Jump to content

[LG G4] Διαθεσιμότητα και αγορά


giannis12a
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Καλημερα παιδια τελικα η LG σταματησε την παραγωγη του G4 μου το ειπε πωλητης της Vodafone οταν τον ρωτησα για διαθεσημοτητα της συσκευης. Τωρα για ποιο λογο αυτο δεν το ξερω.

 

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι η πηγή σου είναι αξιόπιστη και θεωρείς δεδομένη την ανωτέρω πληροφορία;

 

Όπως και να έχει... δεν ισχύει κάτι τέτοιο, πάμε παρακάτω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 145
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχουμε κανά νεότερο για το πότε θα το φέρει ξανά η vodafone;Επίσης αν το πήρε κανείς όταν ήταν διαθέσιμο ,υπήρχε δυνατότητα δόσεων;
Link to comment
Share on other sites

έχουμε κανά νεότερο για το πότε θα το φέρει ξανά η vodafone;Επίσης αν το πήρε κανείς όταν ήταν διαθέσιμο ,υπήρχε δυνατότητα δόσεων;

Αν είναι από vodafone και όχι από συνεργαζόμενο ιδιώτη υπάρχει η δυνατότετα δόσεων. Εγώ το πήρα με 12 άτοκες.

Link to comment
Share on other sites

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι η πηγή σου είναι αξιόπιστη και θεωρείς δεδομένη την ανωτέρω πληροφορία;

 

Όπως και να έχει... δεν ισχύει κάτι τέτοιο, πάμε παρακάτω.

Είναι απίστευτο τι λένε κάποιοι για να σε ψησουν να πάρεις ότι αυτοί θέλουν να πλασάρουν...

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειναι λαθος η τιμη αλλα στο πρωτο καταστημα το εχει 339....

 

http://www.skroutz.gr/s/6592480/LG-G4-32GB.html

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν είναι λάθος γιατί και στο best price το smarties το έχει ίδια τιμή. Όσοι το είχατε σκοπό τρεχατεεεε
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειναι λαθος η τιμη αλλα στο πρωτο καταστημα το εχει 339....

 

 

 

http://www.skroutz.gr/s/6592480/LG-G4-32GB.html

 

 

Στην τιμή αυτή θα το τιμήσω ...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160117/4afbd8d6a9041e8b0178ea2f5d44c6c8.jpg

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά παίζει να είναι λάθος;;; δεν γίνεται ένα κατάστημα ξαφνικά να ρίξει τόσο πολύ την τιμή...
Link to comment
Share on other sites

Μουφα ήταν κατέβηκε ήδη...

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160117/526024eb9075e1997740eefcd9c53dde.jpg

 

Βέβαια οποίος πρόλαβε και το έκλεισε σε αυτή τη τιμή νομίζω είναι οκ δεν μπορούν να του πουν τίποτα

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια οποίος πρόλαβε και το έκλεισε σε αυτή τη τιμή νομίζω είναι οκ δεν μπορούν να του πουν τίποτα

 

 

Ότι θέλουν μπορούν να βρουν σαν δικαιολογία.

Θα επικοινωνήσω αύριο πρωί μαζί τους να δω τι θα μου πουν.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ότι θέλουν μπορούν να βρουν σαν δικαιολογία.

Θα επικοινωνήσω αύριο πρωί μαζί τους να δω τι θα μου πουν.

Κοίτα υποτίθεται στο σκρουτζ αγοράζεις σε ότι τιμή κλείσεις εκείνη τη στιγμή αν τυχόν και γίνει καμιά μ....κια που ελπίζω να μην γίνει και δεν το τσιμπησεις στη τιμή που το εκλεισες απευθυνσου στο σκρουτζ

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η τιμή προφανώς ήταν λάθος, τώρα όσοι πρόλαβαν να παραγγείλουν ας μας ενημερώσουν αν θέλουν και τι θα κάνει το κατάστημα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι μην το αφησεις ετσι..αφου εκλεισε η παραγγελια στα 339 να επιμενεις!!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

ναι μην το αφησεις ετσι..αφου εκλεισε η παραγγελια στα 339 να επιμενεις!!!

 

 

Πλάκα θα εχει να μου πουν ότι δεν είναι άμεσα διαθέσιμο.

https://www.smarties.gr/shop/smartphones?page=shop.product_details&product_id=571

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ελάτε ρε παιδιά τώρα. Κάνανε ένα λάθος οι άνθρωποι και θα τους εκβιασουμε να το δώσουν σε αυτή την τιμή. Φως φανάρι ήταν ότι έγινε λάθος, 399 με 339 δεν θέλει και πολύ να γίνει πάνω στην βιασύνη ή την κούραση της ημέρας.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου δεν ειναι ετσι..θελουν προσοχη αυτα,και οποιος διαχειριζεται τετοια sites,αν καποιοι εχουν πληρωσει με πιστωτικη...?θα μου πεις θα παρει τα λεφτα πισω αλλα ολη η αναστατωση ο καθε πελατης θελει να φευγει οχι (ικανοποιημενος) αλλα ενθουσιασμενος απο το καθε μαγαζι!!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Ελάτε ρε παιδιά τώρα. Κάνανε ένα λάθος οι άνθρωποι και θα τους εκβιασουμε να το δώσουν σε αυτή την τιμή. Φως φανάρι ήταν ότι έγινε λάθος, 399 με 339 δεν θέλει και πολύ να γίνει πάνω στην βιασύνη ή την κούραση της ημέρας.

Γιάννη πολλοί το κάνουν στιγμιαία για να ανεβάσουν τι μαγαζί στις πρώτες θέσεις. Δεν είναι πρώτη φορά που γίνεται κάτι τέτοιο. Ήταν σε τέσσερα προϊόντα καταχωρημένο να ήταν σε ένα πάει και έρχεται... Τεσπα σε βιασύνη θα του ρίξουν αν και πιστεύω δεν ήταν λάθος ήταν καθαρά θέμα προβολής. Υπάρχει βέβαια πάντα και το ενδεχόμενο λάθους αλλά θα μου ήταν πιο λογικό αν ήταν πχ μόνο σε ένα προϊόν δηλαδή στο Brown leather ας πούμε

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση τους ...

 

Δυστυχώς η εντολή σας δε μπορεί να εξυπηρετηθεί, διότι υπήρξε λάθος κατά την τοποθέτηση της τιμής. Σε περίπτωση που το θέλετε μπορούμε να σας εξυπηρετήσουμε αλλά με νέα τιμή στα 399 ευρώ και επειδή αναγνωρίζουμε το λάθος μας σας προσφέρουμε δώρο ένα πακέτο αξεσουάρ. Παρακαλούμε αν ενδιαφέρεστε για την νέα μας προσφορά επικοινωνήστε μαζί μας. Μας συγχωρείτε για την ταλαιπωρία.

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕ MAIL ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑ 339.60

 

"Ενημέρωση σχετικά με την παραγγελία Αρ. ------ .

Τρέχουσα κατάσταση : ΑΚΥΡΗ

 

Δυστυχώς η εντολή σας δε μπορεί να εξυπηρετηθεί, διότι υπήρξε λάθος κατά την τοποθέτηση της τιμής. Σε περίπτωση που το θέλετε μπορούμε να σας εξυπηρετήσουμε αλλά με νέα τιμή στα 399 ευρώ και επειδή αναγνωρίζουμε το λάθος μας σας προσφέρουμε δώρο ένα πακέτο αξεσουάρ. Παρακαλούμε αν ενδιαφέρεστε για την νέα μας προσφορά επικοινωνήστε μαζί μας. Μας συγχωρείτε για την ταλαιπωρία."

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το θέμα έληξε. Θα παρακαλέσω να μην ασχοληθούμε με το σχολιασμό της απάντησης του καταστήματος, για κάποιους μπορεί να είναι τίμια και ειλικρινής ενώ για άλλους όχι. Δεν θα ασχοληθούμε περαιτέρω...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάμε για άλλα! Ούτως ή άλλως το Πάσχα κάπου εκεί το βλέπω γύρω στα 350€. Έχει αρχίσει και πέφτει πάντως η τιμή του!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάμε για άλλα! Ούτως ή άλλως το Πάσχα κάπου εκεί το βλέπω γύρω στα 350€. Έχει αρχίσει και πέφτει πάντως η τιμή του!

 

Έτσι, όπως και να χει η τιμή του είναι εξαιρετική και αν σκεφτείς ότι μιλάμε για μια από τις πιο ολοκληρωμενες συσκευές του - 15 (από τις μεγάλες εταιρίες), η τιμή γίνεται ακόμη καλύτερη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Έτσι, όπως και να χει η τιμή του είναι εξαιρετική και αν σκεφτείς ότι μιλάμε για μια από τις πιο ολοκληρωμενες συσκευές του - 15 (από τις μεγάλες εταιρίες), η τιμή γίνεται ακόμη καλύτερη.

 

Συμφωνώ μαζί σου.. Η LG πάντα βαράει μια αρχική στο θεό αλλα μετά οι τιμές πέφτουν γρήγορα... Όπως και να έχει τα λεφτά του τα δικαιολογεί μέχρι το τελευταίο cent

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...