Jump to content

Huawei Mate 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω ότι ή 320 ήταν μία χαρά από μπαταρία δεν την έβαλα ποτέ αλλά τα παιδιά που την είχαν βάλει δεν είχαν πει για προβλήματα

 

sent from my mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποια θεωρείται την κατάλληλη ευρωπαϊκή ROM για το NXT-AL10;

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ρουταρεις για να βάλεις άλλη ρομ στο AL 10 ελπίζω να το γνωρίζεις

 

sent from my mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ρουταρεις για να βάλεις άλλη ρομ στο AL 10 ελπίζω να το γνωρίζεις

 

sent from my mate 8

 

 

Ok ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει έκδοση Β352 για το NXT-L29C432 ??

Μέχρι 320.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ή 352 έχει βγει για NXT AL10 όσον αφορά τα firmware νομίζω ότι ή 180 ήταν ή πιο σταθερή σε όλους τους τομείς ως ώρας

 

sent from my mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Ή 352 έχει βγει για NXT AL10 όσον αφορά τα firmware νομίζω ότι ή 180 ήταν ή πιο σταθερή σε όλους τους τομείς ως ώρας

 

sent from my mate 8

Θενκς! Οποτε παραμενω στην Β180!

Link to comment
Share on other sites

Η 180 σε σχέση με την 320, ποιά έχει καλύτερη μπαταρία?

Ελαφρώς καλύτερη μπαταρία η 180 με την Β321 που έχω εγώ να είναι ένα τακ ταχύτερη όμως .

Μικρές διαφορές.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο μου ξανα το θηριακι

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ και εγώ την ομήγυρη,κατοχος της συσκευής απο το Σαββατο,ερχόμενος από το mate s

 

Στάλθηκε από το SM-T715 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τους καλοδουλευτες οι συσκευές σας παιδιά πραγματικά ένα από τα καλύτερα τηλέφωνα ως ώρας

 

sent from my mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα απο οτι καταλαβα μεχρι τωρα καλο ειναι οσοι εχουμε το Ευρωπαικο μοντελο να παραμεινουμε στην 180,εχω κατεβασει την 320 αλλα με αυτα που διαβασα με αποθαρυνει να την ριξω πανω,σωστα???
Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Καλα ειναι και αλλα στη μεση. Εγω που εχω το κινεζικο και εχω ξεμεινει με την ευρωπαικη 180 γιατι γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος τι να πω? :P Καποια στιγμη πρεπει να το αποφασισω να βαλω καποια απο ολες.
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που είχα την Β321 δεν είχα κανένα θέμα.... Ισως να ηταν λίγο πιο κάτω η μπαταρία αλλά ηταν ενα κλικ πιο γρήγορη... Πάντως ήταν το ίδιο σταθερή....
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ή 352 του κινεζικού τα σπάει παιδιά και πολύ καλή μπαταρία και σταθερότατη και απροβληματιστη

 

sent from my mate 8

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Προσπαθώ να πάω πίσω στην C636Β180 από την C636Β321 αλλά δεν λειτουργεί. κάνω το flash μέσω fastboot και κολλάει στην στο μήνυμα ότι έχω πειραγμένη rom στην εκκίνηση. ξέρει κανείς τι να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Προσπαθώ να πάω πίσω στην C636Β180 από την C636Β321 αλλά δεν λειτουργεί. κάνω το flash μέσω fastboot και κολλάει στην στο μήνυμα ότι έχω πειραγμένη rom στην εκκίνηση. ξέρει κανείς τι να κάνω;

 

Αν δεν είσαι ροοτ με ξεκλείδωτο bootloader δεν μπορείς να γυρίσεις πίσω στην Β180 και γενικά σε οποιαδήποτε Emui 4 επειδή στην 4.1 αλλαξαν τον bootloader οπότε αν έχεις θεματακια υπομονή μέχρι το επόμενο update...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είσαι ροοτ με ξεκλείδωτο bootloader δεν μπορείς να γυρίσεις πίσω στην Β180 και γενικά σε οποιαδήποτε Emui 4 επειδή στην 4.1 αλλαξαν τον bootloader οπότε αν έχεις θεματακια υπομονή μέχρι το επόμενο update...

 

Oύτε στην C432B180 δεν γίνεται; Επίσης όταν ξαναπέρασα την C636B321 χάθηκαν οι στοκ εφαρμογές που είχε μέσα και δεν εφαρμόζονται πλέον τα θέματα. Τα εικονίδια τα μισά εμφανίζονται σωστά όπως θα έπρεπε και μισά όπως παλαιότερες ρομ.

Edited by Cris4524
Link to comment
Share on other sites

Oύτε στην C432B180 δεν γίνεται; Επίσης όταν ξαναπέρασα την C636B321 χάθηκαν οι στοκ εφαρμογές που είχε μέσα και δεν εφαρμόζονται πλέον τα θέματα. Τα εικονίδια τα μισά εμφανίζονται σωστά όπως θα έπρεπε και μισά όπως παλαιότερες ρομ.

 

Δεν γίνεται με καμιά ήμουν ξεκάθαρος.... Από Emui 4.1 δεν μπορείς να γυρίσεις σε Emui 4. 0....

Όσο για τις στοκ εφαρμογές αν η πρώτη σου έκδοση ηταν πχ. C636 και εσύ πέρασες την C432 τότε ολα λειτουργούν σωστά έκτος τα live themes και κάποιες στοκ εφαρμογές ... Θα ξαναλειτουργισουν σωστά όταν ξαναβάλεις την δική σου πρώτη έκδοση... Αλλα τις στοκ εφαρμογές μπορείς και να τις κατεβάσεις (μέχρι και από playstor) και να τις βάλεις μόνος σου... Για τα εικονίδια δεν κατάλαβα τι εννοείς... Ισα ίσα που και του Instagram αλλάζει στο καινούργιο εικονίδιο

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...