Jump to content

[Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μήπως λέω μήπως δουλεύει κανείς το facebook με κανένα παλιό apk που να δουλεύει απροβλημάτιστα ?

Υπάρχει έκδοση του Facebook ή του messenger που τρέχει απροβλημάτιστα;; :D :D :D

Btw, ρε παιδιά, καμία φορά χαμηλώνω την ένταση του κινητού, ας πούμε στο 1/3 ή και πιο κάτω, κυρίως στη δουλειά.

Το messenger συνεχίζει να βαράει κανονικά στο μέγιστο της έντασης... Τι παίζει; Παίρνει πρωτοβουλίες μόνο του...; Λύση υπάρχει να "υπακούει" στην ένταση; Είναι πολύ σπαστικό.

 

Live to ride, ride to live...

Link to comment
Share on other sites

Τι προβληματα εχετε με φβ και μεσεντζερ?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Εγώ εδώ κ ένα χρόνο (κ λίγο παραπάνω ισως) βλέπω τις δημοσιεύσεις στην αρχική μου σελίδα ανακατεμένες! Με άσχετη χρονολογική σειρά! Ενώ είναι στην ρύθμιση να βλέπω τις πιο πρόσφατες. Ας πούμε πρώτη πρώτη θα μου δείξει μια προχθεσινή, πιο κάτω μια που ανέβηκε πριν δέκα λεπτά, παρακάτω μία που ανέβηκε μια βδομάδα πριν... Αν βγω και ξαναμπώ αλλάζουν! Πάλι όμως ανακατεμένες.. Γι αυτό και πλέον μπαίνω από Chrome στο κινητό και πολύ σπάνια από το επίσημο.

Ότι έκδοση κ αν έχω βάλει δεν φτιάχνει αυτό!

 

Και στο messenger έχω παλιά έκδοση. Σταμάτησα να ανημερωνω γιατί μου στέλνανε μήνυμα και δεν μου ερχόταν. Με έδειχνε χωρίς ίντερνετ (ενώ ειχα) και ερχόταν τα μηνύματα μόνο αν άνοιγα την εφαρμογή.

 

(Ρίνα)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει ο αλγόριθμος εδώ και τόσο περίπου.. Πρέπει να πας τέρμα δεξιά και να επιλέξεις πιο πρόσφατα για να τα δεις. Από default δε στα δείχνει σίγουρα έτσι.

 

Sent from my Nexus 6P

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει έκδοση του Facebook ή του messenger που τρέχει απροβλημάτιστα;; :D :D :D

Btw, ρε παιδιά, καμία φορά χαμηλώνω την ένταση του κινητού, ας πούμε στο 1/3 ή και πιο κάτω, κυρίως στη δουλειά.

Το messenger συνεχίζει να βαράει κανονικά στο μέγιστο της έντασης... Τι παίζει; Παίρνει πρωτοβουλίες μόνο του...; Λύση υπάρχει να "υπακούει" στην ένταση; Είναι πολύ σπαστικό.

 

Live to ride, ride to live...

 

μηπως χαμηλώνεις απλα την ενταση του ηχου κλησης κι όχι τις ειδοποιήσεις?

Link to comment
Share on other sites

μηπως χαμηλώνεις απλα την ενταση του ηχου κλησης κι όχι τις ειδοποιήσεις?

Άμα είσαι τούβλο αυτά παθαίνεις.

Ευχαριστώ!

 

Live to ride, ride to live...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κάποια καλη προταση για εφαρμογουλα αλα quick ball που εχουν τα xiaomi για να έχουμε καποιες λειτουργίες με το 1 χερι ξερει κανείς; Βλέπω υπαρχουν αρκετες, αν ξέρει κανεις να προτείνει καποια δοκιμασμενη και καλη...

 

Στάλθηκε από το F3211 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο Facebook πως βλέπω την λίστα των φίλων που είναι ενεργοί η πριν πόση ώρα ηταν μεσα;; έφυγε η επιλογή που ήταν πάνω δεξιά και έβλεπες. Είχα να το ενημερώσω μήνες και δεν βλέπω την επιλογή πλέον

 

Επίσης όταν έχω ρυθμίσει το messenger να με δείχνει ενεργή, θα με βλέπουν online μόνο όταν βρίσκομαι εκείνη την στιγμή μέσα στην εφαρμογή;;

Η με το που συνδέομαι στο ίντερνετ θα με δείχνει online αυτόματα;

 

Έκδοση Facebook

42af8c63c055f6dd8850a37afa9cc9d8.jpg

 

(Ρίνα)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο Facebook πως βλέπω την λίστα των φίλων που είναι ενεργοί η πριν πόση ώρα ηταν μεσα;; έφυγε η επιλογή που ήταν πάνω δεξιά και έβλεπες. Είχα να το ενημερώσω μήνες και δεν βλέπω την επιλογή πλέον

 

Επίσης όταν έχω ρυθμίσει το messenger να με δείχνει ενεργή, θα με βλέπουν online μόνο όταν βρίσκομαι εκείνη την στιγμή μέσα στην εφαρμογή;;

Η με το που συνδέομαι στο ίντερνετ θα με δείχνει online αυτόματα;

 

Έκδοση Facebook

42af8c63c055f6dd8850a37afa9cc9d8.jpg

 

(Ρίνα)

Για το πρώτο, μπορείς να το δεις μέσω του messenger.

35cfd8b198d75dc7d5ef01f23347a0bf.jpg

 

Live to ride, ride to live...

Link to comment
Share on other sites

Για το πρώτο, μπορείς να το δεις μέσω του messenger.

35cfd8b198d75dc7d5ef01f23347a0bf.jpg

 

Live to ride, ride to live...

Από το messenger μπορώ να δω ποιος είναι τώρα σε σύνδεση! Πριν όμως έβλεπα μέσα από το fb πριν πόση ώρα ηταν ενεργοί κάποιοι φίλοι! Αυτό που έλεγε πχ 1λ, 10λ, 2ω

Κτλ..... Αυτα τώρα πως τα βλέπω;;

Παταγες αυτό το άσπρο ανθρωπάκι που ήταν πάνω δεξια. Τώρα δεν υπάρχει αυτό και δεν βολεύει γιατί θες να δεις αν ήταν μέσα πρόσφατα κάποιος φίλος για να του στείλεις μήνυμα. 6b9192fa85142cd2852d49466725ef5a.jpg

 

(Ρίνα)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Κατεβάστε την παρακάτω εφαρμογή για να μιλάτε από το κινητό σας δωρεάν.Κάποια χαρακτηριστικα της είναι ότι μπορείς να παίρνεις δωρεάν πόντους(credits) ώστε να μιλάς δωρεάν προς κινητά και σταθερά.Επίσης κάτι που μου έκανε μεγάλη εντύπωση είναι η άψογη ποιότητα των κλήσεων χωρίς καθυστερησεις στη συνομιλία όπως με άλλες εφαρμογές.Πιστεύω αξίζει το κόπο για κάποιους που δεν κάνουν πολλά τηλεφωνηματα την ημέρα.Για να πάρετε extra credits, πατήστε more-purchase credits-redeem-invitation code:keacwx.

http://talkunow.com/men/android.html

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάστε την παρακάτω εφαρμογή για να μιλάτε από το κινητό σας δωρεάν.Κάποια χαρακτηριστικα της είναι ότι μπορείς να παίρνεις δωρεάν πόντους(credits) ώστε να μιλάς δωρεάν προς κινητά και σταθερά.Επίσης κάτι που μου έκανε μεγάλη εντύπωση είναι η άψογη ποιότητα των κλήσεων χωρίς καθυστερησεις στη συνομιλία όπως με άλλες εφαρμογές.Πιστεύω αξίζει το κόπο για κάποιους που δεν κάνουν πολλά τηλεφωνηματα την ημέρα.Για να πάρετε extra credits, πατήστε more-purchase credits-redeem-invitation code:keacwx.

http://talkunow.com/men/android.html

 

sms στέλνει ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Θελει ιντερνετ?

Edit ανοιξα το link και ειδα

 

Send By Opto

Edited by optostyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Κι παίρνεις δωρεάν credits φορτωνοντας σαβουροπρογραμματα στο κινητό..βέβαια αφού πάρεις τα credits σβήνεις το πρόγραμμα.Η κάνοντας register trial για 7 ημέρες σε υπηρεσίες άγνωστες..

 

Στάλθηκε από το X5pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα. Εναλλακτικές εφαρμογές για το facebook υπάρχουν; γιατί η συγκεκριμένη επίσημη που υπάρχει και μπαταρία τρώει και γενικά με έχει κουράσει με τα κολλήματα της.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το τρέχεις από τον chrome. Έχει τη δυνατότητα να σου στέλνει ειδοποιήσεις, και μπορείς να προσθέσεις συντόμευση για τη σελίδα στην αρχική οθόνη.

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Εναλλακτικές εφαρμογές για το facebook υπάρχουν; γιατί η συγκεκριμένη επίσημη που υπάρχει και μπαταρία τρώει και γενικά με έχει κουράσει με τα κολλήματα της.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασε Swipe Pro. Η καλύτερη που έχω βρει, την δουλεύω ένα χρόνο τώρα.

 

Sent from my SM-G955F

me > you
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε Swipe Pro. Η καλύτερη που έχω βρει, την δουλεύω ένα χρόνο τώρα.

 

Sent from my SM-G955F

Αυτό βλέπω...πραγματικά πάει για ξήλωμα η επίσημη με κούρασε..

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Εναλλακτικές εφαρμογές για το facebook υπάρχουν; γιατί η συγκεκριμένη επίσημη που υπάρχει και μπαταρία τρώει και γενικά με έχει κουράσει με τα κολλήματα της.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MaterialFB, κατά τη γνώμη μου η καλύτερη

Link to comment
Share on other sites

MaterialFB, κατά τη γνώμη μου η καλύτερη

Δοκιμάζω και το friendly αυτή τη στιγμή.. Πολύ καλό

Το material γιατί δεν μπορώ να το βρω στο playstore;

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω και το friendly αυτή τη στιγμή.. Πολύ καλό

Το material γιατί δεν μπορώ να το βρω στο playstore;

Υπάρχει δυνατότητα στο friendly να βλέπουμε πριν πόση ώρα ηταν μεσα οι φίλοι μας;;;; (2λ, 20λ) σε λίστα! Όπως ήταν πριν στην επίσημη εφαρμογή και τώρα το βγάλανε.

 

(Ρίνα)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...