Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο επισημο site της corning δεν αναφέρει καν την xiaomi http://www.corninggorillaglass.com/en/products-with-gorilla

 

Ούτε την Apple. Οπότε δεν ξέρω κατά πόσο είναι ενημερωμένο καθώς έχουν βγει μοντέλα Xiaomi και Apple με Gorilla.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχει δεν έχει gorilla (και να έχει δεν θα έχει τελευταίας γενιάς) , δώστε κανά 10-12 ευρώ να πάρετε κανά tempered της προκοπής
Link to comment
Share on other sites

έχει δεν έχει gorilla (και να έχει δεν θα έχει τελευταίας γενιάς) , δώστε κανά 10-12 ευρώ να πάρετε κανά tempered της προκοπής

 

 

Αν γνωρίζεις , αυτό που στέλνει δώρο στο πακέτο το vickmall αξίζει ή να παραγγείλω άλλο?????

Link to comment
Share on other sites

έχει δεν έχει gorilla (και να έχει δεν θα έχει τελευταίας γενιάς) , δώστε κανά 10-12 ευρώ να πάρετε κανά tempered της προκοπής

 

Σε καμία περίπτωση τόσα χρήματα γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει έλεγχος ποιότητας.

Είχα πάρει νιλκιν και πάλι ράγιζε για πλάκα,οπότε δίνεις 5-6€ και αγοράζεις 6-7«φτηνιαρες» και είσαι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

Σε καμία περίπτωση τόσα χρήματα γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει έλεγχος ποιότητας.

Είχα πάρει νιλκιν και πάλι ράγιζε για πλάκα,οπότε δίνεις 5-6€ και αγοράζεις 6-7«φτηνιαρες» και είσαι κομπλέ.

 

υποθέτω όμως παίζει ρόλο και από που θα το πάρεις

όπως δεν θα πάρεις xiaomi από κάποιον άσχετο στο ali το ίδιο θα παίζει και με αυτά (παίζουν και σε αυτά απομιμήσεις)

 

αλλά στις φτηνιάρες θα αυξάνετε και το ποσοστό του να είναι κάτι που δεν προστατεύει απολύτως τίποτα

επίσης δεν είναι μόνο θέμα προστασίας , υπάρχουν και άλλα θέματα , του να εφαρμόζει σωστά (έχουν βγει γυαλιά και μπλοκάρουν π.χ. τον αισθητήρα φωτός της συσκευής) του να μη σου κάνει χειρότερο το touch κλπ

 

και ζελατίνα θα βρεις με 1 ευρώ αλλά μη νομίζουμε ότι κάνει δουλειά , χειρότερα κάνει τα πράγματα

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει ράδιο είναι τέλειο για τα λεφτά του.

 

Γι’ αυτό πιστεύω ότι το redmi note 2 (και ειδικά το prime) είναι το καλύτερο vfm τούτη τη στιγμή και γενικότερα για το 2015. Έχει και fm radio, αποσπώμενη μπαταρία, sd slot και καλή αυτονομία (η οποία γίνεται ολοένα και καλύτερη με τις νέες dev rom) κτλ. Με 150-160 Ευρώ περίπου (από Κίνα) το παίρνεις και έχεις ένα υπερπλήρες κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αξίζει κανείς να το πάρει από everbuying??

 

Κυκλοφορεί ένα κουπονάκι που κάνει το 32αρι πραγματικό πειρασμό!!

 

Απλα δεν έχω και τις καλύτερες εμπειρίες από το συγκεκριμένο κατάστημα (τις επόμενες μέρες περιμένω και refund από δέμα που δεν ήρθε ποτέ!!!)

 

 

http://postimg.org/image/dgmz5dz75/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αξίζει κανείς να το πάρει από everbuying??

 

Κυκλοφορεί ένα κουπονάκι που κάνει το 32αρι πραγματικό πειρασμό!!

 

Απλα δεν έχω και τις καλύτερες εμπειρίες από το συγκεκριμένο κατάστημα (τις επόμενες μέρες περιμένω και refund από δέμα που δεν ήρθε ποτέ!!!)

 

 

http://postimg.org/image/dgmz5dz75/

 

αν ειναι με τα 3 ραμ θα το ρισκαρα!!

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Ξενέρωσα τελείως μαθαίνοντας οτι δεν έχει ράδιο. Γα__το, πούλησα και το νοτε2. Το ψιλομετάνιωσα τωρα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παίδες αξίζει κανείς να το πάρει από everbuying??

 

Κυκλοφορεί ένα κουπονάκι που κάνει το 32αρι πραγματικό πειρασμό!!

 

Απλα δεν έχω και τις καλύτερες εμπειρίες από το συγκεκριμένο κατάστημα (τις επόμενες μέρες περιμένω και refund από δέμα που δεν ήρθε ποτέ!!!)

 

 

http://postimg.org/image/dgmz5dz75/

Πλάκα μου κάνεις!!! Πάρτο αμέσως σε αυτή τη τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Ξενέρωσα τελείως μαθαίνοντας οτι δεν έχει ράδιο. Γα__το, πούλησα και το νοτε2. Το ψιλομετάνιωσα τωρα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 98 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πλάκα μου κάνεις!!! Πάρτο αμέσως σε αυτή τη τιμή.

 

Στα τελευταία 4 κινητά την τελευταία 5 ετία που έχω αλλάξει , ζήτημα να έχω ακούσει 20-30 λεπτά ραδιόφωνο όλο αυτό το χρονικό διάστημα όποτε προσωπικά το βρίσκω αδιάφορο εάν έχει ή όχι ραδιόφωνο

Link to comment
Share on other sites

Με τα 3gb είναι αδέρφια.......το 32αρι.....για το 16αρι δεν θα το συζητάγαμε!!!

 

 

http://postimg.org/image/qhr92k4fl/

 

 

 

Αυτό: http://www.everbuying.net/product1119384.html

 

 

To κουπόνι που το ρίχνει είναι 32Note3

 

 

Τσεκάρετε και μονοί σας, η τιμή δεν υπάρχει!!

Edited by akis44
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες λογικα έχει ραδιόφωνο, μην τρελαινεστε! Απλα στις αγγλοκινεζικες rom οταν ανοιγεις την εφαρμογή του ράδιο πρώτο σου προτείνει το διαδικτυακο ράδιο, το αρνησε και εν συνεχεία ανοίγει το κλασσικό ραδιόφωνο. Έτσι ειναι κ στο redmi 1s που έχει η γυναικα μου.
Link to comment
Share on other sites

Με τα 3gb είναι αδέρφια.......το 32αρι.....για το 16αρι δεν θα το συζητάγαμε!!!

 

 

http://postimg.org/image/qhr92k4fl/

 

 

 

Αυτό: http://www.everbuying.net/product1119384.html

 

 

To κουπόνι που το ρίχνει είναι 32Note3

 

 

Τσεκάρετε και μονοί σας, η τιμή δεν υπάρχει!!

Ναι η τιμη δεν υπαρχει,οπως και το καταστημα,με τετοια αξιολογηση απο τα μελη μας......:lol:

http://www.myphone.gr/forum/poll.php?do=showresults&pollid=4274

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου οπως εγραψα εξ αρχης και εγω τελευταια εχω θεματα με τους συγκεκριμενους......εχω ομως παραλαβει και παραγγελιες χωρις θεματα.......απατεώνες δεν ειναι σιγουρα!!!

 

 

Απο εκει και περα ποσταρα μιας και η τιμη ξεφευγει απο τα ορια του ανταγωνισμου πολυ προς τα κατω!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου οπως εγραψα εξ αρχης και εγω τελευταια εχω θεματα με τους συγκεκριμενους......εχω ομως παραλαβει και παραγγελιες χωρις θεματα.......απατεώνες δεν ειναι σιγουρα!!!

 

 

Απο εκει και περα ποσταρα μιας και η τιμη ξεφευγει απο τα ορια του ανταγωνισμου πολυ προς τα κατω!!!

 

Τελικά τι κάνουμε το χτυπάμε ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου οπως εγραψα εξ αρχης και εγω τελευταια εχω θεματα με τους συγκεκριμενους......εχω ομως παραλαβει και παραγγελιες χωρις θεματα.......απατεώνες δεν ειναι σιγουρα!!!

 

 

Απο εκει και περα ποσταρα μιας και η τιμη ξεφευγει απο τα ορια του ανταγωνισμου πολυ προς τα κατω!!!

 

Δηλαδη να παει καποιος να αγορασει απο εκει,οκ να γλιτωσει ενα αλφα ποσο,και να μπλεξει πιο ασχημα μετα......

Τι να πω πια............μεγαλα παιδια ειμαστε ολοι.........αλλα αυτο δεν ειναι προσφορα......Τζοκερ ειναι.......:blink:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη να παει καποιος να αγορασει απο εκει,οκ να γλιτωσει ενα αλφα ποσο,και να μπλεξει πιο ασχημα μετα......

Τι να πω πια............μεγαλα παιδια ειμαστε ολοι.........αλλα αυτο δεν ειναι προσφορα......Τζοκερ ειναι.......:blink:

 

Όντως η τιμή δεν υπάρχει!!!

Κάποιος άλλος καμία γνώμη για το εν λόγω κατάστημα?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη να παει καποιος να αγορασει απο εκει,οκ να γλιτωσει ενα αλφα ποσο,και να μπλεξει πιο ασχημα μετα......

Τι να πω πια............μεγαλα παιδια ειμαστε ολοι.........αλλα αυτο δεν ειναι προσφορα......Τζοκερ ειναι.......:blink:

 

 

 

Αυτο λεω και εγω καθενας κρινει και αποφασιζει.....οτι ειναι απατεωνες παντως δεν ειναι......στελνουν οτι ειναι να στειλουν απλα ειναι λιγο αργοι και καμια φορα τυχαινουν διαφορα (καθυστερησεις, χαμενα δεματα και τα συναφη)!!!

 

Λεφτα παντως απο αυτους δεν εχασα εγω προσωπικα (και απο κανενα βασικα απο τη στιγμη που υπαρχει το paypal)!!

Edited by akis44
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να το πάρουμε ή όχι από Everbuying πείτε ρε παιδιά......

Σε τέτοιες περιπτώσεις δεν είναι να ρωτάς άλλους, είτε θυσιάζεις λίγα παραπάνω λεφτά και το παίρνεις απο κάπου που τα ποσοστά είναι κατα πολύ θετικά, είτε γλυτώνεις μερικά λεφτά αλλά ξέρεις ότι δεν είναι κι απ'τα καλύτερα μαγαζία, με ότι αυτό συνεπάγεται.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει fm radio και ir blaster?μπορει καποιος να το δει?

 

εχει ραδιόφωνο,ετσι μου είπαν σε απάντηση σχολίου μου,στη παρουσίαση του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με εχετε κωλοψησει να πουμε κ δεν εχω καμια ορεξη να αφησω το Coolpadακι μου!!

Αλλα αυτο το κινητο μου κλεινει κ τα δυο ματια, μια το δεξι κ μια το αριστερο..

Πολυ πιθανο να το χτυπησω μετα τα Χριστουγεννα που θα ναι

και κανα 20αρικο κατω απο τα καλα καταστηματα..

Link to comment
Share on other sites

εχει ραδιόφωνο,ετσι μου είπαν σε απάντηση σχολίου μου,στη παρουσίαση του κινητού.

 

πια παρουασιαση εχεις καποιο link?

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...