Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Soft Reset έχεις δοκιμάσει... Κάνε απεγκατάσταση το twitter, soft reset (δεν σβήνει τίποτα μην φοβηθείς :p ) και μετά εγκατάσταση το twitter...

 

Το δοκιμασα φιλε κι΄ αυτο.Δεν γινεται τιποτα.Εχει φαει σκαλομα γερο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα.Montoya_42 εχω κανει πολλες φορες απεγκατασταση και ξανα εγκατασταση και δεν διορθωθηκε.Δεν ξερω τι να πω.Πραγματικα ειναι για να τρελενεσαι:mad::(:(:(

 

Δοκίμασε μια εφαρμογή τρίτου, για να αποκλείσεις ότι είναι θέμα της συσκευής. Και δεύτερον πες σε κάποιον να σε κάνει mention να δείς αν σου έρχεται ειδοποίηση.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα.Εχω αναφερθεί και παλιότερα στο θεμα αλλα δεν είδα προκοπή.Εχω προβλημα με τον ηχο ειδοποιήσεις στο twitter.Εχω ορίσει κανονικα ήχο αλλα δεν βλέπω τις ειδοποιησεις παρα μονο εαν μπω στην εφαρμογη.Εαν μου στειλουν καποιο προσωπικο μηνυμα τοτε λαμβανω κανονικα ηχο κτλ.Ευχαριστω για οποιαδηποτε βοηθεια.

Έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα με το twitter δεν χτυπα με τίποτα δεν βρήκα τρόπο να το φτιάξω

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα με το twitter δεν χτυπα με τίποτα δεν βρήκα τρόπο να το φτιάξω

 

Πρόβλημα της συμβατότητας εφαρμογης-windows 10 λες να είναι;Αν καταφέρεις και βρεις λύση σε παρακαλώ ενημέρωσε:):):)

Link to comment
Share on other sites

Έγεινε update το Map πολύ ωραίο άρχησε να ξεπερνά το here maps

 

Δεν νομίζω ότι έχει κάτι να ζηλέψει. Πλέον βγάζει και εναλλακτικές διαδρομές (και όχι μόνο μία), έχει και τα tabs, φτιάχνεις διαδρομές σε όποιο σημείο του χάρτη θες... όλα καλά. Να ζήσουμε να θυμόμαστε τα Here...

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Montoya_42 εχω κανει πολλες φορες απεγκατασταση και ξανα εγκατασταση και δεν διορθωθηκε.Δεν ξερω τι να πω.Πραγματικα ειναι για να τρελενεσαι:mad::(:(:(

 

Και είπες ότι τσέκαρες στις ρυθμίσεις-> ειδοποιήσεις και ενέργειες.......

Δοκίμασε να βάλεις δικούς σου ήχους.

 

----- προσθήκη μηνύματος 113 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν είναι διαθέσιμη για την συσκευή μου οποτε είναι μόνο για όσες προέρχονται από wp8

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι έχει κάτι να ζηλέψει. Πλέον βγάζει και εναλλακτικές διαδρομές (και όχι μόνο μία), έχει και τα tabs, φτιάχνεις διαδρομές σε όποιο σημείο του χάρτη θες... όλα καλά. Να ζήσουμε να θυμόμαστε τα Here...

 

πολύ καλύτερο από το here maps πλέον.

Ορίστε,θέλω τώρα να ακούσω τι έχουν να πουν όσοι έλεγαν ότι ξεμείναμε από Χάρτες και Πλοήγηση.:lol::shifty:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κάπου υπήρχε οδηγός να μεταφέρουμε τα αγάπησα από here maps στους χάρτες. Θυμάται κανένας;

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κάπου υπήρχε οδηγός να μεταφέρουμε τα αγάπησα από here maps στους χάρτες. Θυμάται κανένας;

 

Μπες στο feedback hub ή κέντρο σχολίων όπως το λέει στα Ελληνικά. Εκεί μου βγάζει οδηγίες εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου υπήρχε οδηγός να μεταφέρουμε τα αγάπησα από here maps στους χάρτες. Θυμάται κανένας;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6717288#post6717288

 

Eδώ είσαι.

 

Βάζω και το δικό μου συμπληρωματικό και όχι τον ΟΡ (respect, πάλι) γιατί την πάτησα στην αρχή και το βρήκα με δοκιμές.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Montoya_42 εχω κανει πολλες φορες απεγκατασταση και ξανα εγκατασταση και δεν διορθωθηκε.Δεν ξερω τι να πω.Πραγματικα ειναι για να τρελενεσαι:mad::(:(:(

 

 

Ολα αυτα τα εκανα.Δικους μου ηχους,hard reset,soft reset,απεγκατασταση,εγκατασταση αλλα τιποτα.Σ΄ ευχαριστω παντως για την βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6717288#post6717288

 

Eδώ είσαι.

 

Βάζω και το δικό μου συμπληρωματικό και όχι τον ΟΡ (respect, πάλι) γιατί την πάτησα στην αρχή και το βρήκα με δοκιμές.

 

Σωτήριος (και όχι Σωτήρης). Μόλις το έκανα!

 

Στα υπ' όψιν απ' ότι είδα, στο νέο update των Maps υπάρχει επιλογή για import HERE favorites.

Edited by venejo
Link to comment
Share on other sites

Σωτήριος (και όχι Σωτήρης). Μόλις το έκανα!

 

Στα υπ' όψιν απ' ότι είδα, στο νέο update των Maps υπάρχει επιλογή για import HERE favorites.

 

Εγώ δεν βρισκω τέτοια επιλογή.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν βρισκω τέτοια επιλογή.

 

Υποψιάζομαι ότι πρέπει να είναι εγκατεστημένα τα Here;

Αλλιώς ναι, δεν το εμφανίζει.

Link to comment
Share on other sites

Υποψιάζομαι ότι πρέπει να είναι εγκατεστημένα τα Here;

Αλλιώς ναι, δεν το εμφανίζει.

 

Οπότε θα κάνω την διαδικασία που μου είπαν οι φίλοι πριν. Οτα ανοίξω το pc γιατί τώρα βαριέμαι......:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οπότε θα κάνω την διαδικασία που μου είπαν οι φίλοι πριν. Οτα ανοίξω το pc γιατί τώρα βαριέμαι......:)

 

Την έχεις εγκαταστήσει τη νέα ενημέρωση;

Είναι στις ρυθμίσεις ---> αγαπημένα ---> διαχείριση αγαπημένων. Θέλει και ίντερνετ.

Δεν χρειάζεται να έχεις και τις εφαρμογές here.

Link to comment
Share on other sites

Την έχεις εγκαταστήσει τη νέα ενημέρωση;

Είναι στις ρυθμίσεις ---> αγαπημένα ---> διαχείριση αγαπημένων. Θέλει και ίντερνετ.

Δεν χρειάζεται να έχεις και τις εφαρμογές here.

 

Εγώ δε το βλέπω αυτό πάντως, είμαι σε Redstone και οι Χάρτες στην 5.1606.1671.0 έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε update για την εφαρμογή αφυπνίσεις και ρολόι, τουλάχιστον διορθώσαν τα αγγλικά που εμφανιζόταν. Τώρα είναι τα ελληνικά.
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω υπάρχει καμία εφαρμογή του στυλ cache cleaner γιατί βλέπω ότι έχω θέμα με την μνήμη.

 

Φαντάζομαι με τα temporary files, που αυξάνονται συνεχώς εχεις θέμα, ε;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

ναι ναι ναι....!

 

Μερικά από αυτά καθαρίζουν μέσα από τις αντίστοιχες εφαρμογές που τα χρησιμοποιούν. Πχ το deezer είχε περίπου 600 MB data από προσωρινά αποθηκευμένα τραγούδια για να γλυτώνεις χρήση wifi και μπορείς να τα καθαρίσεις μέσα από την εφαρμογή. Παρόμοια και άλλες εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι ναι....!

 

Κάνεις αυτό σου γράφει ο georgb.

 

Ή/και αυτό που θα σου γράψω.

 

Settings -> System -> Storage:

 

This device -> Temporary files

 

Delete temporary files

 

και

 

SD card -> Temporary files

 

Delete temporary files

 

Προσωπικά, μετά από αυτά, κάνω κι ένα soft reset. Αλλά, επειδή μπορεί να σου ζητήσει σκανάρισμα της κάρτας (μετά το soft reset), κάν' το όταν δε θα χρειάζεσαι το κινητό σου. Ανάλογα το πόσες εφαρμογές έχεις, κάνει 10 λεπτά, με ένα τέταρτο.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...