Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχώς δεν υπάρχει σε μαύρο ακόμα στην Ελλάδα:( και από την ΜΟΤΟ δεν ξέρουν πότε και αν θα έρθει..:cry: οπότε αναμονή..;)
Link to comment
Share on other sites

πήρα κινητό πρίν κάτι βδομάδες...αλλά το θέλω κι αυτό....ΛΟΛ...και ναιιιιιιι επιτέλους αλλάξαν τα προιστορικά εικονίδια στο μενού....

άντε μια μέρα και την επιλογή της αναφοράς!!!

Link to comment
Share on other sites

πήρα κινητό πρίν κάτι βδομάδες...αλλά το θέλω κι αυτό....ΛΟΛ...και ναιιιιιιι επιτέλους αλλάξαν τα προιστορικά εικονίδια στο μενού....

άντε μια μέρα και την επιλογή της αναφοράς!!!

Ρώτησα τον κάτοχο του MAXX αν έγινε κάτι με την αναφορά αλλά ή τα αγγλικά μου δεν είναι τέλεια ή αυτός είναι άσχετος από Moto :lol:,και δεν μου έδωσε ξεκάθαρη απάντηση.Μου είπε ότι μόνο στα mms έχει προεπιλογή...

 

Για να δούμε...:D

Link to comment
Share on other sites

και ναιιιιιιι επιτέλους αλλάξαν τα προιστορικά εικονίδια στο μενού....

άντε μια μέρα και την επιλογή της αναφοράς!!!

Ποια προιστορικα εικονιδια? Το v3x τα ιδια εχει!!

 

@Bomber Μαλλον θα νομιζε οτι μιλουσες για τα mms, ξανα ρωτα τον το θεμα ειναι φλεγον:lol:

Link to comment
Share on other sites

Τα πρώτα screenshots (ΟΧΙ φωτογραφίες όπως πριν) από το μενού του MAXX! :)

 

http://img504.imageshack.us/img504/7453/mainmenu1ts4.png http://img233.imageshack.us/img233/8113/messaging1oy5.png http://img64.imageshack.us/img64/6977/mainscreen1wo8.png

 

Υπόλοιπα screenshots

Link to comment
Share on other sites

Μόνο του Maxx; Του xx θα είναι διαφορετικό το μενού;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μόνο του Maxx; Του xx θα είναι διαφορετικό το μενού;

Δε νομίζω να είναι διαφορετικό...

 

Αλλά δεν μπορώ να ξέρω σίγουρα γιατί δεν έχει βρεθεί ακόμα κάτοχος του XX. :D

Link to comment
Share on other sites

Το μενου ειναι 99% ιδιο με του v3x!

Δε νομίζω γιατί όπως και το KRZR,το MAXX έχει το ''νέο'' UI (με Pop-ups κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω γιατί όπως και το KRZR,το MAXX έχει το ''νέο'' UI (με Pop-ups κτλ)

Α οκ, εγω το ειπα με βαση τα screenshots! Τωρα αν απο το ενα υπομενου στο αλλο παει με 3D τροπο καλη φαση:D

Link to comment
Share on other sites

Α οκ, εγω το ειπα με βαση τα screenshots! Τωρα αν απο το ενα υπομενου στο αλλο παει με 3D τροπο καλη φαση:D

Εχω δει πχ σε κάτι reviews ότι όταν πατάς το ''options'' (το αριστερό πλήκτρο) ανοίγει ένα pop up με επιλογές,κάτι που δε γινόταν πριν.

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει πχ σε κάτι reviews ότι όταν πατάς το ''options'' (το αριστερό πλήκτρο) ανοίγει ένα pop up με επιλογές,κάτι που δε γινόταν πριν.

Καλο! Λεπτομερειες που δινουν αλλη οψη και λογικο ηταν να μπουν για να ξεχωριζει και το κινητο απο τους προκατοχους του!

 

Τελικα με την αναφορα σε sms κανενα νεο? Υποστιριξη usb 2 θα υπαρχει τελικα?

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είναι παράλογο να μην έχει, ειδικά αυτό που έχει ράδιο, τα ακουστικά μέσα στη συσκευασία; :mad: Εμένα μου άρεσε το W375 (κάμερα, καλύτερη οθόνη) αλλά δεν έχω βρει κανένα forum σχετικά εδώ στο myphone. :(
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το έχετε δεί?

http://mobilecrunch.com/2006/10/31/motorola-prepping-linux-based-razr-smartphone/

 

Μούφα?

Ή μπορεί και να το δούμε καμιά μέρα?:worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

φοβερο παντως κινητο,αντε να μας ερθει γρηγορα να το χαρουμε,ελπιζω να ειναι και γρηγορο στο μενου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Για ποιό λες ταξιδιώτη?

Εγώ έχω ψηθεί για το v3xx

Μου αρέσει πιο πολύ από το maxx.

Άντε να δούμε:rolleyes:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω για το Maxx.αν και τωρα που το βλεπω καλυτερα μου αρεσει και το xx.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

To V3xx είναι σαν το V3i αλλά με αναβάθμιση σε 3G,ενώ τo maxx είναι βασικά re-styling του V3x-Βέβαια μετράνε και τα εσωτερικά τους μέρη για την ποιότητα,οπότε από κοντά θα κρίνουμε,γιατί το ΚRZr είναι styling ποιοτικη υποβάθμιση ενός V3ι (που έχει καλύτερη οθόνη),αλλά του έβαλαν μεγαλύτερη κάμερα και "γυαλί" (για κράκτη marketing),και καλύτερη αυτονομία (όπως όλα τα νέα μοντέλα για να πουλάνε οι εταιρίες και μπαταρίες):)
Link to comment
Share on other sites

[...]ενώ τo maxx είναι βασικά re-styling του V3x-Βέβαια μετράνε και τα εσωτερικά τους μέρη για την ποιότητα,οπότε από κοντά θα κρίνουμε[...]

 

Δεν είναι απλό re-styling. Το V6 (maxx) διαθέτει κάποια αναβαθμισμένα αξεσουάρ και η ποιότητα κατασκευής του είναι πολύ καλύτερη από τον προκάτοχο του.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μη βιαζεσαι αν δεν δούμε από κοντά-Oι δυνατότητές του Maxx έχουν αναφερθεί ,είναι ελάχιστες ή ουσιώδης σε διαφορές από το V3x και ίσως και χειρότερες σε μερικά (εσωτερική μνήμη,φορματ ήχου)-Το τι θα είναι λεπτότερο σαν τα V3i δεν σημαίνει τίποτε ,διότι τα τελευταία παρόμοια σε design V3i,όλα εχουν προβλήματα μετά το 8μηνο συχνής χρήσης,με τις καλωδιοταινίες σύνδεσης (βάση με φλιπ καλύμματος) περισσότερο από τα V3x ,χώρια τις υγρασίες και τα μπλοκαρίσματα που έχουν όλα (και ανάλογα και χώρας κατασκευής-υλικών,και πως θα σου τύχει).

-Ομως τα V3i (και μερικά V3x) έχουν και την υπέροχη Sharp οθόνη που σε χαζεύουν όταν λειτουργούν σωστά,που στο νεώτερο Κrzr έγινε πάλι Toshiba (όπως του παλιότερου V3) με μέτρια ευκρίνεια συκριτικά-Για τα αξεσουάρ δεν γνωρίζω ,αλλά θα είναι μάλλον ίδια με όλα τα Rzr.

Φυσικά αν όλα είναι θέμα γούστου,η "εμφάνιση" μετρά σαν βασικό κριτήριό μας.

Link to comment
Share on other sites

Μη βιαζεσαι αν δεν δούμε από κοντά-Oι δυνατότητές του Maxx έχουν αναφερθεί ,είναι ελάχιστες ή ουσιώδης σε διαφορές από το V3x και ίσως και χειρότερες σε μερικά (εσωτερική μνήμη,φορματ ήχου)-Το τι θα είναι λεπτότερο σαν τα V3i δεν σημαίνει τίποτε ,διότι τα τελευταία παρόμοια σε design V3i,όλα εχουν προβλήματα μετά το 8μηνο συχνής χρήσης,με τις καλωδιοταινίες σύνδεσης (βάση με φλιπ καλύμματος) περισσότερο από τα V3x ,χώρια τις υγρασίες και τα μπλοκαρίσματα που έχουν όλα (και ανάλογα και χώρας κατασκευής-υλικών,και πως θα σου τύχει).

 

Παρακολουθώ τακτικά τα θέματα του v3 και v3i (αν και δεν συμμετέχω.Τι να πώ, αφού δεν έχω το κινητό).

Δεν θυμάμαι ούτε ένας να παραπονέθηκε για τα προβλήματα που αναφέρεις.:confused:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οι βλάβες αφορούν και είναι ανάλογες και της χρήσης που γίνεται χώρια της ποιότητας κατασκευής -Oι εξειδικευμένες πληροφορίες μου πάντα είναι μέσα από επίσημα service που γνωρίζω καταστάσεις (όπως ήδη έχω αναφέρει κατά επανάληψη εδω μέσα,και για άλλες φίρμες)-Τώρα αν τα περισσότερα post εδώ μέσα αφορούν απαντήσεις από ίδια άτομα για παρόμοια θέματα ή απορίες (συνήθως modding) ή θέματα καθαρά γούστου,υπάρχει και η αναζήτιση στο internet ή προσωπική ερώτηση σε service για όποια άλλη επιβεβαίωση σε απορία.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...