Jump to content

[LG G4] Διαθεσιμότητα και αγορά


giannis12a
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 145
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Θα έχετε καταλάβει φαντάζομαι ότι αυτή η συζήτηση είναι εντελώς off topic στο παρόν θέμα. :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάτω αριστερά ... RAW/JPG

 

http://i282.photobucket.com/albums/kk259/antoniss/7242bd39-b6be-4f4a-bb22-62aee2490aee.jpg

Ζητω συγνωμη αν ξεφυγαμε εκ παραδρομης απο το θεμα, σας ευχαριστω πολυ για την πληροφοριαπ ωστοσο!

Link to comment
Share on other sites

512 ουγγαριας το μαυρο δερμα απο το open365 to πηρα

 

 

 

Πως βλέπεις ημερομηνία κατασκευής μιας και πλέων ειμαι και εγώ κάτοχος εδώ και 2 μερες από open το πείρα κ εγω

Link to comment
Share on other sites

Πως βλέπεις ημερομηνία κατασκευής μιας και πλέων ειμαι και εγώ κάτοχος εδώ και 2 μερες από open το πείρα κ εγω

 

το γραφει στο κουτι εκει που ξεκιναει με S/N τα τρεια πρωτα ειναι 512=5(2015)12(δεκεμβριος) και με την εφαρμογη απο το μαρκετ lg phone from σου δινει αναλυτικα τα παντα χωρα μερα κατασκευης διαθεσης κ.τ.λ και στο κουρι γραφει ενα τριψηφιο της χωρας θα το δεις ειναι με κεφαλαια το μαυρο πηρες??πες τι σου λεει ειμαι περίεργος

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

το γραφει στο κουτι εκει που ξεκιναει με S/N τα τρεια πρωτα ειναι 512=5(2015)12(δεκεμβριος) και με την εφαρμογη απο το μαρκετ lg phone from σου δινει αναλυτικα τα παντα χωρα μερα κατασκευης διαθεσης κ.τ.λ και στο κουρι γραφει ενα τριψηφιο της χωρας θα το δεις ειναι με κεφαλαια το μαυρο πηρες??πες τι σου λεει ειμαι περίεργος

Το δικό μου λέει 601 οπότε είναι κατασκευή Ιανουαρίου αν δεν κάνω λάθος! :)

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου λέει 601 οπότε είναι κατασκευή Ιανουαρίου αν δεν κάνω λάθος! :)

Δεν κάνεις λάθος! Φρέσκο πράγμα!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου λέει 601 οπότε είναι κατασκευή Ιανουαρίου αν δεν κάνω λάθος! :)

 

Απο ποιο καταστημα το πηρες μ αυτην την παρτιδα ωστε να ξερουμε κι εμεις?

Ακυρο τωρα ειδα το εγραφες απο πανω thanks!!

Link to comment
Share on other sites

το γραφει στο κουτι εκει που ξεκιναει με S/N τα τρεια πρωτα ειναι 512=5(2015)12(δεκεμβριος) και με την εφαρμογη απο το μαρκετ lg phone from σου δινει αναλυτικα τα παντα χωρα μερα κατασκευης διαθεσης κ.τ.λ και στο κουρι γραφει ενα τριψηφιο της χωρας θα το δεις ειναι με κεφαλαια το μαυρο πηρες??πες τι σου λεει ειμαι περίεργος

 

Ξέχασα να γράψω οτι είναι ουγγαρίας μιάς και ρώτησες

 

Απο ποιο καταστημα το πηρες μ αυτην την παρτιδα ωστε να ξερουμε κι εμεις?

Ακυρο τωρα ειδα το εγραφες απο πανω thanks!!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να γράψω οτι είναι ουγγαρίας μιάς και ρώτησες

 

 

 

:)

και μενα αρα αυτοι απο κει περνουν...ειμαστε στα ιδια επομενος αν δεις κατι περιεργο πες εμενα τεχνικα ειναι ολα καλα μεχρι τωρα περιπου 10 μερες κατοχος!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

και μενα αρα αυτοι απο κει περνουν...ειμαστε στα ιδια επομενος αν δεις κατι περιεργο πες εμενα τεχνικα ειναι ολα καλα μεχρι τωρα περιπου 10 μερες κατοχος!!

Εγώ την τετάρτη το πείρα στα χέρια μου το έχω δουλέψει αρκετά δεν παρατήρησα τίποτα αρνητικό ολα τέλεια !!

asamoa1, Μαγαζί δεν έγραψες!!!

open365 είναι το κατάστημα αν και σου έδωσε λινκ το παιδί πιο πάνω που το είχαμε αναφέρει ξανά :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry, έχεις δίκιο, αν και έχω διαβάσει όλο το νήμα, δεν το πρόσεξα.
Link to comment
Share on other sites

Από πιο κατάστημα να το τσιμπήσω??

Να μην έχει θέμα έκδοσης πλακέτας και boot loop.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Από πιο κατάστημα να το τσιμπήσω??

Να μην έχει θέμα έκδοσης πλακέτας και boot loop.

 

Από όπου και να το "τσιμπήσεις" δεν έχει ιδιαίτερη σημασία μιας και δεν είναι θέμα καταστήματος η έκδοση της πλακέτας. Απλά πριν το παραλάβεις τους ρωτάς ποιο είναι το s/n από όπου μπορείς να καταλάβεις για τι παρτίδα πρόκειται και να αποφασίσεις αναλόγως.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

open365 ειναι δοκιμασμενο φερνει καινουριες συσκευες εγω πηρα πριν 15 μερες σειρα 512 και 2 παλικαρια πηραν τη προηγούμενη βδομαδα σειρες 601 αρα φερνει καινουρια....βεβαια ξερεις πως ειναι το εμποριο μενει κανενα stock σε αλλο μαγαζι τις παίρνουν αλλοι λογο μγαλης ζήτησης για να καλυψουν τις αναγκες και εκει μπερδευει το θεμα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήθελα να ρωτήσω για όποιον ξέρει. Ψάχνω για το κινητό αλλά με λευκή πλάτη αλλά να έχει και δερμάτινο. Ποιο χρώμα λοιπόν δερματινου έχει μέσα το λευκό καπάκι; Η ειναι σχετικά στην τύχη το τι χρώμα θα εχει μέσα;
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήθελα να ρωτήσω για όποιον ξέρει. Ψάχνω για το κινητό αλλά με λευκή πλάτη αλλά να έχει και δερμάτινο. Ποιο χρώμα λοιπόν δερματινου έχει μέσα το λευκό καπάκι; Η ειναι σχετικά στην τύχη το τι χρώμα θα εχει μέσα;

Δεν υπάρχει αυτό που ζητάς φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν υπάρχει αυτό που ζητάς φίλε μου

 

Αυτό ακριβώς... Έτσι παίρνεις το λευκό και αγοράζεις το δερμάτινο μετά (ή αντίστροφα).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Α υπέροχα σας ευχαριστώ πολύ για την διευκρίνηση :-)
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ψήνομαι πολύ να το αγοράσω, ποιές παρτίδες έχουν την μεγαλύτερη πιθανότητα να βγάλουν το πρόβλημα με τη πλακέτα/bootloop?

οι 510 - 511 ή πιο παλίες?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ψήνομαι πολύ να το αγοράσω, ποιές παρτίδες έχουν την μεγαλύτερη πιθανότητα να βγάλουν το πρόβλημα με τη πλακέτα/bootloop?

οι 510 - 511 ή πιο παλίες?

Οι παρτίδες 505-509 ειναι οι πιο επιφοβες για να βγαλουν το προβλημα. Εγω παντως θα συνιστουσα υπομονη για να δουμε πως θα εξελιχθει το ολο θεμα με το boot loop προβλημα μιας και εσκασε τελη Ιανουαριου. Η τιμη πεφτει ο χρονος κυλαει υπερ μας. Παντως και το δικο μου στο service ειναι για αλλαγη καμερας( 2 black spots) και θα πληρωσω και 70 ευρω γιατι ειμαι root. Tωρα ειμαι με το ηρωικο k750 i.:D

LG G4 H815

Rom: Nougat 7.0 29a stock heavily debloated

Kernel: LG stock

Recovery: Twrp 3.1.1.1

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επειδή ψήνομαι πολύ να το αγοράσω, ποιές παρτίδες έχουν την μεγαλύτερη πιθανότητα να βγάλουν το πρόβλημα με τη πλακέτα/bootloop?

οι 510 - 511 ή πιο παλίες?

 

Αν διαβάσεις στο σχετικό θέμα θα πάρεις την απάντηση που ζητάς... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=430256

 

Γιαυτό έχουνε ξεχωριστά θέματα για τη συσκευή, για να μη συζητάμε παντού τα ίδια και χάνεται η ουσία του κάθε θέματος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...