Jump to content

Huawei Mate 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν είναι όπως και στο Mate 9 ο μόνος τρόπος για να ξεκλειδώνει με δακτυλικά είναι αν το κλειδώσεις από την επιλογή που έχει στο Αιωρούμενο κουμπί.

 

Η

 

μόνο αυτή η εφαρμογή δουλεύει που είναι επί πληρωμή εγώ την αγόρασα και επιβεβαιώνω ότι όντος δουλεύει.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iglint.android.screenlockpro

Αν και πιστεύω πως δεν αξίζει να πληρώσεις κάτι απλά για να κλείνει το κινητό ο καθένας ότι νομίζει.

Στο 9αρι λένε ότι στην επόμενη αναβάθμιση θα το βάλει η huawei σαν widgets

 

Ποια ειναι αυτη η εφαρμογη με το αιωρουμενο κουμπι? Δεν εχω δει κατι. Οσον αφορα την εφαρμογη την εξτρα εβαλα την μη-επι πληρωμη εφαρμογη και κανει το ιδιο. Μου ζηταει κωδικο παλι.

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποια ειναι αυτη η εφαρμογη με το αιωρουμενο κουμπι? Δεν εχω δει κατι. Οσον αφορα την εφαρμογη την εξτρα εβαλα την μη-επι πληρωμη εφαρμογη και κανει το ιδιο. Μου ζηταει κωδικο παλι.

Αν βάλεις αυτή που έδωσα δεν θα ζητάει.

Αιωρούμενο δεν είναι εφαρμογή θα το βρεις στις ρυθμίσεις. Αν θυμάμαι καλά το είχε και το ΜΑΤΕ8.

ad07f6a332827f61677feb1f83220480.jpg37d7b3fd5d138fbd9768918aee35bdd7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι αυτη η εφαρμογη με το αιωρουμενο κουμπι? Δεν εχω δει κατι. Οσον αφορα την εφαρμογη την εξτρα εβαλα την μη-επι πληρωμη εφαρμογη και κανει το ιδιο. Μου ζηταει κωδικο παλι.

 

στο honor 8 μετά το update έχει βάλει widget η Huawei, Κλείδωμα Οθόνης λέγεται

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Μια απορια θελω να μου λυσετε. Τις τελευταιες μερες που σκαλιζω το τηλέφωνο με updates και επαναφορα σε εργοστασιακες ενω εχω κλειστα τα δεδομενα με εχει χρεωσει σχεδον καθε μερα απο 1 ευρω δεδομενα (ειμαι στην Q). Μαλιστα τις δυο τελευταιες μερες που δεν εχω κανει τιποτα συνεχισε να με χρεωνει. Χθες με χρέωσε 2 φορες. Η διαφορα ολες αυτες τις μερες ειναι οτι ενεργοποιησα το huawei id και χρησιμοποίησα το hicare. Υπαρχει περιπτωση να με χρεωνε αυτο; Εγω παντως καλου κακου ξηλωσα το huawei id μου. Αναρωτιεμαι ομως μηπως ειναι κατι αλλο, πχ καποιοι κωδικοι που στελνει το viber για επιβεβαιωση απο το εξωτερικό Edited by Johny-B
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms!!!
Link to comment
Share on other sites

icy20, έχοντας βάλει την kangvipб αξίζει τον κόπο η μετάβαση σ αυτή από την official rom? xposed μπαινει?
OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Να πω την αληθεια ποτε δεν εβαλα nougat official καθως δεν υπαρχει μονιμο ρουτ ακομα απο οτι ειδα. Xposed δεν χρησιμοποιω αλλα αν θελετε μπορω να δομιμασω
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

ολα αυτά καλά βρε παιδιά αλλά τα widgets της huawei δεν δουλεύουν με άλλους launchers κι εγώ χρησιμοποιώ τον smart που με διπλό πάτημα απενεργοποιεί την οθόνη, μετά την αναβάθμιση σε 7 δεν μου δουλεύει πλέον και μου ζητά κάθε φορά κωδικό για να ξεκλειδώσει με δαχτυλικό αποτύπωμα, αυτό με το αιωρούμενο κουμπί ειναι άβολο (ξεκάθαρα κόπια από το iphone, καλά αυτό βρήκανε να κοπιάρουν?)

Το ζητούμενο για μένα είναι ότι δεν μπόρεσα να βρω κάποια ρύθμιση ούτε στο μενού του smart launcher ούτε στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου, καμμία ιδέα κανείς?

samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζετε αν η ανβαθμιση μεσω hicare για nougat είναι επισημη η beta???
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζετε αν η ανβαθμιση μεσω hicare για nougat είναι επισημη η beta???

 

Το αποκλειω το hicare να δινει beta...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Το αποκλειω το hicare να δινει beta...

 

Θα συμφωνησω με τον icy20.

OnePlus 12 16-512GB Green

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζετε αν η ανβαθμιση μεσω hicare για nougat είναι επισημη η beta???

 

Εχει ερθει αναβαθμιση μεσω hicare ? Σε χθεσινη επικοινωνια για αλλο θεμα με το support της huawei greece και σε ερωτηση μου για το ποτε θα παρει το mate 8 την 7,0 μου απαντησε μεχρι τελους μαρτιου...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

εδώ κ 5 μερες μεσω hicare μου τη βγαζει κανονικα την αναβαθμιση κ σημερα ηρθε κ μεσω ota!να την κανω η να περιμενω λετε?εχει διαφορες?τωρα είμαι στη192 κ emui4!σ επικοινωνια που ειχα με huawei support προχθες μου ειπαν οτι εφοσον ειναι στο hicare να διαβασω προσεκτικα τι λεει κ αν ειναι beta θα το εμφανισει στις πληροφορειες της αναβαθμισης κατι που δεν ειδα πουθενα! Edited by georgios308
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα είναι αυτό που βρήκες;

 

Στο YouTube όταν βλέπεις κάποιο βίντεο σε μικρό παράθυρο και όχι σε full screen σε ανάλυση χαμηλή 480 320 νομίζω και ελαφρά σε 720 κάνει κάτι γραμμές στο βίντεο περίεργες αν αλλάξεις ανάλυση φτιάχνει

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν μπορώ να πάω από την Β560 στην 192 γιατί έχω βρει κάποιο πρόβλημα και με ενοχλεί.

 

 

Διάβασες καθόλου τα μηνύματα στο forum ή έτσι απλά ρωτάς;

π. χ. τι εννοώ; Διάβασε εντελώς στην τύχη λέω εγώ τώρα το Post #2884;

Δεν σου επιτίθεμαι, απλά σκέψου να σου κάνουν κάποιοι την ίδια ερώτηση ξανά και ξανά και ξανά και ξανά και ξανά και ξανά και ξανά και ξανά. :wacko:

OnePlus 12 16-512GB Green

Link to comment
Share on other sites

Διάβασες καθόλου τα μηνύματα στο forum ή έτσι απλά ρωτάς;

π. χ. τι εννοώ; Διάβασε εντελώς στην τύχη λέω εγώ τώρα το Post #2884;

Δεν σου επιτίθεμαι, απλά σκέψου να σου κάνουν κάποιοι την ίδια ερώτηση ξανά και ξανά και ξανά και ξανά και ξανά και ξανά και ξανά και ξανά. :wacko:

Είμαι στην 560 και όχι στην 320 .

 

οπ τώρα το ειδα άλλα αναφέρετε σε ξεκλείδωμα bootlader που προσπαθώ να αποφύγω.

Edited by msdxgr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εβαλα και εγω απο εχθες την b560. Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι εχει μια καθυστερηση στον dialer,δηλαδη πατας να παρεις τηλ. και παιρνει μετα απο 1-2 δευτερολεπτα. Το εχει συναντησει κανεις;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εβαλα και εγω απο εχθες την b560. Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι εχει μια καθυστερηση στον dialer,δηλαδη πατας να παρεις τηλ. και παιρνει μετα απο 1-2 δευτερολεπτα. Το εχει συναντησει κανεις;

Έχω κάνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μετά την αναβάθμιση. Τέτοιο θέμα δεν έχω.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση για οποιον εχει κινεζικη ρομ: Εγω και 1-2 αλλοι εχουμε το εξης προβλημα. Στο playstore που εχουμε περασει εκ των υστερων φυσικα, πολλες εφαρμογες τις περναει αλλα αλλες που δεν τις ειχαμε ποτε κατεβασει στο λογαριασμο μας, πεταει οτι χρειαζεται authentication! Οτι και να κανεις δεν λυνεται ποτε. Αν παλι πας στο tablet ας πουμε και την κατεβασεις τοτε προφανως επειδη φαινεται στις ηδη εγκατεστημενες με το account τοτε μπαινει κανονικα!!! LOL...
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε η ενημέρωση μέσω ΟΤΑ πρώτα για το EMUI και μετά κατευθείαν ενημέρωσε σε 7.0.

Τώρα είμαι στην έκδοση 560, Emui 5.0, και 7,0.

Η όλη διαδικασία δεν πήρε πάνω απο 15 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην 560 και όχι στην 320 .

 

οπ τώρα το ειδα άλλα αναφέρετε σε ξεκλείδωμα bootlader που προσπαθώ να αποφύγω.

 

 

Δυστυχως φιλε μου γυρνωντας απο την Β560 στην Β192 υπαρχει περιπτωση να χαθει το αρχειο των θεματων οποτε για να τα ξαναπερασεις θελει την διαδικασια που προανεφερα.:mad:

OnePlus 12 16-512GB Green

Link to comment
Share on other sites

fd13cf73497e5becd9ddd0815b7be0c5.jpg και σε εμένα ήρθε αλλά δυστυχώς μέχρι το μεσημέρι δε θα έχω wifi. Μόλις τη περάσω θα επιστρέψω με εντυπώσεις!

 

Huawei mate 8 & galaxy note 3 neo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...