Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακόμα και αν θεωρείς το eshop αναξιόπιστο δεν νομίζω ότι μπορείς να πεις το ίδιο και για τη vodafone. Aν χρησιμοπιήσεις το link που έδωσα πιο πάνω θα βρεθείς στο on line shop της εταιρείας.

http://www.vodafone-shop.gr/eshop/el/index.jsp?action=mobilePhoneDetails&pid=prod2530017&tid=

Αυτό παραπέμπει στην περιγραφή και τις δυνατότητες του κινητού.

Άρα η συσκευή είναι ήδη στην ελληνική αγορά και όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να ενημερωθεί και να το αγοράσει. Προσωπικά (αν και είναι κάτι που δε νομίζω ότι ενδιαφέρει το forum) δεν θα το αγόραζα.

 

Οπως ήδη ανέφερα δεν αμφισβήτισα την ενημέρωση που ειχαν άλλοι με email κλπ-Ομως όταν δεν υπάρχει ακόμα σε κεντρικά καταστήματα ή δεν υπάρχει ενημέρωση σε dealers χονδρικής της Vodafone ,αυτό είναι "απόδειξη" τι συμβαίνει

 

H Vodafone ήδη διαφημίζει και στην τηλεόραση την συσκευή ,σαν πρώτη που το φέρνει (ίσως και σαν Vodafone live)-Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι άμεσα διαθέσιμο,και αν κρίνει και από προηγούμενες πρακτικές της με νέα μοντέλα,μετά από κανένα μήνα είναι κανονικά διαθέσιμο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ προτείνω να κάνετε κανένα ταξιδάκι στη Σιγκαπούρη που τα πάντα είναι σχεδόν μισή τιμή!!!! Λεφτά να έχεις να αγοράζεις κινητά!!!! Οι άνθρωποι δεν παίζονται. Κυκλοφορούν κάτι μοντέλα που εδώ, και σε ολόκληρη την Ευρώπη ,δεν πρόκειται να τα δούμε ποτε΄...:cry:
Link to comment
Share on other sites

Το εχω στα χερια μου...αγοραστηκε απο Ν.Σμυρνη με επιδοτηση.

Ομορφο φαινεται...θα το τσεκαρω αυριο...

Mεγειά!

Αν ασχοληθείς μαζί του,πόσταρε εντυπώσεις στο επισημασμένο θέμα!

 

Και βγάλε και κανά screenshot! :p

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι η διαφήμιση για το PEBL είναι για μένα η καλύτερη για κινητό, και απο τις αγαπημένες μου γενικά !!:p

 

δείτε τη εδώ: http://video.google.com/videoplay?docid=4208527555956100619&q=motorola

 

Γενικά τώρα, σας προτείνω να ψάξετε για διάφορα videos για τα moto (χρειάζεστε βεβαίως DSL γραμμή) :

 

http://video.google.com/videosearch?q=motorola

 

http://www.youtube.com/results?search_query=motorola&search=Search

 

Θα δείτε reviews, commercials ακόμα και καταστροφές (!!) κινητών!!! :wacko:

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

σε vodafone shops εχει ερθει και ειναι διαθεσιμο

τωρα αν δε το βρειτε.... αυτο ειναι μια αλλη ιστορια

:X
Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει καποιος να μου στειλει το skin της ΑΕΚ γιατι το link δεν δουλευει πια.

Ευχαριστω

 

Nαι φίλε!

ΝΕΟ LINK

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το skinner4moto και αντίστοιχα patch για V360 ή L7. Όπως είναι το skin μάλλον δεν μπορείς να το περάσεις γιατί προορίζεται για V3.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω να σε ρωτησω αν αυτο μπορει να περαστει και σε ενα V360 που εχω?

Λογικά,θα πρέπει να δουλεύει κανονικά σε ΄κάθε 176χ220 motorola.Αν όχι,προσπάθησε να κάνεις αυτό που λέει ο jotz ή πες μου εμένα να το κάνω. :)

Link to comment
Share on other sites

 

ποτε επιτελους θα το δουμε Ελλαδα?

Link to comment
Share on other sites

ποτε επιτελους θα το δουμε Ελλαδα?

Μέχρι τέλους του χρόνου έχουν πει...

Αν και αυτό είναι CDMA έκδοση και δε θα έρθει στην Ελλάδα.Εδώ θα έρθει το ''κλασσικό'' MAXX.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τέλους του χρόνου έχουν πει...

Αν και αυτό είναι CDMA έκδοση και δε θα έρθει στην Ελλάδα.Εδώ θα έρθει το ''κλασσικό'' MAXX.

 

Aυτο θα βγαινει σαν το V3x μονο vf live?η θα βγει και unbranded?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι άσχημο, αν και δεν με ενθουσιάζει η διχρωμία...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

http://img175.imageshack.us/img175/2007/motorolae9nb9.jpg

 

Δεν έχω διασταυρώσει τίποτα.Μπορεί να είναι και φήμη το Ε9.

Link to comment
Share on other sites

ατσα τηλεφωνο η motorola (αν ισχυει)!!!αλλα συνηθως κατι τετοιες φημες βγαινουν αληθινες!!!!;)
Link to comment
Share on other sites

giati 1,3mp to v3xx ??? :( :( :( nte kai kala na parw to maxx? :) diskoli apofasi...
Επιτρέπεται 1 εικόνα στην υπογραφή ΟΧΙ μεγαλύτερη από 420 Χ 150 pixels και μέγιστο 16K.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω 1.3 Megapixels είναι ικανοποιητικά, αφού δεν είναι επ' ουδενί η κορυφαία πρόταση της αμερικανικής εταιρείας. Άσε που το Maxx φαίνεται στις φωτογραφίες λιγότερο πλατύ...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...