Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Instagram αναβαθμίστηκε με νέες λειτουργίες στην κάμερά του.

Άκουσα ότι δεν ανέβαζε live video κάπου. Τώρα ανεβάζει;

Ρωτάω γιατί έχω το 6tag εδώ και καιρό μόνο!

 

Edit: Ενημερώθηκε η κάμερα των Windows!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει παρει κανεις αναβάθμιση αυτές τις μέρες για το skype? Λένε και slow και στα αλλα εχει βγει εγω που εχω fast ring εχω να παρω κάνα δυο μήνες αναβάθμιση ελεος

 

Sent from mTalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρει κανεις αναβάθμιση αυτές τις μέρες για το skype? Λένε και slow και στα αλλα εχει βγει εγω που εχω fast ring εχω να παρω κάνα δυο μήνες αναβάθμιση ελεος

 

Sent from mTalk

Τουλάχιστον 2 φορές αναβαθμίστηκε! Στην official έκδοση...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,αρχικα δεν ξερω αν ειναι το σωστο σημειο για το προβλημα που αντιμετωπιζω.Εχω θεμα με τις προτασεις κειμενου στο ελληνικο πληκτρολογιο.Μου βγαζει το μηνυμα οτι δεν εχει γινει σωστα η εγκατασταση δοκιμαζω να κανω επαναληψη προσπαθει για λιγο και μου εμφανιζει μηνυμα οτι απαιτειται προσοχη.Τελος δοκιμασα να αφαιρεσω τις επιλογες κειμενου για τα ελληνικα και να το ξανακατεβασω αλλα παλι τα ιδια.Εχει καποιος καμια ιδεα τι φταιει?

Lumia 640xl

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,αρχικα δεν ξερω αν ειναι το σωστο σημειο για το προβλημα που αντιμετωπιζω.Εχω θεμα με τις προτασεις κειμενου στο ελληνικο πληκτρολογιο.Μου βγαζει το μηνυμα οτι δεν εχει γινει σωστα η εγκατασταση δοκιμαζω να κανω επαναληψη προσπαθει για λιγο και μου εμφανιζει μηνυμα οτι απαιτειται προσοχη.Τελος δοκιμασα να αφαιρεσω τις επιλογες κειμενου για τα ελληνικα και να το ξανακατεβασω αλλα παλι τα ιδια.Εχει καποιος καμια ιδεα τι φταιει?

Lumia 640xl

Ευχαριστω.

 

Κάτι παρόμοιο μου είχε κάνει παλιά όταν είχα πρωτοπεράσει τα δεκάρια και νομίζω το είχε λύσει αλλάζοντας ρύθμιση από release preview σε stable.

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρει κανεις αναβάθμιση αυτές τις μέρες για το skype? Λένε και slow και στα αλλα εχει βγει εγω που εχω fast ring εχω να παρω κάνα δυο μήνες αναβάθμιση ελεος

 

Sent from mTalk

 

Εγώ με 1520 έχω πολύ καιρό να πάρω αναβάθμιση γενικά. Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι την παράτησαν τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρει κανεις αναβάθμιση αυτές τις μέρες για το skype? Λένε και slow και στα αλλα εχει βγει εγω που εχω fast ring εχω να παρω κάνα δυο μήνες αναβάθμιση ελεος

Σε εμένα σήμερα αναβαθμίστηκε σε κινητό και υπολογιστή στην 11.11.105.00 και δεν είμαι insider.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα σήμερα αναβαθμίστηκε σε κινητό και υπολογιστή στην 11.11.105.00 και δεν είμαι insider.

Αυτή έχει βγει στο slow καμία βδομάδα και είχε βγει άλλη μια πιο πριν και εγώ μέχρι χθες τίποτα το βράδυ έκανα restore και βγήκα από fast

 

Στάλθηκε από το Lenovo TB3-850M μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Όχι, εννοώ ότι στην περίπτωση μου λύθηκε όταν επέλεξα να μην παίρνω beta εκδόσεις του λειτουργικού (release preview) και έβαλα στα settings - windows insider να παίρνει τις επίσημες εκδόσεις (stable). Μετά μπορούσα να κάνω κανονικά λήψη των λεξικών χωρίς να μου βγάζει σφάλμα. Αν δεν έχεις επιλέξει ποτέ να παίρνει beta εκδόσεις πιθανόν φταίει κάτι άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Το Skype ενημερώθηκε ξανά πριν λίγο!

Έκδοση: 11.11.105.0

Edit: Το OneNote επίσης...

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάποιος το Skype για μηνύματα sms? Μου φαίνεται έχει φτιάξει σε όλους ότι έχουν και Skype ενώ δεν έχουν... Τσάμπα μπάχαλο..

 

Sent from mTalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς καμία εφαρμογή YouTube 3rd χωρίς να σε παραπέμπει στο YouTube για να ανοίξει το βίντεο; Το metro tube που είχα αυτό μου έκαμνε τελευταία, και το Tube cast μου βγάζει error! :( Το tube for YouTube downloader με πάει κι αυτό στο YouTube! Από την ίδια εφαρμογή δεν μπορώ να ανοίξω βίντεο σε καμία ή θα μου βγάζει error με λίγα λόγια! Χάλασαν όλες οι εφαρμογές τριτων για YouTube; :worry:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς καμία εφαρμογή YouTube 3rd χωρίς να σε παραπέμπει στο YouTube για να ανοίξει το βίντεο; Το metro tube που είχα αυτό μου έκαμνε τελευταία, και το Tube cast μου βγάζει error! :( Το tube for YouTube downloader με πάει κι αυτό στο YouTube! Από την ίδια εφαρμογή δεν μπορώ να ανοίξω βίντεο σε καμία ή θα μου βγάζει error με λίγα λόγια! Χάλασαν όλες οι εφαρμογές τριτων για YouTube; :worry:

 

 

Το tube cast που έχω λειτουργεί μια χαρά.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Το tube cast που έχω λειτουργεί μια χαρά.

Σε μένα σφάλμα με πετάει συνέχεια αυτη η εφαρμογή. Δεν άνοιξε ούτε ένα βίντεο! :(

Έναν φίλο που έχω με 640XL αλλά είναι με 8.1, παίζει άψογα η συγκεκριμένη εφαρμογή! :worry:

Μήπως πρέπει να κάνω κάτι άλλο;

3 φορές την αφαίρεσα και την πέρασα ξανά, μήπως δεν εγκαταστάθηκε καλά, άλλα μάταια! :(

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα σφάλμα με πετάει συνέχεια αυτη η εφαρμογή. Δεν άνοιξε ούτε ένα βίντεο! :(

Έναν φίλο που έχω με 640XL αλλά είναι με 8.1, παίζει άψογα η συγκεκριμένη εφαρμογή! :worry:

Μήπως πρέπει να κάνω κάτι άλλο;

 

Έκανες απεγκατάσταση και μετά πάλι εγκατάσταση;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Έκανες απεγκατάσταση και μετά πάλι εγκατάσταση;

Ναι. Το προσθεσα πιο πάνω, αλλά άργησα μάλλον. Πρόλαβες και απάντησες!

 

Edit: Βρήκα το Client for YouTube που είναι το μόνο που παίζει από την ίδια εφαρμογή!

Μόνο κακό, δεν έχει διάφανο tile!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κέντρο σχολίων ενημερώθηκε κι αυτό!

 

ουάου.

:lol:

Πολλές ενημερώσεις τον τελευταίο καιρό,αλλά ψάχνω ακόμα να βρω τι σκ@τά,αλλάζει κάθε φορά και δεν το βλέπω εγώ.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

ουάου.

:lol:

Πολλές ενημερώσεις τον τελευταίο καιρό,αλλά ψάχνω ακόμα να βρω τι σκ@τά,αλλάζει κάθε φορά και δεν το βλέπω εγώ.

Χάχα το ίδιο κι εγώ!!!!....

Έχουν αναβαθμίσει ένα σορό native εφαρμογές και το OneDrive που χρήζει αναβάθμισης, δεν το έχουν κάνει ακόμα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τι προβλήματα έχεις με το OneDrive;

Με πετάει έξω μετά από 1 λεπτό ή μερικά δευτερόλεπτα! Ανάλογα....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Υπάρχει κάποιο αξιόλογο applock για τις εφαρμογές καθώς και για φωτογραφίες, mail, settings αλλά και για το store;

Που να μην μπορεί επίσης να γίνει uninstall (τουλάχιστον όχι εύκολα) αλλιώς χάνεται και το νόημα του.

Ή κάτι σε στυλ CM Security που τα έχει όλα;

 

Ότι βρήκα ήταν χάλια και κάτι μου λέει πως μάλλον δεν παίζει κάτι...

 

Σας ευχαριστώ.

Edited by Cyberdemon87
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...