Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έχεις τόσο μεγάλο πρόβλημα γιατί δεν φλασάρεις μια προηγούμενη;

 

 

ευχαριστω πολυ

FJ_12 αρα εγω περναω την 20i επειδη ειναι γερμανικο... ειναι η version πριν την καταραμενη k, αν δε κανω λαθος...οπως και η 20h που περασες...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ευχαριστω πολυ

FJ_12 αρα εγω περναω την 20i επειδη ειναι γερμανικο... ειναι η version πριν την καταραμενη k, αν δε κανω λαθος...οπως και η 20h που περασες...

Οποιαδήποτε πριν την k βάλε δεν είχαν ακουστεί παράπονα μέχρι που ήρθε η k... Η h επειδή την έχω είναι μια χαρά και με πολύ καλή διαχείριση μνήμης. Στην i δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι προς το χειρότερο, δεν νομίζω

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις τόσο μεγάλο πρόβλημα γιατί δεν φλασάρεις μια προηγούμενη;

Δεν το κατεχω το σπορ και φοβαμαι μην το μπρικαρω και ετσι δεν το πειραζω...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι πως την περναμε πανω απο την 20k...:rolleyes:
Με layup και την κατεβάσεις από εδώ

http://lg-firmwares.com/lg-h850-firmwares/

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με layup και την κατεβάσεις από εδώ

http://lg-firmwares.com/lg-h850-firmwares/

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μολις υποβαθμιστηκα σε V20H...Ευχαριστω πολυ...;)

Edited by Nick_minos
:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Μολις υποβαθμιστηκα σε V20H...Ευχαριστω πολυ...;)

 

Καλ́ησπέρα ,

 

μπορείς να μας δώσεις σε παρακαλώ αναλυτικό οδηγό για την υποβάθμιση , με την μεθολογία που ακολούθησες ξεκλειδώνει ο bootloader;

 

Σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλ́ησπέρα ,

 

μπορείς να μας δώσεις σε παρακαλώ αναλυτικό οδηγό για την υποβάθμιση , με την μεθολογία που ακολούθησες ξεκλειδώνει ο bootloader;

 

Σε ευχαριστώ

Δεν ξεκλειδωνει ο bootloader καθως επιλεγεις αναβαθμιση,αλλα στην ουσια κανεις υποβαθμιση σε παλαιοτερο αρ.λογισμικου...Κατεβασα το Firmware απο το συνδεσμο Information about LG H850 aka LG G5 | LG Firmwares, και μετα μεσω Lg Up συνεδεσα το κινητο,τικαρισα αναβαθμιση(Firmware update),κατοπιν κατω δεξια στις 3 τελιτσες να βρει που εχω κατεβασει το αρχειο αναβαθμισης με καταληξη .kdz ,και πατησα Start,και μετα ολα εγιναν αυτοματα,εκανε το κινητο επανεκκινηση και ετοιμο.Βεβαια κρατησα backup πριν για ενδεχομενη στραβη...Σημειωτεων οτι στην υποβαθμιση χανονται ολα και στηνεις απο την αρχη το τηλεφωνο...

 

ΠΡΟΣΟΧΗ:Αν σας βγαλει μυνημα το Lg up κατα την διαδικασια οτι δεν ηταν δυνατη η συνδεση, βγαλτε και ξαναβαλτε το καλωδιο usb,ΜΗΝ βγαλετε το καλωδιο,πατηστε ok και θα συνεχισει η διαδικασια...

Edited by Nick_minos
:innocent:
Link to comment
Share on other sites

@Nick_minos έφτιαξε η κάμερα με το παλιότερο firmware;

Στις νυχτερινες και χαμηλου φωτισμου νομιζω πως ναι...Υπαρχει βελτιωση...Τουλαχιστον δεν ειναι τοσο εντονο το grainy effect και το επιπεδο ψηφιακου θορυβου νομιζω επεσε...Δεν εχουν τοσο κοκκο...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ v20q με security patch 1 october.. Over the air

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , μόλις εχθές το βράδυ μου ήρθε ως ενημέρωση η V20q , είναι πολύ μικρό το διάστημα για ασφαλή συμπεράσματα.Θα τσεκαρω πως παει και θα επανέλθω , αν και πιστεύω πως η ενημέρωση αφορά θέματα ασφαλείας της google.
Link to comment
Share on other sites

Στις νυχτερινες και χαμηλου φωτισμου νομιζω πως ναι...Υπαρχει βελτιωση...Τουλαχιστον δεν ειναι τοσο εντονο το grainy effect και το επιπεδο ψηφιακου θορυβου νομιζω επεσε...Δεν εχουν τοσο κοκκο...

 

Καλή φάση ✌

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση ✌

Ναι,επιτέλους βρήκα την υγειά μου που λεγανε και οι παλιοι και στο θεμα αυτονομιας και στο θεμα νυχτερινες,χαμηλου φωτισμου φωτο...Μαλιστα δεν βλεπω το λογο να προχωρησω σε αλλη αναβαθμιση,πλην της 8 οταν και αν ερθει και μετα απο τσεκαρισμα χοντρο θα την περασω,αλλοιως θα μεινω εδω με την 20d!

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε κι εμενα. Κατεβαζω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι,επιτέλους βρήκα την υγειά μου που λεγανε και οι παλιοι και στο θεμα αυτονομιας και στο θεμα νυχτερινες,χαμηλου φωτισμου φωτο...Μαλιστα δεν βλεπω το λογο να προχωρησω σε αλλη αναβαθμιση,πλην της 8 οταν και αν ερθει και μετα απο τσεκαρισμα χοντρο θα την περασω,αλλοιως θα μεινω εδω με την 20d!

 

 

 

Εκανες φορματ μετα την αναβαθμιση;

Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε κι εμενα. Κατεβαζω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Εκανες φορματ μετα την αναβαθμιση;

Ναι κανονικα...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα χωρίς επαναφορά....

Τώρα το φορτίζω και βλέπουμε τι μας επιφυλάσσει κι αυτή....

 

 

 

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...