Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενημερώθηκε το Xbox πριν λιγο.

Να δούμε το Viber πότε θα ενημερωθεί! Ακόμα το περιμένουμε...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Α ρε MSFT. Με παίρνει σήμερα η αδερφή μου, έχει ένα 640 με την anniversary επάνω την επίσημη και με clean install γιατί είχε θεματα, και μου λέει ότι δεν μπορεί να βρει την εφαρμογή της dlink για να βλέπει το παιδί της στο σπίτι με την κυρία που το κρατάει. Να μην τα πολυλογω της βρίσκω το λινκ , της το στέλνω με Mail, το ανοίγει μέσω του store και της γράφει ότι η εφαρμογή υπάρχει ήδη στην συσκευή και δεν μπορεί να την ξαναβάλει.... Φυσικά η εφαρμογή δεν υπάρχει γιατί λίγες μέρες πριν έκανε Hard reset χωρίς επαναφορά από backup.... Καμία ιδέα;;;;;

 

Στάλθηκε από το HTC One A9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Α ρε MSFT. Με παίρνει σήμερα η αδερφή μου, έχει ένα 640 με την anniversary επάνω την επίσημη και με clean install γιατί είχε θεματα, και μου λέει ότι δεν μπορεί να βρει την εφαρμογή της dlink για να βλέπει το παιδί της στο σπίτι με την κυρία που το κρατάει. Να μην τα πολυλογω της βρίσκω το λινκ , της το στέλνω με Mail, το ανοίγει μέσω του store και της γράφει ότι η εφαρμογή υπάρχει ήδη στην συσκευή και δεν μπορεί να την ξαναβάλει.... Φυσικά η εφαρμογή δεν υπάρχει γιατί λίγες μέρες πριν έκανε Hard reset χωρίς επαναφορά από backup.... Καμία ιδέα;;;;;

 

Στάλθηκε από το HTC One A9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν της έγραψε πως η εφαρμογή υπάρχει τότε θα έχει και την επιλογή "εκκίνηση". Ας το πατήσει και πες μας.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

πριν λίγο πέρασα το viber.

να διευκρινίσω πως δε γνωρίζω αγγλικά, και δυστυχώς το viber δεν έχει ελληνικά.

από αυτά που κατάλαβα, μετά την εγκατάσταση του viber μου ζήτησε τον αριθμό τηλεφώνου μου.

τον έβαλα και μου ήρθε ένας κωδικός, που βάζω αυτόν τον κωδικό;

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

πριν λίγο πέρασα το viber.

να διευκρινίσω πως δε γνωρίζω αγγλικά, και δυστυχώς το viber δεν έχει ελληνικά.

από αυτά που κατάλαβα, μετά την εγκατάσταση του viber μου ζήτησε τον αριθμό τηλεφώνου μου.

τον έβαλα και μου ήρθε ένας κωδικός, που βάζω αυτόν τον κωδικό;

 

Σου έβγαλε ένα κουτάκι την στιγμή που σου έστειλε το sms.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν της έγραψε πως η εφαρμογή υπάρχει τότε θα έχει και την επιλογή "εκκίνηση". Ας το πατήσει και πες μας.

Φίλε montoya δυστυχώς κουμπάκι για εκκίνηση δεν έχει. Απλά βγάζει ένα θαυμαστικό μέσα σε ένα κύκλο και λέει το μήνυμα ότι η εφαρμογή υπάρχει ήδη. Της είπα να μου στείλει και ένα screenshot, θα το ποσταρω. Ανοίγοντας το λινκ που της έστειλα στον edge της λέει ότι η εφαρμογή δεν είναι συμβατή με την συσκευή της..... Τελικά με αυτά δεν μπορεί να δει το παιδί της σήμερα.... Τι να πεις.....

 

Στάλθηκε από το HTC One A9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σου έβγαλε ένα κουτάκι την στιγμή που σου έστειλε το sms.

 

όχι το μήνυμα έγραφε, close this message and enter the code into viber to activate your account.

όμως δεν υπάρχει κανένα πεδίο (κουτάκι) να βάλω τον κωδικό.

 

υ.γ. άσχετο γιατί δε μπορώ να επισυνάψω εικόνα στα μηνύματα μου;

Edited by kakos
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160909/f5616780f71b373767b4fa0ae42609d9.jpg

Ορίστε και η εικόνα

 

Στάλθηκε από το HTC One A9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη εφαρμογή dlink δεν υπάρχει αυτή την στιγμή στο store. Και με άλλο τηλέφωνο να μπεις στην διεύθυνση βγάζει μήνυμα its currently unavailable.
Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη εφαρμογή dlink δεν υπάρχει αυτή την στιγμή στο store. Και με άλλο τηλέφωνο να μπεις στην διεύθυνση βγάζει μήνυμα its currently unavailable.

Περίφημα!!! Συγχαρητήρια MSFT.......

 

Στάλθηκε από το HTC One A9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε το Xbox πριν λιγο.

 

Να δούμε το Viber πότε θα ενημερωθεί! Ακόμα το περιμένουμε...

 

Αφού βγήκε για τους beta tester θα βγει και για τους υπολοίπους σύντομα

 

Sent from mTalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Μόνο η D-Link ξέρει. Δικαίωμα να κάνει unavailable την εφαρμογή ή να αφήνει συγκεκριμένους χρήστες να την κατεβάζουν έχει μόνο ο δημιουργός της από το μενού που έχει στον λογαριασμό του στο store. Αν τους στείλει ένα email πιθανόν θα απαντήσουν.
Link to comment
Share on other sites

Α ρε MSFT. Με παίρνει σήμερα η αδερφή μου, έχει ένα 640 με την anniversary επάνω την επίσημη και με clean install γιατί είχε θεματα, και μου λέει ότι δεν μπορεί να βρει την εφαρμογή της dlink για να βλέπει το παιδί της στο σπίτι με την κυρία που το κρατάει. Να μην τα πολυλογω της βρίσκω το λινκ , της το στέλνω με Mail, το ανοίγει μέσω του store και της γράφει ότι η εφαρμογή υπάρχει ήδη στην συσκευή και δεν μπορεί να την ξαναβάλει.... Φυσικά η εφαρμογή δεν υπάρχει γιατί λίγες μέρες πριν έκανε Hard reset χωρίς επαναφορά από backup.... Καμία ιδέα;;;;;

 

Στάλθηκε από το HTC One A9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γιατί δεν μπαίνει στο store στην βιβλιοθήκη μου και να την κατεβάσει από εκεί;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πολλές εφαρμογές έχουν βγει off για κάποιο λόγο ( πιθανόν μη συμβατότητα με win10) και δεν πρόκειται να μπορέσει να την κατεβάζει ξανά ούτε δουλεύει ξανά μέχρι να την φτιάξουν για win10. αμα πάτε στο store στην βιβλιοθήκη μου κάτω κάτω θα δείτε πολλές εφαρμογές που είναι off και γράφει δεν λειτουργεί σε αυτήν την συσκευή.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε montoya δυστυχώς κουμπάκι για εκκίνηση δεν έχει. Απλά βγάζει ένα θαυμαστικό μέσα σε ένα κύκλο και λέει το μήνυμα ότι η εφαρμογή υπάρχει ήδη. Της είπα να μου στείλει και ένα screenshot, θα το ποσταρω. Ανοίγοντας το λινκ που της έστειλα στον edge της λέει ότι η εφαρμογή δεν είναι συμβατή με την συσκευή της..... Τελικά με αυτά δεν μπορεί να δει το παιδί της σήμερα.... Τι να πεις.....

 

Στάλθηκε από το HTC One A9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάπου μπερδεύεται και μας μπερδεύει...... Στείλε το screenshot

Κάνε και το παρακάτω. Πήγαινε στη εφαρμογή που σου λέει ότι δεν είναι συμβατή. Μετά πάτησε να κατέβει μία οποιαδήποτε (άσχετη) εφαρμογή και αμέσως πάτησε πίσω ώστε να ξαναπάς στην εφαρμογή που σε ενδιαφέρει. Σε 1-2 δευτερόλεπτα θα βγάλει επιλογή να κατέβη.

Σίγουρα το μήνυμα που της έβγαλε δεν ήταν ότι την έχει εγκατεστημένη αλλά ότι είναι στην κατοχή της. Το screenshot θα το αποδείξει.....:cool:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μου χει τύχει επίσης σε εφαρμογές να θέλει επανεκκίνηση η συσκευή για να δουλέψουν (όπως στα pc).

 

Μήπως την κατέβασε παλιότερα και δεν θυμάται;

Link to comment
Share on other sites

Α ρε MSFT. Με παίρνει σήμερα η αδερφή μου, έχει ένα 640 με την anniversary επάνω την επίσημη και με clean install γιατί είχε θεματα, και μου λέει ότι δεν μπορεί να βρει την εφαρμογή της dlink για να βλέπει το παιδί της στο σπίτι με την κυρία που το κρατάει. Να μην τα πολυλογω της βρίσκω το λινκ , της το στέλνω με Mail, το ανοίγει μέσω του store και της γράφει ότι η εφαρμογή υπάρχει ήδη στην συσκευή και δεν μπορεί να την ξαναβάλει.... Φυσικά η εφαρμογή δεν υπάρχει γιατί λίγες μέρες πριν έκανε Hard reset χωρίς επαναφορά από backup.... Καμία ιδέα;;;;;

 

 

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160909/f5616780f71b373767b4fa0ae42609d9.jpg

Ορίστε και η εικόνα

 

Στάλθηκε από το HTC One A9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βρε asikis, είσαι και παλιός...... Αυτό δείχνει ότι ΚΑΠΟΤΕ την κατέβασε, όχι ότι είναι εγκατεστημένη τώρα στη συσκευή. Όταν είναι εγκατεστημένη βγάζει το παρακάτω.

 

http://imgur.com/4FemB6t

 

Αν δεν υπάρχει στο store προφανώς την κατέβασε ο dev ίσως για να την βελτιώσει ή οτιδοιποτε άλλο. Τώρα που φταίει η ms σε όλο αυτό δεν το κατάλαβα.....

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα φταίει μόνο αν η ίδια η Microsoft κατέβασε την εφαρμογή, για δικούς της λόγους.

Κατά τα άλλα και εγώ πιστεύω πως δεν φταίει εδώ σε τίποτα.

 

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε όλους. Λίγο που το περιεργάστηκα, πάλι αργό σαν τον θάνατο είναι...
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε όλους. Λίγο που το περιεργάστηκα, πάλι αργό σαν τον θάνατο είναι...

 

Ναι πραγματικά τίποτα δεν άλλαξε,ούτε διάφανο πλακάκι ούτε καν δεν διόρθωσαν το πρόβλημα στο πληκτρολόγιο με της προτεινόμενες λέξεις.

Edited by niotheros
Αφαίρεση off topic σχολιασμών
Link to comment
Share on other sites

Nesbox Emulator (https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh3szfq)

 

Έπαιξα λίγο tetris και θυμήθηκα τα νιάτα μου. Πολύ καλό

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια,

 

Ευτυχης κάτοχος ενός 640xl ,oπου όμως ακόμα και μετά από hard reset, δε λένε να μιλήσουν οι χάρτες

 

Τέλος πάντων.

Απορία απλή:

 

Η γραμμή περιηγησης τι,πού ακριβώς είναι;

Βρήκα μια ρύθμιση,διπλό πάτημα της γραμμής περιηγησης για σβήσιμο οθόνης,δοκίμασα στην επάνω μπάρα ειδοποιησεων,αλλα τίποτα.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...