Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

WiFi Tool

 

Δωρεάν για λίγες ακόμα ώρες...

 

:wacko:

 

1 hours and 25 minutes remaining

Discount applies to Windows 10 devices only.

 

Τρεχάτεεεεε.....

Link to comment
Share on other sites

OTE TV GO

Μήπως έχουμε κάποιο νέο;

Θα είναι καταλυτικό στην επιλογή νέας συσκευής.

 

Όχι. Ρώτησα και εγώ αλλά δεν μου έχουν απαντήσει.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Εχω κατεβασει την εφαρμογη Gomovies pro αλλα δεν βρισκει τους υποτιτλους στα ελληνικα ενω μεσα υπαρχει η επιλογη Greek. Μου εχει σπασει τα νευρα γτ την πληρωσα κιολας 3.49€. Τι παιζει ξερει κανενας?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Υπάρχει κάποιος file manager στον οποίο να μπορούν να συνδεθούν υπηρεσίες cloud (πχ box), όπως στον ES?

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Υπάρχει κάποιος file manager στον οποίο να μπορούν να συνδεθούν υπηρεσίες cloud (πχ box), όπως στον ES?

metro file manager

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, υπάρχει στο office lens η δυνατότητα offline αποθήκευσης (πχ στην SD ή στην συσκευή) γιατί βλέπω μόνο στο one note μπορείς. Και κάτι ακόμα, μόνο crop βλέπω ότι μπορείς να κάνεις, τίποτε παραπάνω.... Το CamScanner που είχα πιο παλιά πιο πολλές λειτουργίες είχε.... Edited by bep1995
Link to comment
Share on other sites

Το CamScanner υπάρχει ακόμα... Αλλα νομίζω το Office Lens αποθηκεύει και ένα αρχείο στις φωτογραφίες...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Στο android, στο google photos μπορεις να διαλεξεις ποιους φακελους θα κανει backup στο cloud.

 

Μπορω να κανω κατι αντιστοιχο στο Onedrive? Δηλαδη να ανεβαζω στο cloud ΚΑΙ τις φωτο που μου στελνουν απο whatsapp κλπ;

Φυσικα, εννοω αυτοματα, να μην το κανω χειροκινητα καθε φορα.

Link to comment
Share on other sites

Στο android, στο google photos μπορεις να διαλεξεις ποιους φακελους θα κανει backup στο cloud.

 

Μπορω να κανω κατι αντιστοιχο στο Onedrive? Δηλαδη να ανεβαζω στο cloud ΚΑΙ τις φωτο που μου στελνουν απο whatsapp κλπ;

Φυσικα, εννοω αυτοματα, να μην το κανω χειροκινητα καθε φορα.

 

Αποθηκεύει αυτόματα το camera roll, και το saved pictures. Εμένα από WhatsApp αποθηκεύεται ότι μου στέλνουν αυτόματα. Μόλις ανοίξεις την εικόνα πάει στο saved pictures οπότε συγχρονίζεται. Τώρα για άλλους φακέλους δεν νομίζω να μπορείς ακόμα.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Με ποια εφαρμογή μετράμε τα βηματα πλέον

Όσοι έχουν sensorcore, τώρα που δεν δουλεύει το υγεια και διατροφή;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αλλα δεν μου το βγάζει σε lumia 630

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για το store.
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Με πρώτη ματιά έγινε αισθητά πιο γρήγορο... Κάτι άλλο δεν βλέπω φαντάζομαι θα έχουμε και changelog σε λίγο...

 

Newsflow , μια universal εφαρμογή για να παρακολουθείς διάφορα RSS

 

Δοκίμασε και τον NextGen Reader... Κορυφαίος...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για το store.

 

Εγώ είδα το store στα update βγήκα και ξαναμπηκα στο store και το είχε κάνει αναβάθμιση αλλά αυτό που δεν μπορείς να δείς ποιες εφαρμογές έχουν γίνει Update .... αλλά και εμένα μου φένετε ποιο γρήγορο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, κατεβασα το mytube κανονικα διχως δλδ προβηματα. Επισης εσωσα σε .μπ3 το πρωτο τραγουδι μου.

Η ερωτηση είναι η εξης: Που ακριβως αποθηκευεται? Εψαξα από τον file explorer μια εφαρμογή που εχω αλλα δεν το βρηκα το κομματι πουθενα.

 

Επισης πηγα να το βρω για να το ακουσω και από το groove music, αλλα ουτε εκει το βλεπει.

 

Καμια ιδεα?

 

Εχω το κινητο 1 μερα και απλα τα σπαει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!ξέρουμε γιατί δεν δουλεύει το do not disturb (dnd)?θέλει Cortana?
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια θελω να κανω της εξης ερωτησεις ειδα στο ιντερνετ οτι μπορεις να κανεις install τις εφαρμογες android στο windows phone μηπως ξερετε την διαδικασια? γιατι δεν ξερω αγγλικα.

μια αλλη ερωτηση που με απασχολει ψαχνω να βρω ενα antivirus για το lumia 535 γιατι δεν μπορει να μην υπαρχει ιος στα κινητα μας? ξερετε κανενα? στο store δεν το εχει

ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια θελω να κανω της εξης ερωτησεις ειδα στο ιντερνετ οτι μπορεις να κανεις install τις εφαρμογες android στο windows phone μηπως ξερετε την διαδικασια? γιατι δεν ξερω αγγλικα.

 

Το project σταμάτησε λόγω νομικών και άλλων προβλημάτων.

 

μια αλλη ερωτηση που με απασχολει ψαχνω να βρω ενα antivirus για το lumia 535 γιατι δεν μπορει να μην υπαρχει ιος στα κινητα μας? ξερετε κανενα? στο store δεν το εχει

ευχαριστω :)

 

Το σύστημα είναι τόσο κλειστό που δεν απαιτείται πρόγραμμα antivirus. Δεν μπορείς να εγκαταστήσεις εφαρμογές εκτός store (εντός του store ελέγχονται διεξοδικά από την MS) κι επιπλέον οι εφαρμογές τρέχουν σε "sandbox" οπότε δεν μπορούν να παρέμβουν στο λειτουργικό...

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, κατεβασα το mytube κανονικα διχως δλδ προβηματα. Επισης εσωσα σε .μπ3 το πρωτο τραγουδι μου.

Η ερωτηση είναι η εξης: Που ακριβως αποθηκευεται? Εψαξα από τον file explorer μια εφαρμογή που εχω αλλα δεν το βρηκα το κομματι πουθενα.

 

Επισης πηγα να το βρω για να το ακουσω και από το groove music, αλλα ουτε εκει το βλεπει.

 

Καμια ιδεα?

 

Εχω το κινητο 1 μερα και απλα τα σπαει.

 

Αν δεν κάνω λάθος, σε αντίθεση με τα βίντεο, τα mp3 μπορείς να τα ακούσεις μόνο μέσα απο την εφαρμογή (mytube)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα μηνύματα που αφορούσαν τις απορίες εφαρμογών μεταφέρθηκαν στην κατάλληλη ενότητα:

 

[Windows 10 Mobile] Γενικές Απορίες Εφαρμογών

 

 

Συνεχίζουμε στο θέμα μας....

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...