Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στις ρυθμίσεις ώρας δοκίμασε να απενεργοποιήσεις την αυτόματη ρύθμιση ώρας και σιγουρέψου ότι την έχεις ρυθμίσει σωστά χειροκίνητα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά στο ημερολόγιο η καθαρά Δευτέρα πέφτει και σε εσάς ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/2; :lol::lol::p Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο ημερολόγιο η καθαρά Δευτέρα πέφτει και σε εσάς ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/2; :lol::lol::p

Εδώ θα λύσουμε το Κυπριακό, η μεταφορά της Καθαράς Δευτέρας την Παρασκευή σε παραξενεύει; Μήπως την Δευτέρα παίζει καμιά άλλη αργία και πέρασε καμιά ρύθμιση για μεταφορά της Καθαράς Δευτέρας για να γίνει τετραήμερο; Με δαύτους που έχουμε μπλέξει όλα είναι πιθανά :p

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο ημερολόγιο η καθαρά Δευτέρα πέφτει και σε εσάς ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/2; :lol::lol::p

 

Εμένα δεν δείχνει κάτι τέτοιο..

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εφαρμογή για να βλέπουμε ελληνικα καναλια live?

 

Το best player αλλα κάθε λιγο κλειδώνουν κάποια και ξανά αναβαθμίζει απορρω τι λινκ εχει η εφαρμογή στο αντροιντ και δουλεύουν μόνιμα ολα

 

Sent from mTalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Όποιος βρει μόνιμα links, ας μου τα στείλει να τα περάσω. Εννοείται μπορεί να τα περάσει και μόνος του. Με την τελευταία έκδοση δε χρειάζεται να στέλνω καινούρια αναβάθμιση για την εφαρμογή για την αναβάθμιση καναλιών, καθώς αυτά ανανεώνονται μέσω internet. Αρκεί να έχω περάσει εννοείται τα νέα διαθέσιμα. Κάποια στιγμή θα το κάνω να ανανεώνονται και αυτόματα.

Μπορεί η εφαρμογή στο android να χρησιμοποιεί κάποιον IPTV provider, o οποίος θα ασχολείται με την ανανέωση των links. Δεν το ξέρω.

Αυτά που έχει η δικιά μου είναι τα επίσημα των καναλιών, τα οποία κατά καιρούς αλλάζουν.

Προφανώς δεν μπορώ συνέχεια να γνωρίζω αν έχουν αλλάξει. Πάντως ο καθένας είναι εύκολο να αλλάξει μόνος του το link.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος βρει μόνιμα links, ας μου τα στείλει να τα περάσω. Εννοείται μπορεί να τα περάσει και μόνος του. Με την τελευταία έκδοση δε χρειάζεται να στέλνω καινούρια αναβάθμιση για την εφαρμογή για την αναβάθμιση καναλιών, καθώς αυτά ανανεώνονται μέσω internet. Αρκεί να έχω περάσει εννοείται τα νέα διαθέσιμα. Κάποια στιγμή θα το κάνω να ανανεώνονται και αυτόματα.

Μπορεί η εφαρμογή στο android να χρησιμοποιεί κάποιον IPTV provider, o οποίος θα ασχολείται με την ανανέωση των links. Δεν το ξέρω.

Αυτά που έχει η δικιά μου είναι τα επίσημα των καναλιών, τα οποία κατά καιρούς αλλάζουν.

Προφανώς δεν μπορώ συνέχεια να γνωρίζω αν έχουν αλλάξει. Πάντως ο καθένας είναι εύκολο να αλλάξει μόνος του το link.

 

Δεν έχω βρει στην εφαρμογή πως μπορείς να δεις ελληνικά κανάλια.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Στις playlists είναι. Έχεις πρόσβαση τόσο από τον ενσωματωμένο file manager, όσο και από το media player. Από το media player άνοιξε την λίστα με τα tracks. Στα αριστερά υπάρχουν 6 κουμπιά ελέγχου. Κάνε κλικ στο κουμπί με όνομα playlists.

Τα ελληνικά κανάλια είναι η playlist με όνομα: demo_greek_tv.

Υπάρχουν και ελληνικά ραδιόφωνα με δυνατότητα να τα στείλεις στο background.

Πάει αρκετός καιρός που τα έχω ενσωματώσει.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί η εφαρμογή στο android να χρησιμοποιεί κάποιον IPTV provider, o οποίος θα ασχολείται με την ανανέωση των links. Δεν το ξέρω.

 

Ναι μαζί με το greek tv στο android , σου ζητάει να εγκαταστήσεις και το IPTV Core.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στις playlists είναι. Έχεις πρόσβαση τόσο από τον ενσωματωμένο file manager, όσο και από το media player. Από το media player άνοιξε την λίστα με τα tracks. Στα αριστερά υπάρχουν 6 κουμπιά ελέγχου. Κάνε κλικ στο κουμπί με όνομα playlists.

Τα ελληνικά κανάλια είναι η playlist με όνομα: demo_greek_tv.

Υπάρχουν και ελληνικά ραδιόφωνα με δυνατότητα να τα στείλεις στο background.

Πάει αρκετός καιρός που τα έχω ενσωματώσει.

 

Σε ευχαριστώ! Το βρήκα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο ημερολόγιο η καθαρά Δευτέρα πέφτει και σε εσάς ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/2; :lol::lol::p

Και σε μένα στο 950XL που έχω, μου δείχνει την Καθαρά Δευτέρα 17/2 Παρασκευή αντί για 27/2 που είναι κανονικά. Η «Αριάδνη» φαίνεται πως επηρέασε και τα windows mobile :)

Link to comment
Share on other sites

φίλε montoya ευχαριστώ και σου επιστρέφω το κοπλιμάν :)

 

Την πραγματικότητα περιέγραψα.....

Υ.Γ. Δεν ήξερα ότι η εφαρμογή σου παίζει και tv. Βασικά δεν το έψαξα γιατί δεν είμαι φίλος της τηλεόρασης. Μήπως θα έπρεπε να "διαφημισεις" περισσότερο αυτό το χαρακτηριστικό?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο. Το έχω γράψει πάντως ως χαρακτηριστικό της εφαρμογής. Κάποια στιγμή θα καθίσω να κάνω κάποια βιντεάκια για βοήθεια. Είναι πλέον κύριο χαρακτηριστικό της εφαρμογής η υποστήριξη M3U λιστών και συνεπώς IPTV. Μπορεί να βρει χιλιάδες ο καθένας εύκολα στο net.
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο. Το έχω γράψει πάντως ως χαρακτηριστικό της εφαρμογής. Κάποια στιγμή θα καθίσω να κάνω κάποια βιντεάκια για βοήθεια. Είναι πλέον κύριο χαρακτηριστικό της εφαρμογής η υποστήριξη M3U λιστών και συνεπώς IPTV. Μπορεί να βρει χιλιάδες ο καθένας εύκολα στο net.

 

Πράγματι, ένα βιντεακι με όλες τις δυνατότητες της εφαρμογής θα μας άνοιγε τα μάτια......;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Microsoft rules

 

http://i.imgur.com/o8t7bjQ.jpg

Εμένα δυο φορές μου το γράφει. Μια με κοκκινη μπάρα στο πλάι και από κάτω με μία κιτρινη μπάρα! Γιατί δεν ξέρω!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Και στην εφαρμογή του ημερολογίου στο desktop 17/2 μου βγάζει. Δε νομίζω ότι φταίει το mobile κομμάτι αλλά το ημερολόγιο

της MS.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα την δουλεια μου με το bestplayer ευχαριστω πολύ τον δημιουργο της εφαρμογης.

Τα περισσοτερα καναλια δουλευουν κανονικα.

Όπως πολλοι αλλοι ετσι και εγω δεν ηξερα ότι παιζει tv.

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο. Το έχω γράψει πάντως ως χαρακτηριστικό της εφαρμογής. Κάποια στιγμή θα καθίσω να κάνω κάποια βιντεάκια για βοήθεια. Είναι πλέον κύριο χαρακτηριστικό της εφαρμογής η υποστήριξη M3U λιστών και συνεπώς IPTV. Μπορεί να βρει χιλιάδες ο καθένας εύκολα στο net.

 

@@fast, φαντάσου την έκπληξη μου χθες όταν είδα πως το καταπληκτικό σου πρόγραμμα παίζει και τηλεόραση.

Εντάξει τα λόγια είναι περιττά, ever ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί στο store.

Δεν παίζει μόνο το Star και ο Skai, τα υπόλοιπα μια χαρά...... @@faast κοσμείς την κοινότητα των Windows Phone......

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

@@fast, φαντάσου την έκπληξη μου χθες όταν είδα πως το καταπληκτικό σου πρόγραμμα παίζει και τηλεόραση.

Εντάξει τα λόγια είναι περιττά, ever ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί στο store.

Δεν παίζει μόνο το Star και ο Skai, τα υπόλοιπα μια χαρά...... @@faast κοσμείς την κοινότητα των Windows Phone......

 

Χρωστάς κάτι φωτογραφίες από το κόσμημά σου με τις νέες θήκες.

Καλώς μας ξαναρθες....

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι έχεις δίκιο. Το έχω γράψει πάντως ως χαρακτηριστικό της εφαρμογής. Κάποια στιγμή θα καθίσω να κάνω κάποια βιντεάκια για βοήθεια. Είναι πλέον κύριο χαρακτηριστικό της εφαρμογής η υποστήριξη M3U λιστών και συνεπώς IPTV. Μπορεί να βρει χιλιάδες ο καθένας εύκολα στο net.

 

Με τα παραπανω 2 σχόλια καταλαβαίνεις ότι χρειάζεται καλύτερη προώθηση της εφαρμογής σου.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χρωστάς κάτι φωτογραφίες από το κόσμημά σου με τις νέες θήκες.

Καλώς μας ξαναρθες....

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Με τα παραπανω 2 σχόλια καταλαβαίνεις ότι χρειάζεται καλύτερη προώθηση της εφαρμογής σου.

 

Κώστα ακόμη περιμένω να μου έρθει η mozo, έχει φτάσει από τις τέσσερις του μήνα Κορωπί, αλλά εγώ ακόμη δεν έχω παραλάβει... Περιμένω ακόμη!!!!

 

Και Κώστα είχες δίκιο για το tempered, μέχρι τώρα δεν έχω κάποιο θέμα με το να μαυρίζει η οθόνη.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...