Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε ναι γιατί μέχρι τώρα χειρότερες κατανάλωσεις έβλεπα στα τηλέφωνα που είχα πάρα καλύτερη μετά από update... Εφόσον πάει μια χαρά το αφήνω έτσι.

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Τάκη χρόνια πολλά και από εμένα αν και καθυστερημένα :o

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τάκη χρόνια πολλά και από εμένα αν και καθυστερημένα :o

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να είσαι καλά Βαγγέλη μου! Ότι επιθυμείς!

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι από μένα,

 

Φαίνεται ότι το serial με τις οθόνες τέλειωσε μετά την 6 φορά στην procordia και καμιά 23ριά οθόνες με καμένα pixels, αφού το θέμα έφτασε και στην LG η οποία πασάρει στην procordia πιστεύω ανταλλακτικά τρίτης διαλογής, φέρανε καινούργια παρτίδα από Κορέα και αυτή την φορά η οθόνη είναι ΟΚ απο pixels(όχι pure black) και μου αλλάξανε και το μπέζελ απο το βγάλε βάλε.

 

Η τελική μου γνώμη είναι οτι η procordia είναι οκ εταιρία γενικά και έχει μπλέξει με τους πειραματισμούς της LG.

 

Σαν κινητό το g5 μετά και απο αυτή την ιστορία με έχει αφήσει ευχαριστημένο και ούτε πιστεύω οτι θα έχει πρόβλημα με το modular κομμάτι του.

 

Το φιάσκο του g5 ήταν η οθόνη του και ότι η LG στο θέμα ανταλλακτικών όπως είδαμε και στο g4 με τις μητρικές σε αφήνει ξεκρέμαστο.

 

Καταλήγω ότι αν οι μεγάλες εταιρείες δεν δείξουν σοβαρότητα και πληρώνεις premium τιμή για 0 quality και support θα το γυρίσουμε όλοι στους κινέζους.

nokia 3210 - nokia 3310 - nokia 3410 - nokia 3650 - nokia ngage - nokia 7610 - nokia n80 - lg ks20(windows mobile 6.1) - iPhone 3GS - iPhone 4S - LG G2 - LG G5 - Oneplus 7 Pro(8/256 GM1910)
Link to comment
Share on other sites

Φοβερή θήκη η puro ultra slim white ειδικά για το gold g5 καιρό είχα να βάλω τόσο όμορφη θήκη σε τηλέφωνο,φυσικά η προστασία από πτώσεις θα είναι μηδενική αλλά από γρατζουνιές είναι οκ

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδες με την περιβοητη 10i?Εχουμε τιποτα εντυπωσεις απο αυτους που την βαλανε?Αποσυρθηκε,τι εγινε τελικα?
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδες με την περιβοητη 10i?Εχουμε τιποτα εντυπωσεις απο αυτους που την βαλανε?Αποσυρθηκε,τι εγινε τελικα?

Λίγο καλύτερη μπαταρία παρατήρησα

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λίγο καλύτερη μπαταρία παρατήρησα

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

Ευχαριστουμε,ευχαριστα νεα αυτα....:D

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες :) η αναβάθμιση από τα lidl έρχεται; :lol::lol:

Το θηρίο μας πάντως έχει άψογη λειτουργία και το module το έχω αλλάξει αρκετές φορές χωρίς σημάδια χαλάρωσης, το dac του τα σπάει στον ήχο με τα κατάλληλα εργαλεία, είπα να το έδινα αλλά με τους ταληροπαγιδες γύρω μας δεν αξίζει:lol::lol:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

είπα να το έδινα αλλά με τους ταληροπαγιδες γύρω μας δεν αξίζει:lol::lol:

ταληροπαγιδες γύρω μας:p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες :) η αναβάθμιση από τα lidl έρχεται; :lol::lol:

Το θηρίο μας πάντως έχει άψογη λειτουργία και το module το έχω αλλάξει αρκετές φορές χωρίς σημάδια χαλάρωσης, το dac του τα σπάει στον ήχο με τα κατάλληλα εργαλεία, είπα να το έδινα αλλά με τους ταληροπαγιδες γύρω μας δεν αξίζει:lol::lol:

 

Εννοείς το δικό του dac, ή το πρόσθετο module ?

Link to comment
Share on other sites

@nivlem το θηρίο μας δεν έχει ενσωματωμένο dac όπως στο V10, το module B & O κάνει αυτή την δουλειά, καλό αλλά ακριβό το "φιλαράκι" της LG :)

 

@laz37283 Τα είπες όλα φίλε μου :) οπότε προς γνώση και συμμόρφωση συνυπογράφω.:happy:

 

@FJ_12 Το έγραφα και γελούσα :lol::lol::lol:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μπορουμε να καταλαβουμε καπως εαν το lg g5 εχει γινει ποτε ρουτ η εχει αλλαχτει κατι π.χ ρομ;;;οταν το ανοιγουμε...ενδιαφερομαι να το αγορασω απο αλλον γι αυτο ρωταω εννοειται μεταχειρισμένο...και θα ηθελα να ξερω αν παταω κατι για να το δω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μπορουμε να καταλαβουμε καπως εαν το lg g5 εχει γινει ποτε ρουτ η εχει αλλαχτει κατι π.χ ρομ;;;οταν το ανοιγουμε...ενδιαφερομαι να το αγορασω απο αλλον γι αυτο ρωταω εννοειται μεταχειρισμένο...και θα ηθελα να ξερω αν παταω κατι για να το δω

 

Φίλε μου αν δεν κάνω λάθος πρέπει στα προηγούμενα ποστ να έχει ειπωθεί κάτι σχετικό, ρίξε μια ματιά ή όποιος γνωρίζει ας δώσει τα φώτα του.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πας κατ αρχήν στις ρυθμίσεις- πληροφορίες τηλεφώνου και βλέπεις την rom που φοράει. Πρέπει να είναι V10d ή e ή η τελευταία V10i. Και μετά κατεβάζεις από το google store ενα πρόγραμμα root cheeker για να δεις εάν είναι πειραγμένο το τηλέφωνο. Εάν έχει ξεκλειδώσει ο προηγούμενος κάτοχος τον bootloader όταν κανεις επανεκκίνηση σου βγάζει ένα μήνυμα. Πρόσεξε γιατί στην περίπτωση αυτή έχει χαθεί η εγγύηση.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα !!! εντελως ξαφνικα δεν δουλευει το δαχτυλικο αποτύπωμα .... και δεν βρισκω πουθενα μεσα στις ρυθμισεις την επιλογη για να το ρυθμισω απο την αρχη ... καμια βοηθεια ?
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις-κλείδωμα οθόνης- διαλέξτε κλείδωμα -μοτίβο -απαιτείται μοτίβο-επόμενο-σχεδιάζεις μοτίβο-επιβεβαίωση-επόμενο-βάζεις pin-ok-ειδοποιήσεις κλειδώματος οθόνης(τικ ότι θέλεις)-οκ-δακτυλικό αποτύπωμα κτλ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα !!! εντελως ξαφνικα δεν δουλευει το δαχτυλικο αποτύπωμα .... και δεν βρισκω πουθενα μεσα στις ρυθμισεις την επιλογη για να το ρυθμισω απο την αρχη ... καμια βοηθεια ?

 

αυτο που περιγραφεις ειναι λιγο απιθανο

το να μην δουλευη το fingerprint ok αλλα να μην υπαρχει στης ρυθμισεις αποκλειεται

πας ρυθμισεις-γενικες-δακτυλ.αποτυπωμα και ασφαλεια...

 

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161018/aeac5292f78c2836bb092e606c5dd97a.jpg

Edited by geo29
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω τέτοια επιλόγη στις ρυθμίσεις ... εχει σκέτη επιλογή ασφάλεια η οποία μέσα δεν έχει επιλογή για αποτύπωμα και άλλη επιλογή κλείδωμα οθόνης που και πάλι μέσα δεν έχει επιλογή για αποτύπωμα !!!
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω τέτοια επιλόγη στις ρυθμίσεις ... εχει σκέτη επιλογή ασφάλεια η οποία μέσα δεν έχει επιλογή για αποτύπωμα και άλλη επιλογή κλείδωμα οθόνης που και πάλι μέσα δεν έχει επιλογή για αποτύπωμα !!!

 

κανε ενα printscreen αυτο ειναι ανήκουστο:ninja:

Link to comment
Share on other sites

κανε ενα printscreen αυτο ειναι ανήκουστο:ninja:

δεν ξέρω πως στέλνει εικόνα την πέρασα στο λαπτοπ αλλά όταν πατάω upload δεν το κάνει !!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

14628139_1548812725133783_882365221_n.png?oh=64b301820c4c84b23f4931ad38fcab81&oe=58085356

κανε ενα printscreen αυτο ειναι ανήκουστο:ninja:
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω πως στέλνει εικόνα την πέρασα στο λαπτοπ αλλά όταν πατάω upload δεν το κάνει !!!

 

μηπως εχεις κανει ροοτ την συσκευη η εχεις αλλη ρομ οπως λεει κι ο φιλος mouzoum

για πες μας την εκδοση εχεις

το τηλ το εχεις αγοραση καινουργιο

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω πως στέλνει εικόνα την πέρασα στο λαπτοπ αλλά όταν πατάω upload δεν το κάνει !!!

 

μηπως εχεις κανει ροοτ την συσκευη η εχεις αλλη ρομ οπως λεει κι ο φιλος mouzoum

για πες μας την εκδοση εχεις

το τηλ το εχεις αγοραση καινουργιο

 

μεχρι εχθες δούλευε κανονικα ...απο το βραδυ και μετα ετσι ξαφνικα σταμάτησε ... μου ειναι λιγο σπασμενη η οθονη αλλα δεν νομιζω οτι παιζει ρολο αυτο γιατι τοσο καιρο μια χαρα δουλευε !!! το τηλεφωνο το εχω παρει καινούργιο ναι απο τον καιζερ ... και δεν εχω πειραξει τιποτα απολύτως LG-H850 εκδοση υλικου Rev.1.0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...