Jump to content

[Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε λάθος νήμα ρωτάς νομίζω...

Εψαξα να πω την αληθεια που να το βαλω αλλα αυτο μου ταιριαξε περισσοτερο!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ρώτα καλύτερα στο νήμα της συσκευής σου. Οι κάτοχοι θα ξέρουν να σε κατατοπίσουν καλύτερα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το viber αν θα συνεχιστεί η προσφορά με τις δωρεάν κλήσεις(έχουν πει έως τέλος Σεπτέμβρη).Επίσης αν κάποιος θυμάται τις χρεώσειςωτου viber προς σταθερά και κινητά, το ελάχιστο ποσο πίστωσης και για πόσο χρονικό διάστημα παραμένει αυτό στον λογαριασμό.Το χρησιμοποιώ περίπου 2 μήνες και γενικά είμαι αρκετά ευχαριστημενος(περιττό να πω οτι το έχω ξεσκισει στις κλήσεις)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το viber αν θα συνεχιστεί η προσφορά με τις δωρεάν κλήσεις(έχουν πει έως τέλος Σεπτέμβρη).Επίσης αν κάποιος θυμάται τις χρεώσειςωτου viber προς σταθερά και κινητά, το ελάχιστο ποσο πίστωσης και για πόσο χρονικό διάστημα παραμένει αυτό στον λογαριασμό.Το χρησιμοποιώ περίπου 2 μήνες και γενικά είμαι αρκετά ευχαριστημενος(περιττό να πω οτι το έχω ξεσκισει στις κλήσεις)

Λέγανε ότι θα είναι δωρεάν το viber out μέχρι τέλος Σεπτεμβρίου αλλά τώρα που κοιτάω να δω πόσο χρεώνει τις κλήσεις εντός Ελλάδος βλέπω 0! https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160917/d89e8f4a3150a5e43e3ca83ae0a1a6ec.jpg

Τα λεφτά που έχεις μέσα στο viber δεν ληγουν ποτέ. Μένουν μέσα μέχρι να τα καταναλωσεις.

 

--Στάλθηκε απο tapatalk με Lg g4. Lollipop 5.1--

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Γράφει 0 γιατί δεν έχει παρέλθει ο Σεπτέμβρης που είναι δωρεάν. Λογικό.

 

Για τη χρέωση μετά από αυτό το διάστημα, μάλλον πρέπει να κάνουμε υπομονή.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Γράφει 0 γιατί δεν έχει παρέλθει ο Σεπτέμβρης που είναι δωρεάν. Λογικό.

 

Για τη χρέωση μετά από αυτό το διάστημα, μάλλον πρέπει να κάνουμε υπομονή.

 

Sent from my XT1562

Σωστά... Αφαιρέθηκα εντελώς :/

 

--Στάλθηκε απο tapatalk με Lg g4. Lollipop 5.1--

Link to comment
Share on other sites

Και δυστυχώς οι τιμές παίζουν ανάλογα με τη χώρα. Έβαλα 10€ πριν λίγο για να καλέσω τον αδερφό μου που είναι στην Αμερική και έχει πάρει τοπικό νούμερο. Με χρέωση 2,1cents ανά λεπτό συμφέρει αρκετά. Όμως κοιτάω τιμές για γειτονικές χώρες και είναι αρκετά πιο ακριβά. Πχ Ιταλία 0,14€/λεπτό και Βουλγαρία 0,22€/λεπτό.

 

Έχω την εντύπωση πως παλιότερα που είχα κοιτάξει τις τιμές ενώ δεν ήταν δωρεάν, δεν υπήρχε όφελος συγκριτικά με τα πακέτα των καρτοκινητών. Πρέπει να έβγαινε αρκετά ακριβότερα.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολύ οικονομικότερες και καλύτερες υπηρεσίες voip ακόμη κι ελληνικές. Το Viber δεν αξίζει γι αυτή τη δουλειά
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολύ οικονομικότερες και καλύτερες υπηρεσίες voip ακόμη κι ελληνικές. Το Viber δεν αξίζει γι αυτή τη δουλειά

Έχεις να προτείνεις καμία? Δεν χάνω κάτι να δοκιμασω κ κάτι άλλο παρόμοιο .

 

--Στάλθηκε απο tapatalk με Lg g4. Lollipop 5.1--

Link to comment
Share on other sites

Έχεις να προτείνεις καμία? Δεν χάνω κάτι να δοκιμασω κ κάτι άλλο παρόμοιο .

 

--Στάλθηκε απο tapatalk με Lg g4. Lollipop 5.1--

Είμαστε τελείως εκτός θέματος οπότε μην το αναλύσουμε εδώ, ψάξε Intertelecom.gr, viva.gr κλπ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. ...εχω ενα κινητο lg g5 και αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την εφαρμογή του messenger...εδώ και κάνα δυο μέρες όλα τα βιντεακια που μου στέλνουν δεν μπορώ να τα "παιξω" στην εφαρμογή. ...κάνει να μου τα ανοίξει με τον Chrome ,να τα δείξει από εκεί αλλά και πάλι σταματάει. ...καμία ιδέα για το τι φταίει?

 

Στάλθηκε από το SM-T805 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολύ οικονομικότερες και καλύτερες υπηρεσίες voip ακόμη κι ελληνικές. Το Viber δεν αξίζει γι αυτή τη δουλειά

 

Είναι η εύκολη λύση για όσους δεν θέλουν να μάθουν άλλη μια εφαρμογή ή δεν θέλουν να βάλουν τρίτο sip client. Ακούγεται αστείο για μας αλλά έχει κοινό και μάλιστα μεγάλο. :)

 

Είμαστε τελείως εκτός θέματος οπότε μην το αναλύσουμε εδώ, ψάξε Intertelecom.gr, viva.gr κλπ

 

Η viva είναι πανάκριβη. :!:

 

Aυτό λειτουργεί κάπως καλύτερα.

 

Χαίρομαι που βοήθησα. :)

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Νταξ δεν την λες πανάκριβη τη Viva. Η οικονομικότερη πάντως στην Ελλάδα είναι η intertelecom με χρέωση ανα δευτερόλεπτο απ το πρώτο δευτερόλεπτο, και κορυφαία ποιότητα ήχου.
Link to comment
Share on other sites

Νταξ δεν την λες πανάκριβη τη Viva. Η οικονομικότερη πάντως στην Ελλάδα είναι η intertelecom με χρέωση ανα δευτερόλεπτο απ το πρώτο δευτερόλεπτο, και κορυφαία ποιότητα ήχου.

 

Αναφέρομαι και στο κόστος του να αποκτήσεις γεωγραφικό νούμερο από αυτούς.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρομαι και στο κόστος του να αποκτήσεις γεωγραφικό νούμερο από αυτούς.

A. Mόλις τα δα κι επαθα εγκεφαλικό :cry:

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα σε έναν επιβεβαιωμενο λογαριασμό στο ινσταγκραμ και βλέπω πως έχει επιλογή "επαφή". Τι είναι αυτό? Πρώτη φορά το βλέπω https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160930/4cac1b002c2aa112a0e99a79d7491c16.jpg

 

--Στάλθηκε απο tapatalk με Lg g4. Lollipop 5.1--

Link to comment
Share on other sites

Λάθος στη μετάφραση. Επικοινωνία έπρεπε να λέει αφού στα αγγλικά το "contact" αυτό το νόημα έχει.

 

Επικοινωνείς με το άτομο αυτό τέλος πάντων και με ότι τρόπους έχει βάλει διαθέσιμους. Email έχει σίγουρα.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα σε έναν επιβεβαιωμενο λογαριασμό στο ινσταγκραμ και βλέπω πως έχει επιλογή "επαφή". Τι είναι αυτό? Πρώτη φορά το βλέπω https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160930/4cac1b002c2aa112a0e99a79d7491c16.jpg

 

--Στάλθηκε απο tapatalk με Lg g4. Lollipop 5.1--

Πρέπει να μετατρέψεις την επαφή σου σε business profile. Λογικά πρέπει να είναι σε όλους διαθέσιμη η επιλογή πλέον. Απλα χρειάζεται να συνδέσεις και Facebook page για να το κάνεις.

 

Sent from my Nexus 6P

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει κανείς άλλος το swipe pro για fb που να έχει δοκιμάσει κ άλλες 3rd party εφαρμογές να κάνει μια σύγκριση?

 

Αγόρασα το pro χτες με το 50% off που είχε.

Πολύ καλή εφαρμογή αλλά δενβεχω χρησιμοποιήσει άλλη πέραν του swipe για fb και αναρωτιέμαι τι performance έχει ο ανταγωνισμός. Η μαμά είναι για καρπαζιές.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει κανείς άλλος το swipe pro για fb που να έχει δοκιμάσει κ άλλες 3rd party εφαρμογές να κάνει μια σύγκριση?

 

Αγόρασα το pro χτες με το 50% off που είχε.

Πολύ καλή εφαρμογή αλλά δενβεχω χρησιμοποιήσει άλλη πέραν του swipe για fb και αναρωτιέμαι τι performance έχει ο ανταγωνισμός. Η μαμά είναι για καρπαζιές.

 

Το ιδιο και το folio. Μονο το friendcaster ήταν αψογο αλλα το παρατησαν

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,υπαρχει εφαρμογη που να μπορεις να στειλεις φωνητικα μηνυματα στο facebook εκτος απο την εφαρμογη messenger? εφαρμογη τυπου disa δηλαδη.

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα, αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

 

Πριν ένα μήνα έκανα ένα καινούργιο Skype σε android συσκευή marshmallow 6.1 -Sony Z5 premium. Το έφτιαξα και το άφησα δίχως να προσθέσω καμία επαφή με σκοπό να το " στήσω " όταν θα έχω χρόνο.

Μετά απο δύο εβδομάδες μου έγραψε ότι υπάρχει πρόβλημα και οτι πρέπει να συνδεθώ απο κάποιο browser, πήγα σε browser κάι μου έγραψε το παραπάνω με την αναστολή λόγω οτι κάποιος ίσως έκλεψε το account ή στάλθηκαν απο τον λογαριασμό ανεπιθύμητα μηνύματα. (πιστεύω οτι επειδή έμεινε καιρό δίχως επαφές το πέρασαν για bot)

Και μπορώ να το επαληθευσω ΜΟΝΟ με αριθμό κινητού πράγμα που δεν θέλω.

Υπάρχει λύση;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

είμαι εντελώς νέος στο forum και για να είμαι ειλικρινής γράφτηκα με αφορμή το πρόβλημα που αντιμετωπίζει η κόρη μου με το messenger στο νέο της κινητό. Το πρόβλημα είναι το εξής: ενώ στο παλιό της κινητό μπορεί να συνδεθεί στο messenger, όταν το επιχειρεί στο καινούριο δεν μπορεί παίρνοντας την απάντηση " it looks like you were misusing this feature by going too fast. you’ve been blocked from using it ". Σημειωτέον ότι δεν έχει λογαριασμό στο facebook, αλλά συνδέεται με αριθμό κινητού τηλεφώνου. Πώς ξεπερνιέται το πρόβλημα;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας

Υ.Γ: Μιας και είμαι ελαφρώς άσχετος από forum, είναι πολύ πιθανόν να έβαλα το θέμα σε λάθος κατηγορία...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...