Jump to content

Lenovo P1m


inactiveaccount20072016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λεω να παρω αυτη τη θηκη https://www.likebrands.gr/mobile-phone-cases/lenovo-cases/Lenovo-Vibe-P1m-cases/Forcell-Fancy-Diary-Stand-Case-for-Lenovo-Vibe-P1m-Navy-Lime ,καλη ειναι;να δω κ για γυαλι οθονης;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

λεω να παρω αυτη τη θηκη https://www.likebrands.gr/mobile-phone-cases/lenovo-cases/Lenovo-Vibe-P1m-cases/Forcell-Fancy-Diary-Stand-Case-for-Lenovo-Vibe-P1m-Navy-Lime ,καλη ειναι;να δω κ για γυαλι οθονης;

 

Ωραία είναι, προστατεύει από όλες τις πλευρές το κινητό, σχετικά καλή η τιμή.

 

Προσωπικά, έχω βάλει σε άλλη συσκευή μου και εδώ και 1 χρόνο, έχω ησυχάσει.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πρόβλημα με τα τρία Κινέζικα δίκτυα το είχα και εγώ. Πρέπει να μπήκαν με κάποιο update. Πρέπει να τα διαγράψεις οπωσδήποτε αλλιώς θα αποσυνδέεσαι συνέχεια.

Στη σελίδα APN όπου τα Κινέζικα δίκτυα εμφανίζονται πατάμε αριστερά κάτω και εμφανίζεται επαναφορά στις προεπιλογές το πατάμε και τα Κινέζικα δίκτυα εξαφανίζονται. Μετά συνδέεσαι κανονικά σε αυτό που θες.

 

Παραλίγο να το σπάσω μέχρι να το βρω γιατί συνέχεια είχα αποσυνδέσεις από τη Vodafone ή τη Wind όποιο και να επέλεγα και το κινητό προσπαθούσε να συνδεθεί σε ανύπαρκτο Κινέζικο με το ζόρι.

 

Υπάρχει τρόπος να μην ξανά εμφανιστούν τα κινέζικα; Γιατί ξανά έγινε το ίδιο πράγμα.

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανεις κλικ κατω αριστερα και επιλεγης επαναφορα προεπιλογων και τελος

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδες μια παρατηρηση επειδη εδω που ειμαι εχω 4g μιλαει οτι τα mb τα ρουφαει στο λεπτο.

Να προσεχετε γιατι εμενα σε 10 ημερες 700 mb βεβαια συνεχεια ανοιχτο

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχω Breeze και ειμαι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μια παρατηρηση επειδη εδω που ειμαι εχω 4g μιλαει οτι τα mb τα ρουφαει στο λεπτο.

Να προσεχετε γιατι εμενα σε 10 ημερες 700 mb βεβαια συνεχεια ανοιχτο

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτός είναι και ο σκοπός του 4g. Για standby και λήψη ενημερώσεων, το 3g είναι υπέραρκετο.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες παρατήρησα ενα bug κατα την φόρτιση του κινητού.

Αν το φορτιζω με κλειστη την συσκευή και το ανοιξω ενω βρίσκεται στο ρεύμα με την μπαταρία κάπου στο 90 τοτε κολλάει στο boot animation και χρειάζεται καθαρισμα η cache. Ενω αν το ποσοστό της μπαταρίας είναι χαμηλοτερο δεν εχει πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Κανεις κλικ κατω αριστερα και επιλεγης επαναφορα προεπιλογων και τελος

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδες μια παρατηρηση επειδη εδω που ειμαι εχω 4g μιλαει οτι τα mb τα ρουφαει στο λεπτο.

Να προσεχετε γιατι εμενα σε 10 ημερες 700 mb βεβαια συνεχεια ανοιχτο

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπέρα στην παρέα. Γράφω πρώτη και έχω ένα Ρ1m40.Είμαι καινούργιος σε smartphone και δεν ξέρω και πολλά. Εδώ και 5-6 μέρες

μου έχει βγάλει στην αρχική οθόνη πάνω δίπλα από το σήμα της μπαταρίας ένα λευκό αστεράκι. Ξέρει κανείς πως βγαίνει και τι είναι.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Δημήτρης

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα στην παρέα. Γράφω πρώτη και έχω ένα Ρ1m40.Είμαι καινούργιος σε smartphone και δεν ξέρω και πολλά. Εδώ και 5-6 μέρες

μου έχει βγάλει στην αρχική οθόνη πάνω δίπλα από το σήμα της μπαταρίας ένα λευκό αστεράκι. Ξέρει κανείς πως βγαίνει και τι είναι.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες παρατήρησα ενα bug κατα την φόρτιση του κινητού.

Αν το φορτιζω με κλειστη την συσκευή και το ανοιξω ενω βρίσκεται στο ρεύμα με την μπαταρία κάπου στο 90 τοτε κολλάει στο boot animation και χρειάζεται καθαρισμα η cache. Ενω αν το ποσοστό της μπαταρίας είναι χαμηλοτερο δεν εχει πρόβλημα

 

Χμ... Τόση cache χρειάζεται το boot animation; :p

 

Και σχετικό με τη μπαταρία που έχω παρατηρήσει είναι.

 

- Αν το φορτίσω όλο το βράδυ, που σημαίνει ότι θα μείνει 2-3 ώρες στην πρίζα, αφού φτάσει 100%, θα πέσει στο 90%-91% πολύ εύκολα.

 

- Αν, αφού φτάσει στο 100%, το αφήσω 10-15 λεπτά ακόμα στην πρίζα, θα βγάλω πάνω από 1 ώρα οθόνης, μέχρι το 91%-92%.

 

Καλησπέρα στην παρέα. Γράφω πρώτη και έχω ένα Ρ1m40.Είμαι καινούργιος σε smartphone και δεν ξέρω και πολλά. Εδώ και 5-6 μέρες

μου έχει βγάλει στην αρχική οθόνη πάνω δίπλα από το σήμα της μπαταρίας ένα λευκό αστεράκι. Ξέρει κανείς πως βγαίνει και τι είναι.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Δημήτρης

 

Καταρχάς, καλώς ήρθες.

 

Θυμάσαι τι ήταν το τελευταίο πράγμα που έκανες, πριν βάλει το αστεράκι;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Γράφω πρώτη και έχω ένα Ρ1m40.Είμαι καινούργιος σε smartphone και δεν ξέρω και πολλά. Εδώ και 5-6 μέρες

μου έχει βγάλει στην αρχική οθόνη πάνω δίπλα από το σήμα της μπαταρίας ένα λευκό αστεράκι. Ξέρει κανείς πως βγαίνει και τι είναι.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Δημήτρης

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα στην παρέα. Γράφω πρώτη και έχω ένα Ρ1m40.Είμαι καινούργιος σε smartphone και δεν ξέρω και πολλά. Εδώ και 5-6 μέρες

μου έχει βγάλει στην αρχική οθόνη πάνω δίπλα από το σήμα της μπαταρίας ένα λευκό αστεράκι. Ξέρει κανείς πως βγαίνει και τι είναι.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Δημήτρης

 

Έχει να κάνει με τους ήχους και τα προφίλ. Δοκίμασε να ανεβασεις τον ήχο και να αλλάξεις προφίλ από τις ρυθμίσεις

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

 

ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΑΠΟ ΔΩΡΟ

 

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ-ΑΠΟΡΙΕΣ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ LED ΝΑ ΑΝΑΒΟ-ΣΒΗΝΕΙ

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ-ΑΠΟΡΙΕΣ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ LED ΝΑ ΑΝΑΒΟ-ΣΒΗΝΕΙ

 

Καλορίζικο, ριξε μια ματιά στο topic, σε παλιότερες σελίδες, έχει ήδη απαντηθεί η ερώτηση.

Έχει να κάνει με τα sms, τα mails σου και τις αναπάντητες .:blink:

 

Για ότι άλλο θες, είμαστε εδώ.:ninja:

Τα παιδιά είναι... χαρά ! :hypno:

iPhone 6

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο, ριξε μια ματιά στο topic, σε παλιότερες σελίδες, έχει ήδη απαντηθεί η ερώτηση.

Έχει να κάνει με τα sms, τα mails σου και τις αναπάντητες .:blink:

 

Για ότι άλλο θες, είμαστε εδώ.:ninja:

 

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ...ΒΟΗΘΕΙΑ

 

ΑΛΛΑ, SMS ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΒΑΛΕΙ ΑΚΟΜΗ SIM ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ MAIL ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΝΑΓΝΩΣΜΕΝΑ ΤΑ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ

 

ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩ Η ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΗ?

Link to comment
Share on other sites

Για κοίτα στις ρυθμίσεις -> Προβολή -> ειδοποιήσεις led. Δείχνει ποια είναι ενεργά. Κάτι από όλα αυτά δεν το έχεις δει ή διαβάσει.

Τα παιδιά είναι... χαρά ! :hypno:

iPhone 6

Link to comment
Share on other sites

Έχει να κάνει με τους ήχους και τα προφίλ. Δοκίμασε να ανεβασεις τον ήχο και να αλλάξεις προφίλ από τις ρυθμίσεις

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

 

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου αλλά δεν βγήκε τίποτα. Επίσης δεν θυμάμαι τι έκανα και μου έβγαλε το αστεράκι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου αλλά δεν βγήκε τίποτα. Επίσης δεν θυμάμαι τι έκανα και μου έβγαλε το αστεράκι.

 

Αν πατήσεις το βελάκι του ήχου σου βγάζει στον ήχο και που να λέει προτεραιότητα η και τέτοιο; Αν ναι πατα το για όλους ή κάτι ανάλογο

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν πατήσεις το βελάκι του ήχου σου βγάζει στον ήχο και που να λέει προτεραιότητα η και τέτοιο; Αν ναι πατα το για όλους ή κάτι ανάλογο

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ πολύ. Όλα καλά επιτέλους τέλος ταλαιπωρία 5-6 ημερών.

Και πάλι ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ...ΒΟΗΘΕΙΑ

 

ΑΛΛΑ, SMS ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΒΑΛΕΙ ΑΚΟΜΗ SIM ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ MAIL ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΝΑΓΝΩΣΜΕΝΑ ΤΑ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ

 

ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩ Η ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΗ?

 

Όταν διαγράφεις από τα εισερχόμενά σου και μετά πας στα διεγραμμένα, θα δεις ότι κάνει πάλι συγχρονισμό η εφαρμογή. Έλεγξε τα mails σου ξανά.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ BLACK LIST ΣΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ή ΜΕ ΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΟΥΝ

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

Με ανοιχτό WiFi, facebook lite, viber, whatsapp και ψάχνοντας έναν αριθμό στο truecaller έσβησε η οθόνη στα 3/4 (μόνο η τελευταία γραμμή του πληκτρολογίου φαινόταν και αυτή σαν να είχε παράσιτα) και δεν αντιδρούσε κανένα πλήκτρο. Αφού πατούσα για αρκετή ώρα το on/off πλήκτρο, έκανε restart και μοιάζει να λειτουργεί κανονικά.

 

Είχα σχεδόν ακουμπισμένο δίπλα το ασύρματο τηλέφωνο. Υπάρχει περίπτωση να έκανε παρεμβολές;

 

Επίσης, μου έδωσαν ένα usb stick και το συνέδεσα στη συσκευή μου, για να δω αν λειτουργεί σωστά. Καινούριο, της sandisk.

 

Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει, αλλά δε μας τα λέει καλά το lenovo...

 

Απαντάω στον εαυτό μου.

 

Σίγουρα κάτι από τα παραπάνω φταίει, γιατί μόνο τότε παρουσίασε το θέμα. Πιστεύω το usb της sandisk έκανε τη ζημιά. Δεν την εμπιστεύομαι εδώ και πολλά χρόνια. Ευτυχώς ήταν δώρο το stick και δεν το πλήρωσα....

 

Επιβεβαιώνω τον Erimitis. Η 27 είναι η τέλεια rom, για τη συσκευή μας.

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το τηλεφωνο μετα απο μια εβδομαδα παει αριστα η δε μπαταρια ειναι φανταστικη.

Συμβουλη αστε πανω την 27 και μην το σκαλιζεται πολυ

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχω Breeze και ειμαι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

Με ανοιχτό WiFi, facebook lite, viber, whatsapp και ψάχνοντας έναν αριθμό στο truecaller έσβησε η οθόνη στα 3/4 (μόνο η τελευταία γραμμή του πληκτρολογίου φαινόταν και αυτή σαν να είχε παράσιτα) και δεν αντιδρούσε κανένα πλήκτρο. Αφού πατούσα για αρκετή ώρα το on/off πλήκτρο, έκανε restart και μοιάζει να λειτουργεί κανονικά.

 

Είχα σχεδόν ακουμπισμένο δίπλα το ασύρματο τηλέφωνο. Υπάρχει περίπτωση να έκανε παρεμβολές;

 

Επίσης, μου έδωσαν ένα usb stick και το συνέδεσα στη συσκευή μου, για να δω αν λειτουργεί σωστά. Καινούριο, της sandisk.

 

Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει, αλλά δε μας τα λέει καλά το lenovo...

 

Απαντάω στον εαυτό μου.

 

Αθώο το p1m! :p Σίγουρα κάτι από τα παραπάνω φταίει, γιατί μόνο τότε παρουσίασε το θέμα. Πιστεύω το usb της sandisk έκανε τη ζημιά. Δεν την εμπιστεύομαι εδώ και πολλά χρόνια. Ευτυχώς ήταν δώρο το stick και δεν το πλήρωσα....

 

Επιβεβαιώνω τον Erimitis. Η 27 είναι η τέλεια rom, για τη συσκευή μας.

 

Κι ένα "όμορφο" screenshot, με συνεχόμενο "κάψιμο" χτες. :D Fb lite, viber, whatsapp, chrome και ραδιόφωνο ή music player ταυτόχρονα, με άθλιο 3g 1 μπάρας, που γύριζε και σε edge.

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ BLACK LIST ΣΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ή ΜΕ ΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΟΥΝ

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ BLACK LIST ΣΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ή ΜΕ ΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΟΥΝ

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

 

Καλησπέρα.

 

Δεν ξέρω αν είναι αυτό που ψάχνεις, αλλά δοκίμασε την παρακάτω διαδρομή.

 

Εφαρμογή τηλεφώνου -> Ρυθμίσεις (βρίσκονται στο κάτω αριστερά φωτιζόμενο πλήκτρο) -> Ρυθμίσεις κλήσεων -> Λογαριασμοί κλήσεων -> Επιλέγεις το δίκτυο που αντιστοιχεί στην κάρτα sim που έχεις -> Φραγή κλήσεων

 

Αν δε σου κάνει αυτό, υπάρχει και εφαρμογή που χρησιμοποιώ.

 

P.S.1: Μη γράφεις με κεφαλαίους χαρακτήρες, γιατί απαγορεύεται από τους κανόνες του forum.

 

P.S.2: Χρόνια πολλά!

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Δεν ξέρω αν είναι αυτό που ψάχνεις, αλλά δοκίμασε την παρακάτω διαδρομή.

 

Εφαρμογή τηλεφώνου -> Ρυθμίσεις (βρίσκονται στο κάτω αριστερά φωτιζόμενο πλήκτρο) -> Ρυθμίσεις κλήσεων -> Λογαριασμοί κλήσεων -> Επιλέγεις το δίκτυο που αντιστοιχεί στην κάρτα sim που έχεις -> Φραγή κλήσεων

 

Αν δε σου κάνει αυτό, υπάρχει και εφαρμογή που χρησιμοποιώ.

 

P.S.1: Μη γράφεις με κεφαλαίους χαρακτήρες, γιατί απαγορεύεται από τους κανόνες του forum.

 

P.S.2: Χρόνια πολλά!

 

Σ ευχαριστω πολύ για την απαντηση αλλα κυριως...για τις ευχε σου

 

ποια εφαρμογή χρησιμοποιης αποτελεσματικα... ώστε να τη δοκιμασω

 

χιλια ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολύ για την απαντηση αλλα κυριως...για τις ευχε σου

 

ποια εφαρμογή χρησιμοποιης αποτελεσματικα... ώστε να τη δοκιμασω

 

χιλια ευχαριστω

 

Truecaller.

 

Αλλά, για να τη χρησιμοποιήσεις:

 

1. Πρέπει να δώσεις όλα τα τηλέφωνά σου στην εφαρμογή, όπως ακριβώς κάνουν viber και whatsapp.

 

2. Θέλει δεδομένα, για την αναγνώριση. Όχι συνεχόμενα, όμως. Τι εννοώ. Έχεις κλειστά τα δεδομένα και δέχεσαι κλήση. Η εφαρμογή αποθηκεύει το συγκεκριμένο αριθμό (όχι στον κατάλογο της συσκευής, της εφαρμογής) και ανοίγεις όποτε θέλεις δεδομένα/wifi, για να κάνεις αναζήτηση. Επίσης, κάνοντας παρατεταμένο άγγιγμα σε όποιο αριθμό θέλεις, μέσα στην εφαρμογή, τον μπλοκάρεις.

 

Ό,τι άλλο θέλεις, ρωτάς.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...