Jump to content

Microsoft Lumia 650


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικη ΠΡΩΤΗ τιμη. Θα πεσει η τιμη σε λιγο καιρο. Στα δικτυα κινητης θα βγει στα 250. Το περιμενω για να το παρω με μια επιδοτηση.

Μπορει να μην ειναι τερας χαρακτηριστικων, ειναι ομως το πρωτο WP που ειναι επιτελους λεπτο, ελαφρυ και με μαζεμενες διαστασεις.

Ιδωμεν....

Ειδικά με amoled οθόνη, θα φαίνεται πολύ ωραία, σε συνδυασμό μετάλλου και λεπτότητας! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 761
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πηρα μαυρο απο καιζερ και τωρα πηρα την 164 σε κανονικα 10αρια

Καλοριζικο! Για πες μας πρωτες εντυπωσεις, ειδικα για οθονη και εμπειρια χρησης (ταχυτητα πλοηγησης στα μενου, ανοιγμα μαμισιων εφσρμογων κτλ), ποιοτητα κατασκευης.

Link to comment
Share on other sites

Εποχές Samsung Ativ S μου θυμίζει... Αλήθεια, πέρασαν τοσα χρόνια;
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος για την διαθεσιμότητα του dual sim;

Νομίζω βγαίνει μόνο μια έκδοση. Ούτε dual SIM εχει, ούτε XL! Προς το παρόν...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα προχτες απο σκρουτζομαγαζο και το περιμενω μεσα στη βδομαδα!

 

κατοχος 925 εδω και 2+ χρονια αλλα δυστυχως εσπασε και εμεινα χωρις τηλέφωνο..αρκετα ευχαριστημενος απο τα wp

 

η τιμη λογικο να ειναι τσιμπημενη αφου μολις κυκλοφορησε αλλα θεωρω οτι σ ενα μηνα θα χει πεσει σιγουρα κατω απ τα 200

 

εγω το βρηκα 220 ευρω

Edited by niotheros
Απαγορεύεται η γραφή τύπου SMS
Link to comment
Share on other sites

Το παρηγγειλα προχτες απο σκρουτζομαγαζο και το περιμενω μεσα στη βδομαδα!

κατοχος 925 εδω και 2+ χρονια αλλα δυστυχως εσπασε και εμεινα χωρις τηλέφωνο..αρκετα ευχαριστημενος απο τα wp

η τιμη λογικο να ειναι τσιμπημενη αφου μολις κυκλοφορησε αλλα θεωρω οτι σ ενα μηνα θα χει πεσει σιγουρα κατω απ τα 200

εγω το βρηκα 220 ευρω

 

Επειδή κι εγώ έχω το 925 και σκέφτομαι κάποια στιγμή να το αλλάξω, αν έχεις την καλοσύνη όταν το αποκτήσεις κάνε μας μια σύντομη περιγραφή της εμπειρίας σου από τη χρήση του σε σχέση με το 925. :)

Link to comment
Share on other sites

Στο site του plaisio είδα σήμερα το dual sim για οποιον ενδιαφέρετε. Το έχουν στα €250 αλλά είναι νωρίς ακόμη για χαμηλότερη τιμή.

http://www.plaisio.gr/tilefona/kinita-smartphones/smartphones/Microsoft-Smartphones-Lumia-650-Mavro-A00027051.htm

Edited by j_stou
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλεφωνάκι είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!! Όταν πέσει η τιμή στο skroutz θα είναι το απόλυτο vmf. Σε όποιον αρέσουν τα windows μην το σκέφτεται καθόλου και μην ακούσει και καλά τις γκρίνιες διαφόρων. Το πήρα και το έχω κατευχαριστηθεί!

Δείτε και αυτό κι αποφασίστε:

:p
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω οσο το βλεπω, τοσο περισσοτερο με ψηνει η αγορα του. Ξερει κανεις αν εχει κυκλοφορησει πουθενα σε dual sim;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλεφωνάκι είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!! Όταν πέσει η τιμή στο skroutz θα είναι το απόλυτο vmf. Σε όποιον αρέσουν τα windows μην το σκέφτεται καθόλου και μην ακούσει και καλά τις γκρίνιες διαφόρων. Το πήρα και το έχω κατευχαριστηθεί!

Δείτε και αυτό κι αποφασίστε:

 

Fm radio έχει τελικά;

Link to comment
Share on other sites

Γινεται ληψη ζωντανων εικονων σε lumia 650 [καμερα/ρυθμισεις/ληψη ζωντανων εικονων ενεργο] Edited by a6848
Link to comment
Share on other sites

Fm radio έχει τελικά;

 

Ναι, έχει κανονικά. Το τηλέφωνο θα είναι πολύ τίμιο αν πέσει λίγο η τιμή του. Στα 150 θα είναι σούπερ deal.

:p
Link to comment
Share on other sites

Τωρα πηρα τοMICROSOFTMDG firmware ειμαι στα γραναζια για να δουμε..:) - Stability and performance improvements.

.

Edited by a6848
Link to comment
Share on other sites

Στα 193 ευρω στο skroutz το ειδα σημερα.

Αν κατεβει κ αλλο θα το σκεφτω σοβαρα για το παρω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 650

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...