Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Α, ΟΚ. Ευχαριστώ. Αξίζει τον κόπο? Γιατί και με την έκδοση που έχω την δουλειά μου την κάνω πάντως.

 

Σαφώς και αξίζει

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Α, ΟΚ. Ευχαριστώ. Αξίζει τον κόπο? Γιατί και με την έκδοση που έχω την δουλειά μου την κάνω πάντως.

 

Εμφανισιακά, προσωπικά, είναι έτσι κι έτσι. Πρακτικά, είναι πολύ καλύτερη. Πολλοί από τους χειρισμούς, έχουν μετακινηθεί στο κάτω μέρος της οθόνης. Υπάρχουν τα reactions, που δεν έχει η "απλή" έκδοση.

 

Α, ναι. Συνήθως την πρώτη φορά, δεν ανοίγει η εφαρμογή, με force close.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Γύρισε region Γερμανία και θα την κατεβάσει.

 

Παιδιά πως αλλάζουμε region στο κινητό;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια.Κάποια πραγματάκια στα πολύ γρήγορα 1)Κάτι για το Snapchat υπάρχει; 2)κάτι ανάλογο για το Prisma;Τέλος έχετε πρόβλημα με το IG όταν πάτε να ανεβάσετε διαφορετικού μεγέθους φωτογραφίες(Προσωπικά δεν με αφήνει,ενώ θα έπρεπε.Δεν ξέρω εαν ειναι θέμα Lumia),και επιπλέον ποιοι θεωρουνται οι καλύτεροι Clients για IG.
The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση για το instagram,όταν ανεβάζω μια φωτογραφία και βάζω τοποθεσία βάση gps η χειροκίνητα μου βγάζει σφάλμα! άμα αφαιρέσω την τοποθεσία τοτε ανεβαίνει κανονικά. έχει κανείς άλλος αυτό το θέμα;
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για το Viber. Προστέθηκαν οι βιντεοκλήσεις και το tile έγινε διάφανο

Εμένα γιατί δεν μου ήρθε ακόμη;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ικανοποιημένος από την αναβάθμιση του viber. Το αρχικό εικονίδιο μου αρέσει πιο πολύ. Επιτέλους η προστέθηκε video κλήση και επιτέλους εμφανίζεται το Vider στη κοινή χρήση. Τρέχει βούτυρο πολύ καλή εφαρμογή δε κολλάει καθόλου.

Το μόνο που δε βλέπω να διορθώθηκε με το τελευταίο update είναι το seen. Μένει στο delivered ακόμα κι αν το έχει διαβάσει ο άλλος.

 

Αυτό που μένει για μένα για να τελειοποιηθεί είναι να υπάρξει η επιλογή μαύρου φόντου (όχι μόνο στο chat window) και να μπορείς να κάνεις crop τη φωτογραφία του προφιλ σου ή εισαγωγή από το fb όπως είχε το παλιό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμένα γιατί δεν μου ήρθε ακόμη;

 

Για κάνε με το χέρι ενημέρωση εφαρμογών. Αποκλείεται να μη το πήρες.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Για κάνε με το χέρι ενημέρωση εφαρμογών. Αποκλείεται να μη το πήρες.

Την έκανα και ήρθε. Αλλά όλα είναι στα γερμανικά και δεν βρισκω στις ρυθμίσεις αλλαγή γλώσσας! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Οι ρυθμίσεις για γλώσσα και ειδοποιήσεις θα έρθουν αργότερα.

Μήπως έχεις περιοχή η γλώσσα Γερμανία και ήρθαν γερμανικά;

Περίεργο πάντως γιατί μόνο αγγλικά παίζουν στο Viber.

Link to comment
Share on other sites

Οι ρυθμίσεις για γλώσσα και ειδοποιήσεις θα έρθουν αργότερα.

Μήπως έχεις περιοχή η γλώσσα Γερμανία και ήρθαν γερμανικά;

Περίεργο πάντως γιατί μόνο αγγλικά παίζουν στο Viber.

Όχι Ελλάδα εχω. Το προηγούμενο αγγλικό ήταν. Τωρα κατέβηκε στα γερμανικά! Δεν ξέρω γιατί. Στο πληκτρολόγιο έβαλα γερμανικά μονο, γιατί ξέρω!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όχι Ελλάδα εχω. Το προηγούμενο αγγλικό ήταν. Τωρα κατέβηκε στα γερμανικά! Δεν ξέρω γιατί. Στο πληκτρολόγιο έβαλα γερμανικά μονο, γιατί ξέρω!

Ίσως αυτό να παίζει ρόλο,δεν ξέρω περίεργο.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως αυτό να παίζει ρόλο,δεν ξέρω περίεργο.

Τα γερμανικά στο πληκτρολόγιο τα πέρασα όταν είχα τα 8.1 ακόμα. Έμειναν απο κει. Το Viber τότε ήταν στα ελληνικά! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

παιδια σοσ, μια σημαντικη απορια. ειχα (ακομα το εχω) το 1020. μολις πηρα το 950. ειχαπαρει μπακαπ απο το 1020. και κανω εποαναφορα στο 950. ολα καλα, αλλα. στο 950, δεν εμφανιζοντουσαν σμσ. εμφανιστηκαν μονο οταν πατησα, συχρονισμος μεταξυ συσκευων. αλλα και τοτε, εμφανιστηκαν μηνυματα μονο μεχρι το μαρτη. απο εκει και μετα τιτποτα? κανονικα ουτε ο συχρονισμος δεν θα επρεπε να χρειαζοταν. λυνεται αυτο? χρειαζεται χαρντ ρισετ και παλι απο την αρχη? τι φταιει? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Τα γερμανικά στο πληκτρολόγιο τα πέρασα όταν είχα τα 8.1 ακόμα. Έμειναν απο κει. Το Viber τότε ήταν στα ελληνικά! ;)

 

Δεν έκανες hard reset τώρα που έβαλες τα 10;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Απορία...

Στην οθόνη κλειδώματος έχω το Bing, πολύ ωραίες φωτό ταιριάζουν και ωραία στην ανάλυση της οθόνης.

Μόλις θέλω να κατεβάσω την ίδια εικόνα και θέλω να την βάλω σαν Background στην κεντρική οθόνη δεν μπορώ να ταιριάξω την φωτό, η θα είναι πιο χάλια η ανάλυση η δεν θα φαίνεται όλη η φωτό η όλα μάζι!

Τι ανάλυση πρέπει να την κατεβάζω ώστε να ταιριάζει άψογα όπως κάνει το Bing στην οθόνη κλειδώματος?

640XL είναι η συσκευή!

Link to comment
Share on other sites

http://mspoweruser.com/upcoming-teamviewer-quicksupport-app-will-allow-remote-control-windows-mobile-device/

 

Βγάλανε έκδοση της εφαρμογής στο team viewer για να έχεις πρόσβαση στο κινητό από τον υπολογιστή. Το δοκίμασα με το κινητό στην redstone και λειτουργεί κανονικά. ΔΕΝ ξέρω αν λειτουργεί σε όποιον έχει την επίσημη έκδοση του λειτουργικού στο κινητό.

 

Εδώ είναι screenshot πως φαίνεται το κινητό από το desktop πρόγραμμα του teamviewer

 

https://s31.postimg.org/majldtxcb/Screenshot_1.png

 

Από το λίγο που δοκίμασα μπορείς να ανοίξεις τις εφαρμογές του κινητού - κάμερες κτλ χωρίς πρόβλημα από τον υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σοσ, μια σημαντικη απορια. ειχα (ακομα το εχω) το 1020. μολις πηρα το 950. ειχαπαρει μπακαπ απο το 1020. και κανω εποαναφορα στο 950. ολα καλα, αλλα. στο 950, δεν εμφανιζοντουσαν σμσ. εμφανιστηκαν μονο οταν πατησα, συχρονισμος μεταξυ συσκευων. αλλα και τοτε, εμφανιστηκαν μηνυματα μονο μεχρι το μαρτη. απο εκει και μετα τιτποτα? κανονικα ουτε ο συχρονισμος δεν θα επρεπε να χρειαζοταν. λυνεται αυτο? χρειαζεται χαρντ ρισετ και παλι απο την αρχη? τι φταιει? ευχαριστω

 

Μήπως ήταν παλιό το back up ?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να κάνω update το Viber και τίποτα.

Το ανοίγω και βλέπω ότι έχει βίντεοκλήσεις χωρίς να είναι στη λίστα με τα πρόσφατα update. Άλλο κουλό και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...