Jump to content

[LG G4] Προβλήματα γενικά


yarisakis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα σας σήμερα μου ήρθε μια αναβάθμιση και την κατέβασα την εγκατέστησα και μόλις έκανε reboot έφτανε πριν ανοίξει λέει 14 από της 14 ενημερώσεις και μετά ξανά κάνει reboot και ακόλουθη ο ίδιος φαύλος κύκλος χωρίς να ανοίξει ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 545
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα σας σήμερα μου ήρθε μια αναβάθμιση και την κατέβασα την εγκατέστησα και μόλις έκανε reboot έφτανε πριν ανοίξει λέει 14 από της 14 ενημερώσεις και μετά ξανά κάνει reboot και ακόλουθη ο ίδιος φαύλος κύκλος χωρίς να ανοίξει ποτέ.

 

δοκίμασες να του βγάλεις τη μπαταρία και να το αφήσεις κανά δυο λεπτά χωρίς?

Link to comment
Share on other sites

καλύτερα απευθύνσου εδώ καθώς υπάρχει θέμα για το συγκεκριμένο ζήτημα που αναφέρεις και σίγουρα θα λάβεις περισσότερες απαντήσεις. ;)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σύντροφοι και συναγωνιστές . Έχω αλλάξει πολλά κινητά για την ηλικία μου. Εδω και 2 μήνες είμαι κάτοχος ενώς iphone 6s 16g , το κινητό δεν υπάρχει σε όλα .. τρέχει σαν δαίμονας οθόνη άριστη και ας είναι ''χαμηλής'' ανάλυσης πολύ φωτεινή η μπαταρία μια μέρα με βαριά χρήση νορμαλ πράγματα , γενικά είμαι υπέρ ευχαριστημένος . Χθες κάτι με έπιασε και ήθελα να πάρω συσκευή , έχω ένα πάθος να αγοράζω κινητά . Σήμερα πήρα το LG G4 με το μπεζ δερμάτινο καπάκι με σκοπό να το έχω σαν δεύτερο καθώς πιστεύω δεν υπάρχει κάτι καλύτερο απο 6s αυτη τη στιγμή .

 

Παιδιά χωρίς να θέλω να φανώ κακός το κινητό όχι απλά υστερεί απέναντι απο το 6s ...δεν στέκεται με τίποτα . Αλλα μου αρέσει πάρα πολυ και άνετα το δούλευα σαν πρώτο κινητό .

Κάμερα κακή μπροστά στο 6s , μπαταρία κακή , οθόνη καλή , καπάκι ερωτεύσιμο αλλα για τις 5.5'' πολύ μικρό . Σαφώς καλύτερο απο S6 καλα για M9 δεν το συζητάω , γελάω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σύντροφοι και συναγωνιστές . Έχω αλλάξει πολλά κινητά για την ηλικία μου. Εδω και 2 μήνες είμαι κάτοχος ενώς iphone 6s 16g , το κινητό δεν υπάρχει σε όλα .. τρέχει σαν δαίμονας οθόνη άριστη και ας είναι ''χαμηλής'' ανάλυσης πολύ φωτεινή η μπαταρία μια μέρα με βαριά χρήση νορμαλ πράγματα , γενικά είμαι υπέρ ευχαριστημένος . Χθες κάτι με έπιασε και ήθελα να πάρω συσκευή , έχω ένα πάθος να αγοράζω κινητά . Σήμερα πήρα το LG G4 με το μπεζ δερμάτινο καπάκι με σκοπό να το έχω σαν δεύτερο καθώς πιστεύω δεν υπάρχει κάτι καλύτερο απο 6s αυτη τη στιγμή .

 

Παιδιά χωρίς να θέλω να φανώ κακός το κινητό όχι απλά υστερεί απέναντι απο το 6s ...δεν στέκεται με τίποτα . Αλλα μου αρέσει πάρα πολυ και άνετα το δούλευα σαν πρώτο κινητό .

Κάμερα κακή μπροστά στο 6s , μπαταρία κακή , οθόνη καλή , καπάκι ερωτεύσιμο αλλα για τις 5.5'' πολύ μικρό . Σαφώς καλύτερο απο S6 καλα για M9 δεν το συζητάω , γελάω

Είναι πώς θα το δει ο καθένας!

Εγώ παράδειγμα έχω αντίθετη άποψη.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σύντροφοι και συναγωνιστές . Έχω αλλάξει πολλά κινητά για την ηλικία μου. Εδω και 2 μήνες είμαι κάτοχος ενώς iphone 6s 16g , το κινητό δεν υπάρχει σε όλα .. τρέχει σαν δαίμονας οθόνη άριστη και ας είναι ''χαμηλής'' ανάλυσης πολύ φωτεινή η μπαταρία μια μέρα με βαριά χρήση νορμαλ πράγματα , γενικά είμαι υπέρ ευχαριστημένος . Χθες κάτι με έπιασε και ήθελα να πάρω συσκευή , έχω ένα πάθος να αγοράζω κινητά . Σήμερα πήρα το LG G4 με το μπεζ δερμάτινο καπάκι με σκοπό να το έχω σαν δεύτερο καθώς πιστεύω δεν υπάρχει κάτι καλύτερο απο 6s αυτη τη στιγμή .

 

Παιδιά χωρίς να θέλω να φανώ κακός το κινητό όχι απλά υστερεί απέναντι απο το 6s ...δεν στέκεται με τίποτα . Αλλα μου αρέσει πάρα πολυ και άνετα το δούλευα σαν πρώτο κινητό .

Κάμερα κακή μπροστά στο 6s , μπαταρία κακή , οθόνη καλή , καπάκι ερωτεύσιμο αλλα για τις 5.5'' πολύ μικρό . Σαφώς καλύτερο απο S6 καλα για M9 δεν το συζητάω , γελάω

 

Καμερα κακη? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Είναι πώς θα το δει ο καθένας!

Εγώ παράδειγμα έχω αντίθετη άποψη.

και εγω μαζι σου +1 . Προσωπικα για μενα το LG G4 ειναι το ανωτερο απ ολα οσα υπαρχουν και απο S6 Samsung ακομα.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Κατα την ταπεινη μου αποψη - και χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν - πιστευω οτι ο φιλος με το iPhone απλα τρολαρει. Ετσι απλα. Οχι γιατι το iPhone που αναφερει ειναι κακη συσκευη. Αλλα γιατι κανενα iPhone δεν μπορει να συγκριθει με τετοιας κατηγοριας Android συσκευες. Αυτα και τιποτα αλλο. Edited by stabill
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατα την ταπεινη μου αποψη - και χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν - πιστευω οτι ο φιλος με το iPhone απλα τρολαρει. Ετσι απλα. Οχι γιατι το iPhone που αναφερει ειναι κακη συσκευη, καθε αλλο. Αλλα γιατι κανενα iPhone δεν μπορει να συγκριθει με τετοιας κατηγοριας Android συσκευες. Αυτα και τιποτα αλλο.

 

Και εγω ερχόμενος απο iPhone συνφωνω οτι η Apple σαν συσκευή ειναι Μακραν πισω.

Ομως η Apple εχει το λογισμικό που αν δεν το χαλούσε τωρα τελευταια θα ηταν Μακραν καλύτερη στο λογισμικό.

Το iOS ηταν παλια τέλειο αλλα απο 7 και περα τα εχει σκ@τ@σει αρκετα με κρασάκι σαματά Λάγκς κ.α.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σύντροφοι και συναγωνιστές . Έχω αλλάξει πολλά κινητά για την ηλικία μου. Εδω και 2 μήνες είμαι κάτοχος ενώς iphone 6s 16g , το κινητό δεν υπάρχει σε όλα .. τρέχει σαν δαίμονας οθόνη άριστη και ας είναι ''χαμηλής'' ανάλυσης πολύ φωτεινή η μπαταρία μια μέρα με βαριά χρήση νορμαλ πράγματα , γενικά είμαι υπέρ ευχαριστημένος . Χθες κάτι με έπιασε και ήθελα να πάρω συσκευή , έχω ένα πάθος να αγοράζω κινητά . Σήμερα πήρα το LG G4 με το μπεζ δερμάτινο καπάκι με σκοπό να το έχω σαν δεύτερο καθώς πιστεύω δεν υπάρχει κάτι καλύτερο απο 6s αυτη τη στιγμή .

 

Παιδιά χωρίς να θέλω να φανώ κακός το κινητό όχι απλά υστερεί απέναντι απο το 6s ...δεν στέκεται με τίποτα . Αλλα μου αρέσει πάρα πολυ και άνετα το δούλευα σαν πρώτο κινητό .

Κάμερα κακή μπροστά στο 6s , μπαταρία κακή , οθόνη καλή , καπάκι ερωτεύσιμο αλλα για τις 5.5'' πολύ μικρό . Σαφώς καλύτερο απο S6 καλα για M9 δεν το συζητάω , γελάω

 

Δεν το γραφες αυτό για την κάμερα ευθύς εξαρχής, να μην διαβάζουμε τζάμπα? ;)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη γραφω απο κινητό και το σαιτ δεν ειναι πολυ mobile friendly η εγω ειμαι απλα ασχετος , στον σύντροφο που θεωρεί το 6s υποδεέστερο του...g4 απλά πιστεύω πως δεν εχει παίξει με την κορυφαία συσκευή για το 15
Link to comment
Share on other sites

Και εγω απο iPhone προέρχομαι αλλα αλαξα λογω την εξωφρενικής πολιτικης της Apple που δεν σε αφηνει να πας σε οποια εκδοση θες και πολλα αλλα κολλήματα.

Το G4 παντως ειναι παρα πολυ καλο και πιστευω οτι η μπαταρία για κανονική χρήση ειναι άψογη.

 

 

Συγγνώμη αλλά απο ποιο iphone προέρχεσαι ? Απο το 3g?

Εγώ έχω το 6s και απλά όλα τα άλλα είναι αστεία μπροστά του , φίλε μια χοντρή πάνω του να του βάλεις θα τρέξει δίχως αύριο , κάμερα κορυφαία μπαταρία μια μέρα με 4g και όλη μέρα σκάλισμα . Τι να πω το ότι είναι ακριβό μπορεί να το κάνει μισητό αλλα να λέμε τα πράγματα ώς έχουν.. Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά απο ποιο iphone προέρχεσαι ? Απο το 3g?

Εγώ έχω το 6s και απλά όλα τα άλλα είναι αστεία μπροστά του , φίλε μια χοντρή πάνω του να του βάλεις θα τρέξει δίχως αύριο , κάμερα κορυφαία μπαταρία μια μέρα με 4g και όλη μέρα σκάλισμα . Τι να πω το ότι είναι ακριβό μπορεί να το κάνει μισητό αλλα να λέμε τα πράγματα ώς έχουν.. Φιλικά

 

Αν δεν τρολαρεις, έχεις κλώνο g4 ή χαλασμένο.

 

Για να λέμε τα πράγματα ως έχουν(& όχι όπως νομίζεις ότι έχουν) στο μόνο που χάνει ξεκάθαρα το g4 είναι στα χρήματα(για κάποιους αυτό είναι μειονέκτημα, ο λόγος δεν αφορά το τεχνολογικό κομμάτι), στο ότι δεν είναι μεταλλικό & ελαφρως σε μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

επειδη πολλα ακουγονται για τις 2 εκδοσεις καλο θα ηταν να λεει ο καθενας τεκμηριωμενα την αποψη του αλλα και απο που προερχεται η συσκευη του.

αρχιζοντας εγω και περνοντας mm εκδοσεις 20b,c,d το τηλ μου πηγαινε προς το χειροτερο διαρκως.εκανα παντα καθαρο install και τα βασικα προβληματα ηταν ο dialer που κολλαγε πολυ συχνα με αποτελεσμα την επανεκκινηση και το miracast που ηταν ασταθεστατο!εδω και μια εβδομαδα εβαλα την 10c και ηρεμησε το κεφαλι μου!το τηλ δουλευει σφαιρα και σταθεροτατα!

το τηλ μου ειναι απο ρουμανια συμφωνα με τον σειριακο του.

manaros
Link to comment
Share on other sites

επειδη πολλα ακουγονται για τις 2 εκδοσεις καλο θα ηταν να λεει ο καθενας τεκμηριωμενα την αποψη του αλλα και απο που προερχεται η συσκευη του.

αρχιζοντας εγω και περνοντας mm εκδοσεις 20b,c,d το τηλ μου πηγαινε προς το χειροτερο διαρκως.εκανα παντα καθαρο install και τα βασικα προβληματα ηταν ο dialer που κολλαγε πολυ συχνα με αποτελεσμα την επανεκκινηση και το miracast που ηταν ασταθεστατο!εδω και μια εβδομαδα εβαλα την 10c και ηρεμησε το κεφαλι μου!το τηλ δουλευει σφαιρα και σταθεροτατα!

το τηλ μου ειναι απο ρουμανια συμφωνα με τον σειριακο του.

H ΜΜ 20C μου φάνηκε πάρα πολύ σταθερή και με μπαταρία ανάλογη της Lollipop. Κάποια θεματάκια υπάρχουν μόνο στην MM με τα permissions στην Microsd που περιμένω να λυθούν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

θέλω να ρωτήσω σχετικά με USB hosting. Πριν την 6.0 με μια εφαρμογή που λέγεται ES file manager έβλεπα ενα usb flash disk 32gb NTFS format. Μετά την 6 δεν το βλέπει τo συγκεκριμένο με τίποτα (ούτε και ως fat 32). Ένα άλλο μικρό (2gb FAT 32) το βλέπει. Το μεγάλο usb δουλευει κανονικότατα οπουδίποτε αλλού εκτός απο το κινητό.

Καμιά ιδέα? Φταίει η 6?

Htc Desire, Htc One S, LG G2, LG G4, LG G6, LG V40, S21 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια με εκδοση 601 και μου εκανε bootloader...μολις πριν μια ωρα.Καλα κρασά!

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Προβλήματα γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...