Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα θελω να παρω αυτη την συσκευη απο ενα καταστημα το οποιο λεει εχει περασει την 7.5 ελληνικη stable αυτο παει να πει οτι ειναι ξεκληδωμενος ο bootloader κλπ ειναι οντως σταθερη η συγκεκριμενη εκδοση και απροβληματιστη οπως μ ανεφεραν στο site ; πραγματικα εχω σπασει το κεφαλι μ με το ποιο κινητο να παρω ολα τα επωνυμα καπου υστερούν μονο αυτο φαινεται οτι εχει ολο το πακετο:cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Από εδώ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=67670132

 

Λέει οδηγίες στο πρώτο ποστ και προτεινόμενες ρυθμίσεις στο τρίτο ποστ. Παρόλαυτα δεν χρειάζεται να κάνεις κάποια ρυθμιση.

Εγώ χρησιμοποιώ kernel adiutor

 

Sent from Redmi Note 3 Pro

 

Το απογευμα στείλε μου ενα ινμποξ.... να σου πω...

5-6 η ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα θελω να παρω αυτη την συσκευη απο ενα καταστημα το οποιο λεει εχει περασει την 7.5 ελληνικη stable αυτο παει να πει οτι ειναι ξεκληδωμενος ο bootloader κλπ ειναι οντως σταθερη η συγκεκριμενη εκδοση και απροβληματιστη οπως μ ανεφεραν στο site ; πραγματικα εχω σπασει το κεφαλι μ με το ποιο κινητο να παρω ολα τα επωνυμα καπου υστερούν μονο αυτο φαινεται οτι εχει ολο το πακετο:cry:

 

Ξέρεις αγγλικά? Αν ναι, καλύτερα να το πάρεις με MIUI Global stable. Σε λίγες μέρες θα πάρει και επίσημα Global stable MIUI 8, η οποία νομίζω έχει και ελληνικά. Και όντως φαίνεται να έχει όλο το πακέτο, το μόνο που με χαλάει είναι ότι δεν έχει Gorilla Glass 3, αλλά οκ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους τους χρήστες.

Παρέλαβα και εγώ το εν λόγω κινητό από vickmall. Διαβάζω 2 μέρες τώρα τόσο εδώ όσο και στα παληκάρια της miui αλλά ομολογώ ότι έχω χαθεί λίγο. Στις πληροφορίες τηλεφώνου μου αναφέρει τα παρακάτω:

 

Android version: 5.1.1 LMY47V

Επίπεδο ενημέρωσης κώδικα: 2016-08-01

MIUI Version: MIUI 8 Global 6.7.29 Beta

Έκοδση βασικού φάσματος: -8976_GEN_PACK-1.6015 0.2.63218.1

Έκδοση kernel: 3.10.73-perf-g05a0c8a

 

Ίσως λίγο βλακώδης η ερώτηση αλλά θα την ρίξω: Ποια ρομ φοράει το κινητό μου; Ρωτάω για να ξέρω που να διαβάσω και ποια βήματα να ακολουθήσω. Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω κάτι ακόμα. Ακούω καλά λόγια τόσο για την Ελληνική stable όσο και για την CM13. Υπάρχει κάποιος που να τις έχει δοκιμάσει ώστε να μου πει λίγο εμπειρία χρήσης μεταξύ αυτών των 2;

Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις αγγλικά? Αν ναι, καλύτερα να το πάρεις με MIUI Global stable. Σε λίγες μέρες θα πάρει και επίσημα Global stable MIUI 8, η οποία νομίζω έχει και ελληνικά. Και όντως φαίνεται να έχει όλο το πακέτο, το μόνο που με χαλάει είναι ότι δεν έχει Gorilla Glass 3, αλλά οκ.

 

Ε βαζεις ενα tampered glass και εισαι σουπερ λες να εχω θεματα με την ελληνικη ε;

Link to comment
Share on other sites

Ε βαζεις ενα tampered glass και εισαι σουπερ λες να εχω θεματα με την ελληνικη ε;

 

Δεν ξέρω, καλύτερα ας απαντήσει κάποιος άλλος, προσωπικά έχω όλες μου τις συσκευές στα αγγλικά οπότε προτιμώ να έχω τις Official εκδόσεις από την εταιρεία.

 

Όσον αφορά το Tempered glass, το tempered glass κυρίως βοηθάει στις γρατσουνιές και σε περίπτωση πτώσης με την οθόνη προς τα κάτω. Κατά την γνώμη μου δεν συγκρίνεται το Gorilla glass με το Tempered glass. Από το τίποτα βέβαια, καλύτερα Tempered

Link to comment
Share on other sites

Πατησε πανω στο ονομα του φακελου και θα σου εμφανισει μια επιλογη για promoted apps την οποια απενεργοποιεις

 

Σε ευχαριστώ.. Μάλλον μου άρεσε λίγο περισσότερο η 7 πάντως

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Η miui 8 global stable δεν έχει Ελληνικά ακόμα... Αναγνωρίζει στο location την Ελλαδα (Greece) αλλά Ελληνική γλωσσα όχι...Η miui 8 global dev έχει Ελληνικά και συνεχίζει τις συχνές αναβαθμίσεις όπως και στην miui 7...

Και οι δύο ρομ περνάνε OTA και δεν σβήνουν τίποτα από αρχεία και εφαρμογές (βέβαια πάντα είναι καλό να περνούμε ένα backup).

Και αυτή η ρομ βασίζεται στην lollipop (5.1.1) με κάποιες μικρές πινελιές από marshmallow.

Αρκετά πιο smooth η λειτουργία του κινητού και ωραίες χρωματικές αλλαγές στο toolbar και στο μενού...Κάποιες μικροαλλαγές στο μενού ρυθμίσεων και στα υπομενού με ιδιαίτερο την προσθήκη power saver στην μπαταρία που δίνει περισσότερη οικονομία στην μπαταρία. Βέβαια Εχθες χωρίς να την επιλεξω μου έβγαλε σχεδόν 8 ώρες οθόνης με όλη μέρα σκάλισμα (δοκιμη της νέας ρομ) και ανοιχτά συνέχεια wifi ή δεδομένα .... Πολύ ωραία η επιλογή second space που σου δίνει την δυνατότητα να έχεις μία δεύτερη οθόνη με τις δικες της εφαρμογες και αρχεία (ειδικά για αυτούς που θέλουν να ασφαλίζουν ή να αποκρύπτουν !!!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προφανώς πέρασα το όριο λέξεων και δεν βγήκε όλο το ποστ...

Η κάμερα είναι ελαφρός βελτιωμένη στις ημερήσιες φωτογραφίες αλλά τα ίδια στις νυχτερινές...Διορθώνεται λιγο ή φωτεινότητα αν επιλέξεις νυχτερινή λήψη αλλά αν ανεβασεις την βαθμίδα λίγο παραπάνω χάνεις πολύ...(βέβαια αυτό είναι το λιγότερο...Εγώ προσωπικά δεν ζητάω και φωτογραφική μηχανή σε αυτό το κινητό...)

Το GPS κλειδώνει πιο γρήγορα από πριν...Ίσως να παίζει ρόλο και το ότι πλέον στο location είναι και η Ελλαδα....

Μόνο καλά μέχρι στιγμής για την "νέα" ρομ... και σε αναμονή για την επόμενη μιας και ανακοίνωσε η miui πως θα ξεκινήσει η διάθεση της νέας miui βασισμένη σε marshmallow σε beta μορφη πρώτα σε όσους έχουν δηλώσει να την δοκιμάσουν (ΟΤΑ) και σε όσους θελουν να την φλασσαρουν...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Η miui 8 global stable δεν έχει Ελληνικά ακόμα... Αναγνωρίζει στο location την Ελλαδα (Greece) αλλά Ελληνική γλωσσα όχι...Η miui 8 global dev έχει Ελληνικά και συνεχίζει τις συχνές αναβαθμίσεις όπως και στην miui 7...

Και οι δύο ρομ περνάνε OTA και δεν σβήνουν τίποτα από αρχεία και εφαρμογές (βέβαια πάντα είναι καλό να περνούμε ένα backup).

Και αυτή η ρομ βασίζεται στην lollipop (5.1.1) με κάποιες μικρές πινελιές από marshmallow.

Αρκετά πιο smooth η λειτουργία του κινητού και ωραίες χρωματικές αλλαγές στο toolbar και στο μενού...Κάποιες μικροαλλαγές στο μενού ρυθμίσεων και στα υπομενού με ιδιαίτερο την προσθήκη power saver στην μπαταρία που δίνει περισσότερη οικονομία στην μπαταρία. Βέβαια Εχθες χωρίς να την επιλεξω μου έβγαλε σχεδόν 8 ώρες οθόνης με όλη μέρα σκάλισμα (δοκιμη της νέας ρομ) και ανοιχτά συνέχεια wifi ή δεδομένα .... Πολύ ωραία η επιλογή second space που σου δίνει την δυνατότητα να έχεις μία δεύτερη οθόνη με τις δικες της εφαρμογες και αρχεία (ειδικά για αυτούς που θέλουν να ασφαλίζουν ή να αποκρύπτουν !!!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προφανώς πέρασα το όριο λέξεων και δεν βγήκε όλο το ποστ...

Η κάμερα είναι ελαφρός βελτιωμένη στις ημερήσιες φωτογραφίες αλλά τα ίδια στις νυχτερινές...Διορθώνεται λιγο ή φωτεινότητα αν επιλέξεις νυχτερινή λήψη αλλά αν ανεβασεις την βαθμίδα λίγο παραπάνω χάνεις πολύ...(βέβαια αυτό είναι το λιγότερο...Εγώ προσωπικά δεν ζητάω και φωτογραφική μηχανή σε αυτό το κινητό...)

Το GPS κλειδώνει πιο γρήγορα από πριν...Ίσως να παίζει ρόλο και το ότι πλέον στο location είναι και η Ελλαδα....

Μόνο καλά μέχρι στιγμής για την "νέα" ρομ... και σε αναμονή για την επόμενη μιας και ανακοίνωσε η miui πως θα ξεκινήσει η διάθεση της νέας miui βασισμένη σε marshmallow σε beta μορφη πρώτα σε όσους έχουν δηλώσει να την δοκιμάσουν (ΟΤΑ) και σε όσους θελουν να την φλασσαρουν...

 

Οποτε φιλε μ προτεινεις να παρω το κινητο μ με την ελληνικη 7.5 ;

Link to comment
Share on other sites

τι κερδιζουμε αν περασουμε τον kernel του Radon .εγω εχω αυτον 3.10.73-perf-g05a0c8a.να τον αλλαξω δηλαδη ρε παιδια? Edited by fatsionas
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τη βοηθεια σας παρακαλω, δε βλεπει το κινητο ο υπολογιστης. εχω χασει τη μπαλα απο χθες με τους drivers. εχω δοκιμασει τα παντα, υπαρχει κατι αλλο που πρεπει να κανω?

ολα αυτα αφου συνδεσα το παλιο κινητο μου, πλεον το βλεπει σαν συσκευη πολυμεσων, και δεν εχω προσβαση ουτε μεσα απο explorer, ουτε απο το Μipcsuite

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Η miui 8 global stable δεν έχει Ελληνικά ακόμα...

 

Δεν έχει βγει ακόμα miui 8 Global Stable αλλά μόνο MIUI 8 Stable Chinese version. Και αφού έχει ελληνικά στην MIUI Developer, σε λίγες μέρες που θα βγει η Stable, λογικά θα έχει και αυτή ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγει ακόμα miui 8 Global Stable αλλά μόνο MIUI 8 Stable Chinese version. Και αφού έχει ελληνικά στην MIUI Developer, σε λίγες μέρες που θα βγει η Stable, λογικά θα έχει και αυτή ελληνικά.

 

Κανεις λάθος....Την παρασκευή μου ήρθε και αυτή φοράω....Miui 8.0 global stable 8.0.1.0 από την 7.3.5.0 global stable....Και δεν έχει Ελληνικά...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,αν και δεν έχω κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής με την POM που έχω,χωρίς βέβαια ελληνικά,

Android version: 5.1.1 LMY47V

Επίπεδο ενημέρωσης κώδικα: 2016-09-01

MIUI Version: MIUI 8 6.8 .18 Beta

Έκδοση βασικού φάσματος: -8976_GEN_PACK-1.63218.1.66111.1

Έκδοση kernel: 3.10.73-perf-gb32dba4

το σκέφτομαι να περάσω την 5.1_ido_V8_GTV-6.8.25.

Αξίζει να το κάνω;

Κάπου διάβασα για το Flashify. Μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε στην δικιά μας συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Ειμαι κατοχος του redmi note 3 (3/64) εδω και 3 βδομαδες. Η συσκευη πεταει αλλα εχω ενα μεγαλο θεμα το οποιο με προβληματιζει αρκετα.

Την συσκευη την παρελαβα με official dev. Εκανα τις απαραίτητες διαδικασιες και περασα την GTV 6.8.11.

Την πρωτη μερα μετα την αλλαγη τις rom παρατηρισα οτι η μπαταρια ηταν στο 60% και οταν ξυπνησα το πρωι ηταν κατω απο 20% και ζηταγε φορτηση σαν να το χρησημοποιουσα ολο το βραδυ και χρειαζεται φορτιση καθε μερα. Απο σημερα εχω προσβαση σε Η/Υ αρα θα μπορω να το πειραξω!

Εχει καποιος αλλος παρομοιο προβλημα?

Ειναι θεμα software η ακομα χειροτερα hardware?

Ποια ειναι η πιο σταθερη rom μεχρι στιγμης και να μην εχει το θεμα τις μπαταριας?

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας, Δανιηλ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,αν και δεν έχω κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής με την POM που έχω,χωρίς βέβαια ελληνικά,

Android version: 5.1.1 LMY47V

Επίπεδο ενημέρωσης κώδικα: 2016-09-01

MIUI Version: MIUI 8 6.8 .18 Beta

Έκδοση βασικού φάσματος: -8976_GEN_PACK-1.63218.1.66111.1

Έκδοση kernel: 3.10.73-perf-gb32dba4

το σκέφτομαι να περάσω την 5.1_ido_V8_GTV-6.8.25.

Αξίζει να το κάνω;

Κάπου διάβασα για το Flashify. Μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε στην δικιά μας συσκευή.

Ιdo νομιζω ειναι αλλη συσκευη.

 

Τωρα αμα θες ελληνικη απο γκλομπαλ ειναι δικο σου θεμα.διαφορα περα απο τα ελληνικα νομιζω δεν θα δεις ιδιαιτερη.

 

Θες ξεκλειδωμα bootloader και περασμα recovery.

Δες στο πρωτο μηνυμα στο συχνες ερωτησεις

Link to comment
Share on other sites

Κανεις λάθος....Την παρασκευή μου ήρθε και αυτή φοράω....Miui 8.0 global stable 8.0.1.0 από την 7.3.5.0 global stable....Και δεν έχει Ελληνικά...

 

Ναι όντως, απλά εδώ : http://en.miui.com/download-301.html#438 δεν την έχει εμφανίσει ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Ειμαι κατοχος του redmi note 3 (3/64) εδω και 3 βδομαδες. Η συσκευη πεταει αλλα εχω ενα μεγαλο θεμα το οποιο με προβληματιζει αρκετα.

Την συσκευη την παρελαβα με official dev. Εκανα τις απαραίτητες διαδικασιες και περασα την GTV 6.8.11.

Την πρωτη μερα μετα την αλλαγη τις rom παρατηρισα οτι η μπαταρια ηταν στο 60% και οταν ξυπνησα το πρωι ηταν κατω απο 20% και ζηταγε φορτηση σαν να το χρησημοποιουσα ολο το βραδυ και χρειαζεται φορτιση καθε μερα. Απο σημερα εχω προσβαση σε Η/Υ αρα θα μπορω να το πειραξω!

Εχει καποιος αλλος παρομοιο προβλημα?

Ειναι θεμα software η ακομα χειροτερα hardware?

Ποια ειναι η πιο σταθερη rom μεχρι στιγμης και να μην εχει το θεμα τις μπαταριας?

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας, Δανιηλ!

 

Ίδιο θέμα είχα με την stable και τώρα στην ελληνική φαίνεται να μην υπάρχει κάτι τέτοιο (έβαλα όμως radon kernel που δεν νομίζω πως στην συγκεκριμένη περίπτωση παίζει ρόλο). Πάλι χάνω ένα ποσοστό αλλά μέχρι 5% που είναι αποδεκτό. Στην χειρότερη το κλείνω και είμαι οκ. Βέβαια τεσταρα μόνο ένα βράδυ και δεν ξέρω με σιγουριά. Το θετικό είναι πως η ελληνική είναι rooted και υπάρχουν εφαρμογές που σε βοηθάνε να εντοπίσεις τέτοιου είδους wakelocks (σαν το wakelock detector) και να τα καταπολεμησεις. Νομίζω η ελληνική είναι καλή. Αν έχεις χρόνο πέρασε την (στο κάτω κάτω έχεις και ελληνική γλώσσα μετά ;) )

Hardware δεν είναι πάντως..

 

Sent from Redmi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Ειμαι κατοχος του redmi note 3 (3/64) εδω και 3 βδομαδες. Η συσκευη πεταει αλλα εχω ενα μεγαλο θεμα το οποιο με προβληματιζει αρκετα.

Την συσκευη την παρελαβα με official dev. Εκανα τις απαραίτητες διαδικασιες και περασα την GTV 6.8.11.

Την πρωτη μερα μετα την αλλαγη τις rom παρατηρισα οτι η μπαταρια ηταν στο 60% και οταν ξυπνησα το πρωι ηταν κατω απο 20% και ζηταγε φορτηση σαν να το χρησημοποιουσα ολο το βραδυ και χρειαζεται φορτιση καθε μερα. Απο σημερα εχω προσβαση σε Η/Υ αρα θα μπορω να το πειραξω!

Εχει καποιος αλλος παρομοιο προβλημα?

Ειναι θεμα software η ακομα χειροτερα hardware?

Ποια ειναι η πιο σταθερη rom μεχρι στιγμης και να μην εχει το θεμα τις μπαταριας?

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας, Δανιηλ!

 

Ειναι θεμα ρομ.Τ ο % των ανδροιδ έπρεπε να ειναι περιπου στο 20 εσενα ειναι πολυ υψηλο

 

Κανε ενα wipe dalvik,cache και περνα ξανα την ρομ.δεν θα χασεις κατι.κανε καο μια πληρη φορτιση

 

Αμα δεν φτιαξει παμε για wipe data που εχει θα σβηστουν ολα οποτε θες μπακ απ

 

Αν ουτε εκει,βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

Έχω ξεκλειδώσει την συσκευή και είμαι Rout με το Flashify, για αυτό ρωτάω αν μπορώ να κάνω την αλλαγή με τις οδηγίες από το

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/12830-Redmi-3-Flash-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-ROM-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-Flashify/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Ειμαι κατοχος του redmi note 3 (3/64) εδω και 3 βδομαδες. Η συσκευη πεταει αλλα εχω ενα μεγαλο θεμα το οποιο με προβληματιζει αρκετα.

Την συσκευη την παρελαβα με official dev. Εκανα τις απαραίτητες διαδικασιες και περασα την GTV 6.8.11.

Την πρωτη μερα μετα την αλλαγη τις rom παρατηρισα οτι η μπαταρια ηταν στο 60% και οταν ξυπνησα το πρωι ηταν κατω απο 20% και ζηταγε φορτηση σαν να το χρησημοποιουσα ολο το βραδυ και χρειαζεται φορτιση καθε μερα. Απο σημερα εχω προσβαση σε Η/Υ αρα θα μπορω να το πειραξω!

Εχει καποιος αλλος παρομοιο προβλημα?

Ειναι θεμα software η ακομα χειροτερα hardware?

Ποια ειναι η πιο σταθερη rom μεχρι στιγμης και να μην εχει το θεμα τις μπαταριας?

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας, Δανιηλ!

 

Κανε υπομονη (αν μπορεις) μερικες μερες ακομα για να ερθει και επισημα η MM miui στο κινητο μας μαζι με το Miui 8 που ηδη εφτασε. Θεμα sw ειναι απο οτι βλεπεις το συστημα android καιει ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πολυ μπαταρια. Περασε την τελευταια ελληνικη GTV ή περιμενε λιγο μεχρι την επομενη βδομαδα.

 

Καλησπέρα,αν και δεν έχω κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής με την POM που έχω,χωρίς βέβαια ελληνικά,

Android version: 5.1.1 LMY47V

Επίπεδο ενημέρωσης κώδικα: 2016-09-01

MIUI Version: MIUI 8 6.8 .18 Beta

Έκδοση βασικού φάσματος: -8976_GEN_PACK-1.63218.1.66111.1

Έκδοση kernel: 3.10.73-perf-gb32dba4

το σκέφτομαι να περάσω την 5.1_ido_V8_GTV-6.8.25.

Αξίζει να το κάνω;

Κάπου διάβασα για το Flashify. Μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε στην δικιά μας συσκευή.

 

Το ido ειναι αλλο κινητο. Ψαχνεις ρομ για το Μοντελο "Kenzo"

Link to comment
Share on other sites

Θα περασω την τελευταια ελληνικη https://www.androidfilehost.com/?fid=24591000424955783 κανοντας wipe dalvik,cache και θα δω πως θα παει.

Ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση

Link to comment
Share on other sites

Έχω ξεκλειδώσει την συσκευή και είμαι Rout με το Flashify, για αυτό ρωτάω αν μπορώ να κάνω την αλλαγή με τις οδηγίες από το

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/12830-Redmi-3-Flash-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE-ROM-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-Flashify/

 

Προχώρα κι εγω με το flashify την εκανα ολη τη δουλειά, γρήγορα και εύκολα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Ειμαι κατοχος του redmi note 3 (3/64) εδω και 3 βδομαδες. Η συσκευη πεταει αλλα εχω ενα μεγαλο θεμα το οποιο με προβληματιζει αρκετα.

Την συσκευη την παρελαβα με official dev. Εκανα τις απαραίτητες διαδικασιες και περασα την GTV 6.8.11.

Την πρωτη μερα μετα την αλλαγη τις rom παρατηρισα οτι η μπαταρια ηταν στο 60% και οταν ξυπνησα το πρωι ηταν κατω απο 20% και ζηταγε φορτηση σαν να το χρησημοποιουσα ολο το βραδυ και χρειαζεται φορτιση καθε μερα. Απο σημερα εχω προσβαση σε Η/Υ αρα θα μπορω να το πειραξω!

Εχει καποιος αλλος παρομοιο προβλημα?

Ειναι θεμα software η ακομα χειροτερα hardware?

Ποια ειναι η πιο σταθερη rom μεχρι στιγμης και να μην εχει το θεμα τις μπαταριας?

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας, Δανιηλ!

 

Κάνε μια επανεκκίνηση πρώτα.

Συνήθως λύνει το πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...