Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν αλλάξω region σε Κυπριακό θα μου κάνει πρόβλημα στο messenger?

 

τι πρόβλημα να κάνει;δε νομίζω προχώρα άφοβα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους

Θέλω μια εφαρμογή αξιόπιστη να κατεβάζω τραγούδια ( ξένη μουσική ) όμως να αποθηκεύονται στο τηλέφωνο .

Κάποια βοήθεια ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

TubeMate αν θυμάμαι καλά... Πρέπει να είναι δύο, δοκίμασε και κράτα την καλύτερη....
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Θέλω μια εφαρμογή αξιόπιστη να κατεβάζω τραγούδια ( ξένη μουσική ) όμως να αποθηκεύονται στο τηλέφωνο .

Κάποια βοήθεια ?

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

TUBE MP3, MUSICTUBE, AUDIOTICA

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως τα είδα.

Πολύ καλό το messenger αλλά φαίνεται λίγο πιο βαρύ και δεν έχει διάφανο tile.

 

Μου θυμίζει Instagram που στην αρχή ήταν αργό και κάποια features δεν λειτουργούσαν. Να πω την αλήθεια δε μου αρέσει τόσο ο σχεδιασμός που είναι ίδιο με του iPhone. Νομίζω στα θετικά θα είναι η κατανάλωση μπαταρίας και γρήγορες αναβαθμίσεις. Να δούμε μόλις βγεί από beta πως θα είναι. Ήδη το Instagram το φέρνουν σιγά σιγά στα μέτρα των WinPh.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως τα είδα.

 

Πολύ καλό το messenger αλλά φαίνεται λίγο πιο βαρύ και δεν έχει διάφανο tile.

 

 

 

 

 

Σ εμένα δεν είναι ακόμη διαθέσιμο προς λήψη. Όσες περιοχές έχω αλλάξει στο τηλεφωνο μου.

 

Sent from mTalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσοι θέλουν να κατεβάσουν την Beta έκδοση του Messenger ας αλλάξουν την περιοχή σε "Γερμανια" και κάντε λήψη (επανεκκίνηση προηγείται για να εφαρμοστούν οι αλλαγές της περιοχής)

 

Sent from mTalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Σ εμένα δεν είναι ακόμη διαθέσιμο προς λήψη. Όσες περιοχές έχω αλλάξει στο τηλεφωνο μου.

 

Sent from mTalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσοι θέλουν να κατεβάσουν την Beta έκδοση του Messenger ας αλλάξουν την περιοχή σε "Γερμανια" και κάντε λήψη (επανεκκίνηση προηγείται για να εφαρμοστούν οι αλλαγές της περιοχής)

 

Sent from mTalk

 

Είχες δίκιο. Το γύρισα σε Γερμανία και κατέβηκε. Τελικά είναι φίλοι μας οι Γερμανοί.......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τρομερό το νέο Messenger, μοιάζει πολύ με του android αν και θέλει ακόμη δουλειά. Ένα νέο Facebook και για εμένα έκλεισε σαν λειτουργικό.

 

Sent from mTalk Κώστας!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το καινούργιο Viber μου βγάζει συνέχεια μη αναγνωσμένα μηνύματα. Ακόμα δεν το διορθώσανε αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το καινούργιο Viber μου βγάζει συνέχεια μη αναγνωσμένα μηνύματα. Ακόμα δεν το διορθώσανε αυτό;

 

Το διέγραψα και το ξαναπέρασα και για την ώρα είναι οκ. Σε αντίθεση με το Messenger, δεν ήρθε ως νέα εφαρμογή αλλά ως update στην επίσημη. Ίσως φταίει κι αυτό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 77 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τρομερό το νέο Messenger, μοιάζει πολύ με του android αν και θέλει ακόμη δουλειά. Ένα νέο Facebook και για εμένα έκλεισε σαν λειτουργικό.

 

Sent from mTalk Κώστας!!

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει με τις επαφές. Μου εμφανίζει κάποιες που δεν είμαι φίλος. Δεν έχω περάσει το κινητό μου.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το καινούργιο Viber μου βγάζει συνέχεια μη αναγνωσμένα μηνύματα. Ακόμα δεν το διορθώσανε αυτό;

 

 

 

Και σε εμένα επίσης κάνει το ίδιο.... Τι φτιάχνουν στα update που κάνουν ήθελα να ήξερα.

 

 

 

Το διέγραψα και το ξαναπέρασα και για την ώρα είναι οκ. Σε αντίθεση με το Messenger, δεν ήρθε ως νέα εφαρμογή αλλά ως update στην επίσημη. Ίσως φταίει κι αυτό.

 

 

 

Μιλάς για το Viber;

 

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει με τις επαφές. Μου εμφανίζει κάποιες που δεν είμαι φίλος. Δεν έχω περάσει το κινητό μου.

 

 

 

Σου τις εμφανίζει στο Messenger εκεί που επιλέγεις να μιλάς;

 

Sent from mTalk Κώστας!!

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το νέο Viber ρουφάει την μπαταρία...καμια σχέση με το παλιό.

 

Ελπίζω αυτο να μην ειναι γνώρισμα των universal εφαρμογων

Όσο καιρό είχα την δοκιμαστική έκδοση μέχρι και τώρα που την δώσαν σε όλους δεν είδα να ρουφάει μπαταρία και το δουλεύω πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς για το Viber;

 

 

 

 

 

 

Σου τις εμφανίζει στο Messenger εκεί που επιλέγεις να μιλάς;

 

Sent from mTalk Κώστας!!

 

1. Ναι

2. Ναι, στα άτομα. Εμφανίζει κάποια που είχα παλιά στις επαφές και κάποια άγνωστα

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το καινούργιο Viber μου βγάζει συνέχεια μη αναγνωσμένα μηνύματα. Ακόμα δεν το διορθώσανε αυτό;

Έχει bug, και εμένα μου το κάνει, όταν έρχεται μήνυμα και το ανοίξεις από τη μπάρα ειδοποιήσεων η ένδειξη παραμένει, ενώ αν το ανοίξεις ανοίγοντας την εφαρμογή και επιλέγοντας το από εκεί, φεύγει

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Με τα λαθάκια του μεν, πολύ καλύτερο δε, το Viber. Και το ιντερφεις και αλλα πραγματάκια, όπως το να βλέπουμε τις φωτογραφίες των γκρουπ.
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν διαγράψω το viber και το ξαναεγκαταστησω θα χάσω το ιστορικό των μηνυμάτων ή συγχρονίζονται ξανά? Edited by eliasbrg
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν διαγράψω το viber και το ξαναεγκαταστησω θα χάσω το ιστορικό των μηνυμάτων ή συγχρονίζονται ξανά?

Νομίζω το χάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν διαγράψω το viber και το ξαναεγκαταστησω θα χάσω το ιστορικό των μηνυμάτων ή συγχρονίζονται ξανά?

 

 

 

 

 

Χάνονται.

 

Sent from mTalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Μέ την αναβάθμιση του Viber σάς έβαλε τήν ελληνική γλώσσα;
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Μέ την αναβάθμιση του Viber σάς έβαλε τήν ελληνική γλώσσα;

 

 

 

 

 

Όχι ακόμη, σε επόμενο update.

 

Sent from mTalk Κώστας!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...