Jump to content

Huawei Mate 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενώ μεχρι τώρα δούλευα τον solid explorer σε όλα μου τα κινητά σε αυτό δεν μου δουλεύει ενώ μου δείχνει τα πάντα κολλάει και δεν κάνει αντιγραφή από ή προς την κάρτα sd. Ευτυχώς και ο μαμά explorer είναι καλός αλλά όχι σαν το σολιντ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η εκδοση C432 εχει πάρει τελευταια αναβαθμηση την B152 και για την ωρα δεν υπάρχει νεότερη....

Η εκδοση C185 εχει παρει μεχρι και την C162

Η έκδοση C636 ειναι ακομα με την Β103 (αυτην εχω εγω)

Η ΑL10 (χωρις Google services) τις εχει παρει ολες μέχρι και την Β168.

 

Αν εχω καταλαβει καλα για να περασεις μια αναβάθμιση που θα κατεβασεις απο Xda να να τρεξει σωστα (με τον φακελο dload) και να μη βγαλει error θα πρεπει η ρομ ή το update να ειναι για την εκάστοτε "C" εκδοση.... Δηλαδη αν εχεις την C432B152 δεν σε αφηνει να βαλεις την C185B162..... Και ας ειναι και οι 2 international.... Παρα μονο με ρουτ η ξεκλείδωμα bootloader.... Οποτε θα πρεπει να περιμενεις τα upadate της εκδοσης σου.... Κι εννοείται οι χσνεις εγγύηση αν εχεις και ολλα τα OTA updates.

Καλα δεν τα εχω καταλάβει? Υπαρχει αλλος τρόπος (εκτος του ξεκλείδωτου bootloader & root) γαι να περασεις σε εκδοση C αλλη εκδοση C(πχ απο C636 να βαλεις ρομ του C185}? ?

Ενα πραγμα μονο: Γιατι χανεις εγγυηση δεν καταλαβα...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Ενα πραγμα μονο: Γιατι χανεις εγγυηση δεν καταλαβα...

 

Αν και εγω με ερωτηση τα αναφερα εννοουσα ότι για να περασεις π.χ. από την C636 rom της C185 θα πρεπει να ξεκλειδώσεις bootloader οποτε και να ρουταρεις....και οποτε χανεις εγγυηση...αν και καπου διαβασα ότι ξανακλειδωνει o bootloader

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Αν και εγω με ερωτηση τα αναφερα εννοουσα ότι για να περασεις π.χ. από την C636 rom της C185 θα πρεπει να ξεκλειδώσεις bootloader οποτε και να ρουταρεις....και οποτε χανεις εγγυηση...αν και καπου διαβασα ότι ξανακλειδωνει o bootloader

 

Ναι εγω το εγραψα...Γιαυτο σε ρωτουσα πως το συμπαιρανες οτι χανεις την εγγυηση. Δεν εχουμε παρει samsung συσκευη...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Ναι εγω το εγραψα...Γιαυτο σε ρωτουσα πως το συμπαιρανες οτι χανεις την εγγυηση. Δεν εχουμε παρει samsung συσκευη...

 

Μιας και αν θυμαμαι καλα από την AL10 περασες σε ευρωπαικη κτλ η διαδηκασια από ''C636'' σε οποιαδήποτε άλλη ''C'' θελει οπωσδηποτε ξεκλείδωμα bootloader, recovery και ρουτ η μονο ρουτ (χωρις να ξερω αν ρουταρετε χωρις ξεκλείδωμα και με το stock recovery)μιας και θελω να περασω από την C636 στην C185 να παιρνω και κανα update γιατι με αυτην που εχω δεν το βλεπω.....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μιας και αν θυμαμαι καλα από την AL10 περασες σε ευρωπαικη κτλ η διαδηκασια από ''C636'' σε οποιαδήποτε άλλη ''C'' θελει οπωσδηποτε ξεκλείδωμα bootloader, recovery και ρουτ η μονο ρουτ (χωρις να ξερω αν ρουταρετε χωρις ξεκλείδωμα και με το stock recovery)μιας και θελω να περασω από την C636 στην C185 να παιρνω και κανα update γιατι με αυτην που εχω δεν το βλεπω.....

 

Root χωρις ξεκλειδωμα δυστυχως δεν παιζει. Αρα τα κανεις ολα και ησυχαζεις :P

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Εδω και 8 ωρες εχω βαλει επιτελους την C636B170 ρομ.

Για οποιον ενδιαφερεται ειναι full update 1,4g εδω

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=65844025&postcount=272

Σε σχεση παντα με την Β103

Πολυ καλυτερη διαχειρηση μπαταριας (απο της 9 το πρωι με 62% μπαταρια εχω 56% με ολα ανοιχτα ενω με την Β103 θα ειχα 35 με 40%) και συστηματος (απο 70% στο συστημα με την Β103 αν θυμαμαι καλα ειμαι στο 9%)

Δεν εχει το Huawei health app (περιεργο) αλλα εχει τα κολπακια με το δαχτυλικο αποτυπωμα.

Οι ειδοποιησεις καμια αλλαγη, ερχονται οταν και αν το θυμηθουν.

Ειναι official και δεν θελει ροοτ και ξεκλειδωμα αρκει να εχετε την C636 εκδοση και την περνατε με την μεθοδο του ''dload''

 

Αυτα για την ωρα.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εδω και 8 ωρες εχω βαλει επιτελους την C636B170 ρομ.

Για οποιον ενδιαφερεται ειναι full update 1,4g εδω

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=65844025&postcount=272

Σε σχεση παντα με την Β103

Πολυ καλυτερη διαχειρηση μπαταριας (απο της 9 το πρωι με 62% μπαταρια εχω 56% με ολα ανοιχτα ενω με την Β103 θα ειχα 35 με 40%) και συστηματος (απο 70% στο συστημα με την Β103 αν θυμαμαι καλα ειμαι στο 9%)

Δεν εχει το Huawei health app (περιεργο) αλλα εχει τα κολπακια με το δαχτυλικο αποτυπωμα.

Οι ειδοποιησεις καμια αλλαγη, ερχονται οταν και αν το θυμηθουν.

Ειναι official και δεν θελει ροοτ και ξεκλειδωμα αρκει να εχετε την C636 εκδοση και την περνατε με την μεθοδο του ''dload''

 

Αυτα για την ωρα.

 

Ειδες που τελικα τους περασες ολους ? Την 170 εχεις.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,αλλος ενας κατοχος στην παρεα σας με ΝΧΤ-L29 και C432B152.Το στηνω:wacko: και τα λεμε στην πορεια :D

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ και αν μπορώ μια Φωτογραφεία που έχω και βλέπω στο τηλέφωνο να την στείλω σε smart tv;
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ και αν μπορώ μια Φωτογραφεία που έχω και βλέπω στο τηλέφωνο να την στείλω σε smart tv;

 

Mirorshare αν δεν κάνω λάθος....Τελευταίο στις σύνθετες ρυθμίσεις...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Mirorshare αν δεν κάνω λάθος....Τελευταίο στις σύνθετες ρυθμίσεις...

Το βρήκα αλλά δεν μπορώ να την συνδέσω με τπτ. Κάποια στιγμή είχα εμφανίσει την οθόνη του κινητού στην tv τώρα δεν το βρίσκω. Με το ΝΟΤΕ3 Όταν έβλεπα φώτο η βίντεο και ήθελα, παταγα ένα τετραγωνακι και το εμφάνιζε στην tv

Όπως φαίνετε στην φώτο στο YouTube μου βγάζει την επιλογή και δουλεύει στη συλλογή όχι.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160315/f769bde7735e2fa504fafb4f50a2b704.jpg

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Εδω και 8 ωρες εχω βαλει επιτελους την C636B170 ρομ.

Για οποιον ενδιαφερεται ειναι full update 1,4g εδω

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=65844025&postcount=272

Σε σχεση παντα με την Β103

Πολυ καλυτερη διαχειρηση μπαταριας (απο της 9 το πρωι με 62% μπαταρια εχω 56% με ολα ανοιχτα ενω με την Β103 θα ειχα 35 με 40%) και συστηματος (απο 70% στο συστημα με την Β103 αν θυμαμαι καλα ειμαι στο 9%)

Δεν εχει το Huawei health app (περιεργο) αλλα εχει τα κολπακια με το δαχτυλικο αποτυπωμα.

Οι ειδοποιησεις καμια αλλαγη, ερχονται οταν και αν το θυμηθουν.

Ειναι official και δεν θελει ροοτ και ξεκλειδωμα αρκει να εχετε την C636 εκδοση και την περνατε με την μεθοδο του ''dload''

 

Αυτα για την ωρα.

 

Ποια ειναι τα κολπακια με το fingerprint? Επισης κατεβαινουν τα on screen buttons?

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι τα κολπακια με το fingerprint? Επισης κατεβαινουν τα on screen buttons?

 

Τα on screen buttons δεν κατεβαίνουν.Τα κολπάκια είναι που σερνεις το δάχτυλο στον κύκλο του δακτυλικου αποτυπώματος και κατεβαίνει η μπάρα με τις ειδοποιήσεις κτλ.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Τα on screen buttons δεν κατεβαίνουν.Τα κολπάκια είναι που σερνεις το δάχτυλο στον κύκλο του δακτυλικου αποτυπώματος και κατεβαίνει η μπάρα με τις ειδοποιήσεις κτλ.

Όπα πως γενετο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Όπα πως γενετο αυτό.

 

Είναι ρυθμίσεις στο μενού του δακτυλικου αποτυπώματος που μου εμφανίστηκαν μετά την αναβάθμιση στην B170

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το βρήκα αλλά δεν μπορώ να την συνδέσω με τπτ. Κάποια στιγμή είχα εμφανίσει την οθόνη του κινητού στην tv τώρα δεν το βρίσκω. Με το ΝΟΤΕ3 Όταν έβλεπα φώτο η βίντεο και ήθελα, παταγα ένα τετραγωνακι και το εμφάνιζε στην tv

Όπως φαίνετε στην φώτο στο YouTube μου βγάζει την επιλογή και δουλεύει στη συλλογή

Περίμενε θες απλά ότι βλέπεις στο τηλέφωνο να το βλέπεις και στην tv η να στέλνεις και αποθηκευεις αρχεία από το τηλέφωνο στην tv?

Αν θες το πρώτο τότε είναι στις ρυθμίσεις - προβολή - ασύρματη οθόνη και λειτουργεί τέλεια.Βέβαια εδώ θα πρέπει να συνδέεις Από πριν το τηλέφωνο με την τηλεόραση και να πηγαίνεις μετά να προβάλεις το περιεχόμενο που θες.

Αν τώρα θες Εκεί που βλέπεις μια φώτο η ένα βίντεο τόπου να το βλέπεις στην τηλεόραση τότε κατέβασε Από play store την εφαρμογή imediashare και από το περιεχόμενο που θες να προβάλεις επιλέγεις κοινή χρήση - imediashare - την συσκευή που θα το προβάλεις και είσαι έτοιμος.Το δοκίμασα και λειτουργεί άψογα.

Για το δεύτερο δεν γνωρίζω πως γίνεται ούτε πώς δουλεύει το mirrorshare ή μάλλον το mirrorshare μου λειτουργεί σαν την ασύρματη οθόνη (mirrarcast)

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ρε φίλε αυτό ήθελα έβαλα την εφαρμογή που είπες και είναι ΟΚ θα ψάξω μπας και βρω καμία καλύτερη αλλά αυτό ακριβώς έψαχνα. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει νεότερη Ρομ από την C432B152;Εάν ναι που μπορώ να τη βρω;

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει νεότερη Ρομ από την C432B152;Εάν ναι που μπορώ να τη βρω;

 

Όχι δυστυχώς αυτή είναι προς το παρόν η τελευταία....

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωραίος ρε φίλε αυτό ήθελα έβαλα την εφαρμογή που είπες και είναι ΟΚ θα ψάξω μπας και βρω καμία καλύτερη αλλά αυτό ακριβώς έψαχνα. Ευχαριστώ

 

Αυτή λειτουργεί πολύ καλά σε Φωτογραφίες και μουσική αλλά βίντεο κολλάει συνεχώς όποτε αν βρεις καμία καλύτερη δοκίμασε την με κανένα βάρη avi ή mp4 βίντεο και ενημέρωσε μας.

Εγώ την έχω και :p πληρωμένη :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ειδες που τελικα τους περασες ολους ? Την 170 εχεις.

 

Ναι ξέρω μουρμούρισα αρκετά αλλά δεν είχα και άδικο...

Μέχρι χθες Δεν είχα δει πάνω από 5,5 ώρες οθόνη και ξαφνικά μετά την αναβάθμιση σε Β170 με 68% μπαταρία που τελείωσε το update τώρα στο 28% και έχω γράψει 6,5 ωρες οθόνη.Έτσι όπως πάει απο 100% θα φτάνει και 8 ώρες οθόνη.Εντάξει για τις ειδοποιήσεις δεν ξαναμιλαω.

 

Για το Huawei Swype πληκτρολόγιο έχει κανείς θέμα να του κατεβαίνει συνεχώς Εκεί που γράφει κάτω?Μήπως να βάλω Swiftkey να τελειώνω?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση φιλέ tsiglas.

 

Μπορείς να παρακολουθείς το παρακάτω θέμα ώστε να ενημερωθείς άμεσα όταν βγει ενημέρωση για την έκδοση σου (C432)

http://forum.xda-developers.com/mate-8/general/huawei-official-ota-server-link-t3317588

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Όχι δυστυχώς αυτή είναι προς το παρόν η τελευταία....

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αυτή λειτουργεί πολύ καλά σε Φωτογραφίες και μουσική αλλά βίντεο κολλάει συνεχώς όποτε αν βρεις καμία καλύτερη δοκίμασε την με κανένα βάρη avi ή mp4 βίντεο και ενημέρωσε μας.

Εγώ την έχω και :p πληρωμένη :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ναι ξέρω μουρμούρισα αρκετά αλλά δεν είχα και άδικο...

Μέχρι χθες Δεν είχα δει πάνω από 5,5 ώρες οθόνη και ξαφνικά μετά την αναβάθμιση σε Β170 με 68% μπαταρία που τελείωσε το update τώρα στο 28% και έχω γράψει 6,5 ωρες οθόνη.Έτσι όπως πάει απο 100% θα φτάνει και 8 ώρες οθόνη.Εντάξει για τις ειδοποιήσεις δεν ξαναμιλαω.

 

Για το Huawei Swype πληκτρολόγιο έχει κανείς θέμα να του κατεβαίνει συνεχώς Εκεί που γράφει κάτω?Μήπως να βάλω Swiftkey να τελειώνω?

 

Εγω με μαμα πληκτρολόγιο δεν είχα κανένα θέμα.

Γιατί στην έκδοση του icy κατεβαίνουν τα κουμπιά ενω στην δική σου όχι. Δηλ το είχαν και το αφαίρεσαν ?

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες υπάρχει θέμα του κινητού με τις ειδοποιήσεις?

Κάτι τέτοια διαβάζω και έχω μπερδευτεί. Τα email (exchange) έρχονται κανονικά?

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες υπάρχει θέμα του κινητού με τις ειδοποιήσεις?

Κάτι τέτοια διαβάζω και έχω μπερδευτεί. Τα email (exchange) έρχονται κανονικά?

 

Λοιπόν για να μην υπάρχει παραπλάνηση, οι ειδοποιήσεις έρχονται αλλά τις περισσότερες φορές όταν θα ενεργοποιηθεί η οθόνη και όχι σύμφωνα με την ρύθμιση που έχεις κάνει στο εκάστοτε app. Και αυτά σε ότι αφορά της δικές μου ρομ C636B103 & C636B170. Δηλαδή όταν πάρει μπροστά το Android doze και κοιμησει τις εφαρμογές παρόλο που του έχεις δώσει να μένουν ξυπνιες κάποιες φορές όχι όλες αλλά τις περισσότερες δεν σου έρχονται ειδοποιήσεις μέχρι να ενεργοποιησεις την οθόνη όπου και έρχονται όλες μαζί.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω με μαμα πληκτρολόγιο δεν είχα κανένα θέμα.

Γιατί στην έκδοση του icy κατεβαίνουν τα κουμπιά ενω στην δική σου όχι. Δηλ το είχαν και το αφαίρεσαν ?

 

Σε εμένα δεν υπήρχε ποτέ στα on-screen κουμπιά εικονίδιο που να τα αποκρυπτει... Δεν ξέρω καν αν το έχει κάποια έκδοση... Πάντως τα περισσότερα αν όχι όλα Huawei το έχουν.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

^^ και δεν σας ενοχλεί αυτό?

Δεν έχετε βρει καμία λύση?

Εγώ έχω τα email της δουλειάς μου και θα πρέπει να τα λαμβάνω σε πραγματικό χρόνο.

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...