισχυει απο την ημερομηνια παραγωγης του κινητου. Θεωρω οτι στο προηγουμενο ποστ κατι αλλο θα ηθελες να πεις.

 

 

Οσο για τον φιλο με το bootloop να κανει μια επαναφορα και wipe cache. Αν δεν στρωσει σερβις.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μοθ το ποστ σου ελεγε οτι δεν ισχυει η εγγυηση σε κινητα απο σκτουτζομαγαζα που τα παιρνεις 200 ευρω απο κατω.

 

Επειδη ετσι το εγραψες .... εγω και ολοι οι αλλοι εδω μεσα εχουμε τετοια κινητα. Προσωπικα εχω παει κινητα τετοια στην σαμσουνγκ 3 φορες και απο την στιγμη που η αποδειξη γραφει το imei η εγγυηση ισχυσε κανονικα. Αν δεν υπαρχει αποδειξη η εγγυηση ισχυει απο την ημερομηνια παραγωγης του κινητου. Θεωρω οτι στο προηγουμενο ποστ κατι αλλο θα ηθελες να πεις.

 

 

Οσο για τον φιλο με το bootloop να κανει μια επαναφορα και wipe cache. Αν δεν στρωσει σερβις.

 

Για να μη παρεξηγουμε παιδια στο προηγουμενο post μου ενοουσα περισοτερο η μαλλον ενοουσα μονο το οτι μια συσκευη αγορασμενη απο σκρουτζομαγαζο υπαρχουν περισοτερες πιθανοτητες να σου παρουσιασει προβληματα τεχνικα ή προβληματα λογισμικου και το εχω ζηει και το εχω δει ουκ ολιγες φορες σε εμενα αλλα και σε αλλους, απλα αυτο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...