Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά πόσες ώρες SOT εχει το εργαλείο;;;

Ποιότητα GPS??

Κλήσεων;;

Ζεστενεται;;

Περνάνε εύκολα τα GAAPS στη μαμισια ΡΟΜ;;

Ευχαριστω και αν επαναλαμβανομαι στις ερωτήσεις ευχαριστώ για την υπομονή σας

 

sot μέχρι και 9-10 ώρες.

Gps σούπερ

δεν πολύ ζεσταίνεται.

Gapps υπάρχει οδηγός,. πολύ εύκολος

Κλήσεις πολύ πάνω από το μέσο όρο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sot μέχρι και 9-10 ώρες.

Gps σούπερ

δεν πολύ ζεσταίνεται.

Gapps υπάρχει οδηγός,. πολύ εύκολος

Κλήσεις πολύ πάνω από το μέσο όρο.

 

Ευχαριστω πολύ

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις "ρυθμίσεις των μηνυματων" -->"συνθετες ρυθμισεις"-->"μόνο απλοί χαρακτήρες" (ενεργοποίησε το)

 

Βάλε και από το play το Google keyboard ή το SwiftKey και καθάρισες... ;)

 

Στα μηνύματα δεν υπάρχουν ρυθμίσεις!!!!!!! Που είναι???? Εχώ ξεκλειδώσει και φοράω την προτελευταία ελληνική dev.

HUAWEI HONOR 6, XIAOMI REDME NOTE 3 PRO
Link to comment
Share on other sites

Στα μηνύματα δεν υπάρχουν ρυθμίσεις!!!!!!! Που είναι???? Εχώ ξεκλειδώσει και φοράω την προτελευταία ελληνική dev.

 

Πάνω δεξιά, τρεις τελίτσες, δίπλα από το φακό της αναζήτησης... :p

 

@demakhs εισαι σιγουρος οτι ειναι εκει?Γιατι κι εγω με τελευταια Ελληνικη dev,δε βρησκω τις τελιτσες!!Μονο ο φακος αναζητησης υπαρχει πανω αριστερα!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

@demakhs εισαι σιγουρος οτι ειναι εκει?Γιατι κι εγω με τελευταια Ελληνικη dev,δε βρησκω τις τελιτσες!!Μονο ο φακος αναζητησης υπαρχει πανω αριστερα!

 

Ουπς... Έχω βάλει το Google messenger...

Εκεί έχει τις τρεις τελίτσες πάνω δεξιά δίπλα από το φακό!! :O

Το έβαλα για τους 160 χαρακτήρες και να τα βλέπω μικρά τα γράμματα όταν γράφω τα μηνύματα. Αστους τους άλλους που παίρνουν τα μηνύματα να τα διαβάζουν κεφαλαία... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι χρώμα έχετε προτιμήσει;

Είναι σε νορμάλ επίπεδα το χρυσό ή θα μας πάρουν στο ψιλο;; :)

 

Μια χαρά είναι και το χρυσό. Μην έχεις κόμπλεξ. Δες το σε κανένα Review και προχώρα.

 

Εγώ προτίμησα το dark Grey για τον λόγο ότι όλα μου τα κινητά θέλω να έχουν μαύρη φάτσα

Link to comment
Share on other sites

Ακομη δεν εχουμε καταλαβει πιστευω (εκτος αν ειμαι χαζος!!:lol:) τι ειναι καλυτερο να το παρουμε αν θελουμε αργοτερα να το πειραξουμε...!Σε Offical Global ROM(have no Greek language)? η Offical CN Rom(only have English&Chinese)!? Πειτε και τις διαφορες στο καθενα τι γλωσσες θα εχουμε μεσα κλπ και αν μπορει να υποστηριξη ελληνικα.

 

επισης

1)Τελικα δεν υπαρχει σε λευκο ρε παιδια γιατι στην παρουσιαση βλεπω κ λευκο χρωμα

 

3)καπακι πισω δεν αλλαζει σωστα?

 

4)Ενα λινκ για να κανουμε αιτηση για τον κωδικο?Βρηκα κατι στις προηγουμενες σελιδες αλλα μαλλον δεν με πεταξε στο σωστο σημειο γιατι μολις αλλαξα γλωσσα με πηγε στο φορουμ!

 

Ευχαριστω και sorry αν εχω κουρασει αλλα μαλλον παω προς redmi note 3 pro αντι για mi5.:blink:

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Τι χρώμα έχετε προτιμήσει;

Είναι σε νορμάλ επίπεδα το χρυσό ή θα μας πάρουν στο ψιλο;; :)

Καφετιζει, είναι πολύ ωραίο. Το έχω εγώ :o :o :o

 

Στάλθηκε από το redmi note 3 PRO μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακομη δεν εχουμε καταλαβει πιστευω (εκτος αν ειμαι χαζος!!:lol:) τι ειναι καλυτερο να το παρουμε αν θελουμε αργοτερα να το πειραξουμε...!Σε Offical Global ROM(have no Greek language)? η Offical CN Rom(only have English&Chinese)!? Πειτε και τις διαφορες στο καθενα τι γλωσσες θα εχουμε μεσα κλπ και αν μπορει να υποστηριξη ελληνικα.

 

επισης

1)Τελικα δεν υπαρχει σε λευκο ρε παιδια γιατι στην παρουσιαση βλεπω κ λευκο χρωμα

 

3)καπακι πισω δεν αλλαζει σωστα?

 

4)Ενα λινκ για να κανουμε αιτηση για τον κωδικο?Βρηκα κατι στις προηγουμενες σελιδες αλλα μαλλον δεν με πεταξε στο σωστο σημειο γιατι μολις αλλαξα γλωσσα με πηγε στο φορουμ!

 

Ευχαριστω και sorry αν εχω κουρασει αλλα μαλλον παω προς redmi note 3 pro αντι για mi5.:blink:

Είτε official global βάλεις είτε stable στο τέλος πρέπει να βάλεις τη official dev για να ξεκλειδώσεις. Όσο για το πως ρίξε μια ματιά στο miui gr.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Στα μηνύματα δεν υπάρχουν ρυθμίσεις!!!!!!! Που είναι???? Εχώ ξεκλειδώσει και φοράω την προτελευταία ελληνική dev.

Οι ρυθμίσεις των μηνυμάτων είναι στο Ρυθμίσεις-Εφαρμογές Συστήματος-Μηνύματα

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,θέλω να σας ρωτήσω κάτι για την οθόνη.Ο λευκός της φόντος,με όποια ρύθμιση και να κάνω,δεν είναι τόσο λευκός όσο ενός redmi 3 (το απλό),η ενός Galaxy note 3 που είχα.Είναι λίγο πιο σκούρο το άσπρο.Συμβαίνει σε όλες τις συσκευές-redmi note 3 pro-αυτό?Να αναφέρω επίσης ότι είναι η δεύτερη συσκευή που το παρατήρησα.Τη πρώτη την έδωσα σ'ενα φίλο και μόλις πριν δυο μέρες ξαναπήρα σφραγισμένη. Edited by petran66
Συμπλήρωμα στοιχείων

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αυτούς που εκάναν αναβάθμηση στην 7.2.3.0 china stable αν έχουν κάποιο θέμα με το κινητό σε διάρκεια μπαταρίας και στο fingerprint γιατί κάτι πήρε το μάτι μου για κάποια προβλήματα σε μερικούς στο forum της MIUI μου με την συγκεκριμένη αναβάθμιση.Είναι καλύτερα να περιμένω την επόμενη ή δεν υπάρχει πρόβλημα.Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αυτούς που εκάναν αναβάθμηση στην 7.2.3.0 china stable αν έχουν κάποιο θέμα με το κινητό σε διάρκεια μπαταρίας και στο fingerprint γιατί κάτι πήρε το μάτι μου για κάποια προβλήματα σε μερικούς στο forum της MIUI μου με την συγκεκριμένη αναβάθμιση.Είναι καλύτερα να περιμένω την επόμενη ή δεν υπάρχει πρόβλημα.Ευχαριστώ.

 

μια χαρα μου φαινεται η 7.2.3. Δεν παρατήρησα τιποτα από αυτά που αναφέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,θέλω να σας ρωτήσω κάτι για την οθόνη.Ο λευκός της φόντος,με όποια ρύθμιση και να κάνω,δεν είναι τόσο λευκός όσο ενός redmi 3 (το απλό),η ενός Galaxy note 3 που είχα.Είναι λίγο πιο σκούρο το άσπρο.Συμβαίνει σε όλες τις συσκευές-redmi note 3 pro-αυτό?Να αναφέρω επίσης ότι είναι η δεύτερη συσκευή που το παρατήρησα.Τη πρώτη την έδωσα σ'ενα φίλο και μόλις πριν δυο μέρες ξαναπήρα σφραγισμένη.

Μήπως έχεις το reading Mode on?

OnePlus 8T KB2000 12/256 Global

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,θέλω να σας ρωτήσω κάτι για την οθόνη.Ο λευκός της φόντος,με όποια ρύθμιση και να κάνω,δεν είναι τόσο λευκός όσο ενός redmi 3 (το απλό),η ενός Galaxy note 3 που είχα.Είναι λίγο πιο σκούρο το άσπρο.Συμβαίνει σε όλες τις συσκευές-redmi note 3 pro-αυτό?Να αναφέρω επίσης ότι είναι η δεύτερη συσκευή που το παρατήρησα.Τη πρώτη την έδωσα σ'ενα φίλο και μόλις πριν δυο μέρες ξαναπήρα σφραγισμένη.

 

Φίλε μου το έχω παρατηρήσει και έχεις δίκιο. Και που να τα δεις στον ήλιο διαφορά. Στο δικό μου να βλέπεις ας πούμε καλά και στο Redmi 3 της γυναίκας μου "καμπάνα".

Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμαστε βαλτε την επιλογη για πιο κρυα χρωματα.

Εγω την εχω εκει μονιμα,κανει το ασπρο πιο ανοιχτο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

έχω περάσει στο τηλέφωνο την stable 7.2.3.0(LHOCNDA). Προσπαθώ να περάσω μέσω του updater την dev, όμως μου βγάζει το μήνυμα "couldn't verify update package". Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει;

 

Ευχαριστώ

 

οπως έβαλες την 7.2.3.0 βαζεις και την dev επειδη εισαι ακομη κλειδωμενος με mi flash tool

Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμαστε βαλτε την επιλογη για πιο κρυα χρωματα.

Εγω την εχω εκει μονιμα,κανει το ασπρο πιο ανοιχτο.

Δοκίμασα αλλά τυπική και κρύο δε γίνεται.Ενώ αυτόματη και κρύο που γίνεται, είναι πολύ χειρότερα!!Τουλάχιστον στην Ελληνική dev rom που έχω.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το έχω παρατηρήσει και έχεις δίκιο. Και που να τα δεις στον ήλιο διαφορά. Στο δικό μου να βλέπεις ας πούμε καλά και στο Redmi 3 της γυναίκας μου "καμπάνα".

Κανένα από τα redmi note 2, redmi note 3 pro και mi4s δεν έχει το λευκό του redmi 3.

 

Στάλθηκε από το MI 4S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Όταν κάνουμε αίτηση για ξεκλείδωμα συσκευής, η sim την οποία θα δηλώσουμε για να έρθει το sms (το νούμερό μας δηλαδή) πρέπει να βρίσκεται στην συσκευή που θέλουμε να ξεκλειδώσουμε ή σε οποιαδήποτε συσκευή;

 

Υ.Γ Δεν έχω παραλάβει ακόμη την συσκευή και θέλω να ξεκινήσω την διαδικασία ξεκλειδώματος απο τώρα. :)

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Όταν κάνουμε αίτηση για ξεκλείδωμα συσκευής, η sim την οποία θα δηλώσουμε για να έρθει το sms (το νούμερό μας δηλαδή) πρέπει να βρίσκεται στην συσκευή που θέλουμε να ξεκλειδώσουμε ή σε οποιαδήποτε συσκευή;

 

Υ.Γ Δεν έχω παραλάβει ακόμη την συσκευή και θέλω να ξεκινήσω την διαδικασία ξεκλειδώματος απο τώρα. :)

 

όχι δεν χρειάζεται , μόλις ξεκλείδωσα και ακόμα sim δεν έχω βάλει στο redmi 3

(είχα πάρει το οκ για ξεκλείδωμα 2 μήνες πριν)

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν χρειάζεται , μόλις ξεκλείδωσα και ακόμα sim δεν έχω βάλει στο redmi 3

(είχα πάρει το οκ για ξεκλείδωμα 2 μήνες πριν)

 

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση.

Για να καταλάβω κάτι παραπάνω : Όταν πάς να ξεκλειδώσεις ζητάει 1) όνομα 2) τον κωδικό της χώρας 3) το τηλεφωνικό νούμερο.

Αυτός ο κωδικός που θα λάβουμε (SMS) είναι δεσμευμένος με τον λογαριασμό μας; Τον παίρνουμε μία φορά και απο εκεί και πέρα ξεκλειδώνουμε ότι γουστάρουμε χωρίς να επαναλαμβάνουμε την διαδικασία;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...