Jump to content

Cubot Note S


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα αγορασα το κινητο πριν 2 μερες και ειχα το ιδιο προβλημα με την μπαταρια κατεβασα το battery monitor wigdet και αντι να δειχνει 4150 mh μου δειχνει 2200 mh
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα αγορασα το κινητο πριν 2 μερες και ειχα το ιδιο προβλημα με την μπαταρια κατεβασα το battery monitor wigdet και αντι να δειχνει 4150 mh μου δειχνει 2200 mh

Οι εφαρμογές δείχνουν ότι θέλουν, πλήρως αναξιόπιστες είναι ...

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Εάν η συσκευή είχε 2200mah θα την φόρτιζες 2 φορές την μέρα.

 

from my RN3 pro

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Εάν η συσκευή είχε 2200mah θα την φόρτιζες 2 φορές την μέρα.

 

from my RN3 pro

 

Σωστός. Έχω κι ένα doogee x5. Με την ίδια χρήση το x5 χρειαζόταν σίγουρα 2 φορές την ημέρα φόρτιση μπορεί και δυόμιση. Χρήση σε εξωτερικό χώρο με αυτόματη φωτεινότητα. Το cubot μου βγάζει άνετα τη μέρα και έχει κι ένα 30% ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Με τη μπαταρία, με όλα τα από την Cubot, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

 

ένα updates σου δίνει η cubot που τα είδες... τα όλα!! και που το είδες ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με την μπαταρία .....μετά τα όλα ...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ένα updates σου δίνει η cubot που τα είδες... τα όλα!! και που το είδες ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με την μπαταρία .....μετά τα όλα ...χαχαχα

Το δικό μου δεν έχει πρόβλημα με την μπαταρία, ΟΛΑ κανονικά ...

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

ένα updates σου δίνει η cubot που τα είδες... τα όλα!! και που το είδες ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με την μπαταρία .....μετά τα όλα ...χαχαχα

Τα updates είναι στο σύνολο 7, άσχετα πόσα απ' αυτά δόθηκαν μέσω OTA.

Παρόλα τα προβλήματα που σε μερικούς παρουσιάζονται, δεν τη λες και λίγη τόση υποστήριξη.

Το τι λύνουν και τι όχι είναι άλλου παπά ευαγγέλιο.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε βαρέθηκα με εσένα το εγώ σου και το δικό σου?

Και οι υπόλοιποι βαρέθηκαν το να κοροϊδεύεις οτιδήποτε πουν ...

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Έχω φέρει 3 από έξω για λογαριασμό φίλων. το κινητό για τα λεφτά που δίνεις είναι παραπάνω από καλό....ορισμένους ειλικρινά δεν σας καταλαβαίνω....μάλλον θέλετε με 70€ να παίρνετε samsung galaxy για να είσαστε ευχαριστημένοι....
Link to comment
Share on other sites

ένα updates σου δίνει η cubot που τα είδες... τα όλα!! και που το είδες ότι δεν υπάρχει πρόβλημα με την μπαταρία .....μετά τα όλα ...χαχαχα

 

3 updates πρέπει να έχω κάνει...

 

Έχω φέρει 3 από έξω για λογαριασμό φίλων. το κινητό για τα λεφτά που δίνεις είναι παραπάνω από καλό....ορισμένους ειλικρινά δεν σας καταλαβαίνω....μάλλον θέλετε με 70€ να παίρνετε samsung galaxy για να είσαστε ευχαριστημένοι....

 

Δε θέλουμε galaxy. Θέλουμε να λειτουργεί χωρίς προβλήματα. Περίεργο, ε;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

3 updates πρέπει να έχω κάνει...

 

 

 

Δε θέλουμε galaxy. Θέλουμε να λειτουργεί χωρίς προβλήματα. Περίεργο, ε;

οχιιιιι λες ψεματα θες με 70 ευρω να εχεις το ιδιο κινητο με καποιον που εχει δωσει 600.....εεεε δεν γινετε τι να κανουμε
Link to comment
Share on other sites

Και οι υπόλοιποι βαρέθηκαν το να κοροϊδεύεις οτιδήποτε πουν ...

Εγώ δεν κορόιδευω κανέναν .....εσύ που λες μισόλογα: είναι το πρόβλημα ..Ευτυχισμένο άτομο με το cubot που δεν έχει πρόβλημα μόνο αυτό σε ενδιαφέρει??

Edited by foust
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν κορόιδευω κανέναν .....εσύ που λες μισόλογα: είναι το πρόβλημα ..Ευτυχισμένο άτομο με το cubot που δεν έχει πρόβλημα μόνο αυτό σε ενδιαφέρει??

Δεν χαχανίζω εγώ κοροϊδεύοντας αυτά που γράφουν οι άλλοι, μάλλον κρίνεις εξ'ιδίων τα αλλότρια ...

Ποιά είναι τα μισόλογα, εάν έχεις την καλωσύνη δείξε μου κανένα.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τέτοια κόντρα για ένα cubot;!!!Και το δικό μου έχει κάποια θεματάκια αλλά δέν θα καθήσω να σκάσω κιόλας!!!Κάνω υπομονή να δώ κατα πόσο "ακούει" η εταιρεία τους πελάτες της και από 'κει και πέρα θα λάβω τις αποφάσεις μου.

Τα προβλήματα (τα περισσοτερα) έχουν περιγραφεί στο επίσημο φορουμ της cubot (καί απο δικο μας μέλος), και το παρακολουθούμε.

 

Κάνουμε υπομονή και ελπίζουμε σε διορθώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χαχανίζω εγώ κοροϊδεύοντας αυτά που γράφουν οι άλλοι, μάλλον κρίνεις εξ'ιδίων τα αλλότρια ...

Ποιά είναι τα μισόλογα, εάν έχεις την καλωσύνη δείξε μου κανένα.

Αγαπητέ έχεις βασικό πρόβλημα... έλα μέχρι εδώ που με διαστρεβλώνεις είσαι μικρός.,.......

Edited by foust
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ έχεις βασικό πρόβλημα... έλα μέχρι εδώ που με διαστρεβλώνεις είσαι μικρός.,.......

Κάνε μου μία μετάφραση στα Ελληνικά για να μπορέσω να σου απαντήσω εάν θέλεις ...

Και όσο για το τηλέφωνο, σε άλλους παρουσίασε το πρόβλημα με τις ενδείξεις της μπαταρίας και σε άλλους όχι. Οπότε δεν μπορείς να υποχρεώσεις τους άλλους να δεχθούν την δική σου γνώμη περί απαράδεκτου.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Με το καινούργιο κινητό της αντικατάστασης βλέπω ότι το κινητό δεν παρουσιάζει κανένα θέμα

Ούτε καν με την μπαταρία είναι..... σαν να μην κρατώ cubot ....σαν το παλιό μου κινητό. Όμως εδώ στο φόρουμ λέμε τις απόψεις και το αποτέλεσμα που βγαίνει με τα τόσα σχόλια είναι ότι η συσκευή παρουσιάζει προβλήματα .Όχι επειδή έτυχε το δικό μου να μην βγάζει θέματα ...θα πρέπει να πούμε ότι η συσκευή είναι ΟΚ θα πρέπει να το βλέπουμε γενικά αν θέλουμε να βοηθήσουμε κάποιο νέο αγοραστή Ας το καταλάβουν κάποιοι...

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατί τέτοια κόντρα για ένα cubot;!!!Και το δικό μου έχει κάποια θεματάκια αλλά δέν θα καθήσω να σκάσω κιόλας!!!Κάνω υπομονή να δώ κατα πόσο "ακούει" η εταιρεία τους πελάτες της και από 'κει και πέρα θα λάβω τις αποφάσεις μου.

Τα προβλήματα (τα περισσοτερα) έχουν περιγραφεί στο επίσημο φορουμ της cubot (καί απο δικο μας μέλος), και το παρακολουθούμε.

 

Κάνουμε υπομονή και ελπίζουμε σε διορθώσεις.

Αυτό έλειπε να σκασω για ένα κινητό απλά με τα σχόλια βοηθάει τους νέους αγοραστές. Ή απόφαση δική τους

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

3 updates πρέπει να έχω κάνει...

 

 

 

Δε θέλουμε galaxy. Θέλουμε να λειτουργεί χωρίς προβλήματα. Περίεργο, ε;

Όχι περίεργο ....σωστότατη η παρατήρηση και αν το πήρες από ελλαδα με99 ευρώ έχεις απαιτήσεις

Link to comment
Share on other sites

@ foust

Για πες μας...τί έγινε τελικά;Σου το αντικατέστησαν και όλα οκ;

- Με τί firmware σου ήρθε?updates;

- Ο κέρσορας του gps είναι οκ ή μεταπηδάει;

- Το security...το έτρεξες στην recovery;Τί σου λέει;

- Απο υπερθέρμανση στο πάνω μέρος τί λέει;

- Η ένδειξη ποσοστού μπαταρίας απ'ότι είπες είναι σωστή..;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Όχι περίεργο ....σωστότατη η παρατήρηση και αν το πήρες από ελλαδα με99 ευρώ έχεις απαιτήσεις

 

Φαντάσου να μην το έχεις πάρει με 99€, αλλά με 129€.....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...