Jump to content

[LG G4] Προβλήματα γενικά


yarisakis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με lg up εβαλα την 20d σε 6 λεπτα περιπου και δειχνει πολυ σταθερη ....το Kdz ειναι στο xda
τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 545
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

με lg up εβαλα την 20d σε 6 λεπτα περιπου και δειχνει πολυ σταθερη ....το Kdz ειναι στο xda

 

Από μπαταρία; Αλλά μάλλον είναι νωρίς ακόμα για κρίσεις

Link to comment
Share on other sites

εδω για να μην ψαχνετε λινκ 20D ..κατεβαζουμε μονο το αρχειο kdz ειναι περιπου 1,6 GB και το περναμε με τον γνωστο τροπο lgup..!!

 

http://downloads.codefi.re/autoprime/LG/LG_G4/H815/H81520D/

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

με lg up εβαλα την 20d σε 6 λεπτα περιπου και δειχνει πολυ σταθερη ....το Kdz ειναι στο xda
Μήπως μπορείς να μας δώσεις το link ευχαριστώ!
Σημασία δεν έχει η πτώση, αλλά η πρόσκρουση.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να μας δώσεις το link ευχαριστώ!

2 ποστ πιο πανω

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μήπως μπορείς να μας δώσεις το link ευχαριστώ!

 

http://forum.xda-developers.com/g4/development/stock-h815-20d-images-kdz-flashable-t3301366

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να μας δώσεις το link ευχαριστώ!

http://downloads.codefi.re/autoprime/LG/LG_G4/H815/H81520D/H81520D_00_0115.kdz

Never give up
Link to comment
Share on other sites

εσεις που γραφετε ρε παιδια δεν διαβαζετε τα σχολια? μονο γραφετε.? εγραψα 3 ποστ πιο πανω το λινκ με οδηγιες... δηλαδη ετοιμα στο χερι τα θελετε.? ελεος δηλαδη.!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

με lg up εβαλα την 20d σε 6 λεπτα περιπου και δειχνει πολυ σταθερη ....το Kdz ειναι στο xda

 

Διορθώθηκε αυτό με τις κλήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα ποτέ θέμα με τις κλησεις

 

Δηλαδή καθώς μιλάς μπορείς να πατήσεις το back η το home;;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή καθώς μιλάς μπορείς να πατήσεις το back η το home;;

 

φυσικα...δεν ειχα ποτε κανενα θεμα. νομιζω ειναι πολυ ξεκαθαρο οτι το συγκεκριμενο θεμα υπαρχει σε πολυ λιγες συσκευες και γενικα δεν ειναι ο κανονας. δεν εχω μεχρι τωρα ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ LG G4...του εχω περασεο ολες τις αναβαθμισεις της 6.0 με επιτυχια μεσω του lg up και σε καμμια δεν εχω βρει προβλημα. το θεμα μπαταρια βελτιωνεται σημαντικα μετα την 2-3 φορτιση μετα την αναβαθμιση.

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

φυσικα...δεν ειχα ποτε κανενα θεμα. νομιζω ειναι πολυ ξεκαθαρο οτι το συγκεκριμενο θεμα υπαρχει σε πολυ λιγες συσκευες και γενικα δεν ειναι ο κανονας. δεν εχω μεχρι τωρα ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ LG G4...του εχω περασεο ολες τις αναβαθμισεις της 6.0 με επιτυχια μεσω του lg up και σε καμμια δεν εχω βρει προβλημα. το θεμα μπαταρια βελτιωνεται σημαντικα μετα την 2-3 φορτιση μετα την αναβαθμιση.

 

Για την 20D μιλάς;

Link to comment
Share on other sites

Για την 20D μιλάς;

Μιλάω και για τις 4 αναβαθμισεις της 6.0

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα την 20d...
Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή καθώς μιλάς μπορείς να πατήσεις το back η το home;;

Τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις;;;

Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις;;;

 

Όταν βρίσκομαι σε κλήση η navigation bar δεν λειτουργεί καθόλου. Μόνο όταν κλείσω την κλήση επανέρχεται

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/g4/development/h815-genisys-rom-1-0-classic-v10g-t3192649/page223#post65006459

Εγώ εβαλα την 20d- 3.7 του τουρκαλά ρουταρισμενη με xposed καιβπαει σφαίρα.. Τώρα για τα υπόλοιπα μπαταρία και τα σχετικά σε λίγες μέρες......πάντως πολύ καλή δουλειά για άλλη μια φορα

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε την ΜΜ απο εδω : http://storagecow.eu/Xda/LG%20G4/Marshmallow%206.0/H81520A_00.kdz

 

Κατεβασε το LGUP απο εδω : http://oceanhost.eu/eps4h4pmwphu/LGUP.zip.htm

 

Ανοιξε το LGUP ασε το BIN τικαρισμενο κατω αριστερα... πηγαινε δεξια στις 3 κοκκινες τελιες... πατα το & διαλεξε το kdz που κατεβασες....

 

Πανω διαλεγεις το REFUBRISH για να κανει clean install ( ΣΒΗΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΜΝΗΜΗ )

 

πριν πατησεις START κλεινεις το τηλ τελειως ( βγαλε μπαταρια για 5 δευτερα και βαλτην ξανα ) και πατα πατημενο το κουμπι προς τα πανω... και ταυτοχρονα συνδεσε το καλωδιο στο κινητο αφου πρωτα το εχεις βαλει στο PC

 

θα μπει σε Download mode το τηλεφωνο... μετα πατα Start

 

καποιος εγραψε στο αλλο νημα πως δεν χρειαζεται να μπεις σε recovry mode με το lg up δεν ισχυει??αν βαλω αυτη που εχεις την 20α οι αλλες θα ερθουν απο το τηλ εννοω η b,c η καλυτερα να φλασαρω ην c με την μια??και αν ναι υπαρχει κανενα λινκ να την κατεβασω...?αυτο που εχει βαλει καποιος ειναι για ροοτ και ξεκλειδωμενο το bootloader εγω δεν θελω να ροοταρω...ευχαριστω εκ των προταιρων

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

καποιος εγραψε στο αλλο νημα πως δεν χρειαζεται να μπεις σε recovry mode με το lg up δεν ισχυει??αν βαλω αυτη που εχεις την 20α οι αλλες θα ερθουν απο το τηλ εννοω η b,c η καλυτερα να φλασαρω ην c με την μια??και αν ναι υπαρχει κανενα λινκ να την κατεβασω...?αυτο που εχει βαλει καποιος ειναι για ροοτ και ξεκλειδωμενο το bootloader εγω δεν θελω να ροοταρω...ευχαριστω εκ των προταιρων

Δεν χρειάζεται τίποτα πέρα από αυτά που λέμε οι οδηγίες και δεν χάνεις εγγύηση.... Είναι πολύ απλό. Τα Λίνκ για τους διάφορες εκδόσεις έχουν μπει πολλές φορές.

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Προβλήματα γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...