Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν άντεξα και έκανα μία μικρή αναδρομή στις προηγούμενες σελίδες (και έχω παραλέιψει και άλλα τόσα μηνύματα :D).

 

Την καταλαβαίνω την αγανάχτηση του @_Dante_....:rotfl: :rotfl:

 

1) το είχα ήδη κάνει, αλλά το ξανα έκανα τίποτα.

έχω ξεκλειδώσει ένα σωρό τηλέφωνα, τέτοιο χάλι πρώτη φορά

2) είχα σκοπό να πάρω το mi5 αλλά τρώει άκυρο για τον λόγο

3) 2000 φορές το έκανα και τα κοίταξα, δεν γίνεται τίποτα.έχουν πολλοί με xiaomi το ίδιο θέμα, ένας κιόλας είπε πως του είπαν ότι το imei δεν είναι γνήσιο.πραγματικά αν δείτε στο θέμα εδώ είναι άπειρα τα παράπονα για τον ιδιο λόγο.

4) δεν γίνεται τόσα άτομα να κάνουμε λάθος, απλά είναι για τα πανηγύρια.

5) και εγώ αλλά τίποτα

6) δεν νομίζω να βρεθεί λύση

7) θα έλεγα τίποτα αλλά άσε μην φάω μπαν :!: :!:

8) όχι, για να ξεκλειδώσει θέλει την μαμα κινέζικη, μετά την κινέζικη dev rom και καμια 10αρια τάματα να μην βγάλει ερορ

9) πολύς κόσμος με θέματα στο forum τους, δεν βλέπω να ξεκλειδώνω

10) δεν έχω πρόβλημα που τον κλείδωσαν ούτε με την διαδικασία ξεκλειδώματος, πρόβλημα έχω που την επέλεξαν χωρίς να είναι έτοιμοι να την υποστηρίξουν και να δουλεύει σωστά.είναι τελείως ραντομ η όλη διαδικασία, εκεί είναι το θέμα μου.παράλογο είναι που σε βάζει σε μια τρελή διαδικασία και αναμονή και στο τέλος τρως και άκυρο, για αυτό με έχει πειράξει και τα έχω πάρει.είναι απαράδεκτο όλο αυτό που κάνουν και δεν έχουν ούτε απάντηση.

ούτε σπαμάρο ούτε μίλησα για τις γλώσσες, ούτε είπα σε κανέναν να μην το πάρει, ούτε έθαψα το κινητό.κάθε άλλο.

εξαρχής ξέραμε πως έχω δυνατότητα με μια αναμονή να έχω ξεκλειδωμένο bl.έκανα υπομονή και μια παράλογη διαδικασία και στο τέλος μου λένε πάρε τα @@ μας, κάτσε κλειδωμένος.ε οχι, πως να το κάνουμε, δεν είναι εξαρχής πρόβλημα, είναι κοροϊδία.

υγ δεν συνεχίζω άλλο την κουβέντα, το σταματάω εδώ και καλή συνέχεια.

Δόξα τω μεγαλοδύναμο!!

 

:lol: :rotfl: :lol:

 

Υ.Γ.: Φίλε @johny_pl, Χωρίς παρεξήγηση, να γελάσουμε και λίγο....:)

Δεν είναι αυτά τα σημαντικά προβλήματα, μην ασχολείσαι τόσο...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

...έχω την ελληνική stable GTV 7.1.18, και είναι καλή...

...ερώτηξις : θέλω να περάσω την ελληνική DEV GTV 6.3.17 , έχει αγγλικά ;;

Hate Me Now Bite Me Later
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι τελευταιο.... επειδη εχω βαλει την αγγελια για να δωσω το 6 plus και για να μην το δωσω και απογοητευτω μετα..... στην οθονη στο iphone η οθονη του εχει ελαχιστη αποσταση απο το digitizer ειναι και στο xiaomi ετσι? ή εχει αποσταση? ελπιζω να καταλαβενετε πω το εννοω....
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Με τόσα γιατί δεν το παίρνεις από το minideal?

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι μου αρεσει πολυ το χρυσο!!! απλα απο τα βιντεακια δεν μπορω να καταλαβω το χρωμα του καλα....

μηπως σου ειναι ευκολο ή οποιος αλλος το εχει να ανεβασεις καμια φωτο?

 

Φίλε αν μπεις στο youtube έχει βίντεο με ολα τα χρώματα.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Επειδή το κινητό μου άρεσε και το έψαξα λίγο το βρήκα κι εδώ Ελλάδα κι έτσι τους έστειλα email για να με διευκρινίσουν αν εχει ελληνικό μενού. Η απάντηση τους ήταν θετική αντιθέτως από το honorbuy μου απάντησαν πως εχει μόνο αγγλικά και κινεζικά . Όπως είπε κάποτε και ο Πατρίκ πώς γένει ατό;
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι τελευταιο.... επειδη εχω βαλει την αγγελια για να δωσω το 6 plus και για να μην το δωσω και απογοητευτω μετα..... στην οθονη στο iphone η οθονη του εχει ελαχιστη αποσταση απο το digitizer ειναι και στο xiaomi ετσι? ή εχει αποσταση? ελπιζω να καταλαβενετε πω το εννοω....

 

Η απόκριση της οθόνης είναι άψογη αν αυτό σε απασχολεί.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αυτό το βίντεο:

 

Ποιος ο λόγος να βάλεις tempered glass σε αυτό το κινητό???????

Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

Μετά από αυτό το βίντεο:

 

Ποιος ο λόγος να βάλεις tempered glass σε αυτό το κινητό???????

Παιδιά οποίος έχει το κινητό να δει το βίντεο. Είναι απίστευτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οποίος έχει το κινητό να δει το βίντεο. Είναι απίστευτο!!!

Και που είναι απο την Xiaomi India που είναι αρκετά επίσημο, εγώ δεν θα το έκανα με τίποτα στο κινητό μου!!!

 

Μιλάμε για πολύ σκληρή κατασκευή με αντοχή στο χρόνο!

Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οποίος έχει το κινητό να δει το βίντεο. Είναι απίστευτο!!!

 

Καλά κρατά μικρό καλάθι για αυτό το βίντεο...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αυτό το βίντεο:

 

Ποιος ο λόγος να βάλεις tempered glass σε αυτό το κινητό???????

 

εσύ μη βάλεις :)

παιδιά είναι μια έξτρα προστασία πως να το κάνουμε , αν χαραχθεί το τζάμι το αλλάζεις , η οθόνη όμως ;;

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αυτό το βίντεο:

 

Ποιος ο λόγος να βάλεις tempered glass σε αυτό το κινητό???????

 

Καποιου ειδους προστασια εχει σιγουρα.

Φαινεται εξαλλου με τα αντικειμενα που το κανει.

Τωρα με το αυτοκινητο,φαινεται οτι εχουν βαλει αλλη συσκευη μετα.ακουστηκε οτι εσπασε.Αλλα ενταξει δε νομιζω οτι υπαρχει κινητο που να το περασει αυτοκινητο και να ζησει.

Παντως στο τελος που το ριχνει και παλι δεν επαθε τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

ας μου πει καποιος επιτελους για την αναβαθμιση σε 7.20 παρακαλω... εχω ρωτησει ποσες φορες:/

 

Αφού εσύ είσαι Mobile_Master!!! :blink: :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Mobile_Master γιατί δεν κάνεις την αναβάθμιση να ξεμπερδεύεις; Δεν χαλάει τίποτε, την δοκίμασα (αναβάθμιση είναι άλλωστε, όχι υποβάθμιση). άλλο που τώρα είμαι με την Ελληνική (λόγω Ελληνικών).

Όσο για το drop test υπάρχει πάλι καμιά δεκαριά σελίδες πίσω, αν και όπως αναφέρθηκε μυρίζει και λίγο "πειραγμένο". Τέλος πάντων, εγώ του έχω και nillkin tempered glass και ipaky μαλακή θήκη για προστασία (can never have enough). Και έτσι θα το αφήσω. Είχα κινητά με gorilla glass στο παρελθόν (1ης και 2ης γενιάς) αλλά πάντα είχα γρατσουνιές (μην αναφέρω για τον μεγαλύτερο κίνδυνο σπασίματος)...

Όσο για τεστ,

. Είπαμε το κινητό είναι το καλύτερο VFM αυτή τη στιγμή (γιαυτό το πήρα και εγώ).
Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Mobile_Master γιατί δεν κάνεις την αναβάθμιση να ξεμπερδεύεις; Δεν χαλάει τίποτε, την δοκίμασα (αναβάθμιση είναι άλλωστε, όχι υποβάθμιση). άλλο που τώρα είμαι με την Ελληνική (λόγω Ελληνικών).

Όσο για το drop test υπάρχει πάλι καμιά δεκαριά σελίδες πίσω, αν και όπως αναφέρθηκε μυρίζει και λίγο "πειραγμένο". Τέλος πάντων, εγώ του έχω και nillkin tempered glass και ipaky μαλακή θήκη για προστασία (can never have enough). Και έτσι θα το αφήσω. Είχα κινητά με gorilla glass στο παρελθόν (1ης και 2ης γενιάς) αλλά πάντα είχα γρατσουνιές (μην αναφέρω για τον μεγαλύτερο κίνδυνο σπασίματος)...

Όσο για τεστ,

. Είπαμε το κινητό είναι το καλύτερο VFM αυτή τη στιγμή (γιαυτό το πήρα και εγώ).

 

ΩΠΑ!!!

Και waterproof????

Γιατί δεν τα διαφημίζουν αυτά;;;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να και ένα ακόμα τεστ αντοχής!

 

Μόνο που το επόμενο βίντεο είναι πως επισκευάζεις το κινητό που πήρε νερο(!!!!!!)

Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.. απλα ρωταω γιατι καποιος ανεφερε για μειωση διαρκειας μπαταριας και ενα προβλημα με τις κλησεις... αν εχετε εικονα (δλδ αν απο 7.18 πηγατε σε 7.20) και καταλαβατε καποια διαφορα θα ηθελα οποιος μπορει και του ειναι ευκολο να το πει.. αα.. και κατι αλλο.. εχετε να προτεινετε καποιο καλο player?? αν και η επιλογη των ακουστικων στο player που εχει μεσα τα σπαει
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...